Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η θανασης μου είπε:

Μην στενεχωρισαι αφού σου άλλαξε χάπι  θα ρυθμιστεί πάλι αφού τρελαίνεται όλος ο οργανισμος με την εγκυμοσύνη ο γυναικολογος η ο ενδοκρινολογος σε είδε;υπομονή να περάσει ο καιρός να πάνε όλα καλά κ το Μάη να μιλάμε για γέννες 

ΜΑΚαρι παναγια μου μακάρι λα καλά να πάνε σε όλες με είδε ενδοκρινολογος χθες μου έδωσε χάπι και εξετάσεις ορμονικες Καλημέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά!! Βρε

στις πριν 57 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

καλημέρα κοριτσάκια μου γλυκά!! Βρε κορίτσια βλέπω συνέχεια εφιαλτες. Είστε και εσείς έτσι ? ;;;;

καλημέρα Βίκη μου!!Ναι και εγώ βλέπω εφιάλτες πολύ συχνά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

πως είσαστε??εμένα με πονάει από χθες η κοιλιά μου,το στομάχι μου και τα πλευρά μου, τα ακουμπάω και πονάω[smilie=crybaby2.gi:πήρα τον γιατρό μου και μου είπε πως μάλλον έπαθα ψύξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια Περαστικά Χριστίνα. εγώ σήμερα έκανα την αυχενική περιμένω να βγουν κ οι αιματολογικες το απόγευμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 4/11/2016 at 9:46 ΜΜ, ο/η θανασης μου είπε:

Καλησπέρα. νιώθω αδυναμη. εσύ πως είσαι;

Ο γιατρός ίσως σου είπε ? εγώ άρχισα χάπια για το θυρεοειδή μου γιατί αυξήθηκαν οι τιμες

 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Καλησπέρα Μαράκι μου :-)

Ευχαριστώ!!!Τι σου είπε ο γιατρός όλα καλά???

Χριστίνα Περαστικά Καλησπέρα θαναση)όλα καλά με την αυχενική? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά κορίτσια κ η αυχενικη κ το pap a ευτυχώς ένα βάρος έφυγε μακάρι να συνεχίσουμε να ακούμε καλά αποτελέσματα μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης μας όλες μας. Καλή επιτυχία κ σε εσάς που περιμένετε να την κάνετε. Χριστίνα ποτέ έρχεσαι δεν θυμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Όλα καλά κορίτσια κ η αυχενικη κ το pap a ευτυχώς ένα βάρος έφυγε μακάρι να συνεχίσουμε να ακούμε καλά αποτελέσματα μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης μας όλες μας. Καλή επιτυχία κ σε εσάς που περιμένετε να την κάνετε. Χριστίνα ποτέ έρχεσαι δεν θυμαμαι

Μπράβο Μαράκι μου!!!!!!!!! Με τι καλό! Πλέον θα είμαστε (σχεδόν) ήρεμες!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

Μπράβο Μαράκι μου!!!!!!!!! Με τι καλό! Πλέον θα είμαστε (σχεδόν) ήρεμες!?

Καλημέρα. έχετε κάποιον να γιορτάζει; ναι ένα βάρος έφυγε Βίκυ παρόλα αυτά μέχρι να γεννησουμε αγχος θα έχουμε τωρα αγχωνομαι για την β επιπέδου αν θα είναι όλα καλά.ποτε θα σας δει ο γιατρός σας εμένα σε ένα μήνα ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα. έχετε κάποιον να γιορτάζει; ναι ένα βάρος έφυγε Βίκυ παρόλα αυτά μέχρι να γεννησουμε αγχος θα έχουμε τωρα αγχωνομαι για την β επιπέδου αν θα είναι όλα καλά.ποτε θα σας δει ο γιατρός σας εμένα σε ένα μήνα ειπε

εμένα σε δυο εβδομάδες από την αυχενική... Εχω και εγώ άγχος μέχρι την β Επιπέδου... Μέσα Γεναρη θα την κανω❤ ουυφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!Ναι εγώ έχω αδερφό-παππού-ανηψιά που γιορτάζουν!!!!Να τους χαιρόμαστε!!!!

Μαρία έρχομαι την Πέμπτη και έχω ραντεβού με τον γιατρό μου 16/11 και αυχενική 23/11!!

πως και πως το περιμένω!!! :-):-) :-D 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!Ναι εγώ έχω αδερφό-παππού-ανηψιά που γιορτάζουν!!!!Να τους χαιρόμαστε!!!!

Μαρία έρχομαι την Πέμπτη και έχω ραντεβού με τον γιατρό μου 16/11 και αυχενική 23/11!!

