Μετάβαση σε περιεχόμενο

8 evdomadwn :)


Recommended Posts

Kalispera koritsia. . 

Exi meres na grapsw sto site. . 

Ime 8 evdomadwn k 5 imeron. .  Mexri stigmis akousame tin kardoula t k stis 7/12 tha pame ksana giatro gia tis sinithis analisis. Exo arketes anagoules. .Katatala ola kala☺

euxome mesa apo tin kardia m oses ilikrina theloun ena moraki na mathoun sintoma ta xarmosina nea k ta ++++++ na peftoun vroxi. !

Euxome ta kalitera??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα darling. Συγχαρητηρια, με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι! Στειλε τη θετικη σου σκεψη και σε μας που προσπαθουμε... ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα με την ανακοινωση σου! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό να το πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου και να έχεις μια ευκολη και καλή εγκυμοσύνη! Τα πιο όμορφα Χριστούγεννα για σενα! Μακάρι σε όλες μας να έρθει σύντομα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσι μου!!'???? 

Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου!!!! 

Στειλε μας ολη τη θετικη σου μαμαδο-ενεργεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η darling89 είπε:

Kalispera koritsia. . 

Exi meres na grapsw sto site. . 

Ime 8 evdomadwn k 5 imeron. .  Mexri stigmis akousame tin kardoula t k stis 7/12 tha pame ksana giatro gia tis sinithis analisis. Exo arketes anagoules. .Katatala ola kala☺

euxome mesa apo tin kardia m oses ilikrina theloun ena moraki na mathoun sintoma ta xarmosina nea k ta ++++++ na peftoun vroxi. !

Euxome ta kalitera??

 

Συγχαρητήρια darling!!!!!!!! με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!είμαστε μαζί ακριβως και στις εβδομαδες και στις μερες κ εγω εχω αναγουλα παρα πολυ αλλες φορες κανω κ εμετο κ πολυ κουρασμενη νιωθω κοιμαμαι πολλες ωρες!κ εμεις ακουσαμε καρδουλα κ στις 9/12 εχουμε παλι ραντεβου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η stella90_ είπε:

Συγχαρητήρια darling!!!!!!!! με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!είμαστε μαζί ακριβως και στις εβδομαδες και στις μερες κ εγω εχω αναγουλα παρα πολυ αλλες φορες κανω κ εμετο κ πολυ κουρασμενη νιωθω κοιμαμαι πολλες ωρες!κ εμεις ακουσαμε καρδουλα κ στις 9/12 εχουμε παλι ραντεβου!

Μπράβο βρε κορίτσια, χαίρομαι πολυ για εσας! Όλα καλα να σας πάνε και να φέρετε στον κόσμο υγιή μωράκια... Στείλτε μας λίγο από την μαμαδόσκονη να τα καταφέρουμε κι εμείς! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η darling89 είπε:

Kalispera koritsia. . 

Exi meres na grapsw sto site. . 

Ime 8 evdomadwn k 5 imeron. .  Mexri stigmis akousame tin kardoula t k stis 7/12 tha pame ksana giatro gia tis sinithis analisis. Exo arketes anagoules. .Katatala ola kala☺

euxome mesa apo tin kardia m oses ilikrina theloun ena moraki na mathoun sintoma ta xarmosina nea k ta ++++++ na peftoun vroxi. !

Euxome ta kalitera??

 

Κοριτσακι μ καλημερα!!! θυμαμαι π ειχες στειλει οτι εκανες 2 τεστ που το πρωτο ειχε βγει ααχνη γραμμη και στο 2 οχι!! και ημουν σιγουρη οτι ησουν εγγυος!!! :):)χαρηκα παρα πολυ!!!

ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!ολα να πανε καλα!!! και μακαρι και μεις να κολλησουμε!!! <3 <3 <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η peacock είπε:

Μπράβο βρε κορίτσια, χαίρομαι πολυ για εσας! Όλα καλα να σας πάνε και να φέρετε στον κόσμο υγιή μωράκια... Στείλτε μας λίγο από την μαμαδόσκονη να τα καταφέρουμε κι εμείς! :)

????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μπράβο σας!!! Οι αναγούλες ειναι πολυ καλο σημάδι!!  Να την απολαύσετε την εγκυμοσύνη χωρίς άγχος!!  Ειναι τόσο ωραια περίοδος αυτη!! Σε ολες τις υπόλοιπες να συμβεί γρήγορα αυτο που επιθυμεί η καθεμία!! Φιλακια πολλα άπειρη θετική ενέργεια σε ολες μας!! <3 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η darling89 είπε:

Kalispera koritsia. . 

Exi meres na grapsw sto site. . 

Ime 8 evdomadwn k 5 imeron. .  Mexri stigmis akousame tin kardoula t k stis 7/12 tha pame ksana giatro gia tis sinithis analisis. Exo arketes anagoules. .Katatala ola kala☺

euxome mesa apo tin kardia m oses ilikrina theloun ena moraki na mathoun sintoma ta xarmosina nea k ta ++++++ na peftoun vroxi. !

Euxome ta kalitera??

