Μετάβαση σε περιεχόμενο

πρωτη φορα μαμα


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια, διαβάζω καιρό το φόρουμ και μου έχει φανεί πολύ χρήσιμο.

 Σε λίγες μέρες  μπαίνω στην 24η εβδομάδα και όλα πάνε καλά μέχρι τώρα, το μονο που με αγχώνει  είναι ότι το μωράκι έχει χαμηλά το κεφαλάκι του, το ειδαμε πριν λίγες μέρες στη β'επιπέδου, θα γίνω πρώτη φορά μαμά οπότε όλα με προβληματίζουν αλλά σε νορμάλ επίπεδο.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η poli pocket είπε:

Γεια σας κοριτσια, διαβάζω καιρό το φόρουμ και μου έχει φανεί πολύ χρήσιμο.

 Σε λίγες μέρες  μπαίνω στην 24η εβδομάδα και όλα πάνε καλά μέχρι τώρα, το μονο που με αγχώνει  είναι ότι το μωράκι έχει χαμηλά το κεφαλάκι του, το ειδαμε πριν λίγες μέρες στη β'επιπέδου, θα γίνω πρώτη φορά μαμά οπότε όλα με προβληματίζουν αλλά σε νορμάλ επίπεδο.

 

 

Poli pocket καλησπέρα κ με το καλό το μωράκι σου..Μην σε αγχώνει αυτό όλα καλά θα πανε!Εγώ είμαι 28 εβδομάδες διδυμακια κ στο β επιπέδου είχαν κ οι δύο χαμηλα το κεφάλι τους τελικά με ξεκούραση η μία ανέβηκε λιγάκι..Οπότε ξεκουράσου κ θα ανέβει κ εσένα ☺Όλα καλά εύχομαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ!! η γιατρος δεν μου ειπε πολλα, αρχικα ξεκουραση οχι δουλειές οχι σκυψίματα και βλεπουμε.

Η αληθεια ειναι οτι απο τη φυση μου ειμαι υπερκινητική,τωρα ομως "αγχωθηκα" λιγο οποτε εδω και μια βδομαδα ξαπλα καναπε και κανενα μαγειρεμα.

Ευτυχως ο καλος μου ειναι πολυ υποστηρικτικός

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...