πως και πως το περιμένω!!! :-):-) :-D 

Να τους χαίρεσαι,υγεία σε ολους με το καλό να δεις το μωράκι σου κ να πάθεις πλάκα θα ακούσεις καρδούλα κ θα τρελαθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!Είμαι νέα στο forum και μολις 4 εβδομαδων εγκυος!!θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρετε μετα τις αλλαγές στις εξετάσεις που καλύπτει ο εοπυ που έγιναν τέλος Οκτωβρίου  και λέει οτι καλύπτει την αυχενική διαφάνεια...ξέρει κανείς τίποτα ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήλθες με το καλό το μωράκι σου εγώ δεν ξέρω τίποτα δεν έχω ακούσει πάρε όμως ένα τηλ να τους ρωτήσεις η ρώτα τον γιατρό σου αν είναι συμβεβλημενος με τον εοπυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλώς ήλθες με το καλό το μωράκι σου εγώ δεν ξέρω τίποτα δεν έχω ακούσει πάρε όμως ένα τηλ να τους ρωτήσεις η ρώτα τον γιατρό σου αν είναι συμβεβλημενος με τον εοπυ

Καλησπέρα σε όλες καλός ήρθες η αλήθεια είναι ούτε εγώ ξέρω αλλά εμένα μου είπαν πως δεν την καλύπτει καμιά ασφάλεια την αυχενική εγώ θα πάω 30 του μήνα 

Έχω τρελαθεί με την δισκηλιοτητα εν την αντέχω άλλο πραγματικά έχω να κλάψω και τα υποθετα πλέον δεν με καλύπτουν η θα βγαίνουν ολόκληρα όπως τα έβαλα επιδη βιάζομαι να πάω η θα με πονάει η κοιλιά εχθές έβαλα δύο και βγήκαν ολόκληρα επιχείρησα και σήμερα γιατί δεν έγινε τίποτα χθες πάλι τα ίδια πφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλησπέρα σε όλες καλός ήρθες η αλήθεια είναι ούτε εγώ ξέρω αλλά εμένα μου είπαν πως δεν την καλύπτει καμιά ασφάλεια την αυχενική εγώ θα πάω 30 του μήνα 

Έχω τρελαθεί με την δισκηλιοτητα εν την αντέχω άλλο πραγματικά έχω να κλάψω και τα υποθετα πλέον δεν με καλύπτουν η θα βγαίνουν ολόκληρα όπως τα έβαλα επιδη βιάζομαι να πάω η θα με πονάει η κοιλιά εχθές έβαλα δύο και βγήκαν ολόκληρα επιχείρησα και σήμερα γιατί δεν έγινε τίποτα χθες πάλι τα ίδια πφφφφφφ

Δρακουλινάκι κ εγώ τα ίδια τραβαω πονάει η κοιλιά μου κ το εντέρο μου μόλις φουσκωνει όταν βάζεις τα υποθετα προσπάθησε να τα κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλησπερα, πραγματι απο 31 οκτ κοστολογηθηκαν και καλυπτονται πλεον απτον εοππυ σημαντικες ιατρικες εξετασεις οπως η αυχενικη διαφανεια, εξεταση κυστικης ινωσης και η β επιπεδου, ρωτηστε τον γιατρο σας αν μπορει να σας τις γραψει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημέρα σας....Με το καλό σε όλες τα μωράκια σας!!! κοιτάξτε να ευχαριστηθειτε όσο γίνεται την εγκυμοσύνη σας πάρα τις αδιαθεσιες... κ εμένα μου τα έλεγαν αλλά μουρμουραγα συνέχεια... μια πονουσα μια είχα δυσκοιλιοτητα και γκρινιαζα... κ μου λένε είναι στιγμές μοναδικές κ όντως τώρα που γεννησα μου λείπουν ολα αυτα!!! διάβασα ότι κάποια κοπέλα εχει δυσκοιλιοτητα... λοιπόν θα πάρεις τρία δαμάσκηνα και θα τα βάλεις σε ένα ποτήρι νερό για τουλάχιστον οχτώ ώρες.... μετά πίνεις το νεράκι σου και τρως τα δαμάσκηνα.... φάε και ακτινιδια... εγώ έτσι βοηθηθηκα.... και πολλά πολλά νερά... φουσκωνει το εντερο μας που δεν πάμε τουαλέτα και έχει το μωράκι μας λιγότερο χώρο και πιέζεται....keep walking και μην μασατε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοπέλα μου να σου ζήσει το αγγελουδι ε η γκρίνια στην εγκυμοσυνη είναι λογικη πιστεύω . ...Δηλαδή έχει κίνδυνο το μωρό μου με το να μην μπορώ να ενεργήθω τονια

Έβαλα αμέσως πάντως τα δαμάσκηνα στο νεράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...