Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως Μπορουμε Να Ανεβασουμε Φωτογραφιες Στις Δημοσιευσεις Μας;


KA1

Recommended Posts

Πως μπορουμε να ανεβασουμε φωτογραφιες στις δημοσιευσεις μας; προσπαθω ενω εχω μικρυνει τις φωτο και δεν ανεβαζει με τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν δεν μπορείς να επισυνάψεις αρχείο εικόνας από την φόρμα Γρήγορης Απάντησης που βρίσκεται στο κάτω μέρος του κάθε θέματος.

 

Θα πρέπει να κάνεις κλικ στο πλήκτρο "Απαντήστε στο Θέμα" (κορυφή του θέματος) ή στο πλήκτρο "Επιλογές Απάντησης" (το 2ο πλήκτρο κάτω από την φόρμα Γρήγορης Απάντησης).

 

Κατόπιν ανοίγει ο κανονικός επεξεργαστής, που περιλαμβάνει όλες τις λειτουργίες. Όπως μπορείς να δείς στην συνημμένη εικόνα, για να ανεβάσεις μία εικόνα ακολουθείς κατά σειρά 3 βήματα

 

1. Κάτω από το Επισύναψη Αρχείων επιλέγεις την εικόνα που θέλεις να ανεβάσεις.

2. Περιμένεις λίγα δευτερόλεπτα να ανέβει

3. Κάνεις κλικ στο "Προσθήκη στη Δημοσίευση"

 

Στην επισυναπτόμενη εικόνα δείχνω καθαρά όλα τα παραπάνω βήματα.

 

post-1-0-56108800-1395788113_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως αυτα τα βηματα ακολουθησα και η φωτογραφια μου ειναι μικροτερη απο 20ΜΒ, μου λεει οτι η μεταφωρτοση απετυχε μηπως πρεπει να γινει καποια ρυθμιση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό συμβαίνει κάθε φορά που προσπαθείς να ανεβάσεις μία εικόνα ή κάποιες φορές;

Και σε ποιο φόρουμ προσπάθησες να ανεβάσεις φωτογραφία; (εννοώ σε ποια ενότητα;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Προσπαθω να ανεβασω στο καφενε με ζεστη σοκολατα και κουβεντουλα και μου το κανει παντα αφου δεν καταφερα να ανεβασω καμια φωτο επισης και στις ομαδες δεν ειδα να μπορουμε να ανεβασουμε φωτο εστω εκει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerina!! συνδέθηκα σαν moderator (είναι απλό μέλος, δηλ. έχετε τα ίδια δικαιώματα) και μπόρεσα να επισυνάψω φωτογραφία κανονικά στο προηγούμενο μήνυμα... Άρα η λειτουργία δουλεύει.

Μπορείς να μου πεις τι μήνημα λάθους σου εμφανίζει (και ακόμη καλύτερα κάποιο στιγμιότυπο) ;

 

Άλλα μέλη έχουν πρόβλημα με το ανέβασμα των φωτογραφιών στο φόρουμ που αναφέρεις ή μόνο εσύ;

 

Ρωτάω για να δω που ακριβώς πρέπει να ψάξω. Προφανώς υπάρχει κάποιο πρόβλημα, όμως δεν ξέρω αν αυτό συμβαίνει ειδικά με τον δικό σου λογαριασμό ή αν συμβαίνει σε συγκεκριμένα φόρουμ και μόνο εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σφαλμα Η μεταφορτωση απετυχε

 

ακριβως αυτο μου βγαζει ,δεν ξερω αν τα αλλα κοριτσια θελησαν να ανεβασουν κατι δε νομιζω θα ρωτησω και θα πω να προσπαθησουν μηπως φταιει κατι στον δικο μου λογαριασμο εχω προσπαθησει με διαφορες φωτο και παντα μου βγαζει αυτο το μηνυμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης δοκίμασε να κανεις κλικ κι εκεί που λέει "Δοκιμάστε τον βασικό μας μεταφορτωτή"

 

Η προεπιλογή είναι ο μεταφορτωτής με Flash, όμως ίσως αυτός να μην λειτουργεί σωστά με το δικό σου περιηγητή, οπότε αν μπορείς προσπάθησε και με τον απλό μεταφορτωτή αρχείων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...