Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εξωσωματική!ποιες Ξεκινησαμε Παρεούλα(Και Παραμείναμε!!!!!)


Recommended Posts

Ναι βρε Μαρδιό μου! Ακόμα δεν μπορώ να χαρώ λίγο! Μια με την αυχενική διαφάνεια, που ακόμα δεν έχει λήξει, θέλουμε να δει το μωρό καρδιολόγος, να κάνουμε μια καλή β' επιπέδου μπας και ηερμήσουμε και παράλληλα κάτι με τα ποδαράκια λένε ότι είναι μικρά και αυτό μπορεί να σχετίζεται με άλλα νοσήματα που δεν τα βλέπει ο μοριακός καρυότυπος. Πως να χαρώ μετά από όλα αυτά;

Κοίταγα και του μικρούλη μου τις μετρήσεις και οκ δεν ήταν πάντα με τους μέσους όρους αλλά μας έχουν τρελάνει λίγο. Μακάρι να πάνε όλα καλά και να είναι γερό το μωράκι μας! Κάθε μέρα προσεύχομαι γιαυτό!

Σε ευχαριστώ κι εσένα Κοριτσάκι μου και Κατερίνα για το ενδιαφέρον σας. 

Κατερινούλα να χαίρεσαι το γιο σου! Να περάσετε τέλεια στα γενέθλιά του αύριο!

Φιλιά σε όλες!

 

ΥΓ έβαλα και τικεράκι μπας και αλλάξει το γούρι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Ευτυχως που υπαρχει  το site μας αλλα και το καλοκαιρακικαι φευγει λιγο το μυαλο απο τις αγωνιες μας.Μακαρι να πανε ολα κατ'ευχην για ολες μαςκαι τα "τοξικα"που μας χαλουν τη διαθεση τα διωχνουμε μακρια.

Εμεις ακουσαμε μονο τη μια καρδουλα,η αλλη μας κανει κολπα.Ελπιζω αυριο να ακουσουμε και τις δυο γιατι αλλιως σκουρα τα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.. 11000 μοναδες οιστταδιολης και ο γιατρος μου ειπε δεν προχωραμε για την εξωσωματικη γτ 100% θα παθω υπερδιεγερση κ δεν γλυτωνβ την εντατικη.ειχε καποια παρομοια εμπειρια; αν ναι ποτε μππρεσατε να ξαναπροσπαθησετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

faith δε θα σου κάνουν ούτε ωολληψία? ή απλά δεν θα κάνετε εμβρυομεταφορά? σε ποια ημέρα έδειξε τόσες πολλές μονάδες?? πόσα ωάρια φαίνονται στον υπέρηχο?

 

βένια πόσων εβδομάδων είσαι? μέχρι και την 8η νομίζω μπορείς να περιμένεις.. και στα δίδυμα ίσως είναι και λίγο πιο αργά...

 

Diaz τι να σου πω... καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάτε, μακάρι να λήξει σύντομα... έκανα και γω υπέρηχο καρδιάς εμβρύου προληπτικά από εμβρυοκαρδιολόγο και μου είπε πως η εξέταση γίνεται από τη 14 εβδομάδα και μετά.. οπότε πάτε κάντε την να μην βασανίζεστε περιμένοντας... σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχεις ένα υγιέστατο παιδάκι!

 

Καλημέρα σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xtes itan i 14i mera apo ti teleutaia m periodo.. kaname diafotetiko prwtokollo k ap oti fenete d mas ekatse.. d mporw kan na kanw woliyia.. d 8a kanw tin enesi tin prengyl g na min m er8ei wori3ia gt 100% 8a pa8w iperdiegersi.. m eipe pws d glitwnw tin entatiki isws k ti zwi m. Alla les m poso adiko einai auto? Talepwri8ika para poli auti ti fora oso d fantazese.. k ola auta g to tipota..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

 

Θα σας πω στα γρήγορα ότι μία φίλη μου έχει Gonal & Puregon και τις χαρίζει.

Αν έχετε κάποια υπ'όψιν που να τις θέλει, παρακαλώ να μ'ενημερώσετε.

 

Θα επανέλθω, φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!!!

 

diazaki σε καταλαβαινω κοριτσακι μου τι αγωνια εχετε!!!!μακαρι παναγιτσα μου να πανε ολα καλα και να ειναι γερο το μωρακι!!!!!

