Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Νάρα για να δεις αν υπάρχει αυτή η περίπτωση κάνε ένα τεστάκι ή χοριακή ακόμα καλύτερα. Στη δική μου περίπτωση είχα περίοδο και μετά από 5 μέρες έκανα τεστ και ήταν θετικό. Κάνω και χοριακή και ήταν κι αυτή θετική αλλά σάκος άφαντος. Εύχομαι να μην είναι κάτι τέτοιο στην περίπτωσή σου και να είναι απλά το έντερό σου ή ακόμα καλύτερα μπεμπάκι αλλά στη σωστή του θέση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναρα μου αν η αρνητικη βγηκε αρνητικη οχι δ παιζει το σεναριο..τωρα ειναι κ πειραγμενες οι ωοθηκες απο την ωοληψια συν τα φαρμακα συν το ψυχολογικο κυριως..

Κανε μια επαναληψη για να ηρεμησεις αλλα δ το πιστευω..

Καλε τι θα κανουμε αυριο????

Μου κανε καμια σας αιτημα στο φεις;;

Χριστινα Ψα εινσι καποια απο δω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναρα μου αν η αρνητικη βγηκε αρνητικη οχι δ παιζει το σεναριο..τωρα ειναι κ πειραγμενες οι ωοθηκες απο την ωοληψια συν τα φαρμακα συν το ψυχολογικο κυριως..

Κανε μια επαναληψη για να ηρεμησεις αλλα δ το πιστευω..

Καλε τι θα κανουμε αυριο????

Μου κανε καμια σας αιτημα στο φεις;;

Χριστινα Ψα εινσι καποια απο δω;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια!!! Καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σας και πολλες επιτυχιες στα ενεργητικα σας!!!

Capy μου ενα βημα πιο κοντα στο ονειρο...παει κι αυτο...

Καλη αναρρωση....

Με το καλο κι οι επομενες prasini και matildaki....

Φιλια στις υπολοιπες ..

Santaloxilaki καλες διακοπες! Κατηφοριζεις στα δωδεκα νησια μας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, καλημέρα, καλημέρα!

 

Πως είναι σήμερα η παρέα? Ηταν δύσκολη η χθεσινή μέρα ή μου φάνηκε.....?

 

Λοιπόν, τι θα λέγατε για σήμερα στις 7 στο Mall? Να δούμε και κάνα ρούχο-παπούτσι- μαγιώ βρε αδερφέ!

Κατερινάκι μου, νομίζω πως έχει εκεί κάτι και για παιδάκια, σωστά?

Εννοείτε πως όλες οι προτάσεις/ιδέες είναι δεκτές!

Αντε γιατί το Σανταλοξυλάκι θα φύγει!!

 

Καλημέρααααααααααααααααααααααα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα

Μαρδιο ανηφοριζω για το χωριο μου σε πρωτη φαση και μετα θα κατηφορίσω(μη με παρει πολυ η κατηφορα και φαω τα μουτρα μου φοβάμαι)

