Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυος η καθυστερηση;;


Guest

Recommended Posts

Γεια σας!Εχω καθυστερηση 11 μερες αλλα η   ελευθερη επαφη ειχε γινει την 25 ημερα...Εχω κανει 2 τεστ και εχουν βγει αρνητικα..Ωστοσο δεν αδιαθετω...Παντα αδιαθετω 2-3 ημερες νωριτερα απο την αναμενωμενη περιοδο...Τι να συμβαινει...Εχω καμμια ελπιδα εγκυμοσυνης;;;Ποιος γνωριζει κατι αντιστοιχο;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου αθηνα μου.. λοιπον..ολον αυτόν τον καιρό που ψάχνομαι και εγω για να γίνω μανούλα εχω διαβάσει πολλα..Τελικά τίποτα δεν ειναι απίθανο στον οργανισμό μας και τίποτα σίγουρο... γιατι δε κανεις μια χοριακουλα?? Θεωρώ πως κατι θα δείξει.. ας σου πουν και τα κορίτσια που μπορεί να γνωρίζουν καλύτερα...εύχομαι να εχεις σπορακι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω γλυκια μου για την απαντηση!Περιμενω ακομα...Ο γιατρος μ ειπε να κανω χοριακη σε 4 ακομα ημερες....Υπομονη λοιπον...

στις πριν 14 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Γεια σου αθηνα μου.. λοιπον..ολον αυτόν τον καιρό που ψάχνομαι και εγω για να γίνω μανούλα εχω διαβάσει πολλα..Τελικά τίποτα δεν ειναι απίθανο στον οργανισμό μας και τίποτα σίγουρο... γιατι δε κανεις μια χοριακουλα?? Θεωρώ πως κατι θα δείξει.. ας σου πουν και τα κορίτσια που μπορεί να γνωρίζουν καλύτερα...εύχομαι να εχεις σπορακι....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Γεια σας!Εχω καθυστερηση 11 μερες αλλα η   ελευθερη επαφη ειχε γινει την 25 ημερα...Εχω κανει 2 τεστ και εχουν βγει αρνητικα..Ωστοσο δεν αδιαθετω...Παντα αδιαθετω 2-3 ημερες νωριτερα απο την αναμενωμενη περιοδο...Τι να συμβαινει...Εχω καμμια ελπιδα εγκυμοσυνης;;;Ποιος γνωριζει κατι αντιστοιχο;;

 

Δεν εχω συμπτωματα για περιοδο...Θα σκασω μεχρι να κανω την χοριακη...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Ευχαριστω γλυκια μου για την απαντηση!Περιμενω ακομα...Ο γιατρος μ ειπε να κανω χοριακη σε 4 ακομα ημερες....Υπομονη λοιπον...

Καλη επιτυχια και σε σενα!!!!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/10/2016 at 9:31 ΠΜ, ο/η Athena D. είπε:

Δεν εχω συμπτωματα για περιοδο...Θα σκασω μεχρι να κανω την χοριακη...

 

Athena D, κοροτσι μου ειχαμε κανενα νεο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 17/10/2016 at 3:16 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Γεια σας!Εχω καθυστερηση 11 μερες αλλα η   ελευθερη επαφη ειχε γινει την 25 ημερα...Εχω κανει 2 τεστ και εχουν βγει αρνητικα..Ωστοσο δεν αδιαθετω...Παντα αδιαθετω 2-3 ημερες νωριτερα απο την αναμενωμενη περιοδο...Τι να συμβαινει...Εχω καμμια ελπιδα εγκυμοσυνης;;;Ποιος γνωριζει κατι αντιστοιχο;;

 

Δεν εχω κανενα δειγμα οτι θα αδιαθετησω...

στις On 17/10/2016 at 3:16 ΜΜ, ο/η Athena D. είπε:

Γεια σας!Εχω καθυστερηση 11 μερες αλλα η   ελευθερη επαφη ειχε γινει την 25 ημερα...Εχω κανει 2 τεστ και εχουν βγει αρνητικα..Ωστοσο δεν αδιαθετω...Παντα αδιαθετω 2-3 ημερες νωριτερα απο την αναμενωμενη περιοδο...Τι να συμβαινει...Εχω καμμια ελπιδα εγκυμοσυνης;;;Ποιος γνωριζει κατι αντιστοιχο;;

 

Γλυκια μου σ ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!!!Τιποτα ακομα...Εκανα χοριακη-δεν αντεξα και εδειξε απλα 2...Τιποτα δηλαδη..Ο γιατρος μ ειπε οτι να κανω την εξεταση μετα απο 4 μερες αλλα δεν ειχα υπομονη.Ωστοσο εχω αρχίσει και ποναω στις ωοθηκες...Συμπτωμα που εχω οταν αδιαθετω...Τι να πω...Χαμος γινεται στο σωμα μου φαινεται.Δεν εχω παντως κανενα αλλο συμπτωμα που να δειχνει κατι...Μονο που ποναω τωρα κ 2-3 μερες...Ποση υπομονη πια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Δεν εχω κανενα δειγμα οτι θα αδιαθετησω...

Γλυκια μου σ ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!!!Τιποτα ακομα...Εκανα χοριακη-δεν αντεξα και εδειξε απλα 2...Τιποτα δηλαδη..Ο γιατρος μ ειπε οτι να κανω την εξεταση μετα απο 4 μερες αλλα δεν ειχα υπομονη.Ωστοσο εχω αρχίσει και ποναω στις ωοθηκες...Συμπτωμα που εχω οταν αδιαθετω...Τι να πω...Χαμος γινεται στο σωμα μου φαινεται.Δεν εχω παντως κανενα αλλο συμπτωμα που να δειχνει κατι...Μονο που ποναω τωρα κ 2-3 μερες... Μάλλον θα αδιαθετήσω...Ποση υπομονη πια;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Athena D, κοροτσι μου ειχαμε κανενα νεο???

