Μετάβαση σε περιεχόμενο

κινδυνος εγκυμοσυνης


greintzel

Recommended Posts

καλησπερα κοριτσαρες!!!

ηθελα να μαθω για κατι που με βασανιζει εδω και καποιες μερες...πριν 2 εβδομαδες ηρθα σε επαφη με το αγορι μου ..χρησιμοποιησαμε προφυλακτικο και τις 3ς φορες στο τελος της δευτερης σκουπιστηκε και ξεκινησε και η τριτη με προφυλακτικο ξανα ομως για 5-6 δευτερολεπτα ( και πολυ μπορει να λεω) μπηκε χωρις προφυλακτικο και βγηκε αμεσως...να σημειωθει πως ουτε ημουν στις γονιμες μερες μου ..βρισκομουν 2 μερες αφου μου ειχε τελειωσει η περιοδος...την παραλλη εβδομαδα περιμενω περιοδο...νιωθω καποια πονακια περιοδου και καποια ρευματακια στην ευαισθητη περιοχη..μου ειπαν πως αυτο ειναι σημαδια ωορηξιας....και σημερα εχω καποια διαφανα αοσμα υγρα....ααα και το αγορι μου οταν βγηκε ουτε καν ειχε νιωσει οτι θα τελειωνε ...δλδ οτι δεν θα μπορουσε να ξεφυγει τιποτα...

και τελειωσε μετα απο καποια λεπτα αλλου

 

 

 

 

 

υπαρχει κινδυνος εγκυμοσυνης?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..με βαση τα οσα αναφερεις, τωρα βρισκεσαι σε ωορρηξια και επομενως διανυεις τις γονιμες ημερες σου..οταν ηλθες σε επαφη πριν 2 εβδομαδες κ αμεσως μετα το περας της περιοδου σου δεν ησουν στις γονιμες..Δε νομοζω οτι συντρεχει λογος να ανησυχεις..Αλλωστε τι σε προβληματιζει, τα πονακια που νιωθεις τωρα κ τα υγρα ειναι της ωορρηξιας σου. Αυτες ειναι οι μερες κατα τις οποιες μπορει να επιτευχθει εγκυμοσυνη, οχι οι υπολοιπες του κυκλου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η greintzel είπε:

καλησπερα κοριτσαρες!!!

ηθελα να μαθω για κατι που με βασανιζει εδω και καποιες μερες...πριν 2 εβδομαδες ηρθα σε επαφη με το αγορι μου ..χρησιμοποιησαμε προφυλακτικο και τις 3ς φορες στο τελος της δευτερης σκουπιστηκε και ξεκινησε και η τριτη με προφυλακτικο ξανα ομως για 5-6 δευτερολεπτα ( και πολυ μπορει να λεω) μπηκε χωρις προφυλακτικο και βγηκε αμεσως...να σημειωθει πως ουτε ημουν στις γονιμες μερες μου ..βρισκομουν 2 μερες αφου μου ειχε τελειωσει η περιοδος...την παραλλη εβδομαδα περιμενω περιοδο...νιωθω καποια πονακια περιοδου και καποια ρευματακια στην ευαισθητη περιοχη..μου ειπαν πως αυτο ειναι σημαδια ωορηξιας....και σημερα εχω καποια διαφανα αοσμα υγρα....ααα και το αγορι μου οταν βγηκε ουτε καν ειχε νιωσει οτι θα τελειωνε ...δλδ οτι δεν θα μπορουσε να ξεφυγει τιποτα...

και τελειωσε μετα απο καποια λεπτα αλλου

 

 

 

 

 

υπαρχει κινδυνος εγκυμοσυνης?

Μην σε προβληματίσει δεν υπάρχει κανένας κίνδυνος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...