Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

nara   μου οτι και να σου πω θα ειναι λιγο .........κανε κουραγιο, να προσευχεσε για το καλυτερο και να σκεφτεσε καθε εμποδιο για καλο ..... !!!! πολυ στεναχωρηθηκα ...κρατα γερα !!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα βρε Nara γιατί βρε κοριτσάκι μου άσχημα νέα;;;πω πω χαλάστηκα τώρα...και τι απάντηση γιατρού  είναι αυτή "ήσασταν άτυχοι!"...τζόκερ ήταν και δεν το πιάσατε;;; για όνομα....

Αχ πάρε το χρόνο σου ανασκουμπώσου και μια ζεστή αγκαλίτσα από μένα...

 

Diaz τελείως βλακώδης η σκέψη σου θα σε μαλώσω....ακου εκεί μου στέλνει μήνυμα ο Θεός ότι δε χρειάζεται να ξαναγίνω μάνα......και στη τελική δε το κάνεις για σένα για το αγοράκι σου το παλεύεις κοπελιά να χει στη ζωή του μια συντροφιά γιατί κακά τα ψέμματα άλλο οι γονείς άλλο το αδέρφι!!

Δεν είναι απληστία είναι δικαίωμα στη μητρότητα όπως κάθε άλλη γυναίκα...ξουτ ξουτ μακριά οι κακές σκέψεις....

 

Μου το ρίχνετε ψυχολογικώς το postaki και θα σας φωνάζω...έρχεται νέα χρονιά πρέπει να μας βρει αισιόδοξες και ετοιμοπόλεμες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara μου δεν φαντάζεσαι πόσο στεναχωρήθηκα με τα νέα σου. Πολύ κρίμα βρε κορίτσι μου, θυμάμαι και τα δικά μου και πονάω διπλά. Ότι και να σου πούμε είναι λίγο μπροστά σε αυτό που νιώθεις και όσο καλή διάθεση αν έχουν συγγενείς και φίλοι κανείς δεν μπορεί να σε καταλάβει. Πάρε το χρόνο σου και θέσε σύντομα νέο στόχο. Εμένα αυτό με βοήθησε αρκετά. Μια μεγάλη αγκαλιά από εμένα και μέσα από την καρδιά μου ευχές για να γίνεις σύντομα μανούλα. Σας έχει ξανατύχει; Κι ο γιατρός το μόνο που σας είπε είναι αυτό; Δεν θα κάνετε εξετάσεις για να δει τι έφταιξε και για να μην ξανασυμβεί;

Μαρδιό μου σε ευχαριστώ για το ταρακούνημα. Ήταν ακριβώς αυτό που είχα ανάγκη. Η αλήθεια είναι ότι πέρα της δικής μου θέλησης να ζήσω για αλλη μια φορά τη μητρότητα, θέλω πολύ κι άλλο παιδάκι για τον μικρούλη μου που τρελαίνεται να παίζει με άλλα παιδάκια και να έχει παρεούλα και στήριγμα στη ζωή του. Για να δούμε. Μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας που προσπαθούμε για μωράκι.

Φιλιά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω βρε Ναρα μου και ότι ετοιμαζόμουν να σου γράψω ότι είμαστε μαζί στις εβδομάδες και τι καλά που πάμε παρεούλα!! Αχ βρε κοριτσάκι μου μακάρι να μπορούσα να σου πώ κάτι να σε παρηγορήσω αλλά η αλήθεια είναι ότι μόνο ο χρόνος θα απαλύνει κάπως τον πόνο σου. Κάνε υπομονή και μην το βάζεις κάτω θα συμβεί το θαύμα και για εσάς, κανέναν δεν αφήνει ο Θεός, έχε πίστη. 

Όσο για τα κοριτσάκια που ξεκινάνε τώρα καλή επιτυχία να ευχηθώ με τεράστιες χοριακές και γερά μωράκια. 

Jannolinaki πόσο χαίρομαι που ξαναδιαβάζω νέα σου, πολλά φιλάκια σε σένα και στο μπουμπουκάκι σου...

Rosaki  κι εσυ να μου φιλήσεις τα μπουτάκια της μπουμπούκας σου!!!

