Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Faith μου καλή επιτυχία σου εύχομαι!!!!εγώ έχω κάνει μόνο μία εξωσωματική οπότε το μόνο που μπορώ να σου πω είναι να εισαι ήρεμη κ να περνάς όμορφα την καθημερινότητά σου!

Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη μου υπομονη και οχι αγχος. Faith μου αισιοδοξια κ ψηλά το κεφάλι. Καπυ κ κοριτσάκι μου ξαπλα παρακαλω κ οι δυο... και εμεις ειμαστε εδω για πσρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!!

Μικακιι να μας ζησουν τα ζουζουνιαα!!Γερα δυνατα κ καλοτυχα να ειναι κ εσυ να χεις καλη λοχεια!!!!

Capy μου στις 15 μερες εκανα μπανακια..αν εννοεις τις ουλες εχω σημαδακια 15 στο συνολο απο τις λαπαροσκοπησεις χαχα κ ενα σκωληκοειδητη συν το αγαπημενο μου την καισαρικη μου!!!!

Κ ο γιοκας μου 18 Ιουλιου ειναι!!!Εχουμε γενεθλικια σε λιγες μερες!!!!

Μλτιντακι ιλα σουπερ μπραβοο!!!

Εγω ξανα με επθασε η ρημαδα η φαγουρα κ ξανα θεραπεια..τα νευρα μου κοκκινο..ξαφνικα στα 36 μοτ απεκτησα ευαισθησι τι να πω..

Faith μου καλη επιτυχια κοριτσι μο κ να σκεφτεσαι θετικα μονο αυτο βοηθαει η καλη ψυχολογια!!!!

Φραουλαα ποτε μου πες οτι εισαι η Χριστινα Ψα καλε???

Σανταλοξυλο καλες βουτιες!!!

Μαρντιο σε ευχαριατουμε για την ανταποκριση Γεννητουριων!!!

Δαφνη μου ολα καλα θα πανε χαλαρωσε κ απολαυσε την εγκυμοσυνη σου..μετα θα το μετανοιωσεις που δ το εκανες!!

Φιλιαα τσουπριτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Faith πόσα έμβρυα είχες βάλει την πρώτη φορά; Τώρα έχεις κατάψυξη ή θα κάνεις διέγερση από την αρχή; Καλό θα ήταν να μιλήσεις με το γιατρό σου για να σου δώσει απαντήσεις για την αποτυχία. 

Katerina, στο είχα γράψει στο fb όταν σου είχα στείλει αίτημα φιλίας. Δεν το είχα γράψει εδώ.

Τα υπόλοιπα κορίτσια τι κάνουν; Πιάσανε οι ζέστες και διασκορπιστήκαμε μου φαίνεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εμβρυολογος μου ειπε να βαλουμε και τα 3 εμβρυα που προχωρησαν (2 αριστα και 1 μετριο) αλλα σε περιπτωση που επιαναν και τα 3 θα επρεπε να κανω αφαιρεση για το καλο μου.. ετσι εγω δεν δεκτηκα και ειπα να βαλουμε 2 παρα να αφαιρεσω.. κανω ολη τη διαδικασια απο την αρχη αφου δεν εμειναν για κρυοσυντηρηση! Δεν εχω καποιο προβλημα εκτος απο το υπερβολικο μου αγχος. Ο γιατρος μου ειπε πως δεν ηταν να συμβει αφου δεν βρηκαμε καποιο προβλημα.. τωρα ειπαμε να παμε για βλαστοκυστες. Για να δουμε τι θα δουμε.. εχω γινει τρυπητηρι και η κοιλια μου χαλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη κορίτσι μου...σε καταλαβαίνω.το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να ηρεμήσεις.βάλε πάγο στην κοιλίτσα κ μολυβόνερο,θα καταπραυνει τους ερεθισμούς κ τις μελανιές.

δεν ξέρω αν σε βοηθάω αλλά εγώ ενώ μου είχε πει ο γιατρός να βάζω την βελόνα πλάγια (κ ηπόναγα κ η κοιλιά μαύρη)μετα απο συμβουλή φίλης νοσοκόμας άρχισα να βάζω την βελόνα κάθετα στο δέρμα κ σώθηκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!!τι κανετε?εγω σημερα ζεσταινομαι!!!!!

