Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ


Recommended Posts

στις πριν 14 ώρες, ο/η Rinaki88 είπε:

Με το καλό κοπέλα μου. Θα έχω την σκέψη σου. Αναμενω τα καλά σου νεακια την Παρασκευή. Κάνουν μεθη στο Πανεπιστημιακο; Γιατί κάτι μου είπε ο γιατρός ότι δεν έχουν αναισθησιολογο στο τμήμα. Εκτός κι αν εννοούσε για νάρκωση. 

Κάνουν αναλγησία εκεί κορίτσια! Η μέθη που κάνουν πχ στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου, είναι σαν νάρκωση δηλαδή κοιμάσαι κανονικά. Στην αναλγησία είσαι ξυπνια και νιώθεις λίγο τα τσιμπήματακια.. σαν να έχεις πιει 2-3 ποτάκια! Τι σίγουρο είναι ότι ο Νταφ έχει μεγάλη εμπειρία και πολλές επιτυχίες. Όλα θα πάνε καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η jazz είπε:

Κάνουν αναλγησία εκεί κορίτσια! Η μέθη που κάνουν πχ στο νοσοκομείο Παπαγεωργίου, είναι σαν νάρκωση δηλαδή κοιμάσαι κανονικά. Στην αναλγησία είσαι ξυπνια και νιώθεις λίγο τα τσιμπήματακια.. σαν να έχεις πιει 2-3 ποτάκια! Τι σίγουρο είναι ότι ο Νταφ έχει μεγάλη εμπειρία και πολλές επιτυχίες. Όλα θα πάνε καλά!

Καλημέρα κοπέλα μου. Κάτι τέτοιο μου έδωσε να καταλάβω και ο γιατρος. Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rinaki88 καλημέρα! Συγνώμη που απαντώ Με καθυστέρηση αλλά δε μπαίνω Κ τακτικα. Υπερηχους έκανα μετά την 5η μέρα διεγερσης συνήθως 3. Κ έναν υπέρηχο πριν την περίοδο για να δούμε αν υπάρχει κύστη ή κάτι που αναστείλει την προσπάθεια!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου. Κάτι τέτοιο μου έδωσε να καταλάβω και ο γιατρος. Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι;

Πάντως ξέρω αρκετές κοπέλες που πάνε με τον Νταφ.. εγώ είμαι σε αναμονή για ετ κατεψυγμένων.. 3η προσπάθεια... στο Παπαγεωργίου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

@Rinaki88 καλημέρα! Συγνώμη που απαντώ Με καθυστέρηση αλλά δε μπαίνω Κ τακτικα. Υπερηχους έκανα μετά την 5η μέρα διεγερσης συνήθως 3. Κ έναν υπέρηχο πριν την περίοδο για να δούμε αν υπάρχει κύστη ή κάτι που αναστείλει την προσπάθεια!!! 

Καλήσπερα κοπελα μου. Σ ευχαριστώ που μου απαντάς πάνω από όλα. Τους υπερηχους τους έκανες στο ιατρείο του ή στο νοσοκομείο; Γιατί θέλω να του ζητήσω να πάω στο ιατρείο εκτός κι αν είναι απαραίτητο να πάω στο νοσοκομείο. 

στις πριν 9 ώρες, ο/η jazz είπε:

Πάντως ξέρω αρκετές κοπέλες που πάνε με τον Νταφ.. εγώ είμαι σε αναμονή για ετ κατεψυγμένων.. 3η προσπάθεια... στο Παπαγεωργίου

Με το καλό να πάνε όλα καλά στην προσπάθεια σου. Να είναι η τρίτη και η τυχερή. Όσον αφορά εμας, κι εμείς επειδή ακούσαμε καλά λόγια πήγαμε στον Νταφ... Και όντως από κοντά μας ενέπνευσε εμπιστοσύνη. Μακάρι ο άλλος μήνας να είναι τυχερός για όλες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@marillia Κοριτσάκι μου τι κανεις; Εμείς περάσαμε επιτροπή και πήραμε έγκριση. Σε τι φάση σε βρίσκω; 

στις On 6/11/2018 at 10:37 ΠΜ, ο/η Νάλα είπε:

@Rinaki88 καλημέρα! Συγνώμη που απαντώ Με καθυστέρηση αλλά δε μπαίνω Κ τακτικα. Υπερηχους έκανα μετά την 5η μέρα διεγερσης συνήθως 3. Κ έναν υπέρηχο πριν την περίοδο για να δούμε αν υπάρχει κύστη ή κάτι που αναστείλει την προσπάθεια!!! 

Γειά σου κοπέλα μου. Αύριο χοριακή ε; καλή σου επιτυχία. Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

Κοριτσια τα καταφεραμε!!!! Β χοριακη 914!!! Καλή σας επιτυχια εύχομαι!!!!!! 

