Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προβλήματα στη δουλειά


Recommended Posts

Γεια σας με Λενε καταρινα και είμαι καινούρια στην παρέα θα ήθελα την βοήθεια σας..... μουσικός και διδασκω σε ενα ωδείο και σε ενα γυμνάσιο-λύκειο είμαι 10 εβδομάδων έγκυος και εγώ πρόβλημα με τους μαθητές στο σχολείο. Δεν με ακούν καθόλου τι αποβολές τι οριεαις τι τα κινητά τους παιρνω τπτ δεν με σέβονται καθόλου ...για την εγκυμοσύνη δεν ξέρουν κάτι ακόμα μα δεν ξέρω τι να πρωτοκανω γυρίζω σπίτι και με πιάνουν τα κλάματα! Τις προαλες κυνηγούσα εναν μαθητή ν τον βάλω ν κάτσει στην θέση τ. Ερχονται κ οι γονείς απο πανω κ φωναζουν. Φοβάμαι για αποβολή εχώ κανει 5 δεν θα αντεξω κ αλλη είμαι 28 

Εχω και τα πονακι π έχουν γίνει ανηποφορα αυτον τον καιρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Καταρινα είπε:

Γεια σας με Λενε καταρινα και είμαι μουσικός και διδασκω σε ενα οδιο και σε ενα γυμνάσιο-λύκειο είμαι 10 εβδομάδων έγκυος και εγώ πρόβλημα με τους μαθητές στο σχολείο. Δεν με ακούν καθόλου τι αποβολές τι οριεαις τι τα κινητά τους παιρνω τπτ δεν με σέβονται καθόλου ...για την εγκυμοσύνη δεν ξέρουν κάτι ακόμα μα δεν ξέρω τι να πρωτοκανω γυρίζω σπίτι και με πιάνουν τα κλάματα! Τις προαλες κυνηγούσα εναν μαθητή ν τον βάλω ν κάτσει στην θέση τ. Ερχονται κ οι γονείς απο πανω κ φωναζουν. Φοβάμαι για αποβολή εχώ κανει 5 δεν θα αντεξω κ αλλη είμαι 28 

Εχω και τα πονακι π έχουν γίνει ανηποφορα αυτον τον καιρό 

Γεια σου!!γιατι δεν παιρνεις αδεια κοπελα μου??ειναι δυνατον να καθεσαι να ταλαιπωρησε??

Δεν αξιζει τιποτα κ κανενας ν σου χαλασει ςυτην την ομορφη περιοδο που διανυεις!!

Φιλικα❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Lovely είπε:

Γεια σου!!γιατι δεν παιρνεις αδεια κοπελα μου??ειναι δυνατον να καθεσαι να ταλαιπωρησε??

Δεν αξιζει τιποτα κ κανενας ν σου χαλασει ςυτην την ομορφη περιοδο που διανυεις!!

Φιλικα❤

Την άδεια την χρειάζομαι για μετα που θα φουσκωσω και άλλο και να σταματήσω να δουλευω δεν μας πέρνει με το ζόρι μας φτάνουν 

 

??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σχεδον δυο χρόνια είναι συνολικά η άδεια των εκπαιδευτικών που μένουν έγκυοι. Πώς δε σας πΑΙρνει;;; Τι εννοεις με το ζορι σας φτανουν;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Σχεδον δυο χρόνια είναι συνολικά η άδεια των εκπαιδευτικών που μένουν έγκυοι. Πώς δε σας πΑΙρνει;;; Τι εννοεις με το ζορι σας φτανουν;;

