Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια μου, γεια σας!!! Ειμαι 23 και 3 σημερα, 6 μηνών δηλαδή και εχω ένα κοριτσάκι 451 γραμμάρια!!! Όλα πολυ καλά μέχρι εχθές το βράδυ.. Κατά τς 8 το απογευμα ξεκίνησε να ποναει χαμηλά η κοιλιά μου, πήρα αμέσως την γιατρό και μου είπε πως ειναι ψεύτο συσπάσεις.. Εχω αγχωθεί παρά πολυ, είχε τύχει και σε εσας τόσο νωρίς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα! Ειναι μαλλον ψευτοσυσπασεις οπως σου ειπε κ ο γιατρος σου! Αν δεις στη συζητηση μωρακια 2017 οι περισσοτερες ειχαμε ή εχουμε ακομη τετοιες συσπασουλες! Βοηθαει πολυ το μαγνησιο κ ξεκουραση πολυ! Θα σε συμβουλευσει κ ο γιατρος σου! Με το καλο η μπεμπουλα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η annina είπε:

Καλησπερα! Ειναι μαλλον ψευτοσυσπασεις οπως σου ειπε κ ο γιατρος σου! Αν δεις στη συζητηση μωρακια 2017 οι περισσοτερες ειχαμε ή εχουμε ακομη τετοιες συσπασουλες! Βοηθαει πολυ το μαγνησιο κ ξεκουραση πολυ! Θα σε συμβουλευσει κ ο γιατρος σου! Με το καλο η μπεμπουλα σου!

Άρα δεν ειναι κατι για να στεναχωριέμαι έτσι; Ουφ μου έφυγε ένα βάρος!!! Σε ευχαριστω παρά πολυ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι φαιη μου και εγώ είχα πααααρα πολλά τέτοια πονακια τα οποία ξεκίνησαν στις 20 εβδομδες με αποκορύφωση τις 25εβδομαδες... Νόμιζα ότι θα γεννήσω από τον πόνο...κάποιες ημέρες ποναγα ανά μια ώρα ακριβώς... Θέλει ξεκούραση αρκετη όσο είναι δθνατον(ξάπλα) και φυσικά να ακολουθείς την αγωγη πού θα σου δώσει ο γιατρός σου. Οι δικες μ συσπάσεις μειώθηκαν στην 27η εβδομάδα (δεν σταμάτησαν αλλα είναι πιο ανεκτές). Ελπίζω να βοήθησα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα απο μενα... Τις συσπασεις γενικα τις καταλαβαινουμε; Εκτος απο πονο; Μια φιλη μου ειχε κ νομιζε πως ηταν το μωρακι της οτι κουνιεται.. :-p Εγω ειμαι στην 25η δεν εχω νιωσει κατι γενικα αλλα ανησυχώ μην δεν το καταλαβω....?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!! Κοριτσια οι συσπασεις συνοδευονται απο πετρωματα της μητρας στην κοιλια και θελουν ξεκουραση προσοχη κ οπωσδηποτε ενημερωση του γιατρου μας διοτι μικραινουν τον τραχηλο. Οι ψευτοσυσπασεις  (braxton) ειναι ακανονιστες μη ρυθμικες σε ενταση και διαρκεια και μας προετοιμαζουν για τις αληθινες που ερχονται στο τελος μαζι με τα μωρουλινια μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στα κοριτσια!ΧΩΡΙΣ να θελω να πανικοβαλλω ΚΑΜΙΑ σας απλα θελω να σας πω την δικη μου εμπειρια... Νοσηλευτηκα 2 μηνες με συσπασεις στο νοσοκομειο λιγο πριν τον 7ο μηνα....  Ενω το ειχα επισημανει στον γιατρο μου δεν ειχε δωσει ιδιαιτερη σημασια. Οταν αλλαξα γιατρο για καποιο λογο και ΓΙΑ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ μπηκα στο νοσοκομειο βρηκαμε τις συσπασεις και οπως μπηκα βγηκα οταν γεννησα 36η εβδομαδα (ενα μηνα νωριτερα). Ενιωθα πετρωματα εντονα πολυ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟ τις περισσοτερες φορες. Και αλλη μια φιλη μου επαθε ακριβως το ιδιο για αλλο λογο μπηκε βρηκαν τις συσπασεις και εκατσε ενα μηνα μεσα.  Ο τελευταιος μου γιατρος που με ξεγεννησε κιολας μου ειχε πει χαρακτηριστικα ολες πονατε ολες εχετε πετρωματα μονο ο τοκογραφος μπορει να μας πει τι γινεται . Εκτος βεβαια αν τυχει και  πιασει να γινεται συσπαση κατα την διαρκεια του υπερηχου. Θελω να καταληξω πως αν κατι νιωθετε πως δεν παει καλα να το επισημαινετε στον γιατρο σας και να επιμενετε αν χρειαζεται. 