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ μηνυμα στο φεις με τον κωδικο σανταλοξυλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα σας....θα θελα να κανω μια ακυρη ερωτηση σχετικα με το θεμα σας απλα με καιει λιγο....εχω κυκλο 25-26 ημερων το πολυ και σημερα ειμαι στην 27η μερα κ ενω εχω πονους περιοδου δν εχω περιοδο....Υπαρχει πιθανοτητα να οφειλεται στα μπανια στη θαλασσα που εχω ξεκινησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε πολλους λόγους μπορεί να οφείλεται αλλά εμεις ευχομαστε να ναι μπεμπε εφ οσων το επιθυμεις..περιμενε μεχρι αυριο κι αν δεν μια χοριακουλα θα μας κανει να πανηγυριζουμε....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=sign19.gif]  [smilie=sign17.gif] ελπιζω να βρηκαν το δρομο τους..τα δικα μου πανε με γαιδουρι...ποτε αλλοτε δεν ειχες καθυστερηση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ σαντα μ αλλα δν ξερω αν πρεπει να πανηγυριζω ακομη επειδη εχω πτοηθει λιγο....καθυστερηση ειχα ξανα το πασχα αλλα ευθυνοταν μια ιωση τελικα που ειχα περασει οποτε τσαμπα η χαρα....για αυτο πλεον το ριχνω στα μπανια για να μην ενθουσιαστω παλι αδικα....εχω διαβασει οτι η καθυστερηση μετρα μετα απο την 30η μερα οποτε μαλλον ειναι νωρις ακομη για μενα κ περιμενω...οσο αφορα εσενα σε καταλαβαινω απολυτα.....τι να πω μακαρι αυτο το καλοκαιρι να μεινουμε ολες μας εγγυος....το μονο που μπορω να σε συμβουλεψω ειναι να πιεις φυλικο οξυ βοηθα εχω ακουσει εγω πινω καποιους μηνες αει να δουμε τι να πω....φιλια κ καλη επιτυχια σε ολες μας!αντε μωρε η εθνικη μπηκε στους 16 δν θα καταφερουμε εμεις να μεινουμε εγγυος?τι στο καλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, διαβαζω διαβαζω υστεροσκοπηση απο δω υστεροσκοπηση απο εκει επιδημια! Maltid και prasini καλη επιτυχια σας ευχομαι και μεταααααα ακομη καλυτερη, δωστε του να καταλαβει!!!! Capy γρηγορη αναρωση ψυχολογικη και σωματικη και φυσικα γρηγορη πολυ γρηγορη φουσκοεμβρυοκοιλουμπα!!!!! Μην στεναχωριεσαι για τη ψυχολογια σου φταινε οι ορμονες, σκεψου θετικα, διακοπουλες, πολυ πολυ αγαπουλες!!!! Ολα θα πανε μια χαρα!!!!

Santaloxilo ζηλευω, θα ηθελα και εγω πολλα χρονια τωρα να κανω τετοιες διακοπες, τοσο μεγαλες, τελεια να. Περασεις!!!!

Κανονιζετε και συναντηση λεπω, μπραβο κοριτσια καλο καφεδακι!!!

Diaz ολα μια χαρα με το μπεμπακι! Μην αχγωνεσαι καθολου, ακομη καλυτερα θα πατε, τελειομηνη κοπελα μου σου ευχομαι!!!!!

Εμεις κοριτσια ολα καλα, ε με τις δυσκολιες του βαρους αλλα καλα. Δυσκολευομαι πολυ να μετακινηθω πλεον εξαρτιεμαι απο αλλους, δεν μπορω να κανω τιποτα σχεδον περα απο ενα μαγειρεμα, κουραζομαι με δυο βηματα, ο μικρος μου ειναι χαμηλα (βεβαια δεν μπορω να πω οτι ηταν ποτε ψηλα) και με κλωτσαει απο κατω και ποναω, τεντωνεται και ενοχλουμε εχει συχνα πυκνα λοξυγκα και παω πανω κατω χαχαχαχα, σε λιγες μερες μπαινω στον μηνα μου!!! Ανυπομονω να τον παρω αγκαλιτσα!!!!! Πως περασε ο καιρος!!! Ζεσταινομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!! Και θελω θαλασσιτσα αλλα δεν πειραζει του χρονου με τον μπεμπη μας !!! Ουτε στο εξοχικο δεν εχω παει!!!

Αυτα τα νεα μας στελνω φιλια σε ολα ολα τα κοριτσια, και ενα απο τα τελευται μου Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!!!τι μου κανετε?εγω ξαπλα και αγιος ο θεος!!!!!!!!!

 

Morouli μου μπαινεις στο μηνα σου ε?υπομονη και σε λιγο καιρο θα κρατας το γιοκα σου αγκαλιτσα!!κοριτσακι μου εγω υι να πω που απο την αρχη εξαρτομαι απο αλλους?και ειδικα τωρα σηκωνομαι μονο για φαι και τουαλετα!!!!

 

diazaki μου βγηκαν τα αποτελεσματα απο τον τροφοβλαστη? πως τα πας με τη ζεστη?

