Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Maria1414 σε ευχαριστω και εσένα σου το εύχομαι να γίνει πολυ πολυ σύντομα..!! Μην απογοήτευσαι..!! απο την στιγμή που ειναι ολλα μια χαρουλα.!! Απλα μην το βάζετε κατο εμείς με τον άντρα μου δεν το εχουμε βάλει καθόλου κατο...!!! ;) στο εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να μάθεις πολυ σύντομα οτι έχεις ενα παιδάκι στα σπλάχνα σου..!! (Ειμαι τυχερή σχεδόν πάντα πιάνει η ευχή μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Maria1414 σε ευχαριστω και εσένα σου το εύχομαι να γίνει πολυ πολυ σύντομα..!! Μην απογοήτευσαι..!! απο την στιγμή που ειναι ολλα μια χαρουλα.!! Απλα μην το βάζετε κατο εμείς με τον άντρα μου δεν το εχουμε βάλει καθόλου κατο...!!! ;) στο εύχομαι μεσα απο την καρδιά μου να μάθεις πολυ σύντομα οτι έχεις ενα παιδάκι στα σπλάχνα σου..!! (Ειμαι τυχερή σχεδόν πάντα πιάνει η ευχή μου)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έγινε θα σας πως. Αλλά δεν θελω να βγει αρνητικό.! Παντός αν βγει δεν θα το βάλουμε κατο μεν θα στεναχωρηθώ αλλά δεν σταματάνε η προσπάθειες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα didaki οχι ακόμη την Δευτέρα θα μου έρθει το μεσημέρι το τεστ..! Και θα το κανω Τρίτη πρωί που θα λυπεί ο άντρας μου γιατι δεν θελω να ειναι εδώ γιατι αν ειμαι θελω να του το κανω έκπληξη.!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μην το βάζεις κάτω όλα θα γίνουν προχθές μου είπε μια φίλη θα γίνει όταν ειναι η ωρα κ το σκεφτόμουν . Βάλε πλώρη για τον επόμενο μήνα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν το βάζουμε κατο μπορεί να μας φέρει τύχη η Βιέννη..!! Λογικά θα έρθει απο εκει που δεν το περιμέναμε..!! Ποτε δεν ξέρεις :) αυτο δεν θέλει προγραμμα ουτε άγχος..!! Θα έρθει (αυτο μου λένε όλοι)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...