Diazaki μήν σκέφτεσαι έτσι είναι μεγάλο δώρο για το αγοράκι σου ένα στήριγμα για όλη του την ζωή! Άλλο οι γονείς και άλλο τα αδέρφια. 

Capy μου θα συμφωνήσω με τις κοπέλες που σου είπαν ότι οι άντρες ζορίζονται πολύ περισσότερο απο εμάς και δεν μπορούν να το διαχειριστούν με τον ίδιο τρόπο που το κάνουμε εμείς. Δεν σας έχουν τύχει και λίγα τον τελευταίο καιρό. Προσπαθήστε να βρείτε τους εαυτούς σας και να χαλαρώσετε λίγο.

Είμαι σίγουρη ότι ξεχνάω πολλές κοπέλες πάλι, συγχωρήστε με.

Σας στέλνω την αγάπη μου και ένα ΦΦΦΦΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥ απο την κοιλίτσα μου που άρχισε να φουσκώνει ελαφρώς....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara μου δεν ξερω τι να σου πω...πραγματικα λυπαμαι πολυ...σου στελνω ολη μου την αγαπη και μια μεγαλη αγκαλιααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου,

Ναρα γλυκεια μου λυπαμαι πολυ!!! Ειναι αδικο αυτο που συμβαινει γμτ!!!! Παρε δυναμη κουκλιτσα μου ανασυγκροτησου κ ψαξτο ψαξτο πολυ τι εφταιξε τι φταιει! Τι κουβεντα ειναι αυτη "εισαστε ατυχοι".

Janolinoοοοοοοοοοοοοοο ααα εγινες μανουλα, συγχαρητηρια, αχ μετα απο τοσα χρονια κ τοσες αγωνιες τελικα τα καταφεραμε!!!! Πες μας λιγα πολλα πγια το παιδακι σου την εγκυμοσυνη σου!!!! Χαρηκα πολυ ρε κοριτσιιι!!!

Και εκει που πηγα να γραψω το πρωι τσουπ εκλεισε το μηχανημαχαχαχαευτυχως ειχα κανει αντιγραφη κ να η επικολληση....

Diaz λες βλακειουλες, για παρε τα πανω σου λεω εγω αντε, ολα θα γινουν απλα εσυ δεν αφηνεις τα οπλα!!!

Αχ Ναρα μου γλυκεια τι πω δεν ξερω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάρα μου ποσο στεναχωρέθηκα!!!

Γιατι ρε γμτ;;ξανα είχες παλινδρόμηση;έπαιρνες ουτροτζεσταν κλπ ηπαρινες;;

Εξετάσεις απο πριν;;

Το θετικό ειναι οτι τα κατάφερες κ το μωράκι θα ρθει η μερα που θα το κρατήσεις στην αγκαλια σου!!!

Μια μεγάλη αγκαλια απο μένα!!!

Φιλία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose καλα ειναι ο μικρουλης κ ειναι 3 μηνων και 15 ημερων.... Κ εσυ να μου φιλησεις την μπουμπου!!!!!!

Capy δεν ειναι ευκολη η διαδικασια της εξωσωματικης για κανεναν απο τους δυο!!! Νομιζω πως ο αντρουλης σου δεν ξερει πως να το αντιμετωπισει κ ισως θα πρεπει να βαλεις κ εδω το χερακι σου για να καταλαβει κ να μαθει να το αντιμετωπισει!!! Ρωτησε τον αν πραγματικα το θελει. Ετσι θα ακουσει αυτα που λεει κ θα του ειναι ποιο ευκολο να αντιμετωπισε την κατασταση. Να τον ρωτησεις οτι θελεις με τον τροπο της απαντησης με ερωτηση!!!!

Σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!

ΝΑΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΡΙΤΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ!!ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΜΟΝΑΧΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΞΕΡΩ  ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ!!!!ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΑΔΙΚΙΑ ΑΥΤΗ...ΚΛΑΨΕ ΞΕΣΠΑΣΕ ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ!!!!ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ!!!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΡΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ!!!!!!ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕ Η ΣΤΕΛΛΙΝΑ!ΧΙΧΙ!

ΔΑΦΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙΣ!!!!!!!

ΛΕΒΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ!!!!!(ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΛΙΓΑΚΙ)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara μου γλυκιά λυπάμαι πολύ πολύ ....μακάρι να μπορούσα με κάποιον τρόπο να απαλύνω τον πόνο σου κοριτσάκι μου...σου στέλνω την πιό ζεστή μου αγκαλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χαίρομαι που σας ξαναβρήκα! Να αναφερθώ πρώτα σε ναρα και capy γιατί μου είναι καινούρια τα ονόματα και θα τις ξεχασω!

Ναρα:δε ξέρω κούκλα μου το ιστορικό σου αλλά δυστυχώς πολλές περάσανε το ίδιο σκηνικό και μέσα σε αυτές και εγώ! Κλαιγαμε με μαύρο δάκρυ εκείνη τη μέρα και να φανταστείς ούτε μαγαζί ανοιξαμε (έχουμε δικό μας ταχυφαγειο ) θα περάσει να είσαι σίγουρη! Το νιώθεις στο πετσί σου τώρα αλλά με το χρόνο....θα το ξεπεράσεις! Είναι πολύ κλισέ αλλά ισχύει! Λυπάμαι πάρα πολύ αλλά χαίρομαι που υπάρχει αυτή η σελίδα και μπορούμε όσο γίνετε να απαλύνουν τον πόνο σου και να σου δώσουμε κουράγιο για την επόμενη επιτυχη (μεΧριστούγεννα τελους)προσπάθεια!

Capy μου δυστυχώς ούτε το δικό σου ιστορικό γνωρίζω αλλά νομίζω πως αξίζει να το προσπαθήσεις! 5 χρόνια και εμείς στις προσπάθειες και τα προβλήματα όλο και μεγάλωναν! Και ιδιαιτερα τα οικονομικά αφού είχαμε κάνει ήδη 3 προσπάθειες! 2 φορές αγγιξαμε το χωρισμό και κοντά στη τελευταία μου προσπάθεια είπα πως αν δεν "κάτσει" ούτε και τώρα τα προβληματα θα περναν τεράστιες διαστάσεις και εγώ δεν μπορούσα να τα διαχειριστώ καθώς ήδη είχα χάσει τον εαυτό μου ψάχνοντας "να βρω το παιδί μου" είπα λοιπόν πως θα αποφασίσει ο θεός για εμένα και αφεθηκα ολοκληρωτικά στη πίστη Του!τώρα έχω μια ευτυχισμένη οικογενεια (με τα προβλήματα της παντα)αλλά είμαι τόσο έτοιμη και δυνατή γιΑ να αντιμετωπίσω τα πάντα! Είναι μια δύσκολη φάση! Μην υποκειψετε! Είναι κρίμα! Πάλεψε το!μπορείς! Και νομίζω πως αξίζει το κόπο! Σκέψου πολύ καλά! Πήγαινε πίσω στη μέρα που γνωριστήκατε και πως πήρατε την απόφαση να παντρευτειτε!γιατί αποφασισατε να κάνετε οικογένεια και πως τον ερωτευτηκες (το έκανα συχνά και πιανει)

μορουλι, ντιαζ, δάφνη, ροουζ (γλυκό μου ροζακι)μαρντιο, συγχωρέστε με αυτές που ξεχνάω χαίρομαι πολύ που σας ξαναβρίσκω! Αν έχουμε εγκυουλες ένα φύσημα παρακαλώ γιατί διακρίνω μια πτώση ψυχολογίας εδώ πέρα! Συγνώμη για το μεγάλο ποστ αλλά στεναχωρεθηκα λίγο με τα νέα που διάβασα! Εν ολίγοις για μενα:είμαι πολύ καλά! Δόξα το θεό που έχω ένα γερό μωράκι που μόλις έμαθε να λέει "μαμα" και έχω λιώσει! Όπου να ναι θα περπατήσει και είμαστε όλη μέρα στο τροχαδι! Δουλεύω ακόμα φυσικά το 8ωρο μου και έχω και το παιδι μαζί αφού γιαγιαδες δεν υπαρχουν (μένω εξωτερικο)θα μπαίνω συχνά να μαθαίνω νέα σας αλλά να γνωρίσω και της καινούριες (για εμενα)του ποστ!αντε λίγο να ανεβαίνουμε! Με τσαμπουκά κορίτσια μου!με δύναμη και πίστη όλες θα γίνεται μανουλες (μια ή κ περισσότερες φορες)μη σκύβει το κεφάλι! Λένε πως τα δύσκολα ο θεός τα στέλνει σε αυτούς που ξέρει πως αντέχουν! Μην Τον απογοητευσετε! Δείξτε πως μπορείτε να αντέξετε στα πάντα για χάρη ενός "φασολιου"

