Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική στο Αρεταιειο


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα...Αν έχει κάποια κοπέλα απο εσας εμπειρία από εξωσωματικη στο Αρεταιειο θα με ενδιέφερε πολύ να την ακουσω. Σκοπεύω να πάρω τηλ τη Δευτέρα να κλείσω ραντεβού και θα ήθελα να γνωρίζω όσο γίνεται περισσότερα για το συγκεκριμένο τμήμα εξωσωματικής...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου γλυκο κοιτα να πεσεις σε καλο γιατρο.αυτο εχει πιο πολυ σημασία . οσο για το συγκεκριμένο κεντρο δεν ξερω να σου πω.

Αυτο που εχω να σου πω οτι η ιδεα της εξωσωματικης κ η πραξη φυσικα δεν ειναι τπτ.να εισαι αισιοδοξη να κανεις τις ενεσεις σου ηρεμα κ να εισαι καλα. ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο.κοιτα να το περασεις οσο πιο ηρεμα μμπορεις.το μονο κακο σε ολη την υποθεση ειναι η αναμονη μετα...

Σου ευχομαι να πανε ολα οπως τα επιθυμεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...Αν έχει κάποια κοπέλα απο εσας εμπειρία από εξωσωματικη στο Αρεταιειο θα με ενδιέφερε πολύ να την ακουσω. Σκοπεύω να πάρω τηλ τη Δευτέρα να κλείσω ραντεβού και θα ήθελα να γνωρίζω όσο γίνεται περισσότερα για το συγκεκριμένο τμήμα εξωσωματικής...

 

στις πριν 5 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Κορίτσια καλησπέρα...Αν έχει κάποια κοπέλα απο εσας εμπειρία από εξωσωματικη στο Αρεταιειο θα με ενδιέφερε πολύ να την ακουσω. Σκοπεύω να πάρω τηλ τη Δευτέρα να κλείσω ραντεβού και θα ήθελα να γνωρίζω όσο γίνεται περισσότερα για το συγκεκριμένο τμήμα εξωσωματικής...

Καλη δυναμη κοπελα μου!!!!!!!Να πανε ολα καλα σ ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Anthi1402 είπε:

Κοριτσι μου γλυκο κοιτα να πεσεις σε καλο γιατρο.αυτο εχει πιο πολυ σημασία . οσο για το συγκεκριμένο κεντρο δεν ξερω να σου πω.

Αυτο που εχω να σου πω οτι η ιδεα της εξωσωματικης κ η πραξη φυσικα δεν ειναι τπτ.να εισαι αισιοδοξη να κανεις τις ενεσεις σου ηρεμα κ να εισαι καλα. ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο.κοιτα να το περασεις οσο πιο ηρεμα μμπορεις.το μονο κακο σε ολη την υποθεση ειναι η αναμονη μετα...

Σου ευχομαι να πανε ολα οπως τα επιθυμεις....

Σε ευχαριστώ κοριτσακι μου. ♡♡♡ Μακάρι να πάνε όλα καλά και για σένα.. Και για όλες τις κοπέλες που θέλουν να γίνουν μανούλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

 

Καλη δυναμη κοπελα μου!!!!!!!Να πανε ολα καλα σ ευχομαι!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου.. Ότι καλύτερο και σε σένα εύχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...