Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Capy μου σε ευχαριστω. Θα το παθεις και δεν θα το πιστευεις να εισαι σιγουρη. Εγω ακομη και τωρα που τον εχω δεν το πιστευω ακομη. Εχει ερθει η Πεθερα μου απο Θες/κη και με βοηθαει ευτυχως. Ο μικρουλης μια ζει στον μπαμπα του!!!! Σε φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σας κοριτσια! Λοιπον τα δικα μου νεα ειναι τα εξης.. Επρεπε να αδιαθετησω στις 31/7 αλλα ακομα να φανει! Και να φανταστειτε ειναι η πρωτη φορα που την περιμενω πως και πως! Εστειλα μηνυμα του γιατρου και μου ειπε αν δεν αδιαθετησω μεχρι τη Δευτερα να παω να με δει! Εχει τυχει αυτο σε καποια απο εσας? Να σας θυμησω πως ειχα ξεκινησει θεραπεια 2ης εξωσωματικης αλλα τη σταματησα πριν την ωολυψια γιατι ειχα ψυλη οιστραδιολη.. Παρ'ολα αυτα συνεχησα τις ενεσεις για μια βδομαδα και μετα για 5 μερες επαιρνα 3 χαπια τη μερα για να μου ερθει η περιοδος.. τα σταματησα τη Τριτη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρούλι μου να σας ζήσει!!!!!!!Γερός και καλότυχος να είναι πάντα μα πάντα ο γιόκας σας κι εσείς με υγεία να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!Φαντάζομαι σας ξενυχτάει ε;;;;Τέλειο και το νέο τικεράκι!!!!Έχεις ευχές και από την αδερφούλα μου!!!Της είπα ότι γέννησες και πολύ το χάρηκε!!!

 

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ!!!!ΌΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μορουλι μου καλα λεει η mardio τι εισαγωγη ηταν αυτη καλε θα μας τρελανεις εσυ χαχαχαχ Να σας ζησει ο μπεμπαρος σας γερος κ ευτυχισμενος παντα να ειναι....καλη λοχεια κ να περνατε τελεια αν κ με τον θησαυρο σου αγκαλια ειμαι σιγουρη οτι καθε μερα θα ειναι τελεια!!!!!Δωρο ανεκτιμητο οπως λες κ εσυ,να τα εκατοστησεις κιολας,φιλια στα μπουτακια του...

mardio την αληθεια λεω μονο μην κοκκινιζεις γιατι θα σε μπερδεψω με την φραουλιτσα μας χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι απο μένα....

Μωρούλι μου να σου ζήσει ο παίδαρος, γερός και ευτυχισμένος να είναι στην ζωή του κι εσείς να τον καμαρώνεται!

Diazaki μου στεναχωρήθηκα τόσο πολύ με τα νέα σου. Μακάρι να είχα κάτι να σου πώ για να γαληνέψει λίγο η ψυχούλα σου...

Κάνε κουράγιο καλή μου και πάρε δύναμη απο το αγοράκι σου και τον αντρούλη σου που και αυτοί σε αγαπάνε αλλά και σε χρειάζονται! 

Φραουλίτσα μου και για εμάς η αλήθεια είναι ότι ήταν λίγο απελευθερωτικό όταν μας είπαν ότι έτσι είναι τα πράγματα και δεν παίρνει κάποια βελτίωση το θέμα. Οπότε πορευόμαστε με αυτά που έχουμε. Και θα συμφωνήσω με το Rosaki μας η μικρογονιμοποίηση βοηθάει πολύ σε αυτές τις καταστάσεις. 

Σίγουρα ξεχνάω πολλές αλλά είμαι κι εγώ κάπως αυτό το καλοκαίρι, συγχωρήστε με. 

Πολλά φιλιά σε όλες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωω νεαα ευχαρισταα επιτελους!!!

Μωρουλι μου να σας ζησει ο κουκλος σας να ναι γερος κ τυχερος παντα γελαστος κ ευτυχισμενος!!!!

Καλη λοχειαα ΜΑΝΟΥΛΑΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!!

Να ξεκινησω με την diaz κοριτσι μου γλυκο στεναχωριθηκα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ με αυτα που διαβασα,μακαρι να μη χρειαζοταν να γινει τιποτε απο ολα αυτα κ κανεις γονιος να μην βιωνε ποτε αυτο που βιωνει η οικογενεια σου τωρα..!!!δε ξερω τι να πω ,η καθε λεξη φανταζει τοσο μικρη σε ολο αυτο!!!

