Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!?τικάνετε??

Που χάθηκες βρε Χριστίνα εγώ σκάτα με το σάκχαρο και γίνομαι χάλια ψυχολογικά κατά τ αλλά καλά εσύ τι κάνεις πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια εγώ δεν μπορώ να παω τουαλέτα και πονάω έβαλα χθες υποθετο αλλά ο γιατροςμου είπε ανά δύο μέρες αλλά τι να κάνω τώρα που θέλω και δεν μπορώ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Να πάω ήθελα να γραψω 

Κ εγώ το παθαίνω δύσκολο κ αυτο ακτινιδιο δαμασκηνο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Που χάθηκες βρε Χριστίνα εγώ σκάτα με το σάκχαρο και γίνομαι χάλια ψυχολογικά κατά τ αλλά καλά εσύ τι κάνεις πως είσαι;

Μαράκι μου τελείωσα την δουλεία κ τώρα ξεκούραση!!?είναι δύσκολο το καταλαβαινω αλλά σκέψου ότι είναι παροδικό...εγώ έχω λίγο το στομάχι μου και ανακατοσούρες...Δρακουλινάκι και εγώ το παθαίνω που κ που..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Γειά σας κορίτσια εγώ δεν μπορώ να παω τουαλέτα και πονάω έβαλα χθες υποθετο αλλά ο γιατροςμου είπε ανά δύο μέρες αλλά τι να κάνω τώρα που θέλω και δεν μπορώ

γεια σου δρακουλινακι έχω και εγώ το ίδιο προβλημα .βαζω υπόθετα γλυκερίνης τα οποία είναι ακίνδυνα μεν,αλλα η γαδτρεντετολογις μου μου είπε πως προτιμά να είναι 2 την εβδομάδα . Τρώω φρουτοκρεμες και βοηθαει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η θανασης μου είπε:

Που χάθηκες βρε Χριστίνα εγώ σκάτα με το σάκχαρο και γίνομαι χάλια ψυχολογικά κατά τ αλλά καλά εσύ τι κάνεις πως είσαι;

μαρακι τι συμβαίνει με το σακχαρο; μπήκε σε σειρά;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Βικυ88 είπε:

μαρακι τι συμβαίνει με το σακχαρο; μπήκε σε σειρά;

Παθαίνω υπογλυκαιμιες τρώω κ μετά παθαίνω υπεργλυκαιμιες δεν μπορώ με έχει στεναχωρησει πολύ αυτή η κατάσταση. πειναω θέλω να τρώω κ δεν μπορώ έχω χάσει 2 κιλά είμαι τώρα 45,500 κ πολύ καταβεβλημενη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Χριστίνα27 είπε:

Μαράκι μου τελείωσα την δουλεία κ τώρα ξεκούραση!!?είναι δύσκολο το καταλαβαινω αλλά σκέψου ότι είναι παροδικό...εγώ έχω λίγο το στομάχι μου και ανακατοσούρες...Δρακουλινάκι και εγώ το παθαίνω που κ που..

Αχ ωραία βρε Χριστίνα να χαλαρώσει κ εσυ. έχεις κάποιον να σε βοηθάει αν θες κάτι. εμένα έχει έρθει η μαμά μου πόσο καιρό τώρα κ με βοηθάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

γεια σου δρακουλινακι έχω και εγώ το ίδιο προβλημα .βαζω υπόθετα γλυκερίνης τα οποία είναι ακίνδυνα μεν,αλλα η γαδτρεντετολογις μου μου είπε πως προτιμά να είναι 2 την εβδομάδα . Τρώω φρουτοκρεμες και βοηθαει?

ΑΛΉΘΕΙΑ ε θα είναι λογικά να.μην μένει το έντερο σε ακινησία . ...Τι βάζεις στην φρούτο κρέμα σε παρακαλω πες μου μήπως καταφέρω να βγω από αυτό το πρόβλημα κήτος από ακτινιδια σένα τα σηκώνει ο οργανισμός μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

ΑΛΉΘΕΙΑ ε θα είναι λογικά να.μην μένει το έντερο σε ακινησία . ...Τι βάζεις στην φρούτο κρέμα σε παρακαλω πες μου μήπως καταφέρω να βγω από αυτό το πρόβλημα κήτος από ακτινιδια σένα τα σηκώνει ο οργανισμός μου

φρούτα εποχής βάζω δρακουλινακι μου και ακτινίδια πάντα !!!!! Ίσως και η σαλάτα να βοηθήσει,κυρίως μαρούλι! Απέφευγε τιςσαλατες απέξω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Καλημέρα κορίτσια. αχ τι ωραίος καιρός πολύ μ αρέσει☔Βίκυ πηγές για αυχενικη;

