Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

2ο παιδακι η μεγαλη ειναι 15 


αν πας με φυσιολογικο τοκετο ευχομαο να εχεις την δικη μου 1η γενα 7 λεπτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Γειά σου κορίτσι!! Με το καλό έχεις πολύ καιρό ακομα!!1ο παιδάκι;; 

Εγώ έχω πητ 22/1 πρώτα ο Θεός κ περιμένω αγοράκι.

και εγω αγορακι ηθελα τωρα αλλα σημασια εχει να ειναι γερο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ μακάρι! 

15 χρόνων ε;;μεγάλη!! Κι εγώ ήθελα κοριτσάκι αλλά είναι αγοράκι τι να κάνουμε γερό να είναι κ δε μεν νοιάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μαμάδες!!!!εγω εχω το πρώτο μου ραντεβού αυτη την εβδομαδα με την γιατρο μου!!!πρωτα ο θεος να πάνε ολα καλα και θα κρατήσω το μπουμπούκι μου τον Μάιο!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 21 Σεπτεμβρίου 2016 at 8:54 ΜΜ, ο/η Zouzepa είπε:

Καλησπέρα κι απο μενα! Και γω το σποράκι μου Μαιο το περιμενω ❤️❤️❤️❤️

Τι καλα!!!μαζι θα τα περιμενουμε λοιπόν!τελικα το ραντεβού το έβαλα δευτερα και η αληθεια ειναι οτι οι μερες δεν περνάνε!ειμαι μονο 6 εβδομάδων 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/18/2016 at 4:11 ΠΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Καλησπέρα μαμάδες!!!!εγω εχω το πρώτο μου ραντεβού αυτη την εβδομαδα με την γιατρο μου!!!πρωτα ο θεος να πάνε ολα καλα και θα κρατήσω το μπουμπούκι μου τον Μάιο!!❤️❤️❤️❤️

ταυρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/23/2016 at 1:18 ΠΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Τι καλα!!!μαζι θα τα περιμενουμε λοιπόν!τελικα το ραντεβού το έβαλα δευτερα και η αληθεια ειναι οτι οι μερες δεν περνάνε!ειμαι μονο 6 εβδομάδων 

καλησπερα ελενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ανδρεωτου παρθενα είπε:

8-12/5 εγω

Εισαι δεκα ημερών παραπανω απο μενα..??αρα σωστά μου είπαν 20...πως γινεται ομως αυτο..γιατι θυμαμαι οταν σου ειχα πει οτι εχεις πολυ περισσότερες μερες καθυστέρηση απο μενα μου είχες πει δυο μερες μονο παραπανω...ενω μπορει να ειναι και πανω απο 10 η διαφορα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες μανουλες!!! Καλη εβδομαδα να εχετε με υπεροχα νεα... Πεμπτη πρωτα ο Θεος εχω αυχενικη!!! Ειμαι πολυ ανυπομονη! Και χαρουμενη μαζι! Επισης να ρωτησω, αισθανεστε αλλαγες στο σωμα σας; Εγω κλεινω σιγα σιγα τη 12 εβδομαδα, κ η κοιλιτσα ισα που φαινεται σαν καρουμπαλακι. Εχω παρει 1,5 κιλο.. καλα ειναι; Ξεκινησα την εγκυμοσυνη με 52.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/30/2016 at 4:22 ΠΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Εισαι δεκα ημερών παραπανω απο μενα..??αρα σωστά μου είπαν 20...πως γινεται ομως αυτο..γιατι θυμαμαι οταν σου ειχα πει οτι εχεις πολυ περισσότερες μερες καθυστέρηση απο μενα μου είχες πει δυο μερες μονο παραπανω...ενω μπορει να ειναι και πανω απο 10 η διαφορα..

