Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

nara μου καλη επιτυχια κοριτσακι μου και σου ευχομαι αυτη η φορα να ειναι η τυχερη!!!!απο τον μπεμπη μου φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποτε κανεις χοριακη?

 

κοριτσια μου εγω το απογευμα εχω γιατρο!!θα μου παρει και κολπικο υγρο για να δουμε τι γινεται με μικροβια!!!!!!

 

φιλια πολλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναρα μου καλη επιτυχια σου ευχομαι! Εγω Δευτερα η Τριτη παω για ωολυψια. Θελω να βαλουμε βλαστοκυστες.. ελπιζω να γονιμοποιηθουν αρκετα γτ τη πρωτη φορα παλι ηθελα βλαστοκυστες αλλα δεν ειχα πολλα! Αρχισα και ποναω κιολας! Και κανω σαν τρελη τις δουλειες του σπιτιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε faith μου να κανείς πολλά και καλά εμβρυακια!!!και εγω βλαστοκυστες ήθελα αλλά είπαν όχι γιατί ήταν πολύ καλά τα έμβρυα..τώρα που το σκέφτομαι πάντως δεν μου άρεσε και τόσο που ξαφνικά είχαν άποψη..Τεσπα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναρα μου καλη επιτυχιαααα!!!!!!Εχε θετικη σκεψη και ολα θα πανε καλαα!!!!

Πιστεψε στα παγωτακια σου κθα δεις..

Faith μου καλη αυγουλομαζωξη περιμενουμε νεακια!!!!

Σημερα συνειδητοποιησα οτι σε 20 μερες ξεκιναω κ γω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νara k faith καλή επιτυχία κοριτσάκια μου!θετική σκέψη κ όλα θα πάνε καλά!!!

Κατερίνα μου πώ πώ πότε περνανε οι μέρες?τώρα μόλις συνειδητοποίησα πως κ εγώ αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω σε 22 μέρες!!!προς το παρόν θα περιμένουμε το 3ωρο ραντεβού με τους γιατρούς την παρασκευή!!!

Κ τώρα ξέλω την αποψή σας.στην σπερματέγχυση κ στην εξωσωματική κατά την εμβρυομεταφορά όταν έβαλε ο γιατρός το μακρυνάρι πονεσα πάααααρα πολύ.τόσο που ζαλίστηκα.ποιά;εγώ που αντέχω τα πάντα.έχω οπίσθια κλίση μήτρας ,δεν ξέρω αν αυτό παίζει ρόλο.ο γιατρός αναγκάστηκε να χρησημοποιήσει ένα εργαλείο που το λένε στυλέτο.έχω ακούσει πως δεν είναι καλό να νιώθεις τόσο πόνο κατά την εμβρυομεταφορά γτ συσπάται η μήτρα κ δεν είναι πλέον το κατάλληλο περιβάλλον για τα έμβρυα.οπότε σκέφτηκα να ζητήσω να κάνουμε μια εικονική εμβρυομεταφορά έτσι ώστε να ξέρουνε απο πριν τι εργαλεία θα χρησημοποιήσουνε για να μην πονέσω.είναι υπερβολή?έχω ακούσει οτι πολλά κέντρα το κάνουνε....κ δεν με νοιάζει ο πόνος,αλλά να μπούνε τα εμβρυάκια μου σε ήρεμο περιβάλλον χωρίς συσπάσεις!

Παρακαλώ την άποψή σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy για να το κανουνε τα κεντρα κατι θα ξερουν ζητα το.Ιςως παιζει ρολο η κλιση της μητραα γιατι εγω οσο ενα τεστ παπ πονεσα ασε που ειχα τετοιο ενθουσιασμο που εβλεπα τα εμβρυα ςτο μονιτορ....αχ αχ αναμνησεις...

Και καλα θες να εισαι προετοιμασμενη οταν το δεις εικονικα να μη τρομαξεις και κανει συσπασεις η μητρα ε;σωστα καταλαβα;

Δε γινεται να το κανεις με μεθη οπως η ωοληψια; η παλι θααντιδρασεις ασυναισθητα;

Faith και Ναρα πολυ πολυ καλη σας επιτυχια!!!

Αντε ανοιξτε δρομο στα υπολοιπα κοριτσια...ερχεται και χειμωνας να φουσκωνετε ολες παρειτσα με ζεστες σοκολατες και labtop ςτα τζακια μπροστα!!

Σκηνικο που ςας εφτιαξα ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO μου δεν ξέρω αν γίνεται η μέθη να σταματήσει τις συσπάσεις λόγω πόνου ή αν επιτρέπεται να κάνεις τόσο συχνά μέθη.θα τα ρωτήσω αυτά.το μόνο σίγουρο είναι οτι η μήτρα συσπάται όταν νιώθουμε πόνο εκει κ δεν είναι καλό για τα εμβρυάκια.....

Άντε να δούμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναρα κανατε εμβρυομεταφορα??

Φειθ μου καλη ωοληψιαα ολα σουπερ θα πανε??

Μαρντιο τελειο σκηνικο χαχα!!

Καπυ κ γω δ πονεσα καθολου..ο Μαντουδης μουεκανε ψευδοεμβρυομεταφορα για να τσεκαρει τη μητρα..μπορεις να ρωτησεις να παρεις κ μποσκοπαν ωστε να κρατα σε ηρεμια τη μητρα..

Αυριο παω στο κεντρο για υπερηχο παπ κ εξετασεις ερυθρα τοξοολασμα κ μεγαλοκυταροιιο..

Παιρνω οδηγιες κ αναμενεται εις το ακουστικο χαχα!!!

Αυταα..κ τωρα σιδερο time...αχχχχχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Katerina!εκανα τριτη φορά..ο Μαντουδης είναι αθηναιος...?

Γενικά κορίτσια για όσες είστε από Αθήνα άκου πολλές επιτυχίες ειδικά στο Ρεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!!

 

nara μου πως εισαι?οντως παραξενευομαι που δε σου εχει γραψει τουλαχιστον προγεστερονη!!!ξεκουραση τωρα!!!

 

faith μου με το καλο η ωοληψια και περιμενουμε τα νεα σου!!!!

 

capy μου δεν μπορει θα υπαρχει λυση!κατι θα βρει ο γιατρος για να μη συσπαται η μητρα σου και να μην πονας!!!!

 

τα νεα μου ειναι οτι ο μπεμπης ειναι σχεδον 2 κιλα!!!!εχει ενα πολυ μικρο φυσηματακι αλλα δεν ειναι κατι ανησυχητικο!μετα που θα γεννηθει θα κανουμε ενα υπερηχο να δουμε!το θεμα ειναι οτι ο τραχηλος μου εχει κοντυνει και γι αυτο παλι ξαπλα και δε θελει καθολου περπατημα!

 

να ρωτησω τα κορθτσια που εχουν πληρωθει τις 56 μερες πριν το τοκετο ποσα περιπου χρηματα πηραν?αν θελετε στειλτε μου πμ!!!!

 

φιλια σε ολες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου μολις εφυγα απο το κεντρο. 14 ωαρια! Καλα ειναι?

κοριτσακι μου ειναι μια χαρα!πολυ καλο νουμερο!με το καλο να γονιμοποιηθουν ολα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...