 

faith90  ειναι αδικια να παει ολη η προσπαθεια χαμενη!τουλαχιστν να μπορουσε να σου παρει τα ωαριακια να τα καταψωξει και σε επομενο κυκλο να γινει η ετ!!!!το ροσακι απο εδω ειχε παθει υπερδιεγερση αλλα ηταν εγκυουλα !!!!και μια αλλη κοπελα απο αλλο φορουμ ταλαιπωρηθηκε παρα πολυ αλλα τις ειχαν παρει ηδη τα ωαρια!!!μακαρι να πανε ολα καλα!!!!

 

βενια μου χαιρομαι που ακουσατε καρδουλα και σου ευχομαι με το καλο να ακουσετε και την αλλη καρδουλα!!

 

daphne μου και εγω θα μιλησω με το γιατρο μου και θα κανω και εγω αυτο το εμβρυοκαρδιογραφημα!!!!!

 

mardio με το καλο να ξεκινησουν οι διακοπουλες σας!!ποιος κραταει τις μικρες!!!!!!!

 

φιλακια σε ολες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχαχα Mardiooooo εδω ειμαι!

Καλησπερα κορες... Ξεκιναω με Diazaki γλυκο που ταλαιπωρειται τοσο πολυ, ευχομαι κοπελα μου να τα ξεπερασεις ολα και να ειναι το μωρο καλυτερα και απο οτι νομιζουν· και λενε οι γιατροι. Ευχομαι το καλυτερο για το μωρο σου!

Santaloxilo με το καλο να δεχτεις τον αντρουλι σου, κοιτα να τον απολαυσεις και μην αφησεις κανενα συνεφακι να μπει αυτες τις μερες, μονο αγαπη αγαπουλες αγκαλιτσες και διακοπουλες!!!!

Nara μην τον ζοριζεις και μην το συζητας συνεχεια, αστον να ηρεμησει απο τον φορτο και ολα θα προχωρησουν ηρεμα. Αγαπη να εχετε και ολα θα ερθουν στην ωρα τους! Καντε μια ηρεμη συζητηση χωρις εντασεις.

Κατερινα 3 κιλα ο μικρος μας χαχαχα πηρε φορα!!!

Βενια δοξα το θεο να λες κουκλιτσα μου, και μια καρδουλα να ειναι γερη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Faith πρωτα η υγεια σου και μετα ολα τα αλλα, ολα θα γινουν.

Daphne 22 εβδομαδων πως περασε ο καιρος, μπραβο σας!!!!!

Εμεις παμε τελεια ο μικρος βεβαια Βουδας αραχτος ισχυακη θεση μην τυχον και ξεκουνιση τον ποπο του, και ετσι μαλλον με καισαρικη θα παμε το πηρα αποφαση και εγω! Το τσιγαρακι το καφεδακι και η εφημεριδα του λοιπουν μονο.

Δοξα τον Θεο ειναι μια χαρα ο μικρουλης μας. Εγω μονο δυσκολα με τα ποδαρακια χαμηλα να κλωτσανε χαμηλα και ποναω, εχω πολυ το βαρος χαμηλα και δεν μπορω να περπατησω πολυ γιατι μου μαγκωνει ενα νευρακι και με ακινητοποιει. Σας ανακοινωνω πως μεχρι 3 αυγουστου θεωρητικα θα βγει! Ανυπομονω τοσο μα τοσο πολυ!!!! Αυτα. Θα σας ενημερωσω παλι. Σας φιλω ολες και σας σκεφτομαι συνεχεια!

Συγνωμη που δεν αναφερθηκα σε καποιες. Φιλιααααα και φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinaki  να χαιρεσαι το γιοκα σου και καθε χρονο να τον καμαρωνεις,να ειναι παντα γερος!!!!!!!!

 

daphne μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ και του χρονου να σβησεις το κερακι μεζι με την κορουλα σου!!!

το τικερακι σου παει καλα?εγω ειμαι 22 και 5 ημερων σημερα!!!!!!

 

morouli γινατε 3 κιλα ε?μεχρι να γεννησεις θα παρει και αλλο βαρος!!!ωστε εχει βολευτει το αγορακι μου ε?εμ τι αναποδα θα ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Faith πολυ ψηλα η οιστραδιολη καλα λεει ο γιατρος σταματατε...ειπαμε παιδι να κανουμε οχι να ξεραθουμε...

Εμενα 5000 ηταν το μεγαλυτερο που ειχε φτασει δεν επαθα ευτυχως υπερδιεγερση... 8 ασπραδια βραστα αυγα την ημερα κοκκινο κρεας και νερο κοπελιααααααα!!!!