κ να συνεχισω με τα ευχαριστα morouli ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΗ το μωρουλι να ειναι παντα γερος κ τυχερος κ να σας χαριζει απο δω κ περα τις πιο ευτυχισμενες στιγμες της ζωης σας!!!!! Να σου οτι συμπτωματικα εκεινη τη δευτερα το πρωι ειχα παει στο γιατρο για πρωτη φορα!ηταν οπως μου τα ειχες πει πολυ ευγενικος κ προθυμος να απαντησει στις ερωτησεις μου κ να συζητησουμε καθε εναλλακτικη!!!να υποθεσω γεννησες στι γαια?τι εντυπωσεις σου αφησε?αληθεια αφησε κ τον αντρα σου στην καισαρικη???????ζηλευωωωωωωωωωω κ εγω θα ηθελα να ειναι μεσα αλλα δε μας αφησε ο γιατρος μου τοτε!!!την επομενη θα ξερω....!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζωη μου σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου, ναι στο Γαια γεννησα, σαν να εισαι σε ξενοδοχειο ειναι, το σερβις ο χωρος το φαγητο.

Δεν τον αφησαν να μπει στο χειρουργειο, καλα τα λες απαγορευετε αλλα το ειχε βαλει σκοπό, μηνες το ελεηε οτι θα μπει και δεν ξεραμε οτι απαγορευετε και θυμωσε, οποτε μπηκε με το ετσι θελω. Ο Γιατρος ειναι αξιοθαυμαστος και αν νιωσεις οτι δεν σε καλυπτει στις απαντησεις που σου δινει, εχε εμπυστοσυνη δεν προκειται να σε απογοητευσει. Ολα τα κανει για το καλο μας. Ειναι υπεροχος ανθρωπος και λιγα λεω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα..εχω να μπω πολλες μερες και επαθα πλακα με το ποσα μεσολαβησαν..θα ξεκινησω απο το diazaki μου..ειλικρινα δεν εχω λογια να σου πω ..στεναχωρεθηκα παρα πολυ με οσα εγιναν μιας και ολες εδω μεσα δενομαστε και τα περναμε μαζι..ευχομαι καταρχας να εισαι εσυ καλα σωματικα σε πρωτη φαση και να παιρνεις δυναμη απο το αντρακι σου να συνεχισεις...ειλικρινα σε σκεφτομαι πολυ.....

Morouli mou απο την αλλη πολλα πολλα συγχαρητηρια για το μωρο σου(το μωρο μας θα μου επιτρεψεις να πω μιας και τα ζησαμε απ την αρχη τα του κυριου)η περιγραφη ηταν πολυ συγκινητικη..ο δικος μου παλι σε αντιστοιχη περιπτωση(σαν να τον βλεπω)θ καπνιζε πουρο και εξω απο την αιθουσα τοκετου και θα τον μαδουσαν οι νοσοκομες..με καθε να σας ζησει θα εδινε κι ενα μηνιατικο...

οι αλλες πως ειστε κοριτσια;;εστιασα στις 2 γιατι ηταν τα πιο σημαντικα γεγονοτα..ευχομαι να στε ολες καλα και ο Αυγουστος να φερει διακοπες σε δουλεια συναισθηματα ψυχικη και σωματικη κουραση...εγω ειμαι στο νησι απεναντι απο τη θαλασσα και ξεκινησα το διαβασμα με τη διπλωματικη μου..θα ναι το τελευταιο καλοκαιρι με διαβασμα...σας φιλω ολες...δεν εχω καποιο νεο εγω..απο Σεπτεμβρη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάρες μου!

Τι κάνετε?

Diazaki μου γλυκό ελπίζω να αναρρώσεις σύντομα ψυχικά κ σωματικά κορίτσι μου.σε σκεφτόμαστε όλες....σου στέλνω την αγάπη μου κ πάλι...

Santaloxilo μου την καλύτερη θέα για διάβασμα έχεις!κάνει όμως κ τις βολτούλες με τον άντρα σου να τον χορτάσεις!

Morouli χαζομανούλα μου δώσε φιλάκια στον μικρούλη απο όλες μας!με προτίμηση στα πατουσάκια κ τα μπουτάκια!!!!

Εγώ είμαι πολύ καλά όσον αφορά την επέμβαση,η δεξιά ωοθήκη (που είχε την κύστη) ήδη έχει ένα μικρούλι ωοθηλάκιο κ θα το ξαναδούμε την τετάρτη να δούμε πώς εξελίσσεται!κατα τ'άλλα σκάω στην πόλη κ θέλω να πάω θάλασσαααααα!!!!αχ άντε να περάσουνε οι μέρες,να είμαστε καλά στην υγεία μας κ να μουλιάσουμε στην θάλασσα κ εμείς οι τελευταίοι!!!!!

