Μετάβαση σε περιεχόμενο

δικερως μητρα


Recommended Posts

  • 1 year later...

Kalimera eimai kainourgia stin formoula exw dikairi mitra k prin ena mina einai mia apoboli 19 bdomade.. i giatroi m eipan n kanw mia epebasi k oi alloi giatroi m eipan n to prospathisw etsi.. an mporeis k deis to mnm se parakalw mporeis na m peis pws pige i istoria sou? Mporw na kratisw mwro xwris epemvasi? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Kleiw21 είπε:

Kalimera eimai kainourgia stin formoula exw dikairi mitra k prin ena mina einai mia apoboli 19 bdomade.. i giatroi m eipan n kanw mia epebasi k oi alloi giatroi m eipan n to prospathisw etsi.. an mporeis k deis to mnm se parakalw mporeis na m peis pws pige i istoria sou? Mporw na kratisw mwro xwris epemvasi? 

2 μωρά γέννησε η νύφη μου με δικερο..χωρίς να άνοιξε το διάφραγμα..εξαρτάται από το πω; Είναι χωρισμένη..λογικά εσένα πιάστηκε στο μικρό κέρας..σίγουρα χάθηκε για αυτό; Έψαξες καρυωτυπο κ ήταν υγιές;;; Κοίταξες αιματολογικά ανοσολογικά; Εκείνης της είπαν να μη το πειράξει το ήξερε από πριν μείνει έγκυος;..έχω κι εγώ καρδιόσχημα μήτρα αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό πάρε γνώμες από δημόσιους γιατρούς..εγώ είχα κάνει υστεροσκοπηση λόγω εξωσωματικής( για αλλούς λόγους) σαν επέμβαση δεν είναι τίποτα .Επειδή βίωσα 2 αποβολές ( το τονίζω λόγ  αιματολογικάων)στη θέση σου θα την έκανα εάν από αυτό ήταν η αποβολη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sto nosokomeio opou genisa m eipa oti eftege afto k o traxilos k m eipan n kanw epemvasi k perideli alla oi giatroi ginaikologoi pou eida m eipan n min tin kanw mias pou iparxei periptosi n paei kati straba k n min mporw n piasw meta.zw sto eksoteriko stin ellada p piga n dw pali enan giatro k aftos m eipe gia tin epembasi..kata tin diarkia tis egimosini epatha apokoli plakounta alla m eipan oti k gi afto eftege i mitra pragmatika den kserw ti n kanw ta keratakia ta exw psila den einai toso xamila to mwro eixe aplothei.. skeftomai n kanw isteroskopisi alla k ekei iparxei kindino.. iparxei mia pithanotita n patheis flegmoni stis salpigges k afto apoteli stirosi gt k i epembasi pano katw to idio einai m leizer tin kanoun pleon 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kleiw21μην πανικοβαλεσε για την υστεροσκοπηση δεν τυθετε θεμα στιροσης! Εγω εχω μια σαλπιγγα ποτε κανεις δεν μου ειπε κατι τετοιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 8/2/2018 at 1:14 ΜΜ, ο/η Finally είπε:

2 μωρά γέννησε η νύφη μου με δικερο..χωρίς να άνοιξε το διάφραγμα..εξαρτάται από το πω; Είναι χωρισμένη..λογικά εσένα πιάστηκε στο μικρό κέρας..σίγουρα χάθηκε για αυτό; Έψαξες καρυωτυπο κ ήταν υγιές;;; Κοίταξες αιματολογικά ανοσολογικά; Εκείνης της είπαν να μη το πειράξει το ήξερε από πριν μείνει έγκυος;..έχω κι εγώ καρδιόσχημα μήτρα αλλά όχι σε υπερβολικό βαθμό πάρε γνώμες από δημόσιους γιατρούς..εγώ είχα κάνει υστεροσκοπηση λόγω εξωσωματικής( για αλλούς λόγους) σαν επέμβαση δεν είναι τίποτα .Επειδή βίωσα 2 αποβολές ( το τονίζω λόγ  αιματολογικάων)στη θέση σου θα την έκανα εάν από αυτό ήταν η αποβολη

Θέλω να την κάνω αλλά οι γυναικολόγοι μου λένε ότι τώρα μπορώ να πιάσω μωρό αλλά με την επέμβαση υπάρχει κίνδυνος να πάει κάτι λάθος κ ν πάθω στηροση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Kleiw21 είπε:

Θέλω να την κάνω αλλά οι γυναικολόγοι μου λένε ότι τώρα μπορώ να πιάσω μωρό αλλά με την επέμβαση υπάρχει κίνδυνος να πάει κάτι λάθος κ ν πάθω στηροση

Nα αλλάξετε γυναικολόγους...χιλιάδες γυναίκες κάνουν επεμβατική υστεροσκοπηση..εννοείται ότι αν πάτε σε γυναικολόγο της γειτονιάς μπορεί να πάθετε ο,τιδηποτε..κανένας όμως σοβαρός γιατρός αυτών των επεμβάσεων δεν αφήνει τέτοιο θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Finally είπε:

Nα αλλάξετε γυναικολόγους...χιλιάδες γυναίκες κάνουν επεμβατική υστεροσκοπηση..εννοείται ότι αν πάτε σε γυναικολόγο της γειτονιάς μπορεί να πάθετε ο,τιδηποτε..κανένας όμως σοβαρός γιατρός αυτών των επεμβάσεων δεν αφήνει τέτοιο θέμα.

Perasa poli diskoli egimosini k mpeno ebgena sinexeia sta nosokomia meta eida ton ginaikolo pou eixa k piga k s ena deutero otan katebika ellada eida k ekei ena oi misoi m lene gia epembasi i alli n ksana proapathisw den bgazw akri eimai toso apogoiteumeni gi afto psaxnw apantiseis apo ginaikes pou gnwrizoun kati gi afto... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 ώρες, ο/η Kleiw21 είπε:

Perasa poli diskoli egimosini k mpeno ebgena sinexeia sta nosokomia meta eida ton ginaikolo pou eixa k piga k s ena deutero otan katebika ellada eida k ekei ena oi misoi m lene gia epembasi i alli n ksana proapathisw den bgazw akri eimai toso apogoiteumeni gi afto psaxnw apantiseis apo ginaikes pou gnwrizoun kati gi afto... 

Θα πας σε γυναικολόγο αναπαραγωγής όχι απλό..όταν εγώ πέρασα επιτροπή για εξωσωματική κ είδαν την υστεροσκοπηση μου παν μωρέ μπράβο βρέθηκε γιατρός να σε απαλλάξει από τέτοιο βάρος..εγώ δεν θα ζούσα με το φόβο μιας ακόμα αποβολής παντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...