 

ΜΙΚΑ μου εσυ κοριτσακι μου ττ κανεις?

 

daphne μου ολα καλα?ποτε εχεις β επιπεδου?εισαι σπιτι η δουλευεις?

 

κοριτσια μου ευχομαι αυτο το καλοκαιρι να ξεχαστειτε,να περασετε καλα και να φουσκωσουν οι κοιλιτσες σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Morouli μου πότε πέρασε ο καιρός?με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπάκο σου αγκαλιά!χα χα χα !!!!φαντάζομαι με τον λόξυγγα σε ταλαιπωρεί!φιλάκια στην κοιλίτσα σου...να μπαίνεις όταν μπορείς να μας ενημερώνεις!!!

Koritsaki mou κάνε υπομονή να περάσουνε αυτές οι εβδομάδες κ μετά ποιος μας πιάνει!!!!

Χθες με πήρε τηλ ο γιατρός ,βγήκανε τα αποτελέσματα απο τις βιοψίες.

ενδομήτριο παραγωγικο!!!!!που σημαίνει είναι έτοιμο για εμβρυάκι!

η κύστη καλοήθης κ δεν οφείλεται σε ενδομητρίωση.

τέλος,το δείγμα απο το κάτω μέρος της μήτρας μου ήτανε όντως ενδομητρίωση αλλά μικρή εστία στο ξεκίνημά της κ καλώς το προλάβαμε πριν εξαπλωθεί.δεν θα χρειαστεί να σταματήσουμε την περίοδο,οπότε στον επόμενο κύκλο με τα μούτρα στο σεξ!!!

Το μόνο που περιμένουμε είναι η καλλιέργεια του ενδομητρίου...

Όσο για μένα,ο βήχας με έχει τρελάνει στον πόνο.ταρακουνιέμαι ολόκληρη.το αίμα μειώθηκε πολύ,σχεδόν σταματάει.κ απο αέρια γίνεται χαμός.σαν μπαλονάκι που χάνει νιώθω!!!

Χθές είδα κ το dvd της λαπαροσκόπησης κ της υστεροσκόπησης....περίεργο συναίσθημα....

Matildaki k prasini μου καλή επιτυχία για αύριο κ μην μασάτε!δεν είναι τπτ!!!!σε 20 λεπτάκια το πολύ θα ξυπνήσετε κ θα είστε ένα βήμα πιό κοντά στο όνειρο!!!!!

Φιλάκια πολλά κορίτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι απο μένα!

Κοριτσάκι μου τα αποτελέσματα τα πήραμε ναι και δόξα το Θεό ήταν όλα φυσιολογικά. Όχι ότι μας καλύπτουν στο 100% αλλά είναι ένα σημαντικό βήμα. Θα δούμε στην πορεία αν χρειαστεί να κάνουμε κι άλλες εξετάσεις. Μακάρι να πάνε όλα καλά. Αχ με τη ζέστη δεν αντέχω και πολύ και κυρίως δεν μπορώ την ορθοστασία γιατί είμαι έτοιμη να λιποθυμήσω.Κάνω μόνο τις αναγκαίες μετακινήσεις. Εσύ εκμεταλλεύσου το ξάπλα αλλά σε καταλαβαίνω είναι πολύ εκνευριστικό γιατί έτσι όπως τα θες ποτέ δεν τα βρίσκεις όσο καλή διάθεση και να υπάρχει.

Μορούλι μου λίγο υπομονή ακόμα και θα πάρεις αγκαλίτσα το αντράκι σου. Τις τελευταίες βδομάδες το βάρος το νιώθεις πολύ πιο έντονα. Κάνε υπομονή όμως και μην κουράζεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ ειδικά που το νιώθεις χαμηλά γιατί όσο περισσότερο μείνει μέσα το μπεμπάκι σου τόσο το καλύτερο. 

Κάπυ μου πολύ χάρηκα με τα αποτελέσματα της βιοψίας σου. Όλα πολυ ενθαρρυντικά λοιπόν! Άντε τώρα με το καλό να έρθει και το μπεμπάκι σας και γρήγορα! 

