Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια.

Είμαι 45 χρονών, μέσα 5 χρόνια είχα κάνει 10 εξωσωματικές. Τον τελευταίο χρόνο είχα αφήσει το όνειρο της μητρότητας, μέχρι που μ' έπεισε μια φίλη να δοκιμάσω με δικό της γιατρό. Το κόστος όμως υπερβολικά υψηλό. Ψάχνω μενοπούρ. Έστω κι ένα κουτί, όσες μονάδες... Ό,τι γλιτώσουμε καλό θα είναι. Ήδη ο γιατρός μας έχει μειώσει όσο μπορούσε την τιμή του κέντρου. Έχω εξαντλήσει τις προσπάθειες με φάρμακα από την επιτροπή. Σας παρακαλώ βοήθηστε με όποια μπορεί να κάνω αυτήν την τελευταία προσπάθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η penylanaeb είπε:

Γειά σας κορίτσια.

Είμαι 45 χρονών, μέσα 5 χρόνια είχα κάνει 10 εξωσωματικές. Τον τελευταίο χρόνο είχα αφήσει το όνειρο της μητρότητας, μέχρι που μ' έπεισε μια φίλη να δοκιμάσω με δικό της γιατρό. Το κόστος όμως υπερβολικά υψηλό. Ψάχνω μενοπούρ. Έστω κι ένα κουτί, όσες μονάδες... Ό,τι γλιτώσουμε καλό θα είναι. Ήδη ο γιατρός μας έχει μειώσει όσο μπορούσε την τιμή του κέντρου. Έχω εξαντλήσει τις προσπάθειες με φάρμακα από την επιτροπή. Σας παρακαλώ βοήθηστε με όποια μπορεί να κάνω αυτήν την τελευταία προσπάθεια.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΨΑΧΝΩ....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΟΥΜΕ...ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη επιτυχια κοριτσια μου γλυκα. Ευχομαι πραγματικα να τα βρειτε συντομα και να κανετε την τυχερη σας προσπαθεια.

Ξερω τι περνατε, το εζησα και σας καταλαβαινω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συννεφάκι μου, πιστεύω κι ελπίζω γι' αυτό ξαναπροσπαθώ. Όμως χωρίς μια οικονομική ανάσα... Και το να βρω τα φάρμακα είναι μεγάααλη βοήθεια αυτή τη στιγμή για μένα. Αν τα βρω, θα 'ναι βρε παιδί μου και σα μήνυμα πως καλά κάνω και συνεχίζω, αλλιώς πως δε με θέλει.

Αχ βρε Καταρίνα! Δεν πετιέσαι να τα βρεις να μας τα δώσεις μισά στην Συννεφάκι μισά σ' εμένα?! (χαχαχαχα!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...