Κοπέλα μου πολλά συγχαρητήρια. Εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Με το καλό να έρθει το ή τα μωράκια σας. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

Κοριτσια τα καταφεραμε!!!! Β χοριακη 914!!! Καλή σας επιτυχια εύχομαι!!!!!! 

Συγχαρητηρια! Ολα να σας πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2018 at 12:07 ΠΜ, ο/η Rinaki88 είπε:

@marillia Κοριτσάκι μου τι κανεις; Εμείς περάσαμε επιτροπή και πήραμε έγκριση. Σε τι φάση σε βρίσκω; 

Γειά σου κοπέλα μου. Αύριο χοριακή ε; καλή σου επιτυχία. Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα. 

Kαλημέρα κορίτσι μου!!!!Τέλεια καλή αρχή κ εύχομαι να μας έχεις ευχάριστα νέα!!Να ρωτήσω τα φάρμακα πότε θα τα παραλάβεις?Εγώ περιμένω περίοδο Τρίτη με Τετάρτη,θα πάω για υπέρηχο για να ξεκινήσω τις ενέσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η marillia είπε:

Kαλημέρα κορίτσι μου!!!!Τέλεια καλή αρχή κ εύχομαι να μας έχεις ευχάριστα νέα!!Να ρωτήσω τα φάρμακα πότε θα τα παραλάβεις?Εγώ περιμένω περίοδο Τρίτη με Τετάρτη,θα πάω για υπέρηχο για να ξεκινήσω τις ενέσεις!!!

Καλημερα καλη μου. Την επόμενη μέρα κιόλας τα πήρα. Είναι άμεσα διαθέσιμα. Με το καλό εύχομαι να πάει καλά. Εγώ σε 2 εβδομάδες έχω υπέρηχο πριν μου έρθει η περίοδος για να δούμε αν υπάρχει κάποια κυστη και 2η ημέρα ξεκινάω ενέσεις. Καλό μας κουράγιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ! ❤️

Καλη επιτυχια σε όλες! Είστε σε καλά χέρια στο γιατρό, εμπιστευθείτε τον Κ εύχομαι το 2019 να βρεχει μωρα για όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλημερα καλη μου. Την επόμενη μέρα κιόλας τα πήρα. Είναι άμεσα διαθέσιμα. Με το καλό εύχομαι να πάει καλά. Εγώ σε 2 εβδομάδες έχω υπέρηχο πριν μου έρθει η περίοδος για να δούμε αν υπάρχει κάποια κυστη και 2η ημέρα ξεκινάω ενέσεις. Καλό μας κουράγιο. 

Ααα ωραίαααα!!!Σχεδόν μαζί θα είμαστε!!!Καλή μας επιτύχια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

Σας ευχαριστώ! ❤️

Καλη επιτυχια σε όλες! Είστε σε καλά χέρια στο γιατρό, εμπιστευθείτε τον Κ εύχομαι το 2019 να βρεχει μωρα για όλες...

Μακάρι κορίτσι μου. Σ ευχαριστούμε πολύ. Από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτι.

στις πριν 2 ώρες, ο/η marillia είπε:

Ααα ωραίαααα!!!Σχεδόν μαζί θα είμαστε!!!Καλή μας επιτύχια!!!

Καλή επιτυχία. Αντε να έχουμε καλά νέα να πούμε η μία στην άλλη σε κανένα μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...
στις On 1/11/2018 at 1:08 ΜΜ, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κοπέλα μου. Βλέπω ότι είναι παλιό το θέμα ενδεχομένως να τα έχεις καταφέρει ήδη και θα χαρώ να το μάθω, αλλά επειδή ετοιμάζομαι να κάνω την πρώτη μου προσπάθεια στο ΠΓΝΛ θα μπορούσες να μου δώσεις κάποιες πληροφορίες σχετικά; Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων. 

Καλημέρα. Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά τώρα το είδα. Εγώ έχω γιατρό τον Νταφ. Είμαι ευχαριστημένη. Τώρα είμαι έγκυος στην 14η εβδομάδα σε δίδυμα.

Οτι θέλεις με ρωτάς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rago είπε:

Καλημέρα. Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά τώρα το είδα. Εγώ έχω γιατρό τον Νταφ. Είμαι ευχαριστημένη. Τώρα είμαι έγκυος στην 14η εβδομάδα σε δίδυμα.

Οτι θέλεις με ρωτάς!!!!

Ομορφιά μου!!!!! Τώρα είδα τα παλιά μας πμ.. λέω κάτι μου θυμίζει rago!!!!! Όλα με το καλό εύχομαι.. δεν μπορείς να φανταστείς πόσο συγκινήθηκα και χάρηκα!!!????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η rago είπε:

Καλημέρα. Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά τώρα το είδα. Εγώ έχω γιατρό τον Νταφ. Είμαι ευχαριστημένη. Τώρα είμαι έγκυος στην 14η εβδομάδα σε δίδυμα.