Νν 2 χρόνια είναι αλλά εγώ τον εναν τον χαλαρά. Οτάν έλεγα δεν μας παιρνει εννουσα να μείνω άνεργη!... Τα λεφτά μας φτάνουν με το ζόρι χαλασα παρα πολλά σε εξωσωματικές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι εκπαιδευτικοί στα σχολεία γνωρίζουν πολύ καλά την άδεια που δικαιούνται και ξέρουν ότι αυτη δεν είναι άνευ αποδοχών. Επίσης είναι σε θέση να γράψουν ορθογραφημενες προτασεις με άρτιο και πλήρες νόημα. Ακομη οι γυναικες που κάνουν εξωσωματικες και έχουν στο ιστορικό τους τόσες αποβολές δεν εργάζονται όταν πιέζονται και στεναχωριουνται τόσο στη εργασια τους καθώς δεν έχει νόημα η δαπάνη τόσων χρημάτων για εξωσωματική αν πρόκειται να αποβάλλουν ξανά. Τελος καμία γυναίκα 28 ετων που έχει υποβληθεί στη συγκεκριμένη διαδικασία  τοσες φορες και γνωριζει ποσο κοστοβορα είναι τα φάρμακα δεν τα πετάει έτσι ελαφρά τη καρδια. Ιδιαίτερα όταν είναι αναγνώστρια κάποιου φόρουμ και βλέπει πόσο ανάγκη τα εχουν κάποιες κοπέλες. (Διοτι για να γίνεις μέλος πριν λιγο σημαίνει πως μας διαβάζεις εδω και λιγες μερες... Όποτε είναι αρκετά περίεργο το γεγονός ότι τα πέταξες χθες). Καλο απόγευμα συναδελφε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Οι εκπαιδευτικοί στα σχολεία γνωρίζουν πολύ καλά την άδεια που δικαιούνται και ξέρουν ότι αυτη δεν είναι άνευ αποδοχών. Επίσης είναι σε θέση να γράψουν ορθογραφημενες προτασεις με άρτιο και πλήρες νόημα. Ακομη οι γυναικες που κάνουν εξωσωματικες και έχουν στο ιστορικό τους τόσες αποβολές δεν εργάζονται όταν πιέζονται και στεναχωριουνται τόσο στη εργασια τους καθώς δεν έχει νόημα η δαπάνη τόσων χρημάτων για εξωσωματική αν πρόκειται να αποβάλλουν ξανά. Τελος καμία γυναίκα 28 ετων που έχει υποβληθεί στη συγκεκριμένη διαδικασία  τοσες φορες και γνωριζει ποσο κοστοβορα είναι τα φάρμακα δεν τα πετάει έτσι ελαφρά τη καρδια. Ιδιαίτερα όταν είναι αναγνώστρια κάπου φόρουμ και βλέπει πόσο ανάγκη τα εχουν κάποιες κοπέλες. (Διοτι για να γίνεις μέλος πριν λιγο σημαίνει πως μας διαβάζεις εδω και λιγες μερες... Όποτε είναι αρκετά περίεργο το γεγονός ότι τα πέταξες χθες). Καλο απόγευμα συναδελφε!

Ακου σμρ έγινα μέλος και δεν το ξαναδιαβασα.....αύριο δεν έχουμε μαθημα και θα κανουν τα παιδιά διάφορα αθλήματα και απλα φοβήθηκα οτι όλα θα γίνουν χειρότερα. Τες πα συγνώμη αν θέλετε διαγραφω τον λογαριασμό μ να μην σας ενοχλω 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είτε φύγεις είτε μείνεις οι κοπέλες που διαβάζουν αυτά που γράφεις έχουν βγάλει ηδη τα συμπεράσματα τους. Οσο για τη δουλεια δεν εχω να σου πω τιποτα αλλο παρα υπομονή κορίτσι μου και αν σε ταλαιπωρούν οι μαθητές σου να τους δίνεις πολλές  "οριεαις" αποβολές όπως χαρακτηριστικά ανέφερες παραπάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Είτε φύγεις είτε μείνεις οι κοπέλες που διαβάζουν αυτά που γράφεις έχουν βγάλει ηδη τα συμπεράσματα τους. Οσο για τη δουλεια δεν εχω να σου πω τιποτα αλλο παρα υπομονή κορίτσι μου και αν σε ταλαιπωρούν οι μαθητές σου να τους δίνεις πολλές  "οριεαις" αποβολές όπως χαρακτηριστικά ανέφερες παραπάνω!!!

