Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

η κυρια Λευκου ερχεται στο Μεντιταρανεα μια φορα το μηνα στη Γλυφαδα....θα σε ενημερωσω οταν μου πει πως θα ρθει να παρεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΑΙ MARIOUCI ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΕΣ ΝΑΧΕΤΕ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σας, διαβάζω το φόρουμ και παίρνω κουράγιο και δύναμη, είμαι στη δεύτερη προσπάθεια εξωσωματικής, κάναμε την εμβρυομεταφορά την περασμένη Πέμπτη, 2 τέλεια έμβρυα.. και τώρα περιμένω τα αποτελέσματα....αχ και ελπίζω τόσο πολύ να είναι θετικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοπελα μου μια τεραστια χοριακη...λοιπον καποια με ειχε ρωτησει..η Λευκου ερχεται Αθηνα 3/4 στο Μεντιτερανεα στη Γλυφαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα!!!!

marioucy και Χαραλαμπια Συγχαρητηριαα καλε Τελειαα!!

Εχω καιρο να μπω!!

Levoy μου τι γινεται γεννηςες;;

Εγω αισίως ειμαι 32 εβδομαδων!!

Σε 5-6 βδομαδες επιτελους γεννάω!!

Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια καινούργια στην παρέα σας.... Καλη επιτυχία στα κορίτσια που προσπαθούν Κ με το καλό στα κορίτσια που ειναι εγκυουλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν.. Ειμαι 35 χρόνων... Εχω κανει 4 εξωσωματικές.. Μόνο στη μια καναμε έμβρυο μεταφορά Κ είχαμε βιοχημική κύηση. Στις υπόλοιπες ούτε κάν έμβρυο μεταφορά... Καναμε οτι εξέταση υπαρχει αλλα συμπέρασμα;; Κανένα...

Τώρα είμαστε σε νεο γιατρό μας έδωσε μια μικρή ελπίδα.. Αυτή θα ειναι Κ η τελευταία μας προσπάθεια πριν τα παρατήσουμε εντελώς ή να προβούμε σε υιοθεσία...

Το ψυχολογικό Κ οικονομικό;; Νομίζω οποία γυναίκα δυσκολεύεται να αποκτήσει ενα μωράκι μπορεί να με καταλάβει...

Στιγμές που δε θες να το μοιραστείς με κανέναν Κ στιγμές που αποζητάς συμπαράσταση...

Όσο για βοήθεια πέρα απο την αλληλοκατανόηση εχω ανάγκη να συμπληρώσω κάποιες μονάδες μενοπουρ που μου λείπουν.. Ντρέπομαι που το ζητάω δε θέλω να παρεξηγηθώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Καλησπερα κοριτσια και χρονια πολλα στις εορταζουσες! Στην πρωτη μας προσπαθεια ειχα βρει πολυ στηριξη απο εδω και τωρα που θελουμε να χαρισουμε αδερφακι στο μωρο μας ελπιζω το ιδιο!Ειχε καμια κοπελα επιτυχια με κατεψυγμενα εμβρυακια;Εχουμε 2 στην καταψυξη και λεμε το Σεπτεμβρη να μιλησουμε με το γιατρο για να ξεκινησουμε τη διαδικασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...

πανε 3 χρονια απο τοτε..ηθελα απλα να γραψω μιας και μπηκα στο φορουμ μετα απο τοσα χρονια οτι οι περισσοτερες απο μας τα καταφεραμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγκινηθηκα γιατι μου ηρθε στο μειλ μηνυμα χρονια μετα απο κοπελα..αλλαξα κωδικους και μπηκα..καποιες πετυχαν διδυμα καποιες ενα μωρο οπως εγω καποιες ξανακαναν και για αδερφακι και πετυχαν..η παρεα δεν ειναι ακαιραιη πια ωστοσο γιαν κουμπαριες και καποιες γιναμε αδελφες πραγματικα..ολες δωσαμε εναν μεγαλο αγωνα..ανεξαρτητα απο το αποτελεσμα..ευχομαι απο καρδιας σε οσα κοριτσια προσπαθουν να τα καταφερουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μας πάνε όλα καλά! Εγώ μετά από την πρώτη αποτυχημένη εξωσωματική και έχοντας στην πλάτη μου δυο αποβολές από φυσική σύλληψη και την καραμέλα ότι είναι ανεξήγητη η υπογονιμότητά μου αποφασισαμε πριν κάνω τη δεύτερη προσπάθεια και με την καθοδήγηση του γιατρού να αποτανθώ στην κυρία Λευκου γιατί το θέμα εντοπίζεται στην εμφύτευση. Μακάρι να βρούμε άκρη και να έχουμε πολυ υπομονή και αισιοδοξία. Καλό απόγευμα σε όλες σας . 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Τι υπέροχο αίσθημα μετά από τόσα χρόνια να έρχεται ξανά μήνυμα..

 

Εύχομαι από καρδίας σε όσες προσπαθείτε για μωράκι να πάνε όλα καλά και σύντομα να το κρατάτε στην αγκαλιά σας .

Εγώ μετά την δεύτερη προσπάθεια έχω ένα κοριτσάκι την Ιωάννα 2,5 χρονών και εκεί που δεν το περιμέναμε και μετά από επιβεβαίωση του γιατρού ότι δεν μπορούμε να κάνουμε αδελφάκι στην κόρη μας χωρίς εξωσωματική  ήρθε ο Άγγελος έτσι στα ξαφνικά.

 

Το μήνυμα αγαπημένες μου που θέλω να σας δώσω είναι να μην απογοητεύεστε να παίρνετε δύναμη από όλους όσους βρίσκονται κοντά σας και να αγαπάται των εαυτό σας.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η MariouCy είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!

Τι υπέροχο αίσθημα μετά από τόσα χρόνια να έρχεται ξανά μήνυμα..

 

Εύχομαι από καρδίας σε όσες προσπαθείτε για μωράκι να πάνε όλα καλά και σύντομα να το κρατάτε στην αγκαλιά σας .

Εγώ μετά την δεύτερη προσπάθεια έχω ένα κοριτσάκι την Ιωάννα 2,5 χρονών και εκεί που δεν το περιμέναμε και μετά από επιβεβαίωση του γιατρού ότι δεν μπορούμε να κάνουμε αδελφάκι στην κόρη μας χωρίς εξωσωματική  ήρθε ο Άγγελος έτσι στα ξαφνικά.

 

Το μήνυμα αγαπημένες μου που θέλω να σας δώσω είναι να μην απογοητεύεστε να παίρνετε δύναμη από όλους όσους βρίσκονται κοντά σας και να αγαπάται των εαυτό σας.

 

Ευχαριστουμε για την αισιοδοξια κ το κουραγιο που μας δινεις!! 

Ναχαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...