 

daphne Μου ποσο σε καταλαβαινω δε λεγεται!!και εμεις εχουμε κανει τις εξετασεις που εκανες και εσυ εκτος αυτη που ελεγχεις την καρδουλα αλλα πιστευω οτι θα μου πει να την κανω αργοτερα!!προς το παρων ξαπλα και τιποτα αλλο!εμενα με κλωτσαει η μπουμπου οσο παει και περισσοτερο και τρελαινομαι απο τη χαρα μου!!!αυριο εχω τη β εππεδου και εχω αγχωθει!!!!!!

 

capy μου υπομονη κοριτσακι μου μερικες μερουλες και μετα θα πας τις βολτιτσες σου!!!!!!

 

faith 90 καλη επιτυχια σου ευχομαι και οσο μπορεις να εισαι χαλαρη και να κανεις θετκες σκεψεις!να κανεις αυτα που πρεπει και οτι ειναι να γινει θα γινει!!!!!!!!

 

katerinaki υπομονη με τους μυκητες!!ειναι πολυ σπαστικο!και εγω τωρα στα 40 το ανακαλυψα!!!!!

 

prasini χθες που μιλησα με το γιατρο μου ειπε ξαπλα και τιποτα αλλο αλλα δε μου ξεκαθαριζει μεχρι ποτε!!σιγα σιγα μου τα ξεφουρνιζει!!!!

 

Αρτεμις ευτυχως που ειναι καλα ο αδελφος σου γιατι απο αυτα τα χτυπηματα ειναι υπουλα κ επικινδυνα!!!!!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια και οι μανουλες να μου φιλησουν τα παιδακια τους!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μου εμενα ο γιατρος μου εδειξε καθετα και οταν μου την εβαλε αυτος 2 3 φορες δεν εκανα ουτε μελανια ουτε τιποτα.. κ δεν πονεσα καθολου.. μονη μου υις βαζω πλαγια δεν ξερω πως τα καταφερνω και ποναω τοσο πολυ που ο αντρας μου θελει να φερνουμε μια νοσοκομα να με βοηθα. Αλλα εγω δεν θελω.. προσπαθω να σκευτομαι θετικα. Εβλεπα ονειρο οως εκανα χωριακη και ηταν 174 μοναδες.. καλο ειναι αυτο; οχι πως πιστευω στα ονειρα αλλα λεμε τωρα! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλησπερα!!!!!σας ειχα ξαναγραψει πριν απο καποιο καιρο!σας διαβαζω καθημερινα κ σκεφτομαι!!!

 

να πω περαστικα κ τα καλυτερα αποτελεσματα στα κοριτσακια με τις εξετασουλες!

 

καλη επιτυχια στη faith προσπαθησε οπως σου ειπαν τα κοριτσια να βαζει καθε τη βελονα κ με γρηγορες κινησεις,αν σου ειναι δυσκολο ζητα κ απο τον αντρουλι σου να σε βοηθησει!εμενα εκεινος μου τις εκανε ,εγω δε μπορουσα με τιποτα να βρω το κουραγιο να τρυπησω τον εαυτο μου(χαζη το ξερω)

 

koritsaki mou τι μου θυμησες ?περσυ 12 ιουλιου εκανα κ εγω τη β επιπεδου κ ειδα για πρωτη φορα τα μουτρακια της 3D!πολυ καλη επιτυχια!!!!

 

συχαρητηρια στα κοριτσακια με τις φουσκωμενες κοιλιτσες!!

 

κ πολλα φιλια στα νεογεννητα μπεμπακια.......να τα χαιρεστεεεεεεεεε.......να ειναι παντα γερα κ τυχερα στη ζωη του!!

 

ενα τεραστιο φιλι κ σε οσες δεν ανεφερα!!!

 

λοιπον κοριτσια ο λογος που σας ενοχλω ειναι γιατι χρειαζομαι τη γνωμη σας!αν καποια ξερει φυσικα!!

εχω σκοπο να αλλαξω γιατρο γιατι δεν ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο τον προηγουμενο ,αφηστε που ηταν κ ολιγον τι ακριβος!!μου συστησε λοιπον η ενδοκρινολογος μου ενα γιατρο που λεει οτι ειναι αστερι!!!!(γενικα ειναι η μονη απο γιτρους που την εμπιστευομαι πολυ)θα ηθελα λοιπον αν καποια κοπελα απα αθηνα τον εχει ακουστα να μου πει τι γνωμη της...δε ξερω ομως κανει να γραψω το ονομα του στο forum?αλλιως μπορειται να μου επισημανετε ποιες ειναι απο αθηνα κ αν θελουν βεβαια να τους το στειλω με πμ?