Εγώ φταιω π είμαι δυσλεκτικη δλδ? Τες πα αστο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι εκπαιδευτικοί γνωρίζουν οτι η λέξη λέγεται "δυσλεξικη" και όχι "δυσλεκτικη". "Δυσλεκτικη" το λεει ο απλος κόσμος που δεν σχετίζεται με την εκπαίδευση. Εκτιθεσαι συνεχως. Σταματά να τρολλαρεις. Οι κοπέλες εδώ έχουν πολύ σοβαρά θέματα να ασχοληθούν και δεν χρειάζονται άτομα να μπαίνουν και να γράφουν ότι να' ναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με την @Gelie,ειναι ντροπη σας να μπαινετε σε ενα φορουμ που ασχολειται με τοσο λεπτα ζητηματα και να τρολαρετε τις κοπελες!Προφανως και δεν εχετε με τι αλλο να ασχοληθητε και νομιζετε οτι κανετε καποια εξυπναδα. Δεν σας ζητω να σεβαστειτε τις κοπελες, ειναι χασιμο χρονου.Σεβαστειτε τουλαχιστον τον εαυτο σας και βρειτε κατι πιο εποικοδομητικο να ασχοληθητε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Οι εκπαιδευτικοί στα σχολεία γνωρίζουν πολύ καλά την άδεια που δικαιούνται και ξέρουν ότι αυτη δεν είναι άνευ αποδοχών. Επίσης είναι σε θέση να γράψουν ορθογραφημενες προτασεις με άρτιο και πλήρες νόημα. Ακομη οι γυναικες που κάνουν εξωσωματικες και έχουν στο ιστορικό τους τόσες αποβολές δεν εργάζονται όταν πιέζονται και στεναχωριουνται τόσο στη εργασια τους καθώς δεν έχει νόημα η δαπάνη τόσων χρημάτων για εξωσωματική αν πρόκειται να αποβάλλουν ξανά. Τελος καμία γυναίκα 28 ετων που έχει υποβληθεί στη συγκεκριμένη διαδικασία  τοσες φορες και γνωριζει ποσο κοστοβορα είναι τα φάρμακα δεν τα πετάει έτσι ελαφρά τη καρδια. Ιδιαίτερα όταν είναι αναγνώστρια κάποιου φόρουμ και βλέπει πόσο ανάγκη τα εχουν κάποιες κοπέλες. (Διοτι για να γίνεις μέλος πριν λιγο σημαίνει πως μας διαβάζεις εδω και λιγες μερες... Όποτε είναι αρκετά περίεργο το γεγονός ότι τα πέταξες χθες). Καλο απόγευμα συναδελφε!

Gelie jolie  μου εισαι θεα!!! καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε! Μην ασχολειστε με τρολ! Τοσο αδεια ειναι η ζωη τους, πιο αδεια απτο μυαλο... άκου οριαιες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O λογαριασμός της κλειδώθηκε, προφανώς ήταν ένα ακόμη τρολ, από εκείνα που κατά καιρούς κάνουν ενοχλητικά την εμφάνισή τους στο φόρουμ.

Αν πέσει στην αντίληψή σας κάτι παρόμοιο, στείλτε μου μήνυμα αμέσως για να αποκλείσουμε τις «παρείσακτες» παρουσίες από το φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annina είπε:

Gelie jolie  μου εισαι θεα!!! καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε! Μην ασχολειστε με τρολ! Τοσο αδεια ειναι η ζωη τους, πιο αδεια απτο μυαλο... άκου οριαιες! 

Καλημερα και καλή βδομάδα κοριτσι μου... Δεν το έγραψες σωστά... Ήταν "οριεαις". Το τελευταίο "αι". Τρόμαξα να το ξαναγράψω... χαχαχαχα        Εχουμε τα αγχη μας, εχουμε και το κάθε θλιβερό άτομο να μπαίνει και να γράφει αρλούμπες... Τώρα που εχουν ενημερωθεί πια και οι διαχειριστές του φορουμ θα παίρνει πόδι από εδώ μέσα ο κάθε γελοιος..            Στείλε μου μήνυμα με τα νέα σου... Περιμένω με χαρά!!!! ♡

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η admin είπε:

O λογαριασμός της κλειδώθηκε, προφανώς ήταν ένα ακόμη τρολ, από εκείνα που κατά καιρούς κάνουν ενοχλητικά την εμφάνισή τους στο φόρουμ.

Αν πέσει στην αντίληψή σας κάτι παρόμοιο, στείλτε μου μήνυμα αμέσως για να αποκλείσουμε τις «παρείσακτες» παρουσίες από το φόρουμ.

Ευχαριστούμε για την άμεση αντίδραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Ευχαριστούμε για την άμεση αντίδραση!

Είσαι θεαρα κορίτσι μου!!!!!!!!καλά έκανες και της τα είπες έτσι... Είναι και αυτή σαν τις άλλες που μπαίνουν και γράφουν χαζομάρες.... Η κάθε μία έχει την αγωνία της και κάνει τον αγώνα της και έχεις και τα σουργελα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η admin είπε:

O λογαριασμός της κλειδώθηκε, προφανώς ήταν ένα ακόμη τρολ, από εκείνα που κατά καιρούς κάνουν ενοχλητικά την εμφάνισή τους στο φόρουμ.

Αν πέσει στην αντίληψή σας κάτι παρόμοιο, στείλτε μου μήνυμα αμέσως για να αποκλείσουμε τις «παρείσακτες» παρουσίες από το φόρουμ.