Πράσινη και Ματιλντάκι καλή επιτυχία σας εύχομαι για αύριο! Να πάνε όλα τέλεια! 

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια!!!!

Απο συνενοηση σκισαμε γκρρ..χτες καναμε κοπανα απο το σχολειο πηγαμε θαλασσα ηταν χαλια..γυρισαμε κοιμηθηκε ο μικρος κ συγχρινως η ρθαν οι φιλες μου που σαςεχω πει οτι γνωριστηκαμε εδω στο μαμμυ..με τα πιτσιρικακια κ ξαναπηγαμε για μπανιο μεχρι το βραδυ..

Μουχαν στειλει μνμ δ το δα με παιρναν τηλ τπτ εγω χαχα αλλα οκ με πετυχαν σπιτι..

Θα το κανονισουμε ομως..εγω μια μερα μεχρι Τριτη θα κατεβω Χαλανδρι στη πεθερα μου οποτε μπορουμε να κανονισουμε να βρεθουμε κιολας!!!

Σανταλοξυλο η χριστινα ξα εισαι?? Δ εχω αλλο μνμ...

Ελατε να βρισκομαστε κ φεις χαχα..

Ματιλντακι κ Πρασινη σημερα κανετε υστεροσκοπηση??

Ολα καλα κοριτσακια μου θα δειτε!!

Δ θυμαμαι ποια ρωτησε..ναι Σεπτεμβρη θα ξεκινησουμε εμεις!!!

Μωρουλι γιατι δ πας θαλασσα??Εγω εκανα μεχρι μια μερα πριν γεννησω..κανει καλο να ξερεις..

Μικααα που εισαι???

Σημερα ξυπνησε 7.30 το αστερι μου κ νυσταζωωω αυτος τπτ..

Κοψαμε τη πανα τελειως..ελπιζω δηλ..χτες ηταν το πρωτο βραδυ χωρις πανα..συνολο ειμαστε 14 μερες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy Μου ποσο χαιρομαι που οι βιοψιες βγηκαν καλες!!τωρα ο δρομος ειναι ανοιχτος να χαρεις το καλοκαιρακι και τον αντρουλη σου!!!

 

diazaki ολα μια χαρα θα ειναι!!!!μην ανησυχεις ποτε δεν μπορουμε να ειμαστε 100% σιγουρες,αλλα προσευχομαστε παντα για το καλυτερο!!!!!!!

 

katerinaki  αφου τελικα βρεθηκατε με τα κοριτσια ολα καλα!!καλα μπανακια!!!!

 

pasini kai matildaki καλη επιτυχια για αυριο!!!!περιμενουμε τα νεα σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τρέχω σήμερα και μπηκα απλα να σας ευχαριστήσω για τις ευχες σας. Ελπιζω η θετική σας ενεργεια να βοηθησει.δεν προλαβαίνω να αναφερθω σε ολες ξεχωριστα αλλσ θα επανορθωσω εν ελθετω χρονο.ματιλντακι μου καλη μας επιτυχια αυριο.φιλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια Καλησπέρα. Θελω να κοιμαμαι απο την ναρκωση συνεχεια.μπηκα να σας τα πω στα γρηγορσ. Μου ειπε οτι βρηκε απο την αποξεση υπολειμματα τα οποια δεν φαινοταν στον κολπικο υπερηχο.και η μητρα κολλημενη μαζι με τα τοιχωματα. Οποτε χωρισε τα πραγματα .εφτιαξε και το τοξοειδες σχημα και εβαλε ενα σπιραλ γισ ενα μηνα μεχρι να θρεψουν ολα τα

πραγματα και σε ενα μηνα θα το βγάλω. Εστειλε και ενα κομματι για αναλυση για τυχον μολυνση.

σε δεκα μερες θα βγουν.αυτα απο μενα. Ματιλντακι εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?

 

prasini χαιρομαι που πηγαν ολα καλα!!ειδες που δεν ηταν τιποτα?καλα αποτελεσματα!!!!