φιλικα:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω sofilia κατσλαβαινω ταλαιπωρηθηκες πολυ...χρησιμες και πολυτιμες οι συμβουλες σου. Δηλ κοριτσι μου μπηκες νοσοκομειο 7ο μηνα κ βγηκες με μωρακι, φανταζομαι δεν ειχες προλαβει να ετοιμασεις κ πολλα σωστα? Σε βοηθησε καποιος μετα, πχ η μαμα σου? Επισης να σε ρωτησω, το μωρακι εμεινε θερμοκοιτιδα για πολλες μερουλες ως προωρο, με το γαλατακι τι κανατε? Σευχαριστω πολυ (προετοιμαζομαι κι εγω ψυχολογικα)!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η annina είπε:

Πω πω sofilia κατσλαβαινω ταλαιπωρηθηκες πολυ...χρησιμες και πολυτιμες οι συμβουλες σου. Δηλ κοριτσι μου μπηκες νοσοκομειο 7ο μηνα κ βγηκες με μωρακι, φανταζομαι δεν ειχες προλαβει να ετοιμασεις κ πολλα σωστα? Σε βοηθησε καποιος μετα, πχ η μαμα σου? Επισης να σε ρωτησω, το μωρακι εμεινε θερμοκοιτιδα για πολλες μερουλες ως προωρο, με το γαλατακι τι κανατε? Σευχαριστω πολυ (προετοιμαζομαι κι εγω ψυχολογικα)!

Γενικα ειχα μια επεισοδιακη εγκυμοσυνη και αλλαξα 3 γιατρους ενας σε καθε 3μηνο χαχαχα. Θελω να πω σε ολες μην αγνοειτε το ενστικτο σας. Οταν στον προτελευταιο μου γιατρο του ελεγα συνεχεια για τα πετρωματα μου ελεγε να χρονομετρω μονη μου και κατι τετοια κουραφεξαλα. Του ελεγα πως πολλες φορες δεν ειμαι σιγουρη αν ειναι το παιδι και πως το ξεχωριζω κλπ δεν μου εδινε σαφης απαντησεις. Μεχρι που τελευταια φορα που πηγα με εστειλε σπιτι μου και μου ειπε να κανω ενεσεις κορτιζονης να ειμαστε ετοιμοι σε περιπτωση που το παιδι βγει νωριτερα. Ετσι απλα . χωρις να με στειλει στον τοκογραφο χωρις τιποτα. Αλλαξα γιατρο την ιδια μερα!! Και οταν πηγα στον καινουργιο την 3η φορα γιατι ειχα κατι παραξενα υγρα μπηκαμε νοσοκομειο με ΥΠΟΨΙΑ ΡΗΞΗΣ ΥΜΕΝΩΝ κατι το οποιο ΕΥΤΥΧΩΣ διαψευτηκε. Αλλα οταν με εβαλαν στον τοκογραφο επαθαν πλακα απο τις συσπασεις που ειχα ολοι γιατροι και μαιες και τους εκανε εντυπωση καποιες φορες που δεν ενιωθα πονους κλπ. Ναι μπηκα στον 7ο και ημουν 2 μηνες με τοκολυτικα φαρμακα με ορο στο χερι με συσπασεις αν 10 λεπτο , 5 λεπτο, 2 λεπτο. Οπως το λες δεν ειχα προλαβει να ετοιμασω τιποτα σχεδον. Μονο του νοσκομειου ειχα προλαβει να παρω 2 εβδομαδες πριν σαν να το ηξερα. Με βοηθησε η μητερα μου οσο μπορουσε γιατι μενουμε και σε αλλες πολεις. Αλλα τα μεγαλα πραγματα που χρειαζομουν για το μωρο τα ειχα ηδη κανει παραγγελια κουνιες κλπ .  Το μωρακι μου δεν μπηκε ως προωρο αλλα νοσηλευτηκε στην ΜΕΝΝ ενα μηνα σχεδον γιατι ειχαμε καποια αλλα θεματα μεγαλη ιστορια ΚΑΙ  αυτο. (αμα δεν σε θελει απο την αρχη λενε) Επι ενα μηνα εκανα αντλησεις ανα 4ωρο με το θηλαστρο ειμαστε 7 μηνων τωρα και θηλαζουμε ΑΚΟΜΑ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annina είπε:

Ψυχουλινι μωρε... να σου ζησει το αγγελουδακι σου!!!!!❤❤❤❤

Σε ευχαριστω πολυ [smilie=love7.gif]. Και σε εσενα με το καλο ευχομαι με ενα γερο και καλοτυχο μωρακι στην αγκαλιτσα σου...... !!! [smilie=love5.gif][smilie=lovestory.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφιλια, να σου ζήσει το μπουμπουκι σουυυ ? Τέλος καλό όλα καλά δηλαδή!!! 

