Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Περαστικα στη μικρουλα συ Μαρντιο μου!!!Αχχ αυτα τα νοσοκομειαα αχχχ!!!

Κοριτσακιτι τελεια γεννα???Αχχ στιγμες μοναδικες οσες φορες κ να τις ζησεις!!

Καλη λοχεια μανουλα κ φιλια στα πατουσινια!!!!

Αυριο παω κ γω για υπερηχο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακιμου να σας ζησει κ παλι, συγκινηθηκα πολυ, μου θυμησες την στιγμη που τον πηρα κ εγω στην αγκαλια μου τι στιγμες !!!!! Σας ευχομαι να το ζησετε ολες που σιγουρα θα το ζησετε!

Δαφνη ετοιμασου για συγκλονιστικες εμπειριες!!!

Mardio γρηγορα περαστικα στην μικρουλα σου!

Capy ερεεται!!!!!

Κοριτσια φιλια σε ολεεεεεεεες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλεια koritsaki mou! αυτά είναι νέα! αχ, ανυπομονώ να πάνε και σε μένα όλα καλά... πώς σου φαίνεται πάλι η εμπειρία με μωρό στο σπίτι μετά από τόσο καιρό? φαντάζομαι είστε όλοι ξετρελαμένοι! πάντως χαρά στο κουράγιο σου που τα έκανες όλα αυτά χωρίς αναισθησία! εγώ το πρώτο που είπα στη μαία όταν μου έλεγε για αναπνοές την προηγούμενη εβδομάδα ήταν ότι θα κάνω επισκληρίδιο οπωσδήποτε!

Καλή συνέχεια και να σου ζήσει ο μπέμπης!

σε ευχαριστω κοριτσακι μου!στο σπιτι ειμαστε ολοι τρελαμενοι και η εμπειρια ειναι φανταστικη!λιγο κουραση βεβαια αλλα ουτε οου με νοιαζει!και εσυ θα τα καταφερεις μια χαρα και με επισκληριδιο δε θα πονεσεις καθολου!

 

Koritsaki mou na xairesai ton mpempako sou.panta ygeia. Eisai thirii.akou xoris narkosi kai se mia ora gennhses...

σε ευχαριστω και σου ευχομαι συντομα να το ζησεις και εσυ!πονεσα πολυ αλλα ευτυχως για λιγη ωρα!

 

koritsaki moy  να σου ζησει το μωρακι .... ελπιζω να νιωσω κ εγω αυτη τη χαρα καποια στιγμη !!!

να εισαι καλα και να εισαι σιγουρη οτι θα το ζησεις συντομα καθως και ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!!!

 

Koritsaki mou να σου ζήσει ο μικρούλης!!!πολύ χάρηκα κ συγκινήθηκα!είσαι απίστευτη!σε μία ώρα γέννα???μπράβο!

μην μας ξεχνάς όμως,ναι???μας έλειψες πολύυυυυυ!!!!!!

σε ευχαριστω και σε σενα ευχομαι καλη αρχη και με θετικα αποτελεσματα!δε σας ξεχναω αλλα μια το μωρο,μια επισκεψεις δεν προλαβαινω! 

 

Κοριτσακι μου συγχαρητηρια για το μωρακι σου.. μπραβο σε μια ωρα!

σε ευχαριστω και σε σενα ευχομαι να πανε ολα καλα!

 

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια, να σου ζήσει ο παίδαρος!!! Να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε! 

Αχ πολύ με συγκίνησες είναι όντως συγκλονιστική εμπειρία ο Φ.Τ. !! Μπράβο και πάλι μπράβο! 

Εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου όλα τα κορίτσια να ζήσουν αυτή την φοβερή στιγμή που σου δίνουν να κρατήσεις το πλασματάκι σου!!!

σε ευχαριστω για τις ευχες και σε σενα σου ευχομαι τα καλυτερα!παντα ηθελα να γεννησω φυσιολογικα και τα καταφερα!

 

Περαστικα στη μικρουλα συ Μαρντιο μου!!!Αχχ αυτα τα νοσοκομειαα αχχχ!!!

Κοριτσακιτι τελεια γεννα???Αχχ στιγμες μοναδικες οσες φορες κ να τις ζησεις!!

κατερινακι μου ηταν τελεια αλλα κ επικινδυνα λογο το ραμματος!θα μπορουσε να γινει μεγαλη ζημια!ευτυχως ολα καλα!

