Μετάβαση σε περιεχόμενο

26η μερα κυκλου!


Recommended Posts

Τελευταια περιοδο 02/09 27η μερα κυκλου σημερα!!! Αρνητικο τεστ χθες.. Σημερα ξημερωματα ειχαμε επαφη με τον αντρα μου! Πολυ αιμα ροζ κοκκινο μετα την εξαγωγη του τι μπορει να συμβαινει κοριτσιαααα?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Τελευταια περιοδο 02/09 27η μερα κυκλου σημερα!!! Αρνητικο τεστ χθες.. Σημερα ξημερωματα ειχαμε επαφη με τον αντρα μου! Πολυ αιμα ροζ κοκκινο μετα την εξαγωγη του τι μπορει να συμβαινει κοριτσιαααα?????????

Καλημέρα. Κανονικά τί κυκλο εχεις μηπως ηταν να σου ξαναρθει αυτες τις μερες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Τελευταια περιοδο 02/09 27η μερα κυκλου σημερα!!! Αρνητικο τεστ χθες.. Σημερα ξημερωματα ειχαμε επαφη με τον αντρα μου! Πολυ αιμα ροζ κοκκινο μετα την εξαγωγη του τι μπορει να συμβαινει κοριτσιαααα?????????

Λογικα η' σου ήρθε περίοδος η' ότι έχεις πάθει τραχηλιτιδα.. Μου εχει τυχει κατι παρομοιο για αυτο στο λεω..Δεν είναι κάτι φοβερό..ομως πρέπει να σε δει ο γιατρος σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Τελευταια περιοδο 02/09 27η μερα κυκλου σημερα!!! Αρνητικο τεστ χθες.. Σημερα ξημερωματα ειχαμε επαφη με τον αντρα μου! Πολυ αιμα ροζ κοκκινο μετα την εξαγωγη του τι μπορει να συμβαινει κοριτσιαααα?????????

κ μενα σαν περιοδος μου ακουγεται,εχει τυχει να αδιαθετησω αμεσως μετα την επαφη για αυτο κ μου μοιαζει καπως ετσι. Το αιμα συνεχιζει και σημερα κανονικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ο κυκλος μου ηταν παντα 27 28 29  μαξ μερες τους τελευταιους δυο κυκλους μου ειχε παει μεχρι και 36 μερες 38 και υπεθεσα πως αλλαξε ο κυκλος μου αλλα τελικα οχι ξανα ηρθε στα ισα της μαλλον... Χαχαχα αδιαθετησα κανονικα σημερα πονος φρικτος αλλα φοβηθηκα η αληθεια!!! Απο αυριο ξεκιναω serpafar και για 5 μερες μεχρι να κανω την σπερματεγχυση μου αυτον τον μηνα που θα μπει κοριτσια μου ευχομαι ολα να πανε καλα και σε μενα και σε ολες μας!!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η prassinomata είπε:

Κοριτσια μου ο κυκλος μου ηταν παντα 27 28 29  μαξ μερες τους τελευταιους δυο κυκλους μου ειχε παει μεχρι και 36 μερες 38 και υπεθεσα πως αλλαξε ο κυκλος μου αλλα τελικα οχι ξανα ηρθε στα ισα της μαλλον... Χαχαχα αδιαθετησα κανονικα σημερα πονος φρικτος αλλα φοβηθηκα η αληθεια!!! Απο αυριο ξεκιναω serpafar και για 5 μερες μεχρι να κανω την σπερματεγχυση μου αυτον τον μηνα που θα μπει κοριτσια μου ευχομαι ολα να πανε καλα και σε μενα και σε ολες μας!!!! ?????

Όλα θα είναι καλά και θα το πιαεις το μπεμπέ τωρα τον Οκτώβριο!! Φιλάκια να είσαι χαλαρή και σίγουρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Makari koritsaki mou na exw na sas pw euxarista telos tou allou mhna anupomonw na ksekinisoume! Kai anupomono na labw san theio dwro to thetiko apotelesma!!! Ax thee mou na pane ola kala!!!! ??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η prassinomata είπε:

Makari koritsaki mou na exw na sas pw euxarista telos tou allou mhna anupomonw na ksekinisoume! Kai anupomono na labw san theio dwro to thetiko apotelesma!!! Ax thee mou na pane ola kala!!!! ??????????

Ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου...θα δεις.Μαζι τον αλλον μηνα κ οι δυο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε, κορίτσια, με το καλό για όλες μας!!!!! Καλή επιτυχία πρασινοματα μου!!! Εύχομαι να έχετε καλά νέα να μας ανακοινώσετε!!!!! Μην αγχωνεσαι και χαλάρωσε!!! Όλα θα γίνουν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...