Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Nara θερμα συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα με το καλο μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν θελω φοβιες και αγχη..χαλαρα και την τεταρτη θα ναι διπλασια και βαλε η χοριακή!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εσπασες την γκαντεμια μας τελειααααααααααααααααααααααααααα και στα δικα μας οι ξεφουσκωτες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara συγχαρητήρια! άντε να έχουμε νέες εγκυούλες στο forum!

Υπομονή για την επαναληπτική! ειναι 3ψήφια όμως που δείχνει ότι έχει ήδη ανέβει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι γλυκού λες μου!!!!και σπάει η γκαντεμια με μένα σίγουρα γιατί είμαι η πιο καινούργια!!!!ευχομαι τα καλύτερα σε όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Nara μου γλυκιά!!!!είσαι έγκυοόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςςςςςς!!!!!

Πολύ χάρηκα!μπράβο κοριτσι μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουπιιιιι Ναραα τελειαα Μπραβοο!!!Μια χαρα η χοριακη σου σουπερ!!!Ολα κΑλα θα πανε μη κανεις αρνητικες σκεψεις!!!

Πας για διδυμακια το ξερεις??????

Αντεε να ανεβουμε λιγοο!!!.

Ερχεται η σειρα μας τσουπρεςςς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τι κανετε?χαθηκα κ εγω αλλα δεν φταιω η μικρη μου εχει παρει τα μυαλα χιχιχι τι κανετε?Με το που μπηκα επεσα πανω σε νεα εγκυουλα κ πολυ χαρηκα,Ναρα πολλα συγχαρητηριαααααα καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!πολυ καλη η χοριακη σου κ εγω πιστευω για πανω απο ενα μωρακι οτι θα εχεις,εμενα ηταν 86 η πρωτη μου αν θυμαμαι καλα οποτε φαντασου...

Αντε τωρα που εγινε η αρχη θελω να γινει χαμος απο εγκυουλες κ μυριζομαι να ερχεται πολυ συντομα κ αλλη,capy ετοιμασου ;)

Δαφνη κ κοριτσακι μου εφτασαν 2.000 κιλα τα μωρουλια σας?τι καλα μωρεεε μου θυμισατε τα δικα μου,πως περναει ο καιρος!με το καλο να ερθουν τα παιδακια σας!!!Δαφνη θετικη σκεψη κ πιστη ολα θα πανε τελειαααα

Μορουλι μου τι κανει ο παιδαρος σου?να του δωσεις πολλα ζουμπηχτα φιλια!!!

Mardio ξεκινησαν τα παρατραγουδα οι τσουπρες σου?χιχιχι υπομονη μανα καθε ηλικια εχει κ τα δυσκολα της,να μου τις φιλησεις!!!

Καλη επιτυχια κ στις υπολοιπες που ξεκινουν!!!Πιστεψτε το και θα γινει....

Εμεις ειμαστε πολυ καλα η μικρη μου εχει γινει ενα γλυκυτατο πλασματακι που καθε μερα μας τρελαινει ολο κ πιο πολυ...ειμαι τρισευτιχισμενη που την εχω κ νιωθω πολυ ευλογημενη.

πολλα φιλια σε ολες σας απο την μικρη μου κ μενα!!!!Οποτε μπορω θα μπαινω να βλεπω νεακια σας :x :x :x :x :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι η πρωτη σου εγκυνοσυνη? Κοιτα απο τη χοριακη σου για διδυμακια μου κανουν!!! Ολα θα πανε τελεια να εισαι σιγουρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας πανε ολα καλά και ολα καλοδεχούμενα!!!ναι πρώτη φορά η προηγούμενη είχε φτάσει μέχρι 80 και έπεσε

Εσύ είχες κάτι πιο πριν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nara συγχαρητήρια!! Να σπάσουμε ένα ρόδι καλέ!!!Είχε ξενερώσει το postaki με bad news...και ως γνωστόν όταν ανακοινώνει μια ευχάριστα ξεφουρνίζονται μετά κοντά κοντά όλα...κολλητική η γκαστρίτιδα ένα πράμα!!!

Εγω 14 μέρες από την εμβρυομεταφορά είχα 167 μονάδες κα ήταν δίδυμα.και τα 2 που εβαλα έπιασαν και γίναν γοργόνες μεγάλες και τρανές σήμερα....

Εύχομαι το ίδιο!

