Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κορίτσια Καλησπέρα με το καλό ολες ενα γερό μωράκι!Οσο για την ηλικια ειμαι 37 κλεισμένα πριν 10 ημέρες και γεννάω ως τις 9/4 το πολυ!!!!!!!!!!!Για αυτό μην αγχώνεστε για τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντα έρη μου...Να είσαι καλά..... Αχ αυτό θέλω κ εγω να σου πω την αλήθεια εκείνη την ημέρα να γεννησω με το καλό επειδή είναι της Αγίας ειρήνης της χρυσοβαλαντου...... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άαα με το καλό κωνσταντα το νινι...... Να είναι γερό...... Πασχαλινό δωράκι χιχιχι..... Ανάσκελα κοιμάμαι ? αλλά γυρίζω και στο πλαι αν δεν κλωτσαει ο μπεμπης μου.....εσείς μπορείτε στο πλαι να κοιμηθητε;;; Η μέση σας πως είναι;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Tonia laoura είπε:

Άαα με το καλό κωνσταντα το νινι...... Να είναι γερό...... Πασχαλινό δωράκι χιχιχι..... Ανάσκελα κοιμάμαι ? αλλά γυρίζω και στο πλαι αν δεν κλωτσαει ο μπεμπης μου.....εσείς μπορείτε στο πλαι να κοιμηθητε;;; Η μέση σας πως είναι;;;; 

Αχ εχω μονο στ πλαι μπορω ...ανασκελα με ποναει πολυ ετσι οπως κλωτσαει....

Η μεση επειδη παιρνει αποτομα βαρος τωρα ποναει αρκετα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κωνσταντα με το καλο!!

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tonia laoura είπε:

Άαα με το καλό κωνσταντα το νινι...... Να είναι γερό...... Πασχαλινό δωράκι χιχιχι..... Ανάσκελα κοιμάμαι ? αλλά γυρίζω και στο πλαι αν δεν κλωτσαει ο μπεμπης μου.....εσείς μπορείτε στο πλαι να κοιμηθητε;;; Η μέση σας πως είναι;;;; 

Εγω μονο πλαγια!!Ανασκελα νιωθω πολυ βαρια την κοιλια μ απλα βαζω κ μια μαξιλαρα αναμεσα στα ποδια για νσ βολευτω..Απο μεση ασεε αρχισε να με πιανει οταν ειμαι πολυ ωρα ορθια

Δημη μ οριακα θα χεις καρκινακι εσυ!!Αγορακι ή κοριτσακι περιμενεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ματιαστηκα μονη μ!! ?Χθες μαυρο υπνο εκανα...καθε τρεις κ λιγο να κατουριεμαι κ να μην βολευομαι με τιποτα ουτε πλαγια ουτε ανασκελα...ματι δεν εκλεισα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα στην καθημερινοτητα μ φαινεται κ μενα βουνο,αλλα μετα σκεφτομαι περασαν κοντα 7 μηνες κ μου φαινεται σαν χθες που κρατησα το θετικο τεστακι στα χερια μ!3 μηνες εμειναν κ θα περασουν σαν νερο στο τελος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες Μάγκι. Με το καλο κοντα γενναμε! Εγω 7/7 κ απο Αθήνα! 

Χριστινα ημαστε 6 οχι 7 μηνων.κανω λάθος? ???? Δε θα με χαλαγε

Εγω ειμαι ξαπλα παλι .μια εβδομάδα σηκωθηκα κ παλι ειμαιξαπλα.το βραδυ εείχα 2 εντονες συσπασεις κ επωδυνες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μαγκι μου είναι αγοράκι και με εμένα το πρώτο... Fine γιατί έτσι;  Τώρα πως είσαι;  Εγώ απόψε έχω κάτι πονακια χαμηλά δεν ξέρω τι είναι.... Μήπως το εντερο μήπως το μωρό ?;;;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μ χαθηκα λιγο..χθες μ επιασε μια ζαλαδα που ειχα παει για περπατημα κ μεχρι το βραδυ δεν μπορουσα να συνελθω..Σημερα ειχαμε παει βολτουλα κ τωρα βρηκα ευκαιρια να μπω..Μαγκυ με το καλο!! Κοντα κοντα γενναμε κ ειμαστε στο ιδιο μαιευτηριο!??Τονια τι πονακια σ επιασαν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η fine είπε:

Χριστινα ημαστε 6 οχι 7 μηνων.κανω λάθος? ???? Δε θα με χαλαγε

Εγω ειμαι ξαπλα παλι .μια εβδομάδα σηκωθηκα κ παλι ειμαιξαπλα.το βραδυ εείχα 2 εντονες συσπασεις κ επωδυνες....

Αρχες του μηνα δεν μπαινουμε στον 7ο; (αρχες ιουνιου μπαινουμε στο μηνα μας δηλ 9 μηνων αρα αν το παμε προς τα πισω τωρα 7 δεν θα μαστε;)

Περαστικα σου κιολας κοπελα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω σε ολες σας κοριτσια!! Πολυ αγορι ο Ιούλιος ε;;; Με το καλο ολες μας! Και τελειομηνες!! Xristina θα δείξει το μαιευτήριο γιατι μαλλον θα αλλάξω γιατρό... Θα δείξει! 

Να πανε ολα καλα και σε όσες πονάμε υπομονη!! Και περαστικα ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η Xristina_ είπε:

Αρχες του μηνα δεν μπαινουμε στον 7ο; (αρχες ιουνιου μπαινουμε στο μηνα μας δηλ 9 μηνων αρα αν το παμε προς τα πισω τωρα 7 δεν θα μαστε;)

Περαστικα σου κιολας κοπελα μου...

ειμαστε  6 μηνων

 1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η βδομάδα
2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η βδομάδα
3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η βδομάδα (εδώ έχουμε μία παραπάνω!)
4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα
5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα
6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)
7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα
8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)
90ς μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)
 
Η εγκυμοσύνη χωρίζεται επίσης σε τρίμηνα! Ε αυτό είναι απλό:
 
1ος -3ος μήνας = 1η – 13η βδομάδα = 1ο τρίμηνο
40ς -6ος μήνας= 14η – 26η βδομάδα = 2ο τρίμηνο
7ος -9ος μήνας= 27η – 40η βδομάδα = 3ο τρίμηνο
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...