Μη στεναχωριεσαο τοσο....προεχει η υγεια σου....το γαμωτο ειναι που δε στα παιρνει με ωοληψια τα ωαρια...αλλα κατι παραπανω ξερει.

Και μεις καναμε εμβρυοκαρδιογραφημα στη Γιαννοπουλου καπως ετσι Αθηνα με Ιασω συνεργαζεται.

Ειναι ενας αναλυτικος υπερηχος τιποτα παραπανω...η μαλλον 150 ευρα παραπανω αλλα ποιος τα λογαριαζει...ολα καλα να πανε koritsaki mou και diazaki!

Morouli 3 ολοκληρα κιλα ο Βουδας;;;;;με ενα πονο!!!!!τον φανταζομαι αραλικι στο σακουλι του...

Και μενα κλωτσουσε η μια χαμηλα και καταλαβαινω πως νιωθεις....απολαυσε ομως τις τελευταιες μερες θα σου λειψει τοσο μετα..και φωτο βγαλε πολλες πολλες τη κοιλουμπα εγω ντρεπομουν και δεν εβγαζα....βλακεια..

Καλο και ηρεμο ΣΚ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Faith μου οσο απογοητευμενη κι αν εισαι εχουν δικαιο τα κοριτσια προεχεις εσυ....δυστυχως δεν καθονται παντα τα χαζοπρωτοκολλα σε ολες αλλα ευτυχως καθε φορα υπαρχει μια νεα εναλλακτικη..καθε εμποδιο σε καλο ..κανε το σταυρο σου ο θεος ξερει γιατι δεν προχωρησε..ισως η επομενη να ναι η τυχερη τι να πω..ξερω πως ακουγονται τα λογια μας καπως οταν εισαι σε τετοια κατασταση αλλα μην ξεχνας πως στον ιδιο χορο ειμαστε πανω κατω ολες...εγω κατα τα αλλα τρισευτυχισμενη με τον καλο μου...περναω το πιο ηρεμο διαστημα εδω και πολλα χρονια...τι να πω...δεν μετραω ωρες λετπα μερες...εχω χασει το χρονο...ειπα οτι για 15 μερες τουλαχιστον δεν θα ανοιξω βιβλιο και δεν θα κανω τιποτα απολυτως μεχρι να ηρεμησω....ελπιζω να ειστε ολες καλα...ηθελα να αλλαξω και σχολειο φετος ετσι για αλλαγη αλλα δεν προλαβα τις αιτησεις..ισως ζητησω να βγω υπεριθμη μια αλλαγη τη χρειαζομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπυ μου τι κανεις?η αναρρωση?πως πανε τα νευρα? εγω διαθεση μηδεν.

Ναρα μου εσυ ?καλυτερα?

ντιαζακι πως παει? το μωρακι μας?

Κατερινακι προσπαθω να μην εχω ηττοπαθειες και να ακολουθησω τη συμβουλη σου

βενια μου μακαρι να πανε ολα καλα και τα δυο μωρακια

faith μου πανω απο ολα την υγεια μας να εχουμε και μετα ολα τα αλλα.

 

εγω κοριτσια μου ειμαι με πεσμενη ψυχολογια. εχω ακομα αιμα με την επεμβαση και δυστυχως τν πεμπτη το πρωι ξυπνησα με λιποθυμιες λογω μεγαλυτερης αιμορραγιας.

πηρα το γιατρο και μου ειπε οτι ειναι φυσιολογικο λογω των χαπιων που επαιρνα το επιδεινωναν ,μου πε να τα σταματησω για λιγο και να τα παρω απο βδομαδα παλι και πηγα και εχθες να με δει. πηρα και το cd.

 

που εχετε χαθει ολες???? ολες στις παραλιες μου τρεχετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες κορίτσια

Faith εγώ είχα υπερδιέγερση ελαφρυας μορφής λόγω πολυκυστηκων για αυτό δεν έκανα και εμβρυομεταφορα κατευθείαν αλλά σε επόμενο κύκλο για να ηρεμήσουν οι ωοθήκες αλλά σίγουρα έχουν δίκιο όλες πρώτα τον εαυτό σου

Μόλις γύρισα από την υστεροσκοπηση όλα μια χαρά μου είπαν μου,εξυσε είπε και λίγο την μήτρα γιατί λέει αυξάνει τις πιθανότητες και περιμένω και αποτελέσματα για την θρομβοφιλια και τι να πω πια τα χω κάνει όλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσιααα!!!