Σας φιλώ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κι απο μενα τι κανετε;;;εγω διαβαζω  [smilie=sign18.gif] παλι δυστυχως..λιγο μπανακια λιγο βολτες ...συνεχιζω να παιρνω 2 φορες την εβδομαδα χαπι για την πλολακτινη ως το τελος Αυγουστου..βασικα μου ειχε πει ο γιατρος να κανω ενα τεστ λιγο πριν την περιοδο γιατι αν ειμαι εγκυος θα πρεπει να το κοψω ..φυσικα δεν κανω τιποτα παρα μονο αν δω καθυστερηση..3 μερες μεινανε αλλωστε...βασικα δεν εχω καμια ελπιδα γιατι πηγα λιγο στα τυφλα(στο περιπου ποτε ηταν η ωορυξια0αν και του εδωσα και το καταλαβε απο οταν τελειωσε η περιοδος χαχαχαχαχαχαχαομως κανενα συμπτωμα και κανενα προαισθημα..αν ειναι να ρθει θε να ρθει τι να πω κι εγω..εντομεταξυ εχω παραπαχυνει απο περσι το καλοκαιρι(λιγο το διαβασμα που καθομουν ολη μερα λιγο το παραπανω φαγητο λιγο το αγχος που με εκανε να τρωω λιγο τα φαρμακα )τα παραπειρα τα κιλα...χτες μονο με ρωτησαν 2 φορες αν ειμαι εγκυος(κυκλοφορει αυτη η φημη στο χωριο του καλου μου .ειχα κατι νευρα..καθε χρονο το ιδιο σεναριο ελεος δηλαδη...

κατα τα αλλα σας εχω στο μυαλο μου συνεχεια και οσες πλεεται σε πελαγη ευτυχιας με τα μωρα και οσες νιωθουμε οτι βυθιζομαστε...οπως και να χει καλα να μαστε να χαρουμε οτι εμεινε απο το καλοκαιρι...και ο Σεπτεμβρης θα μας βρει αλλιως...σας φιλω μια μια ξεχωριστα και φυσικα στελνω τα φιλια και την αγαπη μου στα μωρακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ για τη στήριξή σας και μακάρι καμία κοπέλα να μη βρεθεί σε αυτή τη θέση. Η απώλεια είναι μεγάλη και δεν ξέρω αν ξεπερνιέται. Το σώμα γιατρεύεται γρήγορα, η ψυχή όμως δύσκολα. Η καθημερινότητα μπορεί να με παρασύρει αλλά μόνο να περάσει από τη σκέψη μου καταρρέω. Αν καταφέρω να το σκέφτομαι χωρίς να κλαίω θα είναι είναι σημαντικό βήμα. Κατάφερα να δω ελάχιστα το κοριτσάκι μου όμως δεν βρήκα το κουράγιο να του δώσω έστω ένα μικρό χάδι. 

Δε νομίζω και δεν θέλω η αλήθεια είναι να το ξεχάσω ποτέ, γιατί είναι το κοριτσάκι μου, απλά να προχωρήσω μπροστά με την γλυκιά ανάμνηση της σύντομης ύπαρξής του που μας έδωσε τόση χαρά από τη μια και τόσο πόνο η απώλειά του από την άλλη. 

Μαράκι η Παναγίτσα να το πήρε στην αγκαλίτσα της να το ζεστάνει και να μου το προσέχει. 

Εμείς θα το έχουμε πάντα στην καρδιά μας. Το αγαπήσαμε πολύ. 

Συγγνώμη που σας ψυχοπλακώνω και σας ευχαριστώ για όλα. 

 

Εύχομαι από εδώ και πέρα μόνο ευχάριστα και μακάρι ο μπεμπούλης σας Μορούλι να φέρει τύχη και γερά μωρά σε όλες μας. Να σας ζήσει!!!!!

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diazaki μου σε εχω συνεχως στο μυαλο μου κ το ποστ σου μου εφερε δακρυα στα ματια....να ξερεις πως θα έρθει η στιγμή που δεν θα πονάει τόσο κ εύχομαι σύντομα να έρθουνε πολλές χαρές να απαλύνουνε τον πόνο σου.

Προσπάθησε συνεχώς να απασχολείς το μυαλό σου,να είναι γεμάτες οι μέρες σου κ να αφιερώνεις πολύ πολύ χρόνο στον μικρό σου!

Εμείς είμαστε εδώ κ θέλουμε να διαβάζουμε τις σκέψεις σου είτε είναι θετικές είτε μελαγχολικές.πάρε τον χρόνο σου κ γράφε,μίλα....μόνο μην τα κρατάς μέσα σου!