Κορίτσια με βοηθήσατε παρά πολυ όλες σας!! Τελικά αυτή γ ιστοσελίδα ειναι υπέροχη για μαμάδες ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

ναι φαιη μου και εγώ είχα πααααρα πολλά τέτοια πονακια τα οποία ξεκίνησαν στις 20 εβδομδες με αποκορύφωση τις 25εβδομαδες... Νόμιζα ότι θα γεννήσω από τον πόνο...κάποιες ημέρες ποναγα ανά μια ώρα ακριβώς... Θέλει ξεκούραση αρκετη όσο είναι δθνατον(ξάπλα) και φυσικά να ακολουθείς την αγωγη πού θα σου δώσει ο γιατρός σου. Οι δικες μ συσπάσεις μειώθηκαν στην 27η εβδομάδα (δεν σταμάτησαν αλλα είναι πιο ανεκτές). Ελπίζω να βοήθησα!!!?

Σε ευχαριστω παρά πολυ κοριτσι μου!!!! Με βοήθησες παρά πολυ!!! ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Σοφιλια, να σου ζήσει το μπουμπουκι σουυυ ? Τέλος καλό όλα καλά δηλαδή!!! 

Κορίτσια με βοηθήσατε παρά πολυ όλες σας!! Τελικά αυτή γ ιστοσελίδα ειναι υπέροχη για μαμάδες ??

Ναι καλή μου τελικά τέλος καλο όλα καλά. ....!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!  

Τίποτα να είσαι καλά. ..και με το καλό να ρθει το μωρακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Σοφιλια, να σου ζήσει το μπουμπουκι σουυυ ? Τέλος καλό όλα καλά δηλαδή!!! 

Κορίτσια με βοηθήσατε παρά πολυ όλες σας!! Τελικά αυτή γ ιστοσελίδα ειναι υπέροχη για μαμάδες ??

Ναι καλή μου τελικά τέλος καλο όλα καλά. ....!! ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!  

Τίποτα να είσαι καλά. ..και με το καλό να ρθει το μωρακι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στην παρεα... Ειχα κ γω πολλες συσπασεις απο νωρίς απο οτι θυμάμαι. ..ένιωθα την κοιλια μ να με πιεζει ψηλα κ να γίνεται πετρα.. Δεν ειχα πονο καθόλου. Με εβαζε ο γιατρος σε ενα μηχανημα με ζωνες κ μετρουσε τις συσπασεις..μπηκα στο νοσοκομείο προολιπτικα μια εβδομάδα πριν αλλα γεννησα την μερα που ειχαμε κανονισει την καισαρικη δν είχαμε κανενα απροοπτο αν κ ήμασταν σε ετοιμοτητα... Ήμουν στο κρεβάτι ομως επι πεντεμιση μηνες λογο ολικης απο κολησης του πλακούντα κ έπαιρνα τα ουτροτζισταν δν ξερω αν βοηθησε κ αυτο καπως... Εύχομαι με το καλο μν αγχώνεσαι κ οτι σε απασχολεί να μιλας μ τν γιατρό σου συνέχεια κ ολα μια χαρα θα πανε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η labrini m είπε:

Καλησπέρα στην παρεα... Ειχα κ γω πολλες συσπασεις απο νωρίς απο οτι θυμάμαι. ..ένιωθα την κοιλια μ να με πιεζει ψηλα κ να γίνεται πετρα.. Δεν ειχα πονο καθόλου. Με εβαζε ο γιατρος σε ενα μηχανημα με ζωνες κ μετρουσε τις συσπασεις..μπηκα στο νοσοκομείο προολιπτικα μια εβδομάδα πριν αλλα γεννησα την μερα που ειχαμε κανονισει την καισαρικη δν είχαμε κανενα απροοπτο αν κ ήμασταν σε ετοιμοτητα... Ήμουν στο κρεβάτι ομως επι πεντεμιση μηνες λογο ολικης απο κολησης του πλακούντα κ έπαιρνα τα ουτροτζισταν δν ξερω αν βοηθησε κ αυτο καπως... Εύχομαι με το καλο μν αγχώνεσαι κ οτι σε απασχολεί να μιλας μ τν γιατρό σου συνέχεια κ ολα μια χαρα θα πανε. 