 

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η stella90_ είπε:

Συγχαρητήρια darling!!!!!!!! με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!είμαστε μαζί ακριβως και στις εβδομαδες και στις μερες κ εγω εχω αναγουλα παρα πολυ αλλες φορες κανω κ εμετο κ πολυ κουρασμενη νιωθω κοιμαμαι πολλες ωρες!κ εμεις ακουσαμε καρδουλα κ στις 9/12 εχουμε παλι ραντεβου!

Κοριτσακια μου συγχαρητηρια και στις δυο!!!Να ειστε παντα γερες και να εχετε μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Τετοια νεα ομορφαινουν το mammyland και μας δινουν ελπιδα στις υπολοιπες που προσπαθουμε!Πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας!! ❤?❤?❤?❤?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Καλημερα darling. Συγχαρητηρια, με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου! Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι! Στειλε τη θετικη σου σκεψη και σε μας που προσπαθουμε... ...

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η peacock είπε:

Συγκινήθηκα με την ανακοινωση σου! Τι υπέροχα νέα είναι αυτά! Μπράβο κορίτσι μου! Με το καλό να το πάρεις αγκαλίτσα το μωράκι σου και να έχεις μια ευκολη και καλή εγκυμοσύνη! Τα πιο όμορφα Χριστούγεννα για σενα! Μακάρι σε όλες μας να έρθει σύντομα!!!!

 

στις πριν 8 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μπραβο κοριτσι μου!!'???? 

Με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου!!!! 

Στειλε μας ολη τη θετικη σου μαμαδο-ενεργεια!!!

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

Κοριτσακι μ καλημερα!!! θυμαμαι π ειχες στειλει οτι εκανες 2 τεστ που το πρωτο ειχε βγει ααχνη γραμμη και στο 2 οχι!! και ημουν σιγουρη οτι ησουν εγγυος!!! :):)χαρηκα παρα πολυ!!!

ευχομαι να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!ολα να πανε καλα!!! και μακαρι και μεις να κολλησουμε!!! <3 <3 <3 

 

στις πριν 2 ώρες, ο/η Lisaki 80 είπε:

Αχ κοριτσια μπράβο σας!!! Οι αναγούλες ειναι πολυ καλο σημάδι!!  Να την απολαύσετε την εγκυμοσύνη χωρίς άγχος!!  Ειναι τόσο ωραια περίοδος αυτη!! Σε ολες τις υπόλοιπες να συμβεί γρήγορα αυτο που επιθυμεί η καθεμία!! Φιλακια πολλα άπειρη θετική ενέργεια σε ολες μας!! <3 

 Sas euxaristw para poli koritsia gia ta kala sas logia. . Sas stelno oli ma oli tin thetiki m energia k tin agapi m. .  Sintoma na mas pite k sis ta kala nea!!!  Exete pisti k na apolambanete tin kathe stihmi ite auti ine i stigmi tis prospathias ite tis egkimosinis! Pano apo ola xoris agxos gt ine poli simantiko na imaste iremes!!!

 

Filia polla. . ❤❤

I euxi p kano ine ta +++++ na arxisoun na peftoun vroxi se oses to epithimoun.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η stella90_ είπε:

Συγχαρητήρια darling!!!!!!!! με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!είμαστε μαζί ακριβως και στις εβδομαδες και στις μερες κ εγω εχω αναγουλα παρα πολυ αλλες φορες κανω κ εμετο κ πολυ κουρασμενη νιωθω κοιμαμαι πολλες ωρες!κ εμεις ακουσαμε καρδουλα κ στις 9/12 εχουμε παλι ραντεβου!

 Aa. . Poli oreaaa. . . Egw tha paw stis 7/12 gia tis analisi. . . Logika an ola pane kala tha fero ston kosmo to moraki mas 6/07/17!!  Posoooo anipomonoo! 

S euxome na exis mia teliomini egkimosini;) :);)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η renata17 είπε:

 

Κοριτσακια μου συγχαρητηρια και στις δυο!!!Να ειστε παντα γερες και να εχετε μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!Τετοια νεα ομορφαινουν το mammyland και μας δινουν ελπιδα στις υπολοιπες που προσπαθουμε!Πολλα φιλακια στις κοιλιτσες σας!! ❤?❤?❤?❤?

Euxaristo poli gia tin thetiki energia:) :):)   sintoma na mas peis k ta dika s euxarista nea??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η darling89 είπε:

Euxaristo poli gia tin thetiki energia:) :):)   sintoma na mas peis k ta dika s euxarista nea??

Να'σαι καλα γλυκια μου!Απο το στομα σου και στου Θεου το αυτι!Να γεμισουν οι κοιλιτσες μας κι εμας με γερα μωρακια!!! ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η darling89 είπε:

 Aa. . Poli oreaaa. . . Egw tha paw stis 7/12 gia tis analisi. . . Logika an ola pane kala tha fero ston kosmo to moraki mas 6/07/17!!  Posoooo anipomonoo! 

S euxome na exis mia teliomini egkimosini;) :);)

 

??? σε ευχαριστω κ εσυ το ιδιο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...