Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα και καλη χρονια να εχουμε,με υγεια και πολλα στρουμπουλουδικα μωρακια!Ειμαι καινουρια εδω και δεν ηξερα που να γραψω την απορια μου!!!Λοιπον το τελευταιο διαστημα λογω αγχους εχω ασταθη κυκλο!Ας αναφερω τους τρεις τελευταιους μηνες του 2014...οκτωβρη 24 ημερων κυκλος...νοεμβρη 23 ημερων...και τον δεκεμβρη στις 2 αδιαθετησα!!τωρα γεναρη ακομα τιποτα....ουτε πρησμενο στηθος εχω ουτε ποναει οπως συνηθιζει δεκα μερες πριν αδιαθετησω!πηρα χθες ενα τεστ αμερικανικο που κ καλα δειχνει απο την εβδομη μερα επαφης..βγηκε αρνητικο...μπαινω στο σαιτ του ρεα που εχει υπολογιστη εγκυμοσυνης και βαζοντας την τελευταια περιοδο με βγαζει 3 εβδομαδων...παλι κ σε αυτο υποθετικα αν ειμαι εκανα νωρις το τεστ...πφφφφφφφφφφφφφφ...δεν εχω ιδεα τι γινεταιιιιιιιιιιι!!!!βοηθηστε μεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Πώς είστε;Καλώς ήρθες xenaki!Εγώ πιστεύω να περιμένεις λίγες ημέρες ακόμη και μετά να κάνεις ένα τεστ.Και διώξε το άγχος!!!Μην το σκέφτεσαι... Βέβαια θα μου Πώς... Ούτε εγώ έχω βρει τον τρόπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και καλη χρονια!ειμαι καινουργια εδω μολις μπηκα και θελω τη βοηθεια σας.με λενε ειρηνη ειμαι 28 και πριν ενα χρονο ειχα μια παλλινδρομη κυηση.ολα καλα με της εξετασεις δεν βρηκαμε τιποτα.αυτο το μηνα λοιπον ημουν αδιαθετη στις 19 δεκεμβιου.οχι και πολυ κανονικη η περιοδος μου κρατησε πιο λιγο.σημερα που υποτιθετε ειμαι στην 17η μερα του κυκλου εχω πονακια χαμηλα σαν να αδιαθετω αλλα και λιγο αιματακι μονο στην χαρτι οταν πηγαινω τουαλετα.ισα ποτ φαινετε.το θεμα μου λοιπον ειναι οτι εκανα 3 διαφορετικα τεστ εγκυμοσυνης και τα τρια ειχαν μια αχνη ροζ γραμμη.τι γινετε;ειναι δυνατον να ειμαι εγκυος κι ας ειχα περιοδο;και τι ειναι αυτο το αιμα;ανησυχω.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irekon αύριο το πρωί να κάνεις μια χοριακη σε ένα μικροβιολογικο .Και εμένα αχνό ήτανε και ήμουνα.NikiEmmanouela επεστρεψες!Μόνο εμείς οι δύο μείναμε στην προσπάθεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα τρια τεστ και ειναι και τα τρια αχνα θετικα.θα πω το πρωι για χοριακη.απλα με φοβιζει το καφε υγρο που εχω.και λεω παλι οτι ειχα περιοδο στις 19 δεκεμβριου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...