Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Μπράβο Μαρία μου!!!!πολύ χαίρομαι!!!!εγώ είμαι καλά!!!!πήγα έκανα μια χοριακή χθες και περιμένω τα αποτελέσματα!!! :-):-) Δουλεύω στην Οία Σαντορίνης :-):-*:-)

Υπομονή ποτέ τελειώνει η σεζόν μετά Αθήνα; Καλά αποτελέσματα ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μαράκι η σεζόν τελείωνει τέλος οκτωβρίου :-( ατελείωτη :-p:-p...Μένω μόνιμα πλέον εδώ , αλλά τώρα λόγω εγκυμοσύνης θα μείνω στην μανούλα μου Αθήνα τον περισσότερο καιρό και θα πετάγομαι και Σαντορίνη που & που!!!Μου είχαν πει θα μου στείλουν τα αποτελέσματα με mail στις 11:30 και ακόμα τπτ...!!!Βίκυ μην έχεις άγχος όλα καλά θα πάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χριστίνα27 είπε:

κορίτσια η χοριακή μου βγήκε 49953....τι σημαίνει?!?

 

Ποτέ είχες τελευταία περίοδο. Αν και η τιμή είναι πολύ υψηλή κ αυτο είναι πολύ καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου ήταν 30/08 και οι γόνιμες ήταν 10/09 -16/09..και εγώ αυτό βλέπω ότι είναι πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Χριστίνα27 είπε:

η πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου ήταν 30/08 και οι γόνιμες ήταν 10/09 -16/09..και εγώ αυτό βλέπω ότι είναι πολύ!!

Είναι πολύ καλή Χριστίνα αντε 10 ημερουλες κ έρχεσαι να δεις το μωράκι σου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

?????? σε 20 θα έρθω....???

Έστω κ 20 θα περάσουν όπως πέρασαν κ οι υπόλοιπες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Μαρία μου[smilie=wave.gif]!!

Ω τι καλά!!εχώ από χθες το βράδυ δεν την παλεύω πολύ...νιώθω κάπώς έτσι [smilie=crybaby2.gi::( όλη μέρα....εσύ τι κάνεις???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα! Περιμένω το δεύτερο παιδακι μου με ΠΗΤ 31.05.2017!! Είμαι δηλαδή 8 εβδομάδων! Καλές εγκυμοσύνες σε όλα τα κορίτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήλθες Αλίκη καλή εγκυμοσύνη κ σε εσένα πόσο είναι το πρώτο σου παιδάκι; Χριστίνα μου για όλα αυτά ευθύνονται οι τρελές ορμόνες μας. Έχουμε μακρύ ταξίδι κ η κάθε ημέρα θα είναι διαφορετική δεν θα είμαστε πάντα καλά. Υπομονή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Καλησπέρα Μαρία μου!!!!Εδώ έχουμε καλοκαίρι :-):-) !!!Γεια σου Αλίκη μς το καλό και το δικό σου μωράκι!!! :-)

Αλήθεια; Εδώ ☔ βρέχει αρκετά. Πως είσαι σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου Γειά σας και από εμένα είμαι στην 8 εβδομάδα όλα βαίνουν καλώς πρώτα ο Θεός πάντα εγώ έχω ακόμη μια κορούλα την έκανα 15 χρονών τώρα είναι 19 και τώρα είμαι 34 και έκανα δεύτερο γάμο και αποφασίσαμε να κάνουμε ένα μωράκι να συμπληρώσουμε την ευτυχία 

Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως είχα θέμα με το στομαχι μου από πριν και τώρα έχει επιδυνοθη λόγω της εγκυμοσύνης σε σημείο που μου είπε ο γιατρός να κάνω γαστροσκοπηση  αλλά εγώ δεν θέλω τώρα φοβάμαι με έχει αφήσει να περνώ μαλοξ για τα πολύ δύσκολα δεν μπορώ να πάρω βαθιες αναπνοές είναι ανηποφορο ελπίζω να περάσει γιατί μου το κάνει μαρτύριο. ....εχει καμιά το ίδιο πρόβλημα από της μέλλουσες μανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Κορίτσια μου Γειά σας και από εμένα είμαι στην 8 εβδομάδα όλα βαίνουν καλώς πρώτα ο Θεός πάντα εγώ έχω ακόμη μια κορούλα την έκανα 15 χρονών τώρα είναι 19 και τώρα είμαι 34 και έκανα δεύτερο γάμο και αποφασίσαμε να κάνουμε ένα μωράκι να συμπληρώσουμε την ευτυχία 

Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι πως είχα θέμα με το στομαχι μου από πριν και τώρα έχει επιδυνοθη λόγω της εγκυμοσύνης σε σημείο που μου είπε ο γιατρός να κάνω γαστροσκοπηση  αλλά εγώ δεν θέλω τώρα φοβάμαι με έχει αφήσει να περνώ μαλοξ για τα πολύ δύσκολα δεν μπορώ να πάρω βαθιες αναπνοές είναι ανηποφορο ελπίζω να περάσει γιατί μου το κάνει μαρτύριο. ....εχει καμιά το ίδιο πρόβλημα από της μέλλουσες μανουλες

Το είχα κ εγώ αφορητος πόνος μου έδωσε ζάντακ μόλις μπήκα στην 9 εβδομάδα βελτιώθηκε υπομονή κάνεις κ εμμετους; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ευτυχώς αλλά για να πάρω μια σωστή αναπνοή άγκόμάχώ στην αρχή πήγα σε καρδιολογο πνευμονολογο και τέλος καταλήξαμε σε γαστρεντερολογο όπου και μου είπε το πρόβλήμα μου ξεκινάει από το στομαχι και δεν το είχα κοιτάξει τώρα δεν μπορώ να κάνω και πολλά απλά ανησυχώ γιατί αν συμβαίνει αυτό τώρα αργότερα τι θα γίνει  θα σκάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βροχερή μερα η σημερινή κ εμείς ετοιμάζουμε το πάρτυ της αγαπημένης μας που την Πέμπτη έγινε δυο χρονων! Το στομάχι ειναι πονεμένη ιστορία κ αυτή την φορα με εμετούς και αναγούλες όλη μερα. Προσπαθώ να το ξεχνώ και κανω υπομονή να περάσει το τρίμηνο. Νομίζω πως αυτή τη φορα εχω γίνει πιο ευεξαπτη. Εσείς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θανάσης μου ήθελα να πατήσω οτι μου αρέσει αυτο που έγραψες, ελπίζω να μη πάτησα το αντίθετο.. μου φαίνεται οτι κάτι έκανα λαθος, θα μάθω να χειρίζομαι το φόρουμ ελπίζω.. οπως και να εχει ήθελα να πω οτι προτιμώ κ εγω αυτόν τον καιρό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου είμαι καλά σήμερα!!!Ναι έχουμε πολύ ωραία μέρα!!!Κορίτσια και εμένα με ενοχλεί το στομάχι μου!!! :o:-o:-) Αλίκη να τα εκατοστήσει το κοριιτσάκι σου!!! :-)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ!! Χθες ήρθαν παιδάκια πολλά έπαιξε κ η μικρη μας το κατευχαριστήθηκε κ αυτή κ εμείς!! Σήμερα ωραία μερα, ευκαιρία για βόλτα κ κουνιες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...