Οτι θέλεις με ρωτάς!!!!

Καλήσπερα κοριτσι μου. Χαίρομαι πολύ για τα νέα σου. Σου εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Εγω ειμαι στην 4η ημέρα διεγερσης. Ακολουθώ βραχυ πρωτοκολλο με ανταγωνιστή. Πρώτη μου φορά στο Νταφ κι εγώ. Ήθελα να σε ρωτήσω πόσες φορές έκανες; Γενικά τι παράγοντα υπογονιμοτητας είχατε και αν επιτρέπεται ποια είμαι η ηλικία σας. Αναμένω νέα σου και σ ευχαριστώ πολύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλήσπερα κοριτσι μου. Χαίρομαι πολύ για τα νέα σου. Σου εύχομαι μια καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη. Εγω ειμαι στην 4η ημέρα διεγερσης. Ακολουθώ βραχυ πρωτοκολλο με ανταγωνιστή. Πρώτη μου φορά στο Νταφ κι εγώ. Ήθελα να σε ρωτήσω πόσες φορές έκανες; Γενικά τι παράγοντα υπογονιμοτητας είχατε και αν επιτρέπεται ποια είμαι η ηλικία σας. Αναμένω νέα σου και σ ευχαριστώ πολύ. 

Καλημέρα. Εμείς στην αρχή είχαμε θέμα με το σπέρμα αλλά αφού το λύσαμε αυτό πάλι δεν τα καταφέρναμε. Εξετάσεις πολλές και πρόβλημα κανένα. Ανεξήγητη υπογονιμότητα.Εχουμε κάνει πολλές προσπάθειες. 13 διεγέρσεις +3 εμβρυμεταφορές με κατεψυγμένα... Σύνολο 16!!!Χάρη σ' αυτόν τον γιατρό που με έπεισε να συνεχίσω έκανα αυτήν την προσπάθεια και πετύχαμε. 36 χρονών είμαι και τρέχω στους γιατρούς απ' τα 30....

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και όλα να πάνε τέλεια!!!!

Οτι χρειαστείς με ρωτάς.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η jazz είπε:

Ομορφιά μου!!!!! Τώρα είδα τα παλιά μας πμ.. λέω κάτι μου θυμίζει rago!!!!! Όλα με το καλό εύχομαι.. δεν μπορείς να φανταστείς πόσο συγκινήθηκα και χάρηκα!!!????????

Ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου.Δυστυχώς έχω πάρα πολύ άγχος και πάρα πολλές φοβίες και δεν μπορώ να το χαρώ όπως θέλω... Μόνο όταν είμαι για υπέρηχο είμαι ήρεμη. Αφού στην αρχή πήγαινα κάθε εβδομάδα. Τον γιατρό τον ζαλίζω με το παραμικρό αλλά με έμαθε πλεον!!!!

Εύχομαι σύντομα να ακούσω κι από εσένα τα ευχάριστα.....

Μόνο να μην παρατάτε!!!!

????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η rago είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου.Δυστυχώς έχω πάρα πολύ άγχος και πάρα πολλές φοβίες και δεν μπορώ να το χαρώ όπως θέλω... Μόνο όταν είμαι για υπέρηχο είμαι ήρεμη. Αφού στην αρχή πήγαινα κάθε εβδομάδα. Τον γιατρό τον ζαλίζω με το παραμικρό αλλά με έμαθε πλεον!!!!

Εύχομαι σύντομα να ακούσω κι από εσένα τα ευχάριστα.....

Μόνο να μην παρατάτε!!!!

????????

@rago καλημέρα! Και γω είμαι στην 7η βδομαδα με διδυμα από το Νταφ...παρά πολύ αγχος Κ μεις Γτ έχει προηγηθεί μια παλλινδρομη περυσι ?.

 

καλη επιτυχια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η rago είπε:

Καλημέρα. Εμείς στην αρχή είχαμε θέμα με το σπέρμα αλλά αφού το λύσαμε αυτό πάλι δεν τα καταφέρναμε. Εξετάσεις πολλές και πρόβλημα κανένα. Ανεξήγητη υπογονιμότητα.Εχουμε κάνει πολλές προσπάθειες. 13 διεγέρσεις +3 εμβρυμεταφορές με κατεψυγμένα... Σύνολο 16!!!Χάρη σ' αυτόν τον γιατρό που με έπεισε να συνεχίσω έκανα αυτήν την προσπάθεια και πετύχαμε. 36 χρονών είμαι και τρέχω στους γιατρούς απ' τα 30....

Σου εύχομαι καλή επιτυχία και όλα να πάνε τέλεια!!!!