 

mardio περαστικα στην κορουλα σου!!!

Καλη λοχεια μανουλα κ φιλια στα πατουσινια!!!!

Αυριο παω κ γω για υπερηχο!!!

κατερινακι μου ηταν τελεια αλλα κ επικινδυνα λογο του ραμματος!θα μπορουσε να γινει μεγαλη ζημια!

 

Κοριτσακιμου να σας ζησει κ παλι, συγκινηθηκα πολυ, μου θυμησες την στιγμη που τον πηρα κ εγω στην αγκαλια μου τι στιγμες !!!!! Σας ευχομαι να το ζησετε ολες που σιγουρα θα το ζησετε!

Δαφνη ετοιμασου για συγκλονιστικες εμπειριες!!!

Mardio γρηγορα περαστικα στην μικρουλα σου!

Capy ερεεται!!!!!

Κοριτσια φιλια σε ολεεεεεεεες!!!

 

morouli μου σε ευχαριστω πολυ και σενα να σου ζησει το μωρακι σου!ναι αυτες οι στιγμες ειναι μοναδικες!!!!!

 

mardio περαστικα στην κορουλα σου!!!

 

κοριτσια μου εχω στεναχωρηθει λιγο γιατι δεν εχω γαλα και προσπαθω με το θυλαστρο αλλα τιποτα!αν συνεχισει ετσι θα το κοψω!

 

φιλια πολλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες για το πιτσικουλι μου...βγηκαμε ημασταν κατι παραπανω απο κυριες...δεν ακουστηκε το κιχ μας!

Κοριτσακι μου δεν ειμαι ειδικη με τα του θηλασμου μονο 40 μερες τα καταφερα και αυτες με το θηλαστρο.δε πιαναν θηλη ηταν μικρουλικα και ετσι δεν ειχα ποιοτικη παραγωγη.

Ο παιδιατρος μια συμβουλος η μια πιο εμπειρη μανουλα θα μπορουν να σε βοηθησουν.Μη στεναχωριεςαι επιτινει το θεμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!χαιρομαι που ειστε καλα κ ξεκινατε σιγα σιγα!τα καλυτερα ερχοντε!!!

κοριτσακι μου,μη στεναχωριεσαι καθολου!αυτο που εχω να σου πω απο την δικη μου εμπειρια που σημερα εκλεισε χρονο ειναι να προσπαθησεις οσο πιο πολυ να βαζεις το μωρο στο στηθος κ οχι το θηλαστρο(μονο αν χρειαστει για να σε ανακουφισει λιγο αν δεν ειναι η ωρα να φαει το μωρο!)το θηλαστρο δε μπορει να μιμηθει τις κινησεις του μωρου οσο καλο κ να ειναι!η ποσοτητα που βγαζεις με αυτο δεν ειναι ενδεικτικη!αυτο που μου ειχε πει κ εμενα ο παιδιατρος στις αρχες που ανησυχουσα(ειναι κ συμβουλος θηλασμου)ειναι οτι οσο πινει το μωρο τοσο αυξανετε κ η ποσοτητα,εκεινη την ωρα παραγετε συνεχεια καινουργιο γαλα!το αν πινει αρκετα θα το διαπιστωσεις κ απο τις μετρησεις του μωρου κ την αναπτυξη του!αν ειναι μεσα στα ορια τοτε εισαι οκ!το καταλαβαινω οτι ανησυχεις αλλα αν το θες θα σου ελεγα να προσπαθησεις ειναι υπεροχο αυτο το δεσιμο μαμας παιδιου!τωρα αν παλι για καποιο λογο δε τα καταφερεις δεν εγινε κ κατι μη σε στεναχωρει ακομα κ μια μερα ειναι πολυτιμο δωρο για τα μωρακια μας!!α!επισης προσεξε να ειναι σωστος κ ο τροπος που πιανει το μωρο!παιζει πολυ μεγαλο ρολο για να μη σε τραυματισει κατα λαθος!!

Αυτα απο εμενα ελπιζω να μην κουρασα!τα φιλια μου σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου!χαιρομαι που ειστε καλα κ ξεκινατε σιγα σιγα!τα καλυτερα ερχοντε!!!