Τα καλύτερα έρχονται!να το θυμάσαι αυτό!

Φιλάκια σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Diazaki μου εχεις απολυτο δικαιο με οσα γραφεις και τα λογια σου μιλανε στην ψυχη μου...σε σκεφτομαι κι εγω πολυ..μακαρι να ημουν κοντα να σου κανω μια αγκαλια..καμια ψυχοπλακωση δεν προκαλεις ισα ισα εδω μεσα η ομαδα ειναι βραχος να σκαει καθε ειδους κυμα................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli να σας ζήσει το μπεμπακι!!!!εγω πήρα και τις αιματολογικές όλα καλά! Τελικά δεν βρέθηκε κάτι οπότε πάμε για τρίτη αποψυξη και σίγουρα αυτή τη φορά βλαστοκυστες και ο θεός βοηθός τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό Nara!!!πότε θα κάνετε την εμβρυομεταφορά?

Santaloxilo μου γλυκό ότι είναι να γίνει θα γίνει!να πςράσεις εσύ καλά κ μην δίνεις σημασία σε κανέναν.κ όσον αφορά τα κιλά είναι πονεμένη ιστορία....συνεχώς παλευω να χάσω αλλά τπτ...

Γύρισα απο τον γυναικολόγο κ μου είπε πως το αυγουλάκι μας έσπασε σήμερα ή χθές,ενώ υπολογίζαμε να σπάσει το σάββατο!πάλι καλα κάναμε σεξ κάθε μέρα αυτές τις μέρες κ ελπίζω να καταφέραμε κάτι!άλλη μια φορά σήμερα κ μετά σεξ μόνο για απόλαυση!!!!ποτέ κανένας γιατρός δεν έχει πέσει μέσα στην ημέρα ωορρηξίας μου.κάθε φορά πηγαίνω για παρακολούθηση κύκλου κ μου λένε αχ...το χάσαμε!τι να οω ρς γμτ....

Όπως κ να έχει όμως ότι έγινε έγινε!θα απολαύσω το υπόλοιπο του καλοκαιριού γτ βαρέθηκα να μπαινοβγαίνω σε κλινικές κ νοσοκομεία ! Ο θεός να μας έχει καλά να ηρεμήσουμε λίγο!!!

Φαντάζομαι όλες κάνετε βουτιές!!!

Μου λείπετε πολύ! Μη μας ξεχνάτε!!!

Φιλιά πολλάααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντιαζ μου δακρυσα με το μηνυμα σου!!!ειμαι σιγουρη πως θα ειναι στην αγκαλια της Παναγιας μας γιατι ειναι ενα αγγελουδι στον ουρανο...θα δεις συντομα θα στειλει το αδερφακι του γερο...να μην το ξεχασεις κ να ξερεις οτι εκει ψηλα βλεπει τους γονεις του που τοσο το αγαπησανε κ χαιρεται...!!!!

Σε φιλω κ σε κανω μια μεγαααλη αγκαλιααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy κι σε μενα πεφτουν εξω στην ωορυξια ακομα και τοτε με τις σπερματεγχυσεις και με πρεγνυλ και παλι δεν πεσαν μεσα...ελεος με αυτα τα αυγα μας..αλλα μην πτοουμαστε..ευχομαι να χεις καταφερει την εκολαψη...χαχαχαχα εγω δεν νομιζω αλλα δεν βαριεσαι τουλαχιστον το ευχαριστηθηκα αυτο το μηνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πονεμένη ιστορία η ωορρηξία τελικά!!!!λογικα θα την κάνω στον επόμενο κύκλο γιατί τώρα φεύγω διακοπές και δεν εχω δύναμη για να περιμένω χοριακες!αρχες Σεπτέμβρη εύχομαι.. Απλά πείτε μου την άποψη σας ρε κορίτσια.. Έχουν μείνει 9 κατεψυγμένα να ξεπαγωσουν τρία για βλαστοκυστες αρχικά ή όλα και οποιο αντέξει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Nara μου μακαρι να μπορουσα να σε βοηθήσω!δεν έχω ιδέα....καλύτερα να το συζητήσεις με τον/την εμβρυολόγο.είμαι σίγουρη οτι θα βρείτε την χρυσή τομή!

Santaloxilo μου κ εγώ το ευχαριστήθηκα ,παράπονο δεν έχω!ας απολαύσουμε το καλοκαιράκι κ απο φθινόπωρο βλέπουμε!εμάς μας βλέπω οκτ-νοέ. Να ξαναπροσπαθούμε απο την αρχή για εξωσωματική στο νέο κέντρο με νέο γιατρό!

