Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επιτελους!!!!!!!!!!


Recommended Posts

πριν 6 μηνες εχασα το αγορακι μου την 25 εβδομαδα της κυησεως μου.....και τωρα μετα απο μισο χρονο καταφερα να ξαναμεινω εγκυος.ειμαι 5 εβδομαδων και το αγχος μου απιστευτο!!!!προσπαθω να σκεφτομαι αισιοδοξα αλλα μου ειναι πολυ δυσκολο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι μέσα από την καρδιά μου μια γερή,τελειομηνη Εγκυμοσύνη!Σε καταλαβαινω,το Σεπτέμβριο το πέρασα και εγώ,αλλά στην αρχή της κυησης.Τώρα είμαι στην προσπάθεια πάλι αλλά Ο φόβος δύσκολα φεύγει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

η αληθεια ειναι οτι ειμαι στην 7η εβδομαδα της εγκυμοσυνης μου και μου ειναι σχεδον αδυνατον να νιωσω ευτυχισμενη γιατι μονιμως φοβαμαι οτι κατι στραβο θα γινει....ευχομαι mpounio συντομα να ακουσω και τα δικα σου ευχαριστα νεα...στο ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elenaki86 όλα να πάνε πολύ καλά!! είναι γεγονός ότι πέρασες κάτι που δύσκολα ξεπερνιέται κ ξεχνιέται, οπότε ο φόβος σου είναι δικαιολογημένος, αλλά κ πάλι χρειάζεται πίστη και αισιόδοξη διάθεση! βγάλε απο το μυαλό σου την αρνητική σκέψη κ κάνε συνέχεια πράγματα που σε ευχαριστούν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...