Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννες Αύγουστος - Σεπτέμβρης 2016


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια ? 

Εγω ειμαι 18 εβδομάδων έγκυος  και ειναι μπεμπόυλα , το πρώτο μας παιδάκι ,και πρώτα ο Θεός θα γεννήσω Αθήνα στο Ιασώ , ο γιατρός μου είναι ο Τσιγκρής.... 

Ευχομαι σε όλες μας μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και η Παναγίτσα κοντά μας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο τσιγκρης ειναι υπεροχος γιατρος!!εχω ακουσει τ κλτρ απ την ξαδερφη τ αντρα μ οπου γεννησε σ αυτον κ τα δυο της παιδια!!!κ ειναι πανω απ ολα ανθρωπος με ευαισθησιες..κοριτσια τωρα ειδα την ομαδυλα σας..εγω εχω πητ 8.8. Πρωτοτοκη περιμενω κοριτσακι και διανυω την 24 εβδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!  Πητ 8/8 (Gwgw02 πρωτοτοκη κι εγω ,κοριτσακι και μαζι γενναμε!!) Δεν γνωριζα οτι η καισαρικη προγραμματιζεται νωριτερα απο την πητ! Εχω πολλες πιθανοτητες κι αν ισχυει οτι γεννανε περιπου στις 38 εβδομαδες αν δε κανω λαθος, θα ειναι στα γενεθλια του συζυγου μου και στην επετειο του γαμου μας! τι ωραιαα:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 3/4/2016 at 9:36 ΜΜ, ο/η ΝίναΦ είπε:

Καλησπέρα είπα να φτιάξω και εγώ μια συζήτηση με εμάς τις μανούλες που γεννάμε πρώτα ο θεός τέλος καλοκαιριού .... :)

ο Γιατρός μου, μας έδωσε πιθανή ημερομηνία 14/09/2016 αλλά επειδή θα γίνει με καισαρική (λόγο προβλήματος υγείας δικής μου) μου είπε το παίρνουν περίπου 15 ημέρες πιο πριν άρα πρώτα ο Θεός πάντα, υπολογίζω να δω το θαυματάκι μας τέλος Αυγούστου!!  

Εσάς?

Καλησπέρα κορίτσια σαν νέο μέλος και εγώ και για πρώτη φορά μανούλα.Εγώ πιθανή ημερομηνία τοκετού εχω 10/9/2016 τώρα πρώτα ο Θεός η μικρη θα αποφασίσει ποτέ θα βγει χιχιχι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...