Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια 2016!!!!❤


Recommended Posts

Καλημερααα!!!Τουλαχιστον να ναι κατι φυσιολοφικο αυτο που μ επιασε χθες εγω γι αυτο αγχωθηκα πιο πολυ!!

Κ μενα η μικρη παντως δεν ειναι καθε μερα το ιδιο ζωηρη μπορει τη μια μερα να την καταλαβω 3-4 φορες κ την επομενη να μην σταματαει ουτε λεπτο!! Εγω παντως στην κοιλια ημουν πολυ ηρεμη μου πε η μαμα μ μεχρι που πηγαινε επιπλεον επισκεψεις για υπερηχους για να δει τι γινεται απο το αγχος της!Καμια σχεση μαμα με κορη δλδ!! ?? οποτε μην μου αγχωνεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.8k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 4 ώρες, ο/η Gwgw02 είπε:

Αmeliev poso eisai γτ δν θυμαμαι;κοριτσια καλημερα..εχω αρχισει κ ανησυχω γτ δν την ακουω τοσο συχνα οσο εσεις...βεβαια γενικοτερα  ειναι πολυ ησυχη αλλα ανγχωνομαι..κ ενταξει για να δικαιολογησω την ησυψια της υπο αλλες συνθηκες θα ελεγα οτι μοιαζει σ εμενα η στν μπαμπα της ..αλλα κ οι δυο ειμαστε πολυ νευρικοι..??τεσπα παω να φτιαξω πρωινοο!????

Καλημέρα.. Είμαι 23+3.. Μην ανησυχεί ς που δεν το ακούς..συνέχεια..έχουνε κι αυτά τα ωράρια τους..άλλοτε πιο ήσυχα άλλοτε πιο ζωηρά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Minaki! είπε:

Αννα μου κοριτσακι μου καλημεραααα!!

Την δευτερα πηγα τον ειδα ακουσα την καρδουλα του ηρέμησα και τωρα περιμενω την β επιπεδου !!!!

Εσυ αγαπη μου γλυκια εισαι 24 εβδομαδων το μονο σιγουρο ειναι να τον νιωθεις συχνα γιατι εισαι 1 μηνα μπροστα απο εμας!!!

Να εχεις μία ομορφη μερα!!!??

Αχ ειναι ωραιο συναισθημα να βλεπεις το μωρακι σου!!!! Ποτε εχεις τη β επιπεδου μινακι μ;;; ??????

Η μερα πολυ ωραια σε θεμα ψυχολογιας!!! Αλλα βροχη απο τ πρωι!!!! ☁?☔?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Αχ ειναι ωραιο συναισθημα να βλεπεις το μωρακι σου!!!! Ποτε εχεις τη β επιπεδου μινακι μ;;; ??????

Η μερα πολυ ωραια σε θεμα ψυχολογιας!!! Αλλα βροχη απο τ πρωι!!!! ☁?☔?

Αννα μου εχω 5 απριλιου β επιπεδου!!

Σημερα με επιασε μια καταθλιψαρα αστα να πανε!!!

Στο β επιπεδου ειδες κανονικα φατσουλα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Ειδες ποιόν μοιαζει;;

Τωρα σε ποιον μοιαζει δυσκολο... Γτ πηρε κ απο τους δυο ετσι οπως ελεγε ο Γιατρος!!! Χαχα!!! Εχει πλακα!!! Να τον προσεξεις γτ οταν παει στο προσωπακι του θα δεις πως ειναι γτ ειναι μεγαλος τωρα ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Τωρα σε ποιον μοιαζει δυσκολο... Γτ πηρε κ απο τους δυο ετσι οπως ελεγε ο Γιατρος!!! Χαχα!!! Εχει πλακα!!! Να τον προσεξεις γτ οταν παει στο προσωπακι του θα δεις πως ειναι γτ ειναι μεγαλος τωρα ?????

