Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΙΜΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗΣ


Recommended Posts

σας ευχαριστω ολες παρα πολυ! ειμαι πιο ηρεμη τωρα...οτι ειναι να γινει θα γινει και θα φανει σε 4 μερουλες! 

δυστυχως και ευτυχως ειναι ολα πιθανα... ! 

ευχομαι για το ευχαριστο! θα σας ενημερωσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρα μου γλυκια καλημεραααααα..δεν καταφερα χθες να μπω καθολου,και σημερα μπήκα και ειδα τι ειχες γράψει και ανατρίχιασα ολόκληρη!!!Ομορφια μου στο ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου να ναι της εμφύτευσης αυτο που ειδες,και σε 4-5 μερες να κανεις και την χοριακουλα σου και να βγει θετική!!!θα μας κανεις ολες μας να πετάξουμε απο χαρα!!!ευχομαι και προσεύχομαι να γινει το ονειρο πραγματικοτητα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Κοριτσάρα μου γλυκια καλημεραααααα..δεν καταφερα χθες να μπω καθολου,και σημερα μπήκα και ειδα τι ειχες γράψει και ανατρίχιασα ολόκληρη!!!Ομορφια μου στο ευχομαι μεσα απο την ψυχή μου να ναι της εμφύτευσης αυτο που ειδες,και σε 4-5 μερες να κανεις και την χοριακουλα σου και να βγει θετική!!!θα μας κανεις ολες μας να πετάξουμε απο χαρα!!!ευχομαι και προσεύχομαι να γινει το ονειρο πραγματικοτητα!!!!!

κατερινακι μ σε ευχαριστω παρα πολυ!!! μακαρι!! αλλα ειμαι πολυ προσγειωμενη σημερα για να μην φαω παλι τα μουτρα μου...

περιοδο παντως ακομα δεν εχω... μεχρι την πεμπτη π  ΔΕΝ περιμενω θα φανει!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η peacock είπε:

Eύχομαι ολόψυχα γλυκιά μου Μινιατούρα να έχουμε ευχάριστα νέα σύντομα από σενα!

σε ευχαριστω γλυκο μ peockaki μου φαινεται σεναριο επσιτημονικης φαντασιας σημερα π το σκεφτομαι πιο λογικα... αλλα ποτε δεν ξερεις! μακαρι..αναμενω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 years later...

Κορίτσια καλημέρα σε όλες!Εχω κάνει εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη χωρις ιδιαίτερα συμπτώματα μέχρι χτες το βράδυ, που αρχικά είδα μια κόκκινη κηλίδα, το πρωι καφέ υγρά και στη συνέχεια άρχισε μια ελαφριά κόκκινη αιμορροια.Ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι το ΣΑββατο που είναι να γίνει η χοριακη.Παρ’ολα αυτά νιώθω ότι είναι περίοδος.βέβαια μου κάνει εντύπωση γιατί με τη λήψη προγεστερονη α κανονικά το ενδομήτριο είναι ακόμη παχύ. Αν έχετε παρόμοιες εμπειριες εμψυχώστε με λίγο γιατί έπεσε ξαφνικά η ψυχολογία μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 21/10/2021 at 1:01 ΜΜ, ο/η Alexia23 είπε:

Κορίτσια καλημέρα σε όλες!Εχω κάνει εμβρυομεταφορα την προηγούμενη Τετάρτη χωρις ιδιαίτερα συμπτώματα μέχρι χτες το βράδυ, που αρχικά είδα μια κόκκινη κηλίδα, το πρωι καφέ υγρά και στη συνέχεια άρχισε μια ελαφριά κόκκινη αιμορροια.Ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι το ΣΑββατο που είναι να γίνει η χοριακη.Παρ’ολα αυτά νιώθω ότι είναι περίοδος.βέβαια μου κάνει εντύπωση γιατί με τη λήψη προγεστερονη α κανονικά το ενδομήτριο είναι ακόμη παχύ. Αν έχετε παρόμοιες εμπειριες εμψυχώστε με λίγο γιατί έπεσε ξαφνικά η ψυχολογία μου..

Τι έγινε τελικά κορίτσι μου !!;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/12/2021 at 8:07 ΜΜ, ο/η Mimi26 είπε:

Τι έγινε τελικά κορίτσι μου !!;;;;;;;;

Τίποτα!ηρθε κανονικότατα η περίοδος!παρα την προγεστερόνη!βεβαια είναι φυσιολογικό μπορεί να συμβεί μου είπε ο γιατρός!οποτε τώρα πάμε για την επόμενη εμβρυομεταφορα με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Alexia23 είπε:

Τίποτα!ηρθε κανονικότατα η περίοδος!παρα την προγεστερόνη!βεβαια είναι φυσιολογικό μπορεί να συμβεί μου είπε ο γιατρός!οποτε τώρα πάμε για την επόμενη εμβρυομεταφορα με το καλό!

Βάλε τα δυνατά σου και πάλι την επόμενη φορά ❤️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...