κοριτσακι μου,μη στεναχωριεσαι καθολου!αυτο που εχω να σου πω απο την δικη μου εμπειρια που σημερα εκλεισε χρονο ειναι να προσπαθησεις οσο πιο πολυ να βαζεις το μωρο στο στηθος κ οχι το θηλαστρο(μονο αν χρειαστει για να σε ανακουφισει λιγο αν δεν ειναι η ωρα να φαει το μωρο!)το θηλαστρο δε μπορει να μιμηθει τις κινησεις του μωρου οσο καλο κ να ειναι!η ποσοτητα που βγαζεις με αυτο δεν ειναι ενδεικτικη!αυτο που μου ειχε πει κ εμενα ο παιδιατρος στις αρχες που ανησυχουσα(ειναι κ συμβουλος θηλασμου)ειναι οτι οσο πινει το μωρο τοσο αυξανετε κ η ποσοτητα,εκεινη την ωρα παραγετε συνεχεια καινουργιο γαλα!το αν πινει αρκετα θα το διαπιστωσεις κ απο τις μετρησεις του μωρου κ την αναπτυξη του!αν ειναι μεσα στα ορια τοτε εισαι οκ!το καταλαβαινω οτι ανησυχεις αλλα αν το θες θα σου ελεγα να προσπαθησεις ειναι υπεροχο αυτο το δεσιμο μαμας παιδιου!τωρα αν παλι για καποιο λογο δε τα καταφερεις δεν εγινε κ κατι μη σε στεναχωρει ακομα κ μια μερα ειναι πολυτιμο δωρο για τα μωρακια μας!!α!επισης προσεξε να ειναι σωστος κ ο τροπος που πιανει το μωρο!παιζει πολυ μεγαλο ρολο για να μη σε τραυματισει κατα λαθος!!

Αυτα απο εμενα ελπιζω να μην κουρασα!τα φιλια μου σε ολες!!

σε ευχαριστω για την απαντηση!βαζω το μικρουλη στο στηθος μου αλλα μολις ρουφηξει λιγο και καταλαβει οτι δεν εχει γαλα το βγαζει και κλαιει !απο τωρα καταλαβαινει το παιδι μου!!!!!θελω να θυλασω αλλα δεν το βλεπω!!!θα προσπαθησω με το θυλαστρο για μερικες μερες κ αν δεν γινει τιποτα τα το κοψω!!!!

φιλια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ koritsaki mou μου φαίνεται απίστευτο το πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός!να δώσεις φιλάκια στα πατουσίνια του μπέμπη!!!!

Δάφνη μου εσύ τι κάνεις?

Nara μου ξαναπξγες στον γιατρό?όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ koritsaki mou μου φαίνεται απίστευτο το πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός!να δώσεις φιλάκια στα πατουσίνια του μπέμπη!!!!

Δάφνη μου εσύ τι κάνεις?

Nara μου ξαναπξγες στον γιατρό?όλα καλά?

να εισαι καλα κοριτσακι μου!!!θα τον φιλησω!!!

εσυ πως τα πας?

 

 

φιλια σε ολα τα κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου θα σου πω εγω που εχω πολυ προσφατη εμπειρια οτι καλα θα κανεις να μην αγχωνεσαι και να προσπαθησεις, εχεις γαλα εστω κ λιγο εχεις! Ο μικρος τσαντιζεται γιατι δεν εχει ακομη δυναμη να ρουφηξει, θα τον βαζεις με υπομονη αστον να τσαντιζεται θα τον ηρεμεις κ παλι απο την αρχη, αν εσυ εισαι αγχωμενη το καταλαβαινει κια θυμωνει! Δως του λιγο ξενο και ξανα βαλτον, οσο τον βαζεις τοσο γαλα θα βγαζεις ολο κ ποιο πολυ! Ακουσε με μην κανεις την βλακεια μου που κ εγω κατεθεσα ευκολα τα οπλα!!!! Θελει υπομονη επιμονη και θα ειναι ολα ευκολα! Εγω αν δεν ειχα τις κρισεις πανικου θα το παλευα αλλα δεν αντεχα αλλο με το αγχος! Προσπαθησε το με ηρεμια. Αν νιωθεις πιεσμενη αστον ηρεμησε κ παλι ξανα, ακομη κ αν εχει φαειξενο στο στηθος θα κατσει γιατι τον ηρεμει κ του αρεσει!!! Μονο μην στεναχωριεσαι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!