 

matildaki μου εσυ κοριτσακι μου?ολα καλα?

 

τα υπολοιπα κοριτσια τι κανουν?καλο Σαβ/κο σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!

Εγώ εδώ όλη μέρα ξεροσταλιάζω στο ίντερνετ ....έχω βαρεθεί να είμαι ξάπλα αν κ έχω πονάκια...πήρα λίγο θάρρος χθες κ ήμουν όλη μέρα όρθια κ σήμερα το πληρώνω με τραβήγματα.

Πόσο θα θελα να ήμουνα σε μια παραλία!φαντάζομαι όλες όσες είμαστε ξαπλωμένες το ίδιο θα θέλαμε!!!υπομονή κοριτσάκια,όλα θα γίνουνε!

Santaloxilo μου φαντάζομαι είσαι ήδη στο πατρικό σου για διακοπές!πότε θα περάσεις απο θεσσαλονίκη?αν μπορέσουμε να κανονίσουμε για καφεδάκι!

Lallouna το ίδιο ισχύει κ για σένα!αν θυμάμαι καλά θα έρθεις κ εσύ απ τα μέρη μας!

Όσοι πιστοί προσέλθετε!!!!

Φιλάκιαααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και μένα είχε πρηστεί το στήθος πολύ νωρίτερα και τελικά ήμουν έγκυος...βέβαια εγώ το υποψιάστηκα 5 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο επειδή είχα συχνοουρία.  Την Δευτέρα περιμένεις λογικά...οπότε ένα τεστ αύριο ή μεθαύριο θα δείξει πιστεύω.
    • Καλά...χαλάλι σου...να έχεις το χαρτί και να μην το κοιτάς!!!! Εγώ στα άλλα δεν έκανα γιατί τότε δεν τα ξέραμε αυτά...τώρα θέλει η μικρή να κάνουμε γιατί το είδε σε βιντεάκια και θα κάνουμε αλλά εγώ και ο άντρας μου θα το ξέρουμε. Ουσιαστικά θα γίνει για τα παιδιά και για το τζέρτζελο και το πείραγμα σε συγγενής και φίλους. 
    • Κορίτσι μου μιλά με τον γυναικολόγο σου για να επισκεφτείς οδοντίατρο! Μετά το πρώτο τρίμηνο δεν έχεις πρόβλημα για σφραγίσματα κτλ και η τοπική αναισθησία είναι τοπική όπως το λέει και η λέξη! Είχα ρωτήσει οδοντίατρο σε πιθανή εγκυμοσυνη και κάποιο θέμα στα δοντια και μου είπε αυτό επακριβώς!
    • Εύχομαι στις επόμενες μέρες να δεις το θετικο σου❤️ πρέπει να επανέλθω δεν θα αφήσω τον εαυτό μου να πέσει 💪
    • Κι εγώ όταν ήμουν έγκυος τα πρώτα συμπτώματα ήταν πολύ πρησμένο στήθος που πόναγε απίστευτα και πονάκια στην κοιλιά όπως αυτά της περιόδου. Επειδή αυτά τα έχω πάντα και σαν συμπτώματα περιόδου (όχι τόσο έντονα όμως όσον αφορά το στήθος), στην αρχή πίστευα πως απλά είναι να μου έρθει η περίοδος. Όπως λες κι εσύ όμως, αυτό συνέβαινε 2-3 μέρες πριν έρθει η περίοδος. Όταν είδα ότι είχε φτάσει μια βδομάδα με αυτά τα συμπτώματα και η περίοδος άφαντη, τότε σκέφτηκα πως πρέπει να κάνω ενα τεστ! Χρονικά κι εμένα έγινε ακριβώς το ίδιο, τα συμπτώματα ξεκίνησαν 1 εβδομάδα μετά την ωορρηξία, και άλλη 1 εβδομάδα μετά, δηλαδή στην αναμενόμενη περίοδο, έκανα το τεστ. Καλή επιτυχία σου εύχομαι, να κάνεις ένα τεστακι ή μια χοριακη και περιμένουμε νέα σου! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...