Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνη Κ Περιοδος Γινεται?


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα!θελω τα φωτα σας,αν εχει τυχει σε καμια κοπελα γιατι μου εχει μπει μια περιεργη ιδεα.Τον ιανουαριο αδιαθετησα 7/1 και μετα 26/2 μεχρι τοτε ειχα κυκλο 32 ημερων,ο γιατρος μου ειπε οτι δεν εκανα ωορηξια εκεινο τον μηνα κ γιαυτο η καθυστερηση(εγω ειχα κανει ειδη χοριακη-αρνητικη φυσικα)κ οτι μετα θα ξαναγυρισει στα φυσιολογικα του ο κυκλος μου.τον μαρτιο δεν αδιαεθτησα γιατι μου ηρθαν στις 35 μερες οποτε ηταν πρωταπριλια,κ φανταστικα οτι απλα μεγαλωσε ο κυκλος μου,με βαση λοιπον τις 35 μερες ειχα υπολογισει οτι ωορηξια θα εκανα την τριτη του πασχα αλλα εγω ενιωσα πονους ωορηξιας την μεγαλη δευτερα,επαφες ειχαμε την κυριακη πριν την μεγαλη εβδομαδα κ την τριτη του πασχα.το θεμα ειναι οτι αδιαθετησα 30/4 δηλαδη στις 30 μερες κ μου κρατησε 3 μερες με κανονικη ροη.η διαφορα μονο που καταλαβα ηταν οτι ειχα αιμα κανονικο απο την πρωτη μερα που συνηθως τρεχει κανονικα την επομενη κ οτι την τριτη μερα το βραδυ αρχισε το καφε αιμα κ την επομενη το πρωι δεν ειχα σχεδον τιποτα,το ιδιο βραδυ που ηρθαμε σε επαφη βγηκε λιγο κοκκινο,ελαχιστο.συγνωμη για τις λεπτομερειες κοριτσιαααα!απο την μερα που αδιαθετησα εβγαλα απο το μυαλο μου την ιδεα της εγκυμοσυνης αλλα το περιεργο ειναι οτι εγω νιωθω εγκυος.παραλογο το ξερω αλλα ειναι η πρωτη φορα απο τοτε που προσπαθουμε(οχι εντατικα)που το νιωθω αυτο.η κοιλια μου δεν εχει ξεπρηστει καθολου κ προχθες εβγαλα λιγα καφε υγρα κ σημερα εχω λιγα λευκα υγρα κ πονο δεξια χαμηλα πολλες μερες αλλα δεν μπορω να θυμηθω αν αρχισε ακριβως μετα την περιοδο!σας ζαλιζα ε?τι λετε βρε κοριτσια,υπαρχει καμια περιπτωση η παραλογιζομαι?να σημειωσω οτι τον δεκεμβριο ειχα κανει σαλπιγγογραφια κ εβγαλα κ 2 πολυποδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

Γεια σου κατερινα. Ειμαι νεα στο φορουμ. Αχχχ ποσο καταλαμβαινω την αγωνια σου.. τι εγινε τελικα; ελπιζω να εγινε το θαυματακι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...