Φαίνεται καθαρα ;;δηλ.το μουτρακι του εγινε κανονικο με μαγουλιθρες οπως θα γεννηθει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μ το τυχερη που εισαι!!Εμεις οταν καναμε την β επιπεδου ειδαμε φατσουλα για λιγο κ μετα κρυφτηκε δεν  εχουμε πολυ καλη ληψη..Κ στο τελευταιο ραντεβου ειχε κ τα δυο χερια μπροστα στ προσωπακι της...Θα κανω ντροπαλο παιδι! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω στον προηγουμενο υπερηχο την περασμενη βδομαδα ειδα φατσουλα κ είναι ιδιος η κόρη μου..οπως ηταν κ εκεινη στην κοιλια μου. Β επιπεδου εχω κ εγω την πρωτη Τρίτη του Απρίλη 5 του μηνα νομιζω. Ανυπομονώ κ εγω!!!! Εμεις τον βλεπουμε κ σε 3d..!!! Κ μας τον δινει κ σε φωτογραφια!!! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω εχω 4 τ μηνως..κ ελπιζω να μας βοηθησει ο θεος κ να τ δουμε...κ να καθετε σωστα...κοντα κοντα εχουμε ολες β'επιπεδου...ειναι αληθεια τελικα αυτο π λενε οτι στν β επιπεδου βλεπεις σ ποιον μοιαζει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν είναι συνεργάσιμο. Η δικιά μου στο Β επιπέδου είχε σκύψει το κεφάλι και δεν βλέπαμε φάτσα...30 λεπτά την πάλευε ο γιατρός!!!!!!

Στον επόμενο υπέρηχο την είδαμε στο 3d αλλά και πάλι δεν κατάλαβα αν μοιάζει με κάποιον....την Παρασκευή μας χαμογέλασε κιόλας!Στις 5 του μήνα θα την ξαναδούμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ πατε συχνα στο γιατρο;Εμεις καθε μηνα εχουμε ραντεβου..

Ειναι μικρουλια μωρε δυσκολα να καταλαβεις σε ποιον μοιαζει..απλα απο τον ανιψιο μ θυμαμαι οτι οπως τον ειδαμε στην β επιπεδου με το ιδιο προσωπακι γεννηθηκε!Αργησαμε ομως κ παλι να προσδιορισουμε απο ποιον πηρε..Αν εχεις φωτοτυπικο γωγω μ θα ξερεις απο τωρα με το καλο!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Κοριτσια ετσι οπως ηταν η ανιψια μου στον β επιπεδου ετσι γεννηθηκε !!

Κοριτσια εσεις που κάνατε β επιπεδου σας εδωσε ο γιατρος DVD με ολη την διαδικασια;;

Και Ποσο πληρωσατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμας μας εδωσε αλλα περιμενα οτι θα ναι ολη η διαδικασια video κ εν τελει ηταν απλα οι "φωτογραφιες" με τις μετρησεις κ 2 μικρα βιντεακια απο το 3d. 70 μας πηγε εμας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα!!

Πολυ κρυο σημερα αντε να φυγει ο Μάρτης να ξεκινησουμε να πεταμε ρουχα απο πανω μας!!

Χριστινα μου πολυ λιγα σας πηρε ο γιατρος ..τοσο παίρνει γενικοτερα;

Αννα μου γιατι δεν σας αφησε να τραβήξετε βιντεο που ειναι το κακο;;

Εμενα παίρνει  150 ευρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μινάκι....εδώ κάνει κρύο και βρέχει!

Χριστίνα μου μέχρι να μπω στον 6ο πήγαινα κάθε μήνα. Από τον 6ο και μέχρι και τον 8ο θα πηγαίνω κάθε 2 εβδομάδες, γιατί έχω διαβήτη κύησης και πρέπει να παρακολουθούμαι την ανάπτυξη του εμβρύου.

Και εμάς 150 πήρε στο Β επιπέδου αλλά γενικά εδώ δεν δίνουν βίντεο, μόνο φωτογραφίες και μετρήσεις μαζί με την διάγνωση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια και απο μας!!! Κρυο και βροχηηηηη!!!!! Σαν φθινοπ ειναι χαχαχ οχι ανοιξη χαχα!!! 