Έχετε το καλύτερο forum... Και βλέπω ότι υπάρχει άμεση αντίδραση!!!!!! Σας ευχαριστούμε πολύ!!!!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Είσαι θεαρα κορίτσι μου!!!!!!!!καλά έκανες και της τα είπες έτσι... Είναι και αυτή σαν τις άλλες που μπαίνουν και γράφουν χαζομάρες.... Η κάθε μία έχει την αγωνία της και κάνει τον αγώνα της και έχεις και τα σουργελα... 

Καλημερα Τονια μου.. Ας μην κρυβομαστε, το ίδιο άτομο ή η ιδια παρεα είναι πίσω από όλα αυτα τα προφίλ του τελευταίου μήνα. Ευτυχώς έχουνε πέσει πλέον οι μάσκες και μετα από 2-3 ποστ αποκαλύπτεται το πράγμα!!!! Πάντως τι να πω;;;, Πραγματικά αυτή η κοπέλα εχει την αμέριστη συμπαρασταση μου αφού μεσα σε ένα μήνα έχει κάνει 4 αποβολές!!!!! Και όπου να΄ναι θα κάνει και αλλες......Φαντασία μου πλανεύτρα........χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Καλημερα Τονια μου.. Ας μην κρυβομαστε, το ίδιο άτομο ή η ιδια παρεα είναι πίσω από όλα αυτα τα προφίλ του τελευταίου μήνα. Ευτυχώς έχουνε πέσει πλέον οι μάσκες και μετα από 2-3 ποστ αποκαλύπτεται το πράγμα!!!! Πάντως τι να πω;;;, Πραγματικά αυτή η κοπέλα εχει την αμέριστη συμπαρασταση μου αφού μεσα σε ένα μήνα έχει κάνει 4 αποβολές!!!!! Και όπου να΄ναι θα κάνει και αλλες......Φαντασία μου πλανεύτρα........χαχαχαχα

Ναι στάνταρ είναι η ίδια παρέα..... Αλλά και οι αποβολες όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Gelie είπε:

Καλημερα Τονια μου.. Ας μην κρυβομαστε, το ίδιο άτομο ή η ιδια παρεα είναι πίσω από όλα αυτα τα προφίλ του τελευταίου μήνα. Ευτυχώς έχουνε πέσει πλέον οι μάσκες και μετα από 2-3 ποστ αποκαλύπτεται το πράγμα!!!! Πάντως τι να πω;;;, Πραγματικά αυτή η κοπέλα εχει την αμέριστη συμπαρασταση μου αφού μεσα σε ένα μήνα έχει κάνει 4 αποβολές!!!!! Και όπου να΄ναι θα κάνει και αλλες......Φαντασία μου πλανεύτρα........χαχαχαχα

Το οριεαις μου άρεσε τρομερά... Ίσως ξέρει μόνο τις νότες κ δεν ξέρει να γράφει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Το οριεαις μου άρεσε τρομερά... Ίσως ξέρει μόνο τις νότες κ δεν ξέρει να γράφει 

χαχαχααχαχαχαχα δε μπορω κλαίω από τα γελια.... Να' σαι καλα βρε Τόνια.... Μου φτιαξες το κεφι... Η ατάκα σου ήταν όλα τα λεφτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

χαχαχααχαχαχαχα δε μπορω κλαίω από τα γελια.... Να' σαι καλα βρε Τόνια.... Μου φτιαξες το κεφι... Η ατάκα σου ήταν όλα τα λεφτα...

Ναι βρε συ...ίσως ξέρει μόνο το να ζωγραφίζει τις νότες και να τσακωνει τους μαθητές σαν τα κουνέλια από τα αυτιά να τους βάζει κάτω ↙ να κάθονται μέχρι να μάθουν να τραγουδάνε... Άσε που είναι δέκα εβδομάδων και δεν μετά από τόσες αποβολες και την εξωσωματική που έκανε δεν θέλει να πάρει άδεια να κάτσει σπίτι ?... Προτιμά να δίνει οριεαις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Gelie m kala tis ta eipes. Alla vre koritsia gt na anoigoun themata k na lene anoisies? Ti skopo eksypiretoun?? De borw na t katalavw!

Προκειται για μυθομανείς..... Απο ότι ξέρω επίσης η μυθομανία είναι ψυχική διαταραχή της προσωπικότητας.. Οπότε μην ψαχνεις να βρεις το λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...