Τι κάνετε?Εγώ είμαι καλύτερα κ έκανα κ τις βόλτες μου κ τα ψώνια μου αυτές τις μέρες!

Diazaki  μου προσεύχομαι για σένα να πάνε όλα καλά.είχαμε κάποιο νέο?

katerina μου να χαίρεσαι τον γιόκα σου!

MARDIO μου καλά να περάσετε στις διακοπές σας!πού θα πάτε?

koritsaki mou πώς είσαι?

Βένια κάνατε τον υπέρηχο?όλα καλά με τα εμβρυάκια?

faith μου πάνω απ όλα η υγεία σου κορίτσι μου.φυσικά σε καταλαβαίνω,είναι λογικό που απογοητεύεσαι αλλά μην το βάζεις κάτω.πότε μπορείς να κάνεις την επόμενη προσπάθεια?

morouli μου τι κάνει ο μικρός σου βούδας?αραχτός?

Daphne μου τι κάνεις?

santaloxilo μου γλυκό να περάσεις τέλεια κ να ξεκουραστείς!!!

prasini μου είμαι καλά!!!δεν μπορώ να σηκώσω ακόμα βάρος πάνω απο 5 κιλά κ απαγορεύεται κ το σεξ....πικρα..... [smilie=tard.gif] Το στήθος μου φούσκωσε κ πονάει αλλά περίοδος πουθενά!στις 30 θα πάω στον γιατρό για εξέταση να μου δώσει το οκ για σεξ,μπάνια κ να τσεκάρει τις ουλές γτ είναι περίεργες...σαν να έχουνε πεταχτεί προς τα έξω λίγο...Εσύ τι κάνεις?σταμάτησε το αίμα?τι χάπια πέρνεις κ σου προκαλέσανε την αιμορραγία?

matildaki μου εσύ τι κάνεις?όλα καλά?

Nara μου καλή ανάρρωση να έχεις κ όλα να πάνε καλά με τις εξετάσεις.πότε με το καλό τα αποτελέσματα?

οι υπόλοιπες πού χαθήκατε???Ελπίζω να περνάτε καλά στην θαλασσίτσα κ να επιστρέψετε με μωράκια !!!!!!

Σας φιλώ όοοολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό κορίτσι μου!!! Όπως κ να έχει πάντως ακολούθησε τις συμβουλες διατροφής της MARDIO!εμένα με βοήθησε πολύ στο να μην πάθω υπερδιέγερση γτ ήμουν στα όρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναρα μου καλα αποτελεσματα.

καπυ μου τα cyclacur μου δινει για να μου προκαλει αιμορραγια. Θα τα αρχισω αυριο παλι .ελπιζω να μη με χαλασουν παλι. Υπομονη εσυ για τα μπανια και το σεξ.θα περασουν οι μερες. Σου πε ποτε θα ρθει η περιοδος σου? Εμενα μου ειπε οτι θα ερθει ακανονιστα.γιατι ο κυκλος λογω της επεμβασης θα αλλαξει.faith μου καλη αρχη παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου τι κανετε?Εμεις ειμαστε πααρα πολυ καλα μεγαλωνουμε κα ζωηρευουμε!!!!ειμαστε πλεον 5 μηνων και ξεκινησαμε κ κρεμουλα χιχιχι η βαπτιση μας πλησιαζει οποτε ειμαστε σε φαση προετοιμασιας για οσα εχουν μεινει...

Μορουλι μου εφτασε ο καιρος να γεννησεις?απιστευτο μου φαινεται πως περασε τοσο γρηγορα ο καιρος....μπορει να γυρισει κ να γεννησεις φυσιολογικα ποτε δεν ξερεις,οπως κ να ερθει με το καλο να ειναι!εμενα που ειχε γυρισει απο πολυ νωρις ενιωθα πολυ πιεση χαμηλα που ηταν το κεφαλακι της δεν μπορουσα να κουνηθω οποτε ειτε τα ποδια ειναι εκει ειτε το κεφαλακι το ιδιο ειναι εν μερη,προς το τελος ειναι ολα δυσκολα...υπομονη ερχεται ο αντρας της ζωης σου κ θα παθεις μεγαλο ερωτα!!!!

κοριτσακι μου αγορακι τελεικα?καλα ολοκληρη τσουτσου κ δεν φανηκε?χιχιχι γερο να ειναι κ να ερθει με το καλο!!!