Ελα μου ντε βρε μινακι μ πες μ κ συ!!! Μου λεει δε θελω να τραξηξετε!!! 120εμας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η kelly28 είπε:

Καλημέρα Μινάκι....εδώ κάνει κρύο και βρέχει!

Χριστίνα μου μέχρι να μπω στον 6ο πήγαινα κάθε μήνα. Από τον 6ο και μέχρι και τον 8ο θα πηγαίνω κάθε 2 εβδομάδες, γιατί έχω διαβήτη κύησης και πρέπει να παρακολουθούμαι την ανάπτυξη του εμβρύου.

Και εμάς 150 πήρε στο Β επιπέδου αλλά γενικά εδώ δεν δίνουν βίντεο, μόνο φωτογραφίες και μετρήσεις μαζί με την διάγνωση.

Κελυ καλησπερα κοριτσι μου..

Θα ηθελα να μου πεις ποτε εμφανισες διαβητη;

Κι εμενα ο γιατρος μου ειπε πως μπορει να κανω..πηγα σε διαβητολογο αλλα ακομα δεν ξερουμε!

Τι ακριβως κανεις τωρα με το ζαχαρο;;και ποσο εβδομαδων εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Καλημερουδια και απο μας!!! Κρυο και βροχηηηηη!!!!! Σαν φθινοπ ειναι χαχαχ οχι ανοιξη χαχα!!! 

Ελα μου ντε βρε μινακι μ πες μ κ συ!!! Μου λεει δε θελω να τραξηξετε!!! 120εμας 

Ετσι στην ψυχρα σας μιλησε;

Νομιζω πως εχετε ολο το δικαιωμα να τραβήξετε το μωρακι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ετσι στην ψυχρα σας μιλησε;

Νομιζω πως εχετε ολο το δικαιωμα να τραβήξετε το μωρακι σας!!

Οχι δε τ ειπε στη ψυχρα εντελως χαχα!!!

Παει να τραβηξει ο αντρουλης μ κ λεει(σε στυλ πλακας ο Γιατρος) εεπ δε θελω να τραβηξετε να φαινονται τα στοιχεια π ειχε στο δωματιο τ...δε ξερω τι να πω!!/εγω ηθελα πολυ για να τ βλεπω μετα :/ 

Λεω ισως απαγορευεται!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Αννα Λιλα είπε:

Οχι δε τ ειπε στη ψυχρα εντελως χαχα!!!

Παει να τραβηξει ο αντρουλης μ κ λεει(σε στυλ πλακας ο Γιατρος) εεπ δε θελω να τραβηξετε να φαινονται τα στοιχεια π ειχε στο δωματιο τ...δε ξερω τι να πω!!/εγω ηθελα πολυ για να τ βλεπω μετα :/ 

Λεω ισως απαγορευεται!! 

Δεν απαγορευεται ..

Η αδερφη μου και στα δυο της τα παιδια εχει dvd με ολη την διαδικασια του υπερήχου! 

Κι εγω σε αυτον θα παω και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

Τι κανει ο μπουμπουκος σου;;??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Minaki! είπε:

Δεν απαγορευεται ..

Η αδερφη μου και στα δυο της τα παιδια εχει dvd με ολη την διαδικασια του υπερήχου! 

Κι εγω σε αυτον θα παω και ευχομαι ολα να πανε καλα!!!

Τι κανει ο μπουμπουκος σου;;??????

Ολα μια χαρουλα θα πανε!!!!! ???? Ζηλευω τωρα !!! Αν τραβηξω στ doppler; αν και δε θα φαινεται καλα γιατι θα ειναι μεγαλος!

Καλα ειναι τ ζουζουνακι μου!!! Κανει τουμπες χαχαχαχ!!! Εσενα το αστερακι σου ;; ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...