χθες έκανε εμβρυομεταφορά η κολλητή της αδερφής μου με τον προηγούμενο γιατρό μου στο ίδιο κέντρο που είχα κάνει κ εγώ κ ελπίζω όλα να πάνε καλά για αυτήν!άναψα ένα κεράκι γι'αυτήν κ για την Diaz μας(σε έχω συνέχεια στο μυαλό μου γλυκιά μου).

Εμείς θα πάμε σήμερα στους γονείς μου στο εξοχικό για λίγες μέρες ,οπότε επιτέλους ξεκινάνε οι διακοπούλες μας!!!!wi fi δεν παίζει εκεί οπότε δεν ξέρω αν θα μπορέσω να μπαίνω συχνά απο το 3g του κινητού μου! Θα το προσπαθήσω πάντως να μπαίνω κάθε μέρα!!!!

Σας φιλώ όοοοολες κ μην ξεχνάτε να γράφετε τα νέα σας ακόμα κ στις διακοπούλες σας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα....ουτε κι εγω μπορω Ναρα να εκφερω γνωμη μιας και δεν εχω μπει στη διαδικασια...εγω αδιαθετησα σημερα κοριτσια...27 αρης κυκλος...μια μερα πιο νωρις μας ηρθε η κυρια..ειμαι χαλια..οχι ψυχολογικα σωματικα..ψυχολογικα ειμαι τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα αλλα μιλαμε ποναω τρελα εχουν παραλλησει τα ποδια μου εκανα εμετους πολυ χαλια ρε κοριτσια..μαλλον τα μπανια θα φταινε ..παντως ειμαι χαλια μαυρα..και σε μενα που δεν παιρνω χαμπαρι απο πονο μου κακοφαινεται...δεν πονουσα ποτε σε περιοδο..αυτα απο μενα..τουλαχιστον θα τελειωσει συντομα να κανω μπανακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Χρύσα μου, δυστυχώς όταν είναι ο πατέρας σου αυτός που σε φέρνει σε αυτήν την κατάσταση, δεν είναι εύκολο να τον "αφήσεις"!  Νανούκο μου, σίγουρα δε νιώθω τύψεις για τις πράξεις των άλλων! Απο εχθές το βράδυ τη χαιδεύω και της μιλάω και της ζητάω συγγνώμη! Μουσικούλα δεν της έχω βάλει ακόμα, αλλά θα το προσπαθήσω! Ελκ μου, όταν ήταν έγκυος η 2η "μητέρα" μου στο μικρό μου αδελφό, ένα μεσημέρι γυρνάει ο πατέρας μου απο τη δουλειά και μας λέει... "Απολύθηκα"! Ήταν μεγάλο το σοκ αλλά το ξεπεράσαμε και είναι όλα καλά! Ψυχραιμία κοριτσάκι μου και ΌΛΑ θα βρουν το δρόμο τους! ΌΛΑ ΠΆΝΤΑ ΓΙΑ ΚΑΛΌ!!!
    • Και εγω έχω καμία φορά κάθομαι το μετράω αλλά όχι συνέχεια βέβαια μετά την καμπύλη σίγουρα θα θέλει κάθε μερα τι ώρα σου έχουν δώσει για μια ώρα μετά το φαγητό ; Εμένα η ενδοκριλογος που είπε πει μέχρι 120 ο γυναικολογος ο ιδιώτης μου είπε εντάξει δεν είσαι μηχανή είναι δύσκολο όποτε μου είπε μέχρι 140 αλλά μην είσαι μετά από κάθε γεύμα 140 
    • Αχ κι εμείς με τις δουλειές παλεύουμε..δεν μπορείς να κάνεις κάτι ιδίως όταν δουλεύεις ως υπάλληλος, να προσπαθείς μόνο και θετική σκέψη! Ελπίζω όλα να πάνε καλά!
    • Σαν εκδρομή δεν μπορω γιατί δεν έχω το χρόνο ο αντρας μου θα δουλεύει όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να μην αργήσει στην δουλειά του και επισης θα έχω το παιδί στην πεθερά μου όποτε θα πρέπει να γυρίσω πίσω να πάω στο παιδι.. αχ μπερδεμένα είναι τώρα όλο αυτό αλλά θα το σκεφτώ μετά 
    • Μην αγχώνεστε όμως για την εξέταση, καλύτερα να ξέρετε για να πάρετε τα μέτρα σας αν χρειαστεί! Αν μπορεί να σας συνοδεύσει κάποιος θα ήταν καλό γτ θα περνάει ευχάριστα η ώρα, που θα κάτσετε πολύ, και θα μετριαστεί το άγχος!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...