Κοριτσάκι όπως τα λέει η μαρούλι ειναι!!

Χτες έγινε η ωοληψια 12 ωάριακια!!

Ετ Πέμπτη η Σαββατο!!

Ανυπομονώ!! Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou χωρίς να είμαι ειδική θα σου έλεγα να το προσπαθήσεις... πολλές φίλες μου δίνουν μισά γεύματα με έτοιμο γάλα και μισά με δικό τους... ο,τι μπορείς...

 

katerina 12 ωαριάκια είναι μια χαρά! σου εύχομαι να γονιμοποιηθούν όλα! καλή επιτυχία!

 

Εμένα έχει αρχίσει και με πονάει η μέση μου και δυσκολεύομαι λίγο να σηκωθώ όταν είμαι ξαπλωμένη.. χθες πήγαμε στο γιατρό και μας είπε ότι η μπέμπα έχει φτάσει 3κιλά και αν δεν γίνει κάτι απρόοπτο έχουμε μέλλον ακόμη... αν σας πω ότι θα ήθελα να μου πει έλα πάμε στο μαιευτήριο να γεννήσεις τώρα και επειδή δεν μου το είπε απογοητεύτηκα.. ;) οκ, είμαι λίγο τρελή έως παρανοϊκή αλλά μέχρι να γεννηθεί (ή και μετά?) οπότε αναμένουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου θα σου πω εγω που εχω πολυ προσφατη εμπειρια οτι καλα θα κανεις να μην αγχωνεσαι και να προσπαθησεις, εχεις γαλα εστω κ λιγο εχεις! Ο μικρος τσαντιζεται γιατι δεν εχει ακομη δυναμη να ρουφηξει, θα τον βαζεις με υπομονη αστον να τσαντιζεται θα τον ηρεμεις κ παλι απο την αρχη, αν εσυ εισαι αγχωμενη το καταλαβαινει κια θυμωνει! Δως του λιγο ξενο και ξανα βαλτον, οσο τον βαζεις τοσο γαλα θα βγαζεις ολο κ ποιο πολυ! Ακουσε με μην κανεις την βλακεια μου που κ εγω κατεθεσα ευκολα τα οπλα!!!! Θελει υπομονη επιμονη και θα ειναι ολα ευκολα! Εγω αν δεν ειχα τις κρισεις πανικου θα το παλευα αλλα δεν αντεχα αλλο με το αγχος! Προσπαθησε το με ηρεμια. Αν νιωθεις πιεσμενη αστον ηρεμησε κ παλι ξανα, ακομη κ αν εχει φαειξενο στο στηθος θα κατσει γιατι τον ηρεμει κ του αρεσει!!! Μονο μην στεναχωριεσαι!!!!

Morouli Μου χθες πηρα χαπια για να το κοψω!δεν παει αλλο!το δεξι στηθος ποτε δεν εβγαλε τιποτα και προσπαθουσαμε το αριστερο να κανω δουλεια!ο μικρουλης μου ειναι προωρος και δεν το ρισκαρω να μην παιρνει βαρος!θα ηθελα να τον θυλασω αλλα πανω απο ολα ειναι η ηρεμια μου και του μωρου!ισως να φταιω και εγω,δεν ξερω!φιλησε μου το αντρακι σου!!!!!!

 

Καλημέρα!!!

Κοριτσάκι όπως τα λέει η μαρούλι ειναι!!

Χτες έγινε η ωοληψια 12 ωάριακια!!

Ετ Πέμπτη η Σαββατο!!

Ανυπομονώ!! Φιλακιααα

μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!μια χαρα ειναι τα 12 ωαριακια!!με το καλο η γονιμοποιηση και η ετ!!!!!

 

koritsaki mou χωρίς να είμαι ειδική θα σου έλεγα να το προσπαθήσεις... πολλές φίλες μου δίνουν μισά γεύματα με έτοιμο γάλα και μισά με δικό τους... ο,τι μπορείς...

 

katerina 12 ωαριάκια είναι μια χαρά! σου εύχομαι να γονιμοποιηθούν όλα! καλή επιτυχία!

