Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η αρχη για το ονειρο...(Εξωσωματικη)


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια μου μετα απο πολυ καιρο εδω ειμαι παλι να σας γραψω τον πονο μου... Μετα απο πολλες εξετασεις που ακομα δεν εχουν τελειωσει βρηκαμε την πηγη του προβληματος και προχωραμε πρωτα ο θεος μολις εχουμε την οικονομικη δυνατοτητα σε εξωσωματικη.. Εμπειριες συμβουλες και οποιες το εχετε βιωσει θα μου ηταν χρησιμο να μαθω... Επισης κοπελες που εχουν φαρμακα εξωσωματικης και δεν τα χρειαζονται αλλο ποιο πολυ χρησιμα θα μου ηταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η prassinomata είπε:

Καλημερα κοριτσια μου μετα απο πολυ καιρο εδω ειμαι παλι να σας γραψω τον πονο μου... Μετα απο πολλες εξετασεις που ακομα δεν εχουν τελειωσει βρηκαμε την πηγη του προβληματος και προχωραμε πρωτα ο θεος μολις εχουμε την οικονομικη δυνατοτητα σε εξωσωματικη.. Εμπειριες συμβουλες και οποιες το εχετε βιωσει θα μου ηταν χρησιμο να μαθω... Επισης κοπελες που εχουν φαρμακα εξωσωματικης και δεν τα χρειαζονται αλλο ποιο πολυ χρησιμα θα μου ηταν!!

Καλημερα πρασσινοματα,ποιο ειναι το προβλημα σας?Ευχομαι να ξεκινησετε συντομα ναναι η πρωτη σας και η τελευταια σας να μην χρειαστειτε αλλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα!!πέρασα και εγώ απόαυτό το δύσκολο δρόμο της εξωσωματικής και μετά από πολλές ταλαιπωρίες κοντεύω στο τέρμα του δρόμου!!!να προσπαθήσεις να διώξεις το άγχος, να έχεις πίστη στο θεό και στον εαυτό σου και όλα θα πάνε κατ'ευχήν!!!Εύχομαι καλή επιτυχία και σύντομα με ευχάριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουμε χαμηλο αριθμο σπερματοζωαριων και θα κανουμε εξωσωματικη με μικρογονιμοποιηση και εμβρυομεταφορα βλαστοκυστων!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 3/2/2017 at 0:55 ΜΜ, ο/η prassinomata είπε:

Εχουμε χαμηλο αριθμο σπερματοζωαριων και θα κανουμε εξωσωματικη με μικρογονιμοποιηση και εμβρυομεταφορα βλαστοκυστων!!

Που είσαι κορίτσι μου;;; Χαθήκαμε..... Θα αρχίσεις και εσύ εξωσωματική;;;;; Αντε με το καλό..... Είμαστε στην ίδια ακριβώς φάση... Πότε με το καλό το προγραμματίζεις;;; Εχετε αποφασίσει εξ αρχής ότι θα πάτε για βλαστοκύστες;;;;; Αυτο είναι κάτι που με εχει προβληματίσει και εμένα.... Δεν ξέρω τι θα αποφασίσω όταν ερθει η ώρα...... Να βάλουμε δηλαδή ωάρια των 3ων ημερών ή των 5, που θα βρίσκονται στο στάδιο της βλαστοκύστης..... Μεγάλο δίλημμα για μένα αυτό...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Prassinomata mou kali epityxia!!! Eyxomai ola na pane kala k na min talaiowritheis allo.

Gelie m kai gw t skeftomoun ayto kai elega tha apofasisw analoga ta waria pou tha kanw kai tha gonimopoiithoun. Px an ekana polla k tha evaza outws i allws katapsyksi merika tha epelega kapoia na ta afiname na ginoun vlastokystes. An ekana isa isa gia mia prospatheia den tha t riskara na perimenw pente meres me t fovo mipws de fthasei kanena tis pente meres.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα παω με το βραχυ πρωτοκολλο με λιγα φαρμακα δηλ για να βγαλω 6-7 ωαριακια και ρισκο ειναι να αφησεις τα εμβρυα να φτασουν εως βλαστοκυστες ομως εχεις πιο μεγαλες πιθανοτητες οταν φτασουν εκει θα ειναι σιγουρα πιο υγειη εμβρυα... Εγω θα κανω μικρογονιμοποιηση και θα μεταφερω βλαστοκυστες..  Δεν ξερω ποτε θα ξεκινησουμε τωρα δεν εχουμε χρηματα οποτε περιμενω να τα μαζεψουμε αυτο που ξερω παντως ειναι πως στο κεντρο γονιμοτητας κρητης ο γιατρος ειναι φοβερος ομιλητικος κατοπιστικοτατος σε ολες τις αποριες να με βοηθησει να μου τις λυσει πανω απο ολα ανθρωπος μεγαλο + για μενα και για την κατασταση μου... Και σε πολυ οικονομικη τιμη θα ελεγα... Για μικρογονιμοποιηση και με βλαστοκυστες... Πρωτα ο θεος μετα απο 5-6 μηνες πιστευω να ξεκινησω...  Να εχω μαζεψει μερικα χρηματα μακαρι να τα ειχα να ξεκινουσα απο αυτον τον κυκλο... Αλλα δεν εχω οποτε λιγο ακομα υπομονη και να περιμενω λιγο ακομα.... Θα ερθει και σε μας το θαυματακι μας.. Υπολυπομαι καποιες εξετασεισ ακομα οποτε.. Κοριτσια καντε κυστικη ινωση πριν μεινετε εγκυες θαυματουργη εξεταση!! Κοστιζει αλλα αξιζει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...