κοιτα αυτα μου ειπε ο γυναικολογος για ΠΗΤ αυτο σου λεω :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η annina είπε:

Καλημερα κουκλιτσες μανουλες!!! Καλη εβδομαδα να εχετε με υπεροχα νεα... Πεμπτη πρωτα ο Θεος εχω αυχενικη!!! Ειμαι πολυ ανυπομονη! Και χαρουμενη μαζι! Επισης να ρωτησω, αισθανεστε αλλαγες στο σωμα σας; Εγω κλεινω σιγα σιγα τη 12 εβδομαδα, κ η κοιλιτσα ισα που φαινεται σαν καρουμπαλακι. Εχω παρει 1,5 κιλο.. καλα ειναι; Ξεκινησα την εγκυμοσυνη με 52.

Ειναι παρα πολυ καλα!!!εγω ειμαι στην 8η εβδομαδα και εχω παρει 2 κιλά γεμάτα!!ολη μερα τρώω η γαϊδούρα!???την ξεκινησα 64 και τωρα ειμαι 66,200

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψυχη μου μωρε! Τι ωραια! καλυτερα να αισθανεσαι κ να τρως ο,τι θελεις παρα αυτο το πραγμα το δικο μου με τη ζυγαρια!! Ειναι μανιωδης το παραδεχομαι...:(( Βρε κοριτσια καθε μερα ζυγιζομαι..ουφ! Απο αμαρτιες μονο κανενα παγωτακι μου επιτρεπω που κ που.  Πρεπει να αλλαξω τροπαριο να ειμαι λιγακι πιο ελευθερη. Αν κ μου ειπαν τα πιο πολλα κιλακια τα παιρνουμε στο 3ο τριμηνο, εκει θελει προσοχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Νωρίς νωρίς σηκώθηκα πάλι!!! Θέλω να μοιραστώ τη χαρά μου! Πήγαμε για την αυχενική προχθές....τι υπέροχο συναίσθημα, Παναγία μου!!! Είδαμε το μωράκι μας!!!! Ένα μικρό ζουζουνάκι που όλο κουνούσε χεράκια ποδαράκια και έκανε σβούρες! Αλλά φύλο δεν κατάφερε η γιατρος να δει...ήταν μικρό ακόμη, μου είπε σε 3-4 βδομάδες, στον επόμενο υπέρηχο, ουφ! Καλημέρα σε όλες σας, καλό Σαββατοκύριακο με χαμόγελα και αισιοδοξία! <3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσι μου με το καλο!!!αχ μη μου λες τέτοια και εχω αυχενική στις 31...λες να μην καταφέρει να το δει;ουτε μια πιθανότητα κατι;;και το δικο μου μικρο θα ειναι τοτε ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γερό παιδί να είναι κ το φύλο ας το μάθουμε τελευταίο. Με τόσα που ακούμε κ συμβαίνουν στα έμβρυα.εγω φύλο έμαθα στην β επιπέδου. Συγχαρητήρια annina μακάρι να ακούσουμε κ εμείς καλά λόγια εγώ εγώ στις 7 Νοεμβρίου. Καλή επιτυχία σε όλες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Thursday, October 20, 2016 at 11:36 ΠΜ, ο/η MariaMarqw είπε:

Καλημερα κοριτσια, εγω πρωτα ο θεος Ιουνιο 2017 :)

Καλημερα MariaMargw καλωσηλθες στην παρεουλα! Με το καλο σου ευχομαι κοριτσακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 14 Οκτωβρίου 2016 at 2:49 ΠΜ, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσι μου με το καλο!!!αχ μη μου λες τέτοια και εχω αυχενική στις 31...λες να μην καταφέρει να το δει;ουτε μια πιθανότητα κατι;;και το δικο μου μικρο θα ειναι τοτε ??

Καλημερα κοριτσακι μου γλυκο! Τι κανει η κοιλιτσα σου; ευχομαι να εισα παρα πολυ καλα, εχουμε καιρο να ακουσουμε νεα σου. την δευτερα με το καλο πλησιαζει κ η αυχενικη σου! Σου ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα κατ'ευχην και να δεις το μωρακι σου το μικρουλι που απο κουκιδιτσα θα εχει γινει ανθρωπακος...! εγω την δευτερα εχω υπερηχο να δουμε αν ολα βαινουν καλως, εχουν περασει 3+ βδομαδουλες απτην αυχενικη ισως δουμε  το φυλο επιτελους' ανυπομονω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...