Γλυκια μου σ ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!!!Τιποτα ακομα...Εκανα χοριακη-δεν αντεξα και εδειξε απλα 2...Τιποτα δηλαδη..Ο γιατρος μ ειπε οτι να κανω την εξεταση μετα απο 4 μερες αλλα δεν ειχα υπομονη.Ωστοσο εχω αρχίσει και ποναω στις ωοθηκες...Συμπτωμα που εχω οταν αδιαθετω...Τι να πω...Χαμος γινεται στο σωμα μου φαινεται.Δεν εχω παντως κανενα αλλο συμπτωμα που να δειχνει κατι...Μονο που ποναω τωρα κ 2-3 μερες... Μάλλον θα αδιαθετήσω...Ποση υπομονη πια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο καιρό προσπαθείτε, αν επιτρέπεται, κορίτσι μου...? Υπομονή όσο μπορείς..ξέρω, μερικές φορές μπορεί να είναι δύσκολο.....................

στις πριν 6 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

Γλυκια μου σ ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!!!Τιποτα ακομα...Εκανα χοριακη-δεν αντεξα και εδειξε απλα 2...Τιποτα δηλαδη..Ο γιατρος μ ειπε οτι να κανω την εξεταση μετα απο 4 μερες αλλα δεν ειχα υπομονη.Ωστοσο εχω αρχίσει και ποναω στις ωοθηκες...Συμπτωμα που εχω οταν αδιαθετω...Τι να πω...Χαμος γινεται στο σωμα μου φαινεται.Δεν εχω παντως κανενα αλλο συμπτωμα που να δειχνει κατι...Μονο που ποναω τωρα κ 2-3 μερες... Μάλλον θα αδιαθετήσω...Ποση υπομονη πια;;;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε, αν επιτρέπεται, κορίτσι μου...? Υπομονή όσο μπορείς..ξέρω, μερικές φορές μπορεί να είναι δύσκολο.....................

 

Καλημερα!Προσπαθουμε σχεδον ενα χρονο...Δεν εχουμε αλλο παιδακι και ειμαι ηδη 42 χρονων...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου γλυκια... σου ευχομαι ο,τι καλύτερο...συντομα να κρατησετε το αγγελουδι σας στην αγκαλια σας....πολυ πολυ συντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Κοπελα μου γλυκια... σου ευχομαι ο,τι καλύτερο...συντομα να κρατησετε το αγγελουδι σας στην αγκαλια σας....πολυ πολυ συντομα...

Εισαι πολυ καλη!Σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου στην αγωνια μου !Περιμενω καθε φορα με λαχταρα τις απαντησεις για να παρω θάρρος!Ευχομαι και σε σενα ενα γερο και ομορφο μωρακι το συντομοτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

Εισαι πολυ καλη!Σ ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σου στην αγωνια μου !Περιμενω καθε φορα με λαχταρα τις απαντησεις για να παρω θάρρος!Ευχομαι και σε σενα ενα γερο και ομορφο μωρακι το συντομοτερο!!!

Δεν αδιαθετησες ακομα ε?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αθηνα μου, καλημέρα! Μακαρι να εχεις το απόγευμα να μας γραψεις καλα νεα!!!! Σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη, μεσα από την καρδια μου, κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Αθηνα μου, καλημέρα! Μακαρι να εχεις το απόγευμα να μας γραψεις καλα νεα!!!! Σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη, μεσα από την καρδια μου, κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!

 

στις πριν 4 ώρες, ο/η Athena D. είπε:

 

Καλημερα!!!!!Παω για χοριακη!!!!Ο Θεος Βοηθος!!!!!

Αντε κοριτσάκι μου! Ολα καλα να πανε!!!!!! Θα περιμενουμε νεα σου!!!'??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Αθηνα μου, καλημέρα! Μακαρι να εχεις το απόγευμα να μας γραψεις καλα νεα!!!! Σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη, μεσα από την καρδια μου, κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Μαρια και εσυ νομιζω περιμενεις οπου να ναι να μαθεις ε?? Ελπιζω να μην ερθει η ακατανομαστη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά.!Τιποτα ευχαριστο...Μηδεν χοριακη....Μαλλον μπαινω σε εμμηνοπαυση...Την Δευτερα θα επισκεφτω τον γιατρο μου...Ομως δεν απογοητευομαι,παρολο που στενοχωρηθηκα!Πιστευω οτι θα κανουμε μωρακι και θα κανουμε!!!!!!!!Καλη επιτυχια σε εσας γλυκες μου και ευχομαι ευχαριστα νεα συντομααααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μπραβο σου που δε το βαζεις κατω! Να ελπίζεις και να εισαι δυνατη!!!!! Δε μπορει, θα έρθει το μωρακι σας..☺☺❤❤

Ειμαι αποφασισμενη ,να κανω οτι χρειαστει!!!!!Σε ευχαριστω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Αθηνα μου, καλημέρα! Μακαρι να εχεις το απόγευμα να μας γραψεις καλα νεα!!!! Σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη, μεσα από την καρδια μου, κοπελα μου!!!!!!!!!!!!!!!

Τιποτα Μαρια μου...Σε ευχαριστω πολυ παντως για τις ευχες!Συνεχιζουμεεεε

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Μαρια και εσυ νομιζω περιμενεις οπου να ναι να μαθεις ε?? Ελπιζω να μην ερθει η ακατανομαστη!!

Πεταλουδιτσα τελικα ουτε για μενα ηταν ο τυχερος μηνας... Μου ηρθε η βλαμμενη. Παμε για τον επόμενο μηνα... Καλη επιτυχία σε ολες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...