Τελος (επιτέλους...γλυστριδα έφαγα σήμερα? ??)ζητώ και πάλι συγνώμη που σας κούρασα και σας εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!δε σας ξεχασα αλλα μια το μωρο μια οι δουλειες μια οι επισκεψεις δεν προλαβαινω!

 

nara Μου λυπαμαι πολυ για αυτο που εγινε και ξερεις οτι και εγω το εχω περασει και μαλιστα σε πολυ προχωρημενη εγκυμαοσυνη!το γιατι σε μενα ειναι κατι που που το λεμε ολες αλλα δεν περνουμε καμια απαντηση!οπως ειπαν και τα κοριτσια παρε το χρονο σου και να μην το βαζεις κατω!μολις εισαι ετοιμη ξαναπροσπαθησε και να ξερεις οτι μανουλα θα γινεις!μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!!!!!

 

katerina μου σου ευχομαι μια τεραστια χοριακη!περιμενουμε με αγωνια τα νεα σου!

 

diazaki δε θελω να ακουω τετοια!ολες μας εχουμε δικαιωμα να κανουμε οσα παιδια θελουμε ειτε φυσιολογικα ειτε με εξωματικη!το κακο ειναι οτι δεν πανε παντα καλα τα πραγματα!μην το βαλεις κατω και θα ερθει και το μωρακι οπως ηρθε και σε μενα!!!

 

levou μου ποσο χαιρομαι που πανε ολα καλα!φιλακια στην κοιλιτσα!

 

capy μου δεν ξερω τι να πω!πιστευω οτι οταν υπαρχει αγαπη ολα ξεπερνιουνται απλως περνατε μια κριση!οπως ξερεις η διαδικασια της εξωσωματικης και η εμμονη του να κανεις ενα παιδακι μπορει να φερουν ριξη σε ενα ζευγαρι!βεβαια για να προχωρησεις πρεπει ο γαμος σου να μην εχει προβληματα γιατι ενα παιδι δεν μπορει κα καλυψει τα προβληματα αν ειναι σοβαρα!

 

jannolino μου ποσο χαρηκα που μπηκες και εισαι καλα και εσυ και το μωρακι σας!πολλες φορες απο το φορουμ σου ελεγα να μπεις να μαθουμε τα νεα σου!θυμαμαι ολα αυτα που περασες και μετα που γεννησες σε χασαμε!προσπαθησε να μπαινεις οποτε μπορεις!φιλησε μου το αντρακι σου!!!!

 

mardio,lalluna,prasini,santaloxilo,faith,morouli και οσες ξεχναω φιλια πολλα και δε σας ξεχναω αλλα τωρα ξυπνησε το μωρο και πρεπει να το ταισω!

 

εμεις ειμαστε καλα!το μωρο ειναι ησυχο!!εχει μερικα ποναλακια αλλα ευτυχως μεχρι τωρα δεν ειναι κατι εντονο!

 

α κοριτσια ο γιος μου μου εκανε facebook!σε ποια κοπελα να στειλω το ονομα μου?φιλια!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Marioucy λυπάμαι κοριτσάκι μου...δυστυχώς το έχουμε νιώσει αρκετές εδω αυτό το συναίσθημα...σου στέλνω όλη μου την αγάπη κ μια μεγάααααλη αγκαλιά να ζεστανει την ψυχούλα σου

Jannolino ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου!!!τώρα είμαστε καλύτερα.μιλήσαμε αρκετά κ είπαμε να ξεκινήσουμε αυτόν τον μήνα.αδιαθέτησα προχθές κ στις 27 θα ξεκινήσω τις arvecap.πόσο είναι ο μικρούλης σου?να σου ζήσει!!!!πού μένεις στο εξωτερικό αν επιτρέπεται?