σκεφτομαι να ξεκινησω με το τελος του θηλασμου τον οκτωβριο δηλαδη που θα χρονισουμε!!!ευχαριστω ολες σας εκ των προτερων!!!πολλα φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια και συγχαρητήρια για τα γεννητουρια!!!!

Φράουλα ρώτησα για το εξωμητριο γιατί είχα περίοδο 8 ημέρες και μετα που έπεσε στο 40 η χοριακη δεν ξανά έκανα

Περαστικά και στα κορίτσια που έκαναν υστεροσκοπηση ετοιμάζονται και γω σιγά σιγά

Capy μπάνιο θα κανείς σύντομα υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, διαβαζω διαβαζω υστεροσκοπηση απο δω υστεροσκοπηση απο εκει επιδημια! Maltid και prasini καλη επιτυχια σας ευχομαι και μεταααααα ακομη καλυτερη, δωστε του να καταλαβει!!!! Capy γρηγορη αναρωση ψυχολογικη και σωματικη και φυσικα γρηγορη πολυ γρηγορη φουσκοεμβρυοκοιλουμπα!!!!! Μην στεναχωριεσαι για τη ψυχολογια σου φταινε οι ορμονες, σκεψου θετικα, διακοπουλες, πολυ πολυ αγαπουλες!!!! Ολα θα πανε μια χαρα!!!!

Santaloxilo ζηλευω, θα ηθελα και εγω πολλα χρονια τωρα να κανω τετοιες διακοπες, τοσο μεγαλες, τελεια να. Περασεις!!!!

Κανονιζετε και συναντηση λεπω, μπραβο κοριτσια καλο καφεδακι!!!

Diaz ολα μια χαρα με το μπεμπακι! Μην αχγωνεσαι καθολου, ακομη καλυτερα θα πατε, τελειομηνη κοπελα μου σου ευχομαι!!!!!

Εμεις κοριτσια ολα καλα, ε με τις δυσκολιες του βαρους αλλα καλα. Δυσκολευομαι πολυ να μετακινηθω πλεον εξαρτιεμαι απο αλλους, δεν μπορω να κανω τιποτα σχεδον περα απο ενα μαγειρεμα, κουραζομαι με δυο βηματα, ο μικρος μου ειναι χαμηλα (βεβαια δεν μπορω να πω οτι ηταν ποτε ψηλα) και με κλωτσαει απο κατω και ποναω, τεντωνεται και ενοχλουμε εχει συχνα πυκνα λοξυγκα και παω πανω κατω χαχαχαχα, σε λιγες μερες μπαινω στον μηνα μου!!! Ανυπομονω να τον παρω αγκαλιτσα!!!!! Πως περασε ο καιρος!!! Ζεσταινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Και θελω θαλασσιτσα αλλα δεν πειραζει του χρονου με τον μπεμπη μας !!! Ουτε στο εξοχικο δεν εχω παει!!!

Daphne μου ναι πλησιαζουν οι μερες να παρω τον μικρο μου αγκαλιτσα και να τον ρουφηξω!!!!

Ειμαι λιγο δυσκολα τις τελευταιες μερες, εχω βαρυνει αρκετα και με δυσκολια περπαταω, κουραζομαι πολυ ευκολα και εχω πονακια, ο μικρος μας ειναι 2.500 και εγω εχω βαλει συνολο 6 κιλα αφου εχασα και ενα.

Σας φιλω ολες και σας σκεφτομαι ολες!!!!!

Καλη επιτυχια κοριτσια μου και ΠΙΣΤΗ!!! Και ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο τον μικρουλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι γινετε; Εγω αλλα εγραψα και αυτο εστειλε αυτα που εγραψα προχτες!!!! Εκανα μια αντιγραφη για να μην τα χασω γιατι μου κλεινει οπως και εγινε και εκανα επικοληση και τωρα βλεπω τα προιγουμενα με λιγα απο τα σημερινα!!!! Τα νευρα μουυυυυυυυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου χαθηκα λιγο αυτες τις μερες γιατι ειχα κατι τρεχαματα.Ευχομαι σε ολες μας να πηγαινουν πριμα τα θεματα μας και στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια γι'αυτο.Εγω πηγα την προηγουμενη Παρασκευη για τον πρωτο υπερηχο.Ειδαμε δυο μικρους σακους και προχωραμε.Αυριο θα ξαναπαω στο γιατρο να δουμε αν ολα εξακολουθουν να ειναι καλα.Ο γιατρος ηταν λιγο φειδωλος και μου ειπε οτι πολλες φοες δεν προχωρανε και τα δυο εμβρυακια.Επισης εδω και λιγες μερες εχω τσουξιμο απο κατω οταν πηγαινω τουαλετα,εκανα καλλιεργεια για ουρολοιμωξη και βγηκε αρνητικη.Ολα αυτα με εχουν αγχωσει και περιμενω το αυριο.Υπαρχει καποια γνωμη να με διαφωτισει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!μολις γυρισα απο τη β επιπεδου!!!!!δοξα το θεο ολα πηγαν καλα κα το μωρακι μου ειναι μια χαρα,αλλα υπαρχει ενα αλλα!!!!!η μπουμπου δεν ειναι μπουμπου αλλα μπεμπης.μου ηρθε αποτομα αλλα θα το συνηθισω που θα παει!δεν ειναι τοσο ευκολο που τοσο καιρο νομιζα οτι ηταν κοριτσακι!!!!!