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! 

Εγω νιώθω την κοιλιά μου πέτρα μερικές φορές και νιώθω Αχ δεν μπορω να εξηγήσω το πόνο, νιώθω πως ειναι σαν κράμπα στο ποπο μερικές φορές.. (συγγνώμη και για την έκφραση) απλα δεν ξέρω πως να σας το εξηγήσω :( 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η labrini m είπε:

Καλησπέρα στην παρεα... Ειχα κ γω πολλες συσπασεις απο νωρίς απο οτι θυμάμαι. ..ένιωθα την κοιλια μ να με πιεζει ψηλα κ να γίνεται πετρα.. Δεν ειχα πονο καθόλου. Με εβαζε ο γιατρος σε ενα μηχανημα με ζωνες κ μετρουσε τις συσπασεις..μπηκα στο νοσοκομείο προολιπτικα μια εβδομάδα πριν αλλα γεννησα την μερα που ειχαμε κανονισει την καισαρικη δν είχαμε κανενα απροοπτο αν κ ήμασταν σε ετοιμοτητα... Ήμουν στο κρεβάτι ομως επι πεντεμιση μηνες λογο ολικης απο κολησης του πλακούντα κ έπαιρνα τα ουτροτζισταν δν ξερω αν βοηθησε κ αυτο καπως... Εύχομαι με το καλο μν αγχώνεσαι κ οτι σε απασχολεί να μιλας μ τν γιατρό σου συνέχεια κ ολα μια χαρα θα πανε. 

To μηχανημα που λες Λαμπρινη μου τοκογραφος λεγεται με τις ζωνες. 2 μηνες που ημουν νοσοκομειο ανα 3 ωρες και λιγοτερο καποιες φορες φορουσα αυτες τις ζωνες που λες....Η μια ζωνη πιανει τις συσπασεις της μητρας και η αλλη η ζωνη πιανει την καρδουλα του μωρου...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Φαιη Μυλωνα είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοριτσι μου! 

Εγω νιώθω την κοιλιά μου πέτρα μερικές φορές και νιώθω Αχ δεν μπορω να εξηγήσω το πόνο, νιώθω πως ειναι σαν κράμπα στο ποπο μερικές φορές.. (συγγνώμη και για την έκφραση) απλα δεν ξέρω πως να σας το εξηγήσω :( 

Φαιη μου.. το αγχος δεν βοηθαει πουθενα.... το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να εκφρασεις τον φοβο σου και την ανησυχια σου στον γιατρο σου ΠΑΛΙ... μεχρι να σου πει τι και πως να σε δει και να ηρεμησεις.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Sofilia είπε:

To μηχανημα που λες Λαμπρινη μου τοκογραφος λεγεται με τις ζωνες. 2 μηνες που ημουν νοσοκομειο ανα 3 ωρες και λιγοτερο καποιες φορες φορουσα αυτες τις ζωνες που λες....Η μια ζωνη πιανει τις συσπασεις της μητρας και η αλλη η ζωνη πιανει την καρδουλα του μωρου...  

Ναι τοκογραφος.. Ετσι κ μένα με βαζανε αρκετες φορές την ημερα... Ο πονος πισω θα μπορουσε να είναι κ το εντερο σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Κορίτσια καλησπέρα ειχε καμια σας πόνο στις αρχές της εγκυμοσύνης σαν περιόδου και γενικα πόνο στην κοιλιά ψηλά στο στομάχι ; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Ninonino είπε:

Κορίτσια καλησπέρα ειχε καμια σας πόνο στις αρχές της εγκυμοσύνης σαν περιόδου και γενικα πόνο στην κοιλιά ψηλά στο στομάχι ; 

Καλησπέρα, εγώ στις αρχές είχα πόνο στο στομάχι, αλλά έπαιρνα και πολλά χάπια λόγω εξωσωματικής. Οπότε δεν ξέρω αν συνδέεται. Μου δώσαν ζαντακ, το πήρα για καμμιά βδομάδα και μετά ήμουν οκ.

Ελπίζω να σε βοήθησα, περαστικά σου και με το καλό! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σευχαριστω πολυ για την απάντηση !! Σαν πόνος στο στομάχι ειναι που πιάνει και στη κοιλιά .. εσένα ητανε ξεκάθαρα μονο στο στομάχι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...