Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

καλημερα σε ολη τη παρεα !!

Ειμαι 27 χρονων και ετοιμαζομαι το καλοκαίρι του 2016 να παντρευτω. Παιδακια δεν εχουμε ακομη καθως ο αντρας μου εκανε επέμβαση κιρσοκηλης να πω οτι ειναι 29 ετων. το θεμα μου ειναι η συνυφαδα μου !!!!!! εχει μεγαλο θεμα λεει συνέχεια ψεματα θέλει σε ολα να ναι πρωτη κ δε την νοιάζει για κανεναν απο τη πρωτη μερα που ανακοινωσαμε το γαμο εχει σκασει αρχικα ειπε οτι αυτη ηθελε να παντρευτει το 16 χωρις φυσικα να το ξέρει ο κουνιαδος μου !!! Μαλιστα την ιδια μερα γυρισε κ ειπε " αλλος λεει οτι θα παντρευτει κ αλλος θα παντρευτει" δυο μηνες μετα "τυχαινει" κ μενει έγκυος ειναι 6εβδομαδων . ειπαν πολιτικο γαμο κ μετα βάφτιση.Αυτη ομως θελει κ το εχει δεδομενο γαμοβαφτιση Μάιο ΙΟΥΝΙΟ δηλαδη πριν το δικο μου γαμο !! ξερει οτι τα πεθερικα μου οικονομικα δε μπορουν δυο γαμους κ αν γινει αυτο ολοι θα πανε στον πρωτο τον δικο τους κ στο δικο μας δε θα έρθει κανενας εκανε αυτο που τελικα ηθελε μου χαλάει το γαμο.!!! κατα καιρους ειχα κ αλλα πρόβληματα εβαζε λογια κτλ κτλ αλλα εκανα υπομονή.τωρα ομως τελειωσε δεν θελω να την βλεπω καν! εχω Δυο μερες να φαω κ να κοιμηθω απο τη στεναχωρια. Ο αντρας μου ειπε οτι ο γαμος μας δεν αναβαλεται αλλα το ξερω κ το βλεπω να έρχεται ακομα κ αν γινει ο αντρας μου θα ναι σαν ορφανος.χωρις κοσμο ουτε καν τους παπππουδες του. Η κατάσταση ξεφυγε γι'αυτήν οταν ο αντρας μου εγινε μονιμος στη δεη και εγω βρηκα επιτελους δουλειά.κερασακι ηταν ο γαμος . Κ σε ολα αυτα εχουμε κ την ειρωνεια της καντε κ εσεις κανενα ... και της πεθερας κ της συνυφαδας..... ενω ξερουν οτι περιμενουμε τα αποτελεσματα απο την επεμβαση το καλοκαιρι. Τι να κανω πως να το παλεψω φοβαμαι πολυ. δεν θελω ουτε να τη ξερω τη σιχαθηκα πια !!! σορυ για το μεγεθος .....:-):-):-):-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...