Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχω μια απορία.


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια.ήθελα να ρωτήσω κάτι.Έχω ένα παιδάκι 2 ετών και εδώ και μια εβδομάδα δν κοιματαικατα την διάρκεια της ημέρας καθόλου,κοιμάται όμως νωρίς το βράδυ γύρω στης 9 μεχρι της 8 το πρωισκέφτηκα επειδή κοιμάται νωρίς το βράδυ χορταίνει ύπνο.πριν από μια εβδομάδα κοιμόταν κανονικά το μεσημέρι 1 ωρίτσα τώρα το έκοψε.Τους γύρω μου που ρωτάω επειδή έχουνε παιδιά μου λένε τα δικά τους.πείτε μου και εσείς την γνώμη σας.έχει συμβεί σε εσάς το ίδιο.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο γιός μου είναι 4,5 σχεδόν κ έχει κόψει τον μεσημεριανό ύπνο χροοονια... Στην αρχή κοιμόταν νωρίς αλλά αργότερα καθιέρωσε το 10:30 περίπου με 9 το πρωί.. Σπάνια κοιμάται μεσημέρι πλέον.. Δεν τον πιάνει ουτε κούραση, ούτε τίποτα.. Τώρα με το προνηπιο που ξυπνάει νωρίτερα, μερικά μεσημέρια κοιμάται αλλα συνήθως στις 8 μ.μ. ειναι off.. Πάντως κ σε μένα ξαφνικά το έκοψε.. Κ ενώ προσπαθούσα να το κοιμησω ( να ξεκουραστούμε κ μεις λίγο) κατέληγε να χοροπηδάει στα κεφάλια μας.. :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ προσπαθώ να το κοιμησω αλλά δν..ακριβώς όπως το είπε χοροπηδάει στο κρεβάτι...σε ευχαριστώ για την απάντηση σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κάνει τίποτα.. Πάντως εμείς σε αυτό το θέμα αποτύχαμε.. Οτι κι αν δοκίμασα δεν έπιασε... Να χαίρεσαι το παιδάκι σου κ ελπίζω εσείς να τα πάτε καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...