Μετάβαση σε περιεχόμενο
VIRGINIA1980

Ανταλλαγη Menopur Με Gonal

Recommended Posts

KΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΟ FORUM ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΛΟΓΩ ΑΛΛΑΓΗΣ  ΠΡΩΤΟΚΟΛΟΥ ΜΕNOPUR .

ΕΧΩ 2100  ΜΟΝΑΔΕΣ GONAL KAI XREIAZOMAI 5-6 PAKETA ΜΕΝΟPUR 5X75.OI EΝΕΣΕΙΣ GONAL ΛΗΓΟΥΝ 8/2015.ΤΟ E'MAIL : VIRGINIAGOTZOGIANNI@GMAIL.COM

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας μπορείτε να με βοιτισετε με γοναλ..ξεκιναω εξοσοματηκι και χρειάζομαι 300 -600μον..ευχάριστο..

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μου μη κρατάτε τίποτα μέσα σας ότι σας πειράζει να το λέτε και να ζητάτε βοήθεια,εγώ πέρασα πολύ δύσκολα ένα βήμα πριν τα ψυχοφαρμακα... Με την μικρή τώρα δενομαστε,σχεδόν όλο τον πρώτο μήνα δε μπορούσα ούτε να την ταισω, ήξερε μόνο τον μπαμπά της σαν μαμά ήμουν ανύπαρκτη,με το που ξυπνούσε άλλαζα δωμάτιο από τον φόβο μου... Ευτυχώς ο άντρας μου βοηθάει τόσο πολύ όλη μέρα και την κρατάει και τα βράδια. Πήγα σε ψυχίατρο κ μου έδωσε χάπια για σχιζοφρένεια...δε τα πήρα ποτέ...σκέφτηκα που ήμουν πριν τρία χρόνια,δύο αγγελούδια που έχασα,πόσα κλάματα πόσες εξετάσεις πόση απογοήτευση ότι θα είναι δύσκολα να αποκτήσουμε παιδάκι κ ξαφνικά ήρθε το κλαψουλινι μου εκεί που όλα ήταν μαύρα...δε το άφησα να με πάρει από κάτω,είμαι μαμά πλέον και οι μαμάδες πάντα τα καταφέρνουν!!! Υπομονή και επιμονή να έχουμε και όλα θα περάσουν ,θα τα θυμόμαστε και θα γελάμε!!
    • Κι εγώ κάπως έτσι το σκεφτόμουν, με το πορτ-μπεμπέ στη κουζίνα και να κάνω δουλειές. Θέλω όμως να είμαι προετοιμασμένη για το χειρότερο σενάριο-γκρινιάρικο μωρό, να κλαίει όλη νύχτα, αρα 0 ύπνος κι εγώ το πρωί σαν ζόμπι...το πώς θα πάει η καθημερινότητα εξαρτάται κατά πολύ από τη συμπεριφορά του μωρού και το πάτερν του ύπνου. Και δυστυχώς δεν έχουμε την επιλογή να φωνάξουμε κάποιον αν τα βρούμε σκούρα, έτσι όπως έχουν τα πράγματα με τον κοροναιό-άλλο να πρέπει να μετακιηθούν κάπου Ελλάδα κι άλλο να πρέπει να έρθουν Ολλανδία. Έχεις ήσυχο μωράκι; Κοιμάστε κάποιες ώρες τα βράδια; 
    • Ναιιιιιι ναι τέλος από ενδοκρινολόγο έκλεισα και νιώθω πολύ τυχερή!!!!
    • Κ όμως συμβαίνει να βρίσκεις κ στο δημόσιο αξιόλογους επιστήμονες ...
    • ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ θα πάω ξανά......καλά τώρα εμένα δεν με βλέπω για Σεπτέμβρη (10 θα γυρίσω από διακοπές),Οκτώβρη με Νοέμβρη το κόβω αλλά θα δούμε ανάλογα τι θα μου πούν και οι γιατροί γυναικολόγος και εξωσωματικός και πώς θα το κανονίσω και με την δουλειά. Για διατροφή,για βιταμίνες..... ο άνθρωπος πραγματικά είναι άψογος.Είδα μια κυρία που βγήκε από το ιατρείο πρίν από εμένα και μόνο που δεν του φιλούσε τα χέρια και σας ευχαριστώ γιατρέ,και είστε άψογος και πάλι ευχαριστώ με τέτοιον ενθουσιασμό που λέω τι γίνεται? Μόλις έβγαινα κι εγώ από το ιατρείο του πρέπει να ήμουν όπως και η προηγούμενη.......χίλιες φορές ευχαριστώ του είπα! Ειλικρινά ο άνθρωπος ασχολείται και σε ρωτάει για τα πάντα. Όλοι οι γιατροί και το προσωπικό δλδ που είδα ήταν πάααααρα πολύ ευγενικοί! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...