Koritsaki mou στείλε κ στην ...katerina... για να μπεις στην ομάδα του fb.είναι κρυφή,δεν την βλέπει κανείς άλλος εκτός απο εμάς κ φυσικά δεν μπαίνει κανείς αν δεν τον εγκρίνουμε.όσες θέλετε ελάτε!!!

Ο μπεμπούλης σου τι κάνει?να του δώσεις πολλά φιλιά!!!

Σας φιλώ όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cary mou se efxaristw para poli pragmatika mono apo esas pernw dinami kai den apogoitevome na ta paratisw..

Sou efxome apo kardias afti tin fora na er8oun ola 8etika kai sintoma na ma8oume ta yperoxa nea sou..

 

Filakia se OLES SAS kai pragmatika efxaristw gia tin simparastasi..xxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου  τι κανετε?     εγω πηγα σημερα για το πρωτο υπερηχο και την Ε2 πολυ χαμηλα και τα δυο σε σχεση με την προηγουμενη φορα και ειχα και μια διαισθηση οτι κατι δεν παει καλα αυτη τη φορα ,,ευτυχως μου ειπε και ο γιατρος μου να σταματησουμε την διαδικασια και να δουμε τον επομενο κυκλο .....  απο την πρωτη φορα που πηρα τα utrogestan  μου δημιουργησαν πολλες ανωμαλιες στο κυκλο να φανταστειετε  οτι ειμαι στην 8η μερα καιι εχω ακομα αιμα ,γιαυτο αρχισα να μην  ειμαι σιγουρη για αυτη τη φορα .....ειχε καμια απο σας ανωμαλιες ? ολα καλα εχει ο Θεος τηνεπομενη φορα !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia mou..

 

Distixos ta dika mou nea den einai kala kaname tin xoriaki alla to apotelesma itan arnitiko.

 

Nara mou stenaxore8ika para poli me ta nea sou..Ypomoni kai dinami..

λυπαμαι πολυ κοριτσακι μου!οι περισσοτερες το εχουμε περασει αυτο το σταδιο!το ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα μην το βαλεις κατω και θα τα καταφερεις!!!!

 

Καλημέρα κορίτσια

Marioucy λυπάμαι κοριτσάκι μου...δυστυχώς το έχουμε νιώσει αρκετές εδω αυτό το συναίσθημα...σου στέλνω όλη μου την αγάπη κ μια μεγάααααλη αγκαλιά να ζεστανει την ψυχούλα σου

Jannolino ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου!!!τώρα είμαστε καλύτερα.μιλήσαμε αρκετά κ είπαμε να ξεκινήσουμε αυτόν τον μήνα.αδιαθέτησα προχθές κ στις 27 θα ξεκινήσω τις arvecap.πόσο είναι ο μικρούλης σου?να σου ζήσει!!!!πού μένεις στο εξωτερικό αν επιτρέπεται?

Koritsaki mou στείλε κ στην ...katerina... για να μπεις στην ομάδα του fb.είναι κρυφή,δεν την βλέπει κανείς άλλος εκτός απο εμάς κ φυσικά δεν μπαίνει κανείς αν δεν τον εγκρίνουμε.όσες θέλετε ελάτε!!!

Ο μπεμπούλης σου τι κάνει?να του δώσεις πολλά φιλιά!!!

Σας φιλώ όλες!!!!

χαιρομαι πολυ που τα βρηκατε και θα συνεχισεις!!!!!!ο μπεμπουλης ειναι καλα αλλα εχουν αρχισει οι κολικοι και τον ταλαιπωρουν!!εννοειται οτι θα του δωσω πολλα φιλακια!

 

8 μηνών eixe kapoia entones sispaseis?

εγω εκανα συσπασεις και πηγαινα 2 φορες την εβδομαδα και εκανα καρδιοτοκογραφημα!στην αρχη εκανα συσπασεις αλλα οχι πολυ δυνατες και μου εδωσε χαπι!μετα αυξανοταν οι συσπασεις και μου αυξανε το χαπι!την τελευταια φορα που πηγα εκανα 2-3 μεγαλες!μετα γεννησα προωρα απο εξαλειψη τραχηλου!

εσυ κανεις μεγαλες συσπασεις?πινεις καποιο χαπι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...