Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΘΕΛΩ!!!


elena90

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΑΡΧΙΣΑ ΓΙΟΓΚΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ??

Καλημερα Ελενα μου..Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιο θέμα με τη γιόγκα.. Από ότι έχω ακούσει μόνο οι κοπέλες που γυμνάζονται υπερβολικά  (πάνω από 3 ώρες τη μερα) χρειάζονται περισσότερο χρόνο να συλλάβουν..Όποτε θεωρώ ότι δεν πρέπει να αγχώνεσαι..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Καλημερα Ελενα μου..Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιο θέμα με τη γιόγκα.. Από ότι έχω ακούσει μόνο οι κοπέλες που γυμνάζονται υπερβολικά  (πάνω από 3 ώρες τη μερα) χρειάζονται περισσότερο χρόνο να συλλάβουν..Όποτε θεωρώ ότι δεν πρέπει να αγχώνεσαι..!!

Κ εγω πιστευωδ υπαρχει θεμα γτ ειναι πολυ χαλαρωτικο δ σηκωνω βαρος.κ γ αυτο πηγα για να χαλαρωσω!!ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Kalhspera!pisteuw oti tha se voithisei gia na sullaveis gt h gumnastikh exei polla ofelh sthn ugeia kai se xalarwnei!

Ναι κοριτσι μ!!πρωτη φορα εκανα χθες κ ενιωσα απιστευτη χαλαρωση.ειχα πολυ αναγκη να κανω κατι γ μενα..θα τ συνεχισω οπωσδηποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena θυμάμαι ειχα δει καποτε την πετρουλακη ηταν έγκυος τοτε σε μια εκπομπή και λεγανε οτι η γιογκα κανει καλο και εδειχνε και κατι ωραιες ασκησουλες που εκανε κατα την διάρκεια της εγκυμοσυνης... Αν σου αρεσει ακολουθησε την ειναι πραγματικα πολυ χαλαρωτικη και ενας ωραιος τροπος γυμναστικης οτι καλυτερο για το σωμα βοηθαει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η labrini m είπε:

Elena θυμάμαι ειχα δει καποτε την πετρουλακη ηταν έγκυος τοτε σε μια εκπομπή και λεγανε οτι η γιογκα κανει καλο και εδειχνε και κατι ωραιες ασκησουλες που εκανε κατα την διάρκεια της εγκυμοσυνης... Αν σου αρεσει ακολουθησε την ειναι πραγματικα πολυ χαλαρωτικη και ενας ωραιος τροπος γυμναστικης οτι καλυτερο για το σωμα βοηθαει. 

ευχαριστω πολυ κοριτσια μ!!!ειναι δυσκολο αλλα μετα πολυ χαλαρωτικο!!σημερα ποναει ολο μ τ σωμα γτ εχω πολλα χρονια να γυμναστω αλλα θα τ συνεχισω γτ μ φτιαχνει πολυ τ ψυχολογια μ κ φυσικα κανει καλο κ στ σώμα μ!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γιογκα ειναι χαλαρωτικη. Πιστευω ομως οτι εξαρτάται απο την καθεμια μας πως αισθάνεται. Ξερω κοπελες που κανουν βαρη και εχουν μεινει εγκυος διχως δυσκολία. Νομιζω οτι η καθεμια μας πρεπει να κανει ότι την χαλαρώνει, γαιτι η καλή ψυχολογία βοηθά στην σύλληψη.  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η oneiropola είπε:

Η γιογκα ειναι χαλαρωτικη. Πιστευω ομως οτι εξαρτάται απο την καθεμια μας πως αισθάνεται. Ξερω κοπελες που κανουν βαρη και εχουν μεινει εγκυος διχως δυσκολία. Νομιζω οτι η καθεμια μας πρεπει να κανει ότι την χαλαρώνει, γαιτι η καλή ψυχολογία βοηθά στην σύλληψη.  

Ακριβως ετσι ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...