Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως να κόψουμε την πανα?


Recommended Posts

Γεια σας! Εχει απο το καλοκαιρι που προσπαθουμε με τον μικρο μου που ειναι 2 χρονων να κόψουμε την πανα... Αλλα με δυσκολευει πολυ...! Κανενα κολπακι μανουλες για βοήθεια? Α! Μου λεει τα κακα του και τα τσισα του απο 1 χρονών! Απο το καλοκαίρι την ειχαμε κοψει κανονικα... Μολις επιστρέψαμε απο τις διακοπές.... Κατι τον επιασε και δεν ήθελε τουαλετα... Απο τοτε.. Ποτε τα λεει και ποτε οχι..... Πφφ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Ιωστεληλια είπε:

Γεια σας! Εχει απο το καλοκαιρι που προσπαθουμε με τον μικρο μου που ειναι 2 χρονων να κόψουμε την πανα... Αλλα με δυσκολευει πολυ...! Κανενα κολπακι μανουλες για βοήθεια? Α! Μου λεει τα κακα του και τα τσισα του απο 1 χρονών! Απο το καλοκαίρι την ειχαμε κοψει κανονικα... Μολις επιστρέψαμε απο τις διακοπές.... Κατι τον επιασε και δεν ήθελε τουαλετα... Απο τοτε.. Ποτε τα λεει και ποτε οχι..... Πφφ! 

Καλησπέρα κ μενα τα δικα μ σε λιγες μερες γίνονται δυοοο... Την ανοιξη προς καλοκαίρι σκέφτομαι να αρχισω προσπάθεια να κόψουν την πανα να εχω σηκωσει κ τα χαλια ξέρεις για να προλαβω τα τσουρ τσουρ πανω στο χαλι.  .εντάξει μικρα ειναι ακομα θα την κόψουν σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα οποτε μ λενε κακα σπανια να τα χουν κανει αληθεια... Θα δυσκολευτω πολυ πιστεύω γιατι ακομα καλα καλα δεν λενε κ πολλες κουβεντουλες... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κάθε παιδί θέλει διαφορετικό τρόπο αντιμετώπιση και διαφορετικό χρόνο που είναι έτοιμο. εμένα η κόρη μου γύρω στα 2 αρνί όταν να κάνει στο γιογιο η στην τουαλέτα. όταν πήγε 2,5 έκοψε την πανα σε μια μέρα. ούτε στον ύπνο δεν την χρειαζόταν πια.θέλει λίγο υπομονή και όχι ζορισμα . Καλή συνέχεια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η labrini m είπε:

Εμενα οποτε μ λενε κακα σπανια να τα χουν κανει αληθεια... Θα δυσκολευτω πολυ πιστεύω γιατι ακομα καλα καλα δεν λενε κ πολλες κουβεντουλες... :)

Εμενα μου τα λεει ολα.. Αλλα με περιπαιζει κανονικα...! Εχει ομως απο εχθες το απογευμα... Που ειδα αλλαγη... Παμε στο γιογιο συνεχεια!  Θαυμα? Θα δειξει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...