Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πολυποδας στη μητρα


Guest

Recommended Posts

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Γνωριζει καμμια σας τροπους αφαιρεσης του πολυποδα στη μητρα;;Ποιος θεωρειται καλυτερος;;;

 

Μια φιλη μου τον έβγαλε λαπαροσκοπικά, αλλα να πας σε έναν καλο γιατρο να σε ενημερώσει κατάλληλα. Μια άλλη φιλη μου γέννησε ενω είχε πολύποδακι, δεν το εχεθ βγάλει και απλά το παρακολουθούνε. Εξαρτάται απο το μέγεθος κυρίως.. όπως και να εχει ο γιατρός σου θα στα πει καλυτερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Γνωριζει καμμια σας τροπους αφαιρεσης του πολυποδα στη μητρα;;Ποιος θεωρειται καλυτερος;;;

 

kalispera! kai gw gia laparoskopisi kserw alla uparxoun kai periptwseis p i thesi tou polupoda den to epitrepei laparoskopika opote tote ginetai kanonika! pantws kserw oti einai mia diadikasia routinas p afaireitai eukola stis perissotrres periptwseis!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

kalispera! kai gw gia laparoskopisi kserw alla uparxoun kai periptwseis p i thesi tou polupoda den to epitrepei laparoskopika opote tote ginetai kanonika! pantws kserw oti einai mia diadikasia routinas p afaireitai eukola stis perissotrres periptwseis!!

 

Eyxaristvvvvvvv

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, εγώ  είχα υποψία για πολυποδα και πήγα για υστεροσκοπηση,αλλά ήταν συμφυσεις τελικά. οπότε μάλλον κι έτσι τον αφαιρουν . ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2016 at 8:41 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Καλησπερα κοριτσια!Γνωριζει καμμια σας τροπους αφαιρεσης του πολυποδα στη μητρα;;Ποιος θεωρειται καλυτερος;;;

Aπο οτι ξερω εξαρταται απο την θεση του πολυποδα. Εαν ειναι μεσα στην μητρα η στο τοιχωμα κτλ. Μπορει και με την υστεροσκοπηση και με λαπαροσκόπηση. Εμενα κατα την διαρκεια υστεροσκοπησης μου αφαίρεση ενα ινομύωμα που δεν ηξερα καν ότι υπηρχε.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η oneiropola είπε:

 

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η oneiropola είπε:

 

Μαλιστα..οποτε ειναι η καλυτερη μεθοδος...Ευχαριστω πολυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...