Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πιστεύετε ότι μπορεί να είμαι έγκυος;


ριακι

Recommended Posts

Καλησπερα σας!θα ηθελα την γνωμη σας,ειμαι νεα στο φορουμ και εχω εδω και 5-6 μερες αναγουλες το πρωι αφου εχω φαει κατι,αισθανμαι ρισμενο το στηθος,υπνηλια και κουραση ,οπως επσης και πονοκεφαλους,δεν εχω καθστερηση ακομα μιας και μεριμενω να αδιαθετησω γυρω στης 10/9(δεν εχω σταθερο κυκλο αλλα με αποκλιση 5 ημερων)εχω αλλο ενα παιδακι 4,5 ετων και θελουμε με τον συζηγο αλλο ενα)ποια ειναι η γνωμη σαςπιστευετε μπορει να ειμαι εγκυος;ευχαριστω που και συγνωμη για το μεγαλο κειμενο!!!!!:confused:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες και να χαιρεσαι το παιδακι που έχεις. Μάλλον περιμενεις στις 10/10 περίοδο ή περίμενες10/9 όπως γράφεις κ εχεις τόση καθυστερηση;; Αν το δευτερο το πιό πιθανο να είσαι αλλιώς νομίζω είναι ννωρίς για τετοια συμπτώματα τοσες μερες πρίν. Εκτός κ αν εμεινες απο τον προηγούμενο κύκλο έγκυος. Δέν ξέρω... Σουευχομαι πάντως να γίνει γρήγορα αυτό που ποθείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω και ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη!!!!!ειχα περιοδο 10 με 13/9 και ειχαμε επαφη στης 19/9!!!!!τι λες παιζει να ειμαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ριακι είπε:

Ελπιζω και ευχομαι να μην ερθει η ακατανομαστη!!!!!ειχα περιοδο 10 με 13/9 και ειχαμε επαφη στης 19/9!!!!!τι λες παιζει να ειμαι;

κοριτσι μ κ εγω 8 με 9 περιμενω.νόμιζω ειναι πολυ νωρις γ συμπτωματα!!τουλαχιστν εγω δ εχω κανενα!!ευχομαι παντωςνα γινει τ θαυμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η ριακι είπε:

Τι να πω........μακαρι γατι εχω κανει βουτια στο ανχος!!!!!!!!:roll::roll:

σε νιωθω πιστεψε με!!!εργαζεσαι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα οχι!εχω την μικρη μου!!!!!!!βλεπεις την αποκτησαμε μετα απ 7 βασανιστικα χρονια και με μια αποβολη πρι την μικρη μου και μια περσι τον μαρτη!!!!!εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ριακι είπε:

Τωρα οχι!εχω την μικρη μου!!!!!!!βλεπεις την αποκτησαμε μετα απ 7 βασανιστικα χρονια και με μια αποβολη πρι την μικρη μου και μια περσι τον μαρτη!!!!!εσυ;

αχ να σ ζησει κοριτσι μ!!λυπαμαι γ αυτα π περασες!!τουλαχιστν εχεις ηδη ενα παιδακι!!αυτο να σ δινει δυναμη!!ναιδουλευω καθε μερα 9 ωρες..αλλα τ μυαλο μ εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο!!!!!!!σε καταλαβαινω......ξερω πως νιωθεις!!!!!!ευχομαι να σου ερθει το μωρακι γρηγορα!!!!!!θελω τοσο πολυ αλλο ενα μωρακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ριακι είπε:

Οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο!!!!!!!σε καταλαβαινω......ξερω πως νιωθεις!!!!!!ευχομαι να σου ερθει το μωρακι γρηγορα!!!!!!θελω τοσο πολυ αλλο ενα μωρακι!!!!!!

σε ευχαριστω κ εγω στ ευχομαι ολοψυχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα. Και εγω περιμενω κοντα στις μερες που περιμενετε και εσεις...10 με 12/10.... και εγω το σκεφτομαι συνεχεια... δεν ειναι οτι εχω αγχος με αυτη καθ αυτη την εννοια του αγχους..ειναι τρομερη ανηπομονησια!!! Ευχομαι να εχουμε σπορακι στη κοιλιτσα μας κοριτσια...ποσο πολυ το ευχομαι...  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...