Rose άσε τα λόγια και βουρ στα έργα....ξεκίνα για το επόμενο να ναι κοντά κοντά με τη μπουμπού και σεις μικροί να χετε κουράγια για τα νταντέματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγω ναρα μου τιποτα! Η 3η προσπαθεια τι να σου πω χαλια.. πριν μια βδομαδα ακριβως καναμε ωολυψια 14 ωαρια... τη παρασκευη με πηραν και μιυ ειπαν παμε για 5η μερα γιατι εχουμε πολλα και καλα εμβρυακια.. λοιπον παω τη Κυριακη το πρωι και μου ειπαν δεν προχωρησαν απο 8 διαιρεσεις εμειναν στασιμα απο το τριτη μερα και μετα. Χαλι αστα να πανε. Η εμβρυολογος μας ειπε να κανουμε αναλυσεις χρωμοσωματων γιατι οσως αυτο να φταιει που δεν πετυχε η πρωτη εξωσωμαφικη. Δηλαδη προχωρανε ως ενα σημειο και μετα τιποτα.. (τη 2η προσπαθεια δεν καναμε ωολυψια γιατι εφτασε η οιστραδιολη 12000 μοναδες και θα ηταν επικυνδινο). Εχω σκασει απο τη λυπη μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως ένα πράγμα εχω καταλάβει... Μέχρι να το γεννήσεις το μωρό δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει...αν ένα πράγμα με βοήθησε είναι η αιματολογος μπορεί αυτή τη φορά να προχώρησε λόγω Σαλοσπίρ και b12 που έπαιρνα τι να σου πω.. Αλλά είναι και πολυ τύχη..θα έρθει για όλες μας σίγουρα η στιγμή που περιμένουμε τοσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάρα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κορίτσι μου!!! Καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι! Μην κοιτάς νούμερο χοριακής, απλά να πολλαπλασιάζεται καλά! Εμένα ήταν 10 μέρα από εμβρυομεταφορά 480 και ήταν ένα μωράκι!

Φέιθ μου λυπάμαι κορίτσι μου, κρίμα που πήγαν τόσο χάλια... Να το ψάξετε κορίτσι μου και γενικά μην επαναπαύεσθε σε ότι σας λένε... Εύχομαι η επόμενη να είναι η τυχερή σας!!!

Κοριτσάκι μου και Δάφνη κοντεύετε!!! 2 κιλά τα μπεμπίνια σας!!! Ουαου! Με το καλό και στις δυό σας!!!

Ντιαζάκι μου χαίρομαι που σε ακούω καλύτερα! Η αλήθεια είναι ότι για να το αφήσεις πίσω σου θα περάσει καιρός αλλά εύχομαι το αγοράκι σας και ένα νέο μωράκι που θα έρθει να σας βοηθήσουν να προχωρήσετε μπροστά, όχι να την ξεχάσετε, αλλά να μην πονάτε τόσο πολύ όταν την σκέφτεστε! <3

Μάρδιό μου έτσι είναι στα δίδυμα, το ένα συνήθως κάνει για δύο παιδιά μαζί και το άλλο είναι ησυχούλι και ντροπαλούλι!!! Αλλά ξεπερνιώνται αυτά τα προβληματάκια! Να τις χαίρεστε!

Ροζάκι έτσι η μπουμπού σας έχει πάρει τα μυαλά ε;;; Καλά σας κάνει! Χιχιχι! Άντε βουρ για δεύτερο!

Μωρούλι ο μπέμπαρος τί κάνει;

Κάπυ μου μια χαρά τα νεάκια σας! Καλή αρχή και καλή επιτυχία εύχομαι!

Σανταλόξυλό μου και Φραουλίτσα σε τί φάση είστε;

Κατερίνα καλή επιτυχία και σε σας!!!

Αχ σίγουρα ξεχνάω πολλές αλλά είμαστε τόσο πολλές που... Συγγνώμη!!!

Νομίζω ότι κι εμένα με βοήθησαν οι αντιπηκτικές πάντως σε συνδυασμό με τα γκλουκοφάζ και την κορτιζόνη! Στις 3 πρώτες που πήγαινα μόνο με προγεστερόνη & φιλισίν είχα άσχημα αποτελέσματα! Στην 4η με όλα αυτά πήγαμε τέλεια! Όταν με το καλό βάλουμε τα παγωτίνια μας πάλι όλα αυτά θα ξαναπάρω!!! Τώρα που την βρήκαμε την συνταγή, χαχαχα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ξέχασα το κουαντάκι μας! Τί κάνεις φουσκοκοιλίτσα; Ετοιμάζεσαι σιγά σιγά; Θυμάμαι την τέλεια ιστορία τοκετού σου, εύχομαι να την ξαναζήσεις όπως την ονειρεύεσαι!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες και

ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΝΙΜΟ ΜΗΝΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Faith υπομονή!! Όταν το όνειρο πραγματοποιηθεί όλα αυτά θα μοιάζουν μακρινό παρελθόν που το έζησε κάποια άλλη..έτσι να σκέφτεσαι...

 

Καλό μήνα σε όλα τα κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...