 

morouli μου λογικο ειναι να κουραζεσαι!οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι!!!!μονο 6 κιλα εχες παρει και λες οτι εχεισ βαρυνει?εγω ηδη εχω παρει 7 και εχω πολυ δρομο ακομα!!!!

 

βενια μου ευχομαι να προχωρησουν και τα δυο εμβρυακια!περιμενουμε αυριο τα νεα σου!!!!!!!!!

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βένια μου γλυκιά!!!πολύ χάρηκα!όλα καλά να πάνε!!!για το τσούξημο ζήτα καλλιέργεια κολπικών υγρών!

ΜΙΚΑ μου στέλνω την αγάπη μου σε σένα κ στα μικρά σου!!!

Morouli μου με το καλό να κρατήσεις αγκαλίτσα τον μικρό σου!!το καλύτερο καλοκαίρι θα έχεις!!!!

ΖΩΗ μου δεν μένω αθήνα αλλά σου εύχομαι να βρεις τον κατάλληλο γιατρό!!!μπορείς να γράψεις το όνομα του γιατρού!γι αυτόν τον λόγο δημιουργήθηκαν αυτά τα φόρουμ,για να ανταλλάσουμε εμπειρίες κ απόψεις για γιατρούς!!!

Faith μου προσπάθησε να χαλαρώσεις...να είναι γεμάτη η μέρα σου ώστε να μην αγχώνεσαι!!!

Αχ katerina μου γλυκιά τόσες πολλές τρυπούλες έχεις στην κοιλίτσα σου?εγώ έχω τρομερή φαγούρα στις τομές κ προσπαθώ να μην τις ξύνω!

Koritsaki mou υπομονή κ εσύ ...πότε έχεις τον επόμενο υπέρηχο?

Εγώ δεν έχω ιδιαίτερα νέα!χθες ήρθανε κάποιοι φίλοι με την μικρούλα τους κ παίξαμε,την επόμενη εβδομάδα περιμένω την κολλητή μου που ειναι έγκυος ....αλλά πάνω απ όλα ανυπομονώ για τις διακοπές μας!άντε να περάσουνε οι μέρες να αλλάξουμε παραστάσεις!

Εσείς τι νέα έχετε?

Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα!!!koritsaki mou μάλλον γράψαμε τα μνμτα μας συγχρόνως!!!!οτι κ να είναι γερό κ καλότυχο!!!!θα σας πάρει τα μυαλά όπως κ να χει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!για αρχη .... βενια με το καλο να τα δεις να μεγαλωνουν κ να ειναι υγιεστατα κ τα δυο τα σπορακια σου!!

 

koritsaki mou τι ανατροπη ηταν αυτη???ειχες αρχισει τα ψωνια η οχι ακομα????μη το ντυσεις στα ροζ το παλικαρι σου...χιχιχιχι!!!!να ειναι γερο και δυνατο το αντρακι σου ,μια γλυκα θα ειναι!!!!!!!

 

λοιπον ο γιατρος ειναι ο Παπανικοπουλος Χριστοδουλος αν δε κανω λαθος μου ειπε η ενδοκρινολογος μου οτι συνεργαζεται με το Γαια!τον εχετε ακουσει?εχετε καποια εμπειρια?αποτελεσματα?θετικα?αρνητικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα!!!koritsaki mou μάλλον γράψαμε τα μνμτα μας συγχρόνως!!!!οτι κ να είναι γερό κ καλότυχο!!!!θα σας πάρει τα μυαλά όπως κ να χει!!!!

