Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κοριτσια...καιρό έχω να μπω να διαβασω ελπίζω να είστε όλες καλα...πριν λιγους μηνες ειχα γραψει εδώ γιατί είχα  υποψίες ότι ήμουν έγκυος αλλά δεν ήμουν:?....έχω πιάσει δουλειά εδώ και 1 μήνα και τρέχω πολύ με τη δουλειά μου... και το θέμα εγκυμοσυνης έχει φύγω λίγο από το μυαλό μου και δεν το σκέφτομαι...έχω δύο μέρες καθυστέρηση...απλά αυτό που με προβληματιζει είναι ότι δεν έχω κανένα σημάδι ότι θα μου έρθει...ούτε πόνος στην κοιλια που ποναω 5 μέρες νωρίτερα  τουλάχιστον...καθολου μα καθόλου  το στήθος μου που και αυτό πονάει πάντα...ούτε τσιμπηματακια...απόλυτος τίποτα δεν  νιώθω πρώτη φορά στη ζωή μου από τότε που μου έχει έρθει η περίοδος...το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι πίνω πολύ πάρα πολύ νερό...λετε να έχω τίποτα ευχαριστώ ξαφνικά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσι μου...σου το ευχομαι.ασε καμια μερα  ακομα και.παρε τεστ η κανε χοριακη.μπορει τωρα που ξεαγχωθηκες και βρηκες δουλεια να εισαι εγκυος...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανε τη χοριακη αγαπη μου και θα ξεαγχωθεις.αυτη βγαζει αποτελεσμα σχεδον απο την πρωτη μερα της επαφης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...