 

Εμένα έχει αρχίσει και με πονάει η μέση μου και δυσκολεύομαι λίγο να σηκωθώ όταν είμαι ξαπλωμένη.. χθες πήγαμε στο γιατρό και μας είπε ότι η μπέμπα έχει φτάσει 3κιλά και αν δεν γίνει κάτι απρόοπτο έχουμε μέλλον ακόμη... αν σας πω ότι θα ήθελα να μου πει έλα πάμε στο μαιευτήριο να γεννήσεις τώρα και επειδή δεν μου το είπε απογοητεύτηκα.. ;) οκ, είμαι λίγο τρελή έως παρανοϊκή αλλά μέχρι να γεννηθεί (ή και μετά?) οπότε αναμένουμε....

κοριτσακι μου σε καταλαβαινω αλλα ασε το μωρακι σου να μεινει οσο περισσοτερο γινεται!εγω μπορει να γλιτωσα απο διαφορα αλλα φοβηθηκα παρα πολυ για την υγεια του κ ειναι κ προωρακι κ οσο να ναι ειναι πιο ευαισθητο!!!!!

 

φιλακια πολλα!!!!καλα να περασετε σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπήκα κι εγω να κανω εμφανιση κατι χρόνια!!!!Κοριτσακι μου ποσο χαιρομαι με τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!!! Δαφνουλα μου πως εισαι;;;λιγακι υπομονη...για τις αλλες δεν ρωταω (μεχρι και τι ωρα πηγαν τουαλετα ξερω χαχαχα ξερουν αυτες)λοιπον εν συντομια αναφερω πως απετυχα στη σπερματεγχυση και ξεκιναω διαδικασιες εξωσωματικης...εχω ηδη κλεισει το ραντεβου μου καθαρα απο ενστικτο στο ιδιο κεντρο με την Κατερινα και περιμενω με χαρα το ραντεβου να δω τι θα μας πει..ταυτοχρονα τρεχω (η τουλαχιστον προσπαθω)το θεμα της επιτροπης για να παρω φαρμακα για προκληση μιας και οι μοναδες θα μου φτασουν και να παρω αργοτερα αν χρειαστει που ευχομαι οχι της εξωσωματικης...θα ηθελα λοιπον αν εχετε κατι σχετικο που πρεπει να προσεξω καποια συμβουλη κτλ ή αν γνωριζεται για το συγκεκριμενο κεντρο(γεννημα)να μου πειτε..τις περισσοτερες τις εχω ρωτησει βεβαια εκτος φορουμ,αλλα γιατι οχι και τις υπολοιπες..η rose που ειχε κανει προσπαθεια;;κοριτσακι μου εσυ;;;αυτα απο μενα...κλεινοντας θα ηθελα να σας ευχαριστησω ολες που με σεχτηκατε στην παρεα σας ποιες ξεκινησαμε μαζι εξωσωματικη ,παρα το γεγονος πως εγω δεν πηγαινα για εξωσωματικη..Για τις συμβουλες και τη συμπαρασταση σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου δεν πειραζει εσεις να ειστε καλα, ετσι οπως τα λες ειναι πολυ δυσκολο να προσπαθησεις γιατι σιγουρα σκεφτεσαι το βαρος του μωρου, αληθεια σε ποια εβδομαδα γεννησες;

Santaloxilo η Rose την εκανε στο ιδιο κεντρο με εμενα αλλα οχι στον ιδιο γιατρο, στο embryogenesis!!! Καμια μας δεν πηγαινε για εξωσωματικη μεχρι που πηγε κουκλιτσα μου! Αλλα τι σημασια εχει; Ο στοχος εχει σημασια κ εκει επικεντρωσου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω Santaloxilaki πηγα στο medimall στον πυργο των Αθηνων.Καποια αλλη κοπελα ειχε αναφερει οτι πηγε εκει αλλα δε θυμαμαι το ονομα.

Τωρα για τις μοναδες της προκλησης περνας επιτροπη;Γιατι οταν εκανα εγω δεν περνουσες απλα κατεθετες τα δικαιολογητικα στον εοπυυ και τα επαιρνες απο το φαρμακειο του ΙΚΑ.

Πολυ καλη επιτυχια....προσπαθησε να εισαι χαλαρη εμπιστευσου το γιατρο σου και προχωρα!

Daphne κοντευεις κοριτσι!αντεξε οσο μπορεις αξιζει...