φυσικα και θα μας παρει τα μυαλα αλλα θα χρειαστω λιγο χρονο να το συνηθισω!!!!

 

καλησπερα κοριτσια!!!για αρχη .... βενια με το καλο να τα δεις να μεγαλωνουν κ να ειναι υγιεστατα κ τα δυο τα σπορακια σου!!

 

koritsaki mou τι ανατροπη ηταν αυτη???ειχες αρχισει τα ψωνια η οχι ακομα????μη το ντυσεις στα ροζ το παλικαρι σου...χιχιχιχι!!!!να ειναι γερο και δυνατο το αντρακι σου ,μια γλυκα θα ειναι!!!!!!!

 

λοιπον ο γιατρος ειναι ο Παπανικοπουλος Χριστοδουλος αν δε κανω λαθος μου ειπε η ενδοκρινολογος μου οτι συνεργαζεται με το Γαια!τον εχετε ακουσει?εχετε καποια εμπειρια?αποτελεσματα?θετικα?αρνητικα?

ελπιζω να μας συγχωρησει που το φωναζαμε μπουμπου τοσο καιρο!!!!εγω δεν ειχα ψωνισει αλλα μου ειχε φερει η αδελφη μου ολα τα ρουχαλακια της μικρης μας!!!!!για το αγορακι τα περισσοτερα τα εχει δωσει αλλα δεν πειραζει!!!!!!

για το γιατρο δεν ξερω γιατι μενω Κρητη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα κοριτσακι μου κεραμιδα ε;;; θα το συνηθισεις....θα σου παρει εξισου τα μυαλα ειμαι σιγουρη...ολα καλα να πηγαινουν!!

Βενια αισιοδοξια...θελουμε να προχωρησουν και τα δυο και θα προχωρησουν!!!

Φαγουρα δε κολλαει με ουρολοιμωξη...στην ουρολοιμωξη εχεις βαρος κατα την ουρηση.καλλιεργεια κολπικου υγρου να ρωτουσες το γιατρο σου αν μπορεις να κανεις μηπως ειναι μυκητες και θελει καμια αλοιφουλα.

Μωρουλι κοντευεις.......σε σκεφτομαι...

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio γλυκια δυδυμομανουλα, ειχα γραψει σε εκεινο το μνμ που ειτθεμισο φρεσκο και μισο μπαγιατικο χαχαχα

Ψυχη της παρεας!!!!!

Ζωη αυτον τον γιατρο εχω και το μονο που θα σου πω ειναι θετικο!!!! Ειναι ενας παρα. Πολυ καλος ανθρωπος, πολυ καλος επιστημονας και νοωθω περηφανη που τον εχω. Προσφατα πηγα στο Γαια για να κανω nst και με τωτησε η κοπελα που μου εκανε την εξεταση ποιον γιατρο εχω, οταν της ειπα μου ειπε οτι εχω τον καλυτερο γιατρο, πανω απο ολα ανθρωπος.

Κοριτσακι μας ξαφνιαζεις!!!!! Γερο να ειναι!!!!

Πηγα σημερα και ειδαμε τον μπεμπακο ειναι 2400 και ειναι πανεμορφος!!!! Θεωρητικα απο τις 20 και μετα τον περιμενουμε να μας ερθει!!!!

Σας φιλω και σας φυσω φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli σ ευχαριστω πολυ!ετσι μου τον συστησε κ η ενδοκρινολογος μου σαν "αστερι"!χαιρομαι που λες οτι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΣ κ ασχολειται!αυτο ψαχνω καποιον που να μπορω να τον ρωτησω κ το πιο χαζο πραγμα που θα μου ερθει χωρις να σκεφτω αν θα το παρει στην πλακα κ να το θεωρει δεδομενο κ να δινει αοριστες απαντησεις!ενα +λοιπον που βρισκω κ καποια κοπελα να τον γνωριζει!!! σκεφτομαι να παω μες στο μηνα αν βρω ραντεβου να κανω επιτελους κ ενα παπ!να σε ρωτησω κατι ακομη ,απο τιμες τι παιζει για τη γεννα ο γιατρος κ το μαιευτηριο?εσυ ποσες προσπαθειες εκανες μεχρι να ερθει ο μπεμπακος σου?

Με το καλο να υποδεχτεις το πανεμορφο αντρακι σου!να δεις που απο κοντα θα ειναι ακομα πιο κουκλος ! Με το καλο κοριτσακι μου να τον παρεις αγκαλιτσα κ να μην το αφησεις ΠΟΤΕ!!!!

φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...