Οτι χρειαστείς με ρωτάς.....

Πωπω ταλαιπωρηθηκατε πολύ. Τώρα όμως κοίταξε να το χαρείς και όλα θα πάνε καλά. Στον Νταφ πόσες προσπάθειες κανατε για να πετυχετε; Επίσης ήθελα να σε ρωτήσω αν μπορείς να έχεις κατεψυγμενα και στο νοσοκομείο. Σ ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Νάλα είπε:

@rago καλημέρα! Και γω είμαι στην 7η βδομαδα με διδυμα από το Νταφ...παρά πολύ αγχος Κ μεις Γτ έχει προηγηθεί μια παλλινδρομη περυσι ?.

 

καλη επιτυχια!!!!!!!!

Κοριτσακι μου χαίρομαι πολύ. Εύχομαι όλα να σου πάνε καλά. Χαίρομαι πολύ να ακούω καλά νέα από όλες σας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Νάλα είπε:

@rago καλημέρα! Και γω είμαι στην 7η βδομαδα με διδυμα από το Νταφ...παρά πολύ αγχος Κ μεις Γτ έχει προηγηθεί μια παλλινδρομη περυσι ?.

 

καλη επιτυχια!!!!!!!!

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι εγώ είχα μια παλίνδρομη γι' αυτό και υπάρχει αυτός ο φόβος...Επίσης είχα και αιμορραγίες και τα είδα όλα....!!!!!

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος και να πάρεις στην αγκαλίτσα σου τα παιδάκια σου.

Και ποιος ξέρει.... μπορεί να βρεθούμε σε κάποιο ραντεβού!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rinaki88 έκανα αρκετές στον Νταφ αλλά ήμουν σίγουρη από το πρώτο ραντεβού που έκανα μαζί του, που δεν είχα πάει για εξωσωματική αλλά γιατί δεν πήγαινε καλά η εγκυμοσύνη μου, οτι αυτόν θέλω για γιατρό μου και μετά ήξερα οτι μόνο με αυτόν τον γιατρό θα τα καταφέρω. Με έχει βοηθήσει πάρα πολύ...

Φυσικά και έχει κατάψυξη στο πανεπιστημιακό και δεν πληρώνεις τίποτα.

Οσο για τον πόνο στην ωοληψία που ρωτούσες παραπάνω είναι υποφερτός.Τσιμπήματα είναι. Οταν έκανα για πρώτη φορά εκεί είπα στον γιατρό "γι' αυτό το πράγμα μου έκαναν νάρκωση?"

Να μην φοβάσαι τίποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η rago είπε:

@Rinaki88 έκανα αρκετές στον Νταφ αλλά ήμουν σίγουρη από το πρώτο ραντεβού που έκανα μαζί του, που δεν είχα πάει για εξωσωματική αλλά γιατί δεν πήγαινε καλά η εγκυμοσύνη μου, οτι αυτόν θέλω για γιατρό μου και μετά ήξερα οτι μόνο με αυτόν τον γιατρό θα τα καταφέρω. Με έχει βοηθήσει πάρα πολύ...

Φυσικά και έχει κατάψυξη στο πανεπιστημιακό και δεν πληρώνεις τίποτα.

Οσο για τον πόνο στην ωοληψία που ρωτούσες παραπάνω είναι υποφερτός.Τσιμπήματα είναι. Οταν έκανα για πρώτη φορά εκεί είπα στον γιατρό "γι' αυτό το πράγμα μου έκαναν νάρκωση?"

Να μην φοβάσαι τίποτα!!!

Σ ευχαριστω πολυ. Εύχομαι αυτή η εγκυμοσύνη σου να είναι τυχερή και σε λίγους μήνες να κρατάς τα μωρακια σου στην αγκαλιά σου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η rago είπε:

Αχ κορίτσι μου σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι εγώ είχα μια παλίνδρομη γι' αυτό και υπάρχει αυτός ο φόβος...Επίσης είχα και αιμορραγίες και τα είδα όλα....!!!!!

Σου εύχομαι να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος και να πάρεις στην αγκαλίτσα σου τα παιδάκια σου.

Και ποιος ξέρει.... μπορεί να βρεθούμε σε κάποιο ραντεβού!!!

Σήμερα πάμε για δεύτερη υπέρηχο όπου αναμένουμε να ακούσουμε καρδουλες.... η αγωνία στα υψη??

πως είσαι από συμπτώματα; Εγώ τρομερη ναυτία και ανακατωσουρες υποφέρω σχεδόν όλη μέρα εδώ Κ 10 μέρες... ?

Σιγουρα θα ανταμώσουμε στο ιατρείο κάποιο απόγευμα ??

 

με το καλό να έχουμε τα μωρακια μας το 2019 ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...