Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε να είμαι έγκυος ;


Mousou

Recommended Posts

Καλησπέρα σας , πριν 3 χρονια ειχα μια άτυχη εγκυμοσύνη , αργότερα έμαθα οτι ειχα θρομβοφιλια που αν το γνώριζα τότε δεν θα συνέβαινε κατι . Λόγο φόβου δεν ξαναμπήκε στην διαδικασία. Πριν ενα μήνα περίπου είπαμε να προσπαθήσουμε παλι καταλάβαινε τις οτι καρφώθηκε στον εγκέφαλο πρωί βράδυ στο μυαλό μόνο αυτο . Πριν το παραπάνω συμβάν δεν ειχα σταθερο κύκλο τωρα θάναι 30-35 ημερών με σπάνιες να έρθει πιο νωρίς. , 27/9 είχαμε επαφή 5/10 έκανα τεστ όπου και βγήκε αρνητικό,9/9 ήρθαμε παλι σ πάλη  10/10 επρεπε να μου έχουν έρθει μέχρι και ημέρα τίποτα, βέβαια έχω πόνους περιόδου και πονάνε οι θηλές μου οχι Βεβαια καθημερινά μια βδομάδα πριν την αναμενωνενη περίοδο ειχα τάςη για εμετό το πρωί τωρα τίποτα , Λέτε να είμαι ; να σας πω τη αληθεια φοβάμαι να κανω κι άλλο τεστ μην βγει παλι αρνητικό λέω μήπως καθυστερούν επειδή είμαι αγχώδης , εσείς τι λετε; υπάρχει περίπτωση να είμαι ;Συγνώμη για ο μεγάλο κείμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mousou είπε:

Καλησπέρα σας , πριν 3 χρονια ειχα μια άτυχη εγκυμοσύνη , αργότερα έμαθα οτι ειχα θρομβοφιλια που αν το γνώριζα τότε δεν θα συνέβαινε κατι . Λόγο φόβου δεν ξαναμπήκε στην διαδικασία. Πριν ενα μήνα περίπου είπαμε να προσπαθήσουμε παλι καταλάβαινε τις οτι καρφώθηκε στον εγκέφαλο πρωί βράδυ στο μυαλό μόνο αυτο . Πριν το παραπάνω συμβάν δεν ειχα σταθερο κύκλο τωρα θάναι 30-35 ημερών με σπάνιες να έρθει πιο νωρίς. , 27/9 είχαμε επαφή 5/10 έκανα τεστ όπου και βγήκε αρνητικό,9/9 ήρθαμε παλι σ πάλη  10/10 επρεπε να μου έχουν έρθει μέχρι και ημέρα τίποτα, βέβαια έχω πόνους περιόδου και πονάνε οι θηλές μου οχι Βεβαια καθημερινά μια βδομάδα πριν την αναμενωνενη περίοδο ειχα τάςη για εμετό το πρωί τωρα τίποτα , Λέτε να είμαι ; να σας πω τη αληθεια φοβάμαι να κανω κι άλλο τεστ μην βγει παλι αρνητικό λέω μήπως καθυστερούν επειδή είμαι αγχώδης , εσείς τι λετε; υπάρχει περίπτωση να είμαι ;Συγνώμη για ο μεγάλο κείμενο

γεια σου! οταν ξεκινησαμε προσπαθειες για παιδι αγχωθηκα τοσο πολυ που ειχα καθηστερυσεις μεχρι κ 20 μερες,καθε μηνα στο γιατρο,καθε μηνα υπερηχους και ορμονικες.Δεν βρεθηκε ποτε τιποτα,ολα πεντακαθαρα! Για πεντε μηνες δεν εβλεπα περιοδο,και φυσικα οι προσπαθειες μας πηγαν περιπατο.Μολις χαλαρωσα ο κυκλος μου ξαναεγινε σταθερος επιτελους. το αγχος παιζει δυστυχως τεραστιο ρολο. Ειχα κ εγω μια ατυχη εγκυμοσυνη οπως εσυ. Κανε ενα ραντεβου με τον γιατρο σου,οσο καθυστερεις τοσο θα σε τρωει το αγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημενη μου μη φοβασαι τπτ σκεψου πως εχεις μεινει εγκυος κ θα ξαναμεινεις ...στο λεω γιατι υπαρχουν -με κ μεις οι οποιες προσπαθοθμε με εξωσωματικη..κ δε θελω να ακουω τετοια πραγματα απο γυναικες π προσπαθουν φυσιολογικά...αληθεια στο λεω...κ να μην εισαι τωρα ..θ μεινεις σε 1 μηνα..???σε 2 μηνες???σκεφτομαστε θετικα...κ συνεχιζουμε .ο σκοπος ειναι ΙΕΡΟΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είτε κανεις το τεστ τωρα ειτε μετα απο τρεις μερες αυτο που ειναι ναφανει θα φανει... Οποτε παρε κανε αλλο ενα τεστ να δεις τι συμβαίνει πολυ πιθανον να εισαι κ εγυος γιατι οχι... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...