Ντιαζ μου τι αγχος περνας κ εσυ ρε γαμωτο μου...ευχομαι ολα να ειναι καλα κ να ερθει γερο το νινακι σου!οσο μπορεις μην αγχωνεσαι γιατι το καταλαβανει το μωρακι σου,πιστη κ ολα θα πανε καλα!!!!

λεβου,cuando,Δαφνη ολα καλα τα εμβρυακια σας?

φιλια πολλα σε ολες σας κ ενα μεγαλο φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ με ολη την θετικη ενεργεια απο την μπεμπα μου κ μενα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

 

Capy & Prasini, εγώ δεν πήρα κανένα φάρμακο μετά, είχα ελαφρά αιμορραγία για 3 μέρες περίπου κι η περίοδος μου ήρθε κανονικά!

31/07 θα πάω πάλι στο γιατρό για να με δει και να σχεδιάσουμε το επόμενο βήμα....μάλλον για μετά το καλοκαίρι με κόβω...

 

Να πω επίσης πως είμαι κι εγώ καρκινάκι (μας έφαγε η ευαισθησία!) κι είχα γενέθλια στις 05/07.

 

Εύχομαι σε όλες τις εγγυούλες να πάνε όλα τέλεια μέχρι το τέλος και στα δικά μας για τις υπόλοιπες!

 

Καλό καλοκαίρι να έχουμε με υγεία και χαρούμενες στιγμές! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!!τι κανετε?εγω ξαπλα αλλα ευτυχως χωρις αλλα προβληματα μεχρι στιγμης!!!!

 

rosaki Μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?ελα ντε ολοκληρη τσουτσου δεν την ειδε?μου πηρε λιγο να το συνηθισω!αυτο που θελω ειναι να ειναι γερο!με το καλο και η βαφτιση!!σιγουρα θα τρεχεις για τις τελευταιες λεπτομεριες!!!!!φιλησε μου τη μικρουλα σου!!!!!!!

 

nara ολα καλα με την υστεροσκοπηση ε?με το καλο και τα αποτελεσματα για τη θρομβοφιλια!!

 

capy μου πως εισαι?

 

prasini εισαι καλυτερα σημερα?

 

diazaki μου τι κανεις?ειχατε κανενα νεο?σε σκεφτομαι,,,,,,,,

 

φιλακια σε ολα τα κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!!

Nara μου καλά αποτελέσματα να έχεις!

Prasini εμένα δεν μου έδωσε κάποια χάπια κ μου ειπε πως θα αλλάξει ο κύκλος μου!

Rose μου φαντάζομαι χαρές κ ναζάκια που θα σου κάνει!να της δώσεις πολλά φιλάκια στα μπουτάκια της!!!!καλές ετοιμασίες για την βάφτηση!!!αλήθεια,πώς θα την ονομάσετε?

Matildaki μου χρόνια πολλά για τα γενέθλιά σου!εγώ περισσότερες μέρες είχα αίμα αλλά ίσως παίζει ρόλο οτι ήτανε διπλή επέμβαση!

Koritsaki mou καλά είμαι κ ανυπομονώ να μου ρθει η περίοδος να δω αν θα έχω καθαρό αίμα κ όχι μόνο καφετιά που είχα ως τώρα στις περιόδους μετά την εξωσωματική....εσύ μείνε ξάπλα,ξεκουράσου για τον μικρό σου!πότε έχεις εξέταση?

Αχ πολλή ένταση έχουμε με τον άντρα μου ρε κορίτσια...μέσα στα νεύρα είναι το χαζό χωρίς λόγο.βασικά φταίει οτι είμαστε με τόσο καλο καιρό μέσα εδώ κ 1 μήνα σχεδόν....μ.ονο ένα μπανάκι κάναμε κ η πόλη αδειάζει όλο κ περισσότερο!

Το καλό είναι οτι περιμένω την φίλη μου την εγκυμονούσα με τον άντρα της την πέμπτη για μια μέρα!αλλά ακόμα κ αυτοί θα πάνε διακοπες ισπανία απ όπου είναι κ ο άντρας της!

Σας φιλώ όοοοολες!!!!!!

ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου καλησπέρα!!!!!!!!!!!!!!! Καταφερα και μπηκα αλλα τα τεκνα ετοιμαζοντε να ξυπνησουν και απορω αν προλάβω να γραψω. Ευχαριστω για τις ευχες σας να ειστε ολες καλα και με το καλο να ζησετε αυτό που ζω τωρα. Ειμαι η πιο ευτυχισμενη μανουλα και η πιο κουρασμενη μαζι!!!!!!!!!!!!!! Αλλα χαλαλι τους! Δεν το πιστευω ότι εχω 3 παιδακια!!!!!!!!!!!!! Βλεπω το τικερακι μου και συγκινουμε....θα το αλλαξω καποια στιγμη. Ένα υπεροχο ταξιδι τελειωσε και ένα νέο  εχει ξεκινησει!!!!! Περασα πολλα ,τις τελευταιες μερες πριν γεννησω επεφταν τα αιμοπετάλια μου....βρήκαμε και αιμα, φοβοταν για αιμοραγια στην καισαρικη ο γιατρος μου. τελικα μολις ανεβηκαν λιγο ουτε να το σκεφτω δε με αφησε και αμεσως την επομενη μερα τα ειχα αγκαλιτσα. Ηθελα λιγο να κρατησει ακομα για να επαιρναν λιγο βαρος , η μικρη δηλαδή αλλα οκ τελος καλο όλα καλα!!!!!!!!!!Επισης από τα 17 κιλα που πηρα τα 13 τα εχω χασει ηση. Ημουν υπερβολικα πρησμενη σε ολο το σωμα και πριν λιγες μερες ακομα ξεπρησταν και τα ποδια. Μονο μια μικρη κοιλιτσα μου εμεινε. Αλλα ειχα πρόβλημα και από εκει ....στις 9 μερες και αφου ειχα κοψει τα ραμματα, ξεκινησε να τρεχει υγρο απ την τομη της καισαρικης. Ηταν λεει λιπος και πηγαινα και μου το τραβουσαν σαν παρακεντηση . ακομα και αυριο θα παω στο γυναικολογο. Καποια στιγμη θα σας γραψω την ιστορια μου. προσπαθουμε να βρουμε τους ρυθμους μας ακομα!σας φιλω και θα σας διαβασω καποια στιγμη. Καπυ ειμαστε φιλες στο φβ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω αυτά που εγραφε η mardio και γελαω!ναι οντως τελευταια μερα παω στο ζαχαροπλαστειο τους λεω  γενναω αυριο φερτε μου τα γλυκα το απόγευμα. τα ειχα κλεισμενα για Σαββατο απόγευμα ..που να ξερω η καψερη. παμε σπιτι εδενα κορδελιτσες. εβαζα πλυντήρια...δουλειες. γιατι μια βδομαδα ημουν μεταξυ γυναικολογου και μικροβιολογου για τα αιμοπετάλια που σας ειχα πει παραπανω. και δεν ειχα κανει τις δουλειες μου. αμ πως να γεννουσα και να ειχα εκρεμμοτητες ? Οχι!!!!!!!και το αποκορύφωμα ερχοντε στις 10 το βραδυ  η ξαδέρφες μου κομμωτρια η κοπελα , και με βαζουν κατω ,μου βαφουν μαλλι-κοψιμο-ισιωμα. κατά τις 1 τα ξημερώματα ξαπλωσα και προσπαθουσα να κοιμηθώ, μετα από τοση υπερενταση. το νυχι το ειχα βαψει με την κοιλια τουρλα 3 του μηνα. ακομα απορω πως εφτασα εκει κατω και τα εβαψα. το κοριτσι λαστιχο είμαι? χαχχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω αυτά που εγραφε η mardio και γελαω!ναι οντως τελευταια μερα παω στο ζαχαροπλαστειο τους λεω  γενναω αυριο φερτε μου τα γλυκα το απόγευμα. τα ειχα κλεισμενα για Σαββατο απόγευμα ..που να ξερω η καψερη. παμε σπιτι εδενα κορδελιτσες. εβαζα πλυντήρια...δουλειες. γιατι μια βδομαδα ημουν μεταξυ γυναικολογου και μικροβιολογου για τα αιμοπετάλια που σας ειχα πει παραπανω. και δεν ειχα κανει τις δουλειες μου. αμ πως να γεννουσα και να ειχα εκρεμμοτητες ? Οχι!!!!!!!και το αποκορύφωμα ερχοντε στις 10 το βραδυ  η ξαδέρφες μου κομμωτρια η κοπελα , και με βαζουν κατω ,μου βαφουν μαλλι-κοψιμο-ισιωμα. κατά τις 1 τα ξημερώματα ξαπλωσα και προσπαθουσα να κοιμηθώ, μετα από τοση υπερενταση. το νυχι το ειχα βαψει με την κοιλια τουρλα 3 του μηνα. ακομα απορω πως εφτασα εκει κατω και τα εβαψα. το κοριτσι λαστιχο είμαι? χαχχαχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...