γεια σου Μαράκι μου,γεια σας κορίτσια!!!! η αλήθεια είναι ότι αυτός ο καιρός και εμένα με ξετρελλαινει!!!! Αυχενική θα κανω σήμερα το βράδυ ,περιμένω πως και πως ,έχω αγωνία και δεν νιώθω και πολύ καλά με το άγχος που με έχει καταβάλει.. Εσύ Μαράκι μου ποτε θα κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

γεια σου Μαράκι μου,γεια σας κορίτσια!!!! η αλήθεια είναι ότι αυτός ο καιρός και εμένα με ξετρελλαινει!!!! Αυχενική θα κανω σήμερα το βράδυ ,περιμένω πως και πως ,έχω αγωνία και δεν νιώθω και πολύ καλά με το άγχος που με έχει καταβάλει.. Εσύ Μαράκι μου ποτε θα κανεις;

Α, νόμιζα τώρα πρωί ότι θα την κάνεις. μην αγχώνεσαι βρε νέο κορίτσι όλα καλά θα είναι θα περιμένουμε νέα το βράδυ. θα δεις πόσο θα έχει μεγαλώσει. θα τρελαθεις. εγώ την άλλη Δευτέρα 9 το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!σήμερα έκανα την αυχενική μου!! Μου είπε ο γιατρός ότι δείχνουν όλα πολύ καλά ,ευτυχώς Θεε μου. Αύριο περιμένω και την papp-a...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

γεια σας κοριτσια!!!σήμερα έκανα την αυχενική μου!! Μου είπε ο γιατρός ότι δείχνουν όλα πολύ καλά ,ευτυχώς Θεε μου. Αύριο περιμένω και την papp-a...

Καλημέρα συγχαρητήρια πολύ ωραία μπράβο αντε με το καλό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα & καλό μήνα κορίτσια!!!!

Βίκυ μου πολύ χάρηκα με την αυχενική σου!!!Μαράκι μου εδώ έχω τον άντρα μου να με βοηθάει :-):-) κορίτσια κοιμάμαι όλη μέρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Βικυ88 είπε:

γεια σας κοριτσια!!!σήμερα έκανα την αυχενική μου!! Μου είπε ο γιατρός ότι δείχνουν όλα πολύ καλά ,ευτυχώς Θεε μου. Αύριο περιμένω και την papp-a...

Συγχαρητήρια!! Ολα πολύ καλα θα ειναι!! Καλα αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια Βίκυ μπράβο για την αυχενική σου έτσι όλα καλά να πάνε 

Εγώ πήρα της πρώτες εξετάσεις που είναι για όλα και ήταν μια χαρά αλλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι κορίτσια ενώ μέχρι πριν λίγες μέρες είχα πρόβλημα δυσκοιλιοτητας έχω λίγες μέρες τώρα που αναφέρεις δύο μέρες έχω διάρροια οχι σοβαρή αλλα έχω πρέπει να ανησυχώ ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Βίκυ μπράβο για την αυχενική σου έτσι όλα καλά να πάνε 

Εγώ πήρα της πρώτες εξετάσεις που είναι για όλα και ήταν μια χαρά αλλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι κορίτσια ενώ μέχρι πριν λίγες μέρες είχα πρόβλημα δυσκοιλιοτητας έχω λίγες μέρες τώρα που αναφέρεις δύο μέρες έχω διάρροια οχι σοβαρή αλλα έχω πρέπει να ανησυχώ ? 

Έβαλες υποθέτα η πήρες κάποιο σιρόπι;όταν λες διαρροιες πόσες την ημέρα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Βίκυ μπράβο για την αυχενική σου έτσι όλα καλά να πάνε

Εγώ πήρα της πρώτες εξετάσεις που είναι για όλα και ήταν μια χαρά αλλά θέλω να σας ρωτήσω κάτι κορίτσια ενώ μέχρι πριν λίγες μέρες είχα πρόβλημα δυσκοιλιοτητας έχω λίγες μέρες τώρα που αναφέρεις δύο μέρες έχω διάρροια οχι σοβαρή αλλα έχω πρέπει να ανησυχώ ?

Δρακουλινακι!το ίδιο ακριβώς πέρασα και εγώ για 2 ημέρες, και μετά σταμάτησε.. Πιστεύω πως εάν συνεχιστεί θα πρέπει απλά να μιλήσεις με έναν γαστρεντερολόγο για να σε συμβούλεψει πως να το αντιμετωπίσεις!!❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εύχομαι να είστε όλοι καλά εσείς κ τα μωράκια σας. Βίκυ πήρες τα αποτελέσματα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...