Κοριτσακι μου και μενα που γεννηθηκαν προωρακια με αγχωνε ο παιδιατρος με το ποσα γραμμαρια πηραν τη βδομαδα και θηλη οσο και να τα βαζα δεν επιαναν.Ξημεροβραδιαζομουν με το θηλαστρο.Στις 40 μερες οσο δικο μου επιναν αλλα τοσο επιναν στο καπακι ξενο...που λεω τι κανουμε τωρα εδω κοροιδευομαστε...δε χορταινουν με το δικο μου.μονο του σταματησε ουτε χαπια δε πηρα.

Θελει στηριξη υπομονη και προυποθεσεις καλες να εδραιωθει ο θηλασμος δυσκολοτερο με τα προωρακια και το αγχος που σου δημιουργει ο περιγυρος.

Η ηρεμια σου πανω απο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια κ απο μένα!!!!

Santaloxilo k katerina τα λέμε απο fb

koritsaki mou καλός ο θηλασμός αλλά δεν θα πάθετε κάτι με το ξένο.κοίτα την ηρεμία κ των 2 σας!πόσες φορές ξυπνάει το βράδυ?

Daphne μου 3 κιλά!!!τέλειαααα!!!!

οι υπολοιπες?που χαθήκατε?άντε καλέ εμφανιστείτε!!!

Nara μου όλα καλά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mrdio περνας επιτροπη ναι ...εχεις δικαιωμα για 4 προσπαθειες και ουσιαστικα πανε ανα 2 οπως της εξωσωματικης...ειπα να ξεκινησω απο αυτες γιατι οι μοναδες που δινουν ειναι πολλες και αν βαλεεις οτι σου δινουν μαζι 2 προσπαθειες φτανουν και περισσευουν...εντομεταξυ θελει πολυ λιγοτερα χαρτια τα οποια τα εχω μαζεμενα ηδη(πανω κατω ειναι δια με αυτα που μασ ζητουσαν στο κεντρο για σπερματεγχυση)αν χρειαστει αργοτερα θα παρω και της εξωσωματικης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε? Αν και με τις πιο πολλες μιλαμε καθημερινα Κοριτσακι μου προεχει η ηρεμια σου! Εμεις οπως εγραψα ξανα αρχιζουνε παλι μολις αδιαθετησω! Καναμε την αναλυση καρυοτυπου τη Παρασκευη και περιμενουμε αποτελεσματα. Μας ειπαν σε 7 με 10 μερες θα βγουν! Ανυπομονω να αρχισω παλι. Εχω μια κρυφη και συγκρατημενη αισιοδοξια! Ελπιζω να μου βγει σε καλο γιατι παντα την ειχα! Ολα μα πανε καλα για ολες μας και να μας βρει εγκυουλες το νεο ετος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo και γω τις μοναδες για προκληση ειχα παρει και μου εφτασαν και περισσεψαν και λιγες τοτε.

Μια και τυχερη θα ναι δε θα χρειαστεις περαιτερω...ειπαμε θετικη σκεψη θελει.εγω πηγα σιγουρη πως θα πετυχω...την αποτυχια ουτε καν την ειχα βαλει στο μυαλο.θελει και λιγο αυθυποβολη!

Capy καλη αρχη! Και για σενα το ιδιο ισχυει!

Και για faith!

Τα Χριστουγεννα να σας βρουν γκαστρουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι Mardio μου...ξεκιναω πολυ αισιοδοξη ειλικρινα και δεν εχω καθολου αγχος..νομιζω πως θα παω αργα και σταθερα....εχω κλεισει ραντεβου με την επιτροπη 3/12 ...με το κεντρο εχω 1/12 αλλα ψαχνει να μου το αλλαξει να με βαλει μεσα σε αυτο το μηνα...τα χαρτια μου ειναι σχεδον ετοιμα για την επιτροπη(δεν θελει πολλα)και η διαθεση ειναι πολυ ψηλα..η που θα φαμε τα μουτρα μας ή που θα πανε ολα καλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλα καλά θα πάνεεεε!!!!

εγώ σήμερα ξεκίνησα τις arvecap για το μακρυ πρωτοκολο,πήγα οδοντίατρο κ καθάρισε όλη την πληγή απο την εξαγωγή του δοντιού κ είμαι χάλια,κατεβήκαμε κέντρο κ δώσαμε αιμα για καρυότυπο κ μαλώσαμε πολύ άσχημα με τον άντρα μου για καποια θέματα της δουλειας....

εκπληκτικα....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...