Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Καλημέρα καλή εβδομάδα!!!!!!!!!!! [smilie=love10.gif]  [smilie=love10.gif]  [smilie=love10.gif]

koritsaki mou … τώρα είδα πως έρχεται η αδελφή σου!! Να περάσετε σούπερ!!!!!!!!!!!!!!!! Θα βρεθούμε μετά!  [smilie=occasion14.:

Levou … περιμένουμε με αγωνία!!!!!!!!!! :ympeace:  :ympeace:  :ympeace:

daphne_b … με το καλό το κοριτσακι σας!!!!! [smilie=female.gif]  [smilie=female.gif]  [smilie=female.gif]

capy … πως τα πάτε με τα θέματα υγείας σας; Πολλά τα λεφτά όντως! [smilie=icon_pale.g:  [smilie=icon_pale.g:  [smilie=icon_pale.g:

Lopez … για να δεις πόσο μεγάλη σημασία έχει η ψυχολογία, ο ομοιοπαθητικός μου μου είπε: «αν δεν ηρεμίσεις και δε χαλαρώσεις, δε θέλω να σε απογοητεύσω αλλά όσες σπερματ/σεις και να κάνεις, δε θα μείνεις έγκυος.» Όλα αυτά βέβαια στα πλαίσια της γενικότερης θεραπείας μου, όπου το γενικό μου θέμα είναι η πίεση και το τρέξιμο! «αν έχεις υπομονή, μέσα σε ένα χρόνο, σου εγγυώμαι θα έχεις μείνει από μόνη σου χωρίς καμία ιατρική βοήθεια» … αλλά εγώ … φυσικά … βιάζομαι … αχαχαχαχ … αγύριστο κεφάλι!  /:)  /:)  /:)

Μη την ακούτε τι λέει το koritsaki mou! Μοντέλο είναι … ούτε που φαίνεται πως είναι έγκυος!!!  :-*

Φράουλα … η κατάθλιψη από την πρώτη αποβολή, νομίζω διαρκεί ακόμα και ας έχω κάνει το λατρεμένο αγοράκι μου. Και ας έχουν περάσει 6 χρόνια! Και αυτό το κατάλαβα που σε μια «ψυχανάλυση» και ενώ μίλησα για πολλές δύσκολες φάσεις της ζωής μου, όταν αναφέρθηκα στο θέμα αυτό, ήταν τόσο σκληρό, σαν να το ζούσα εκείνη τη στιγμή ξανά! Όσο για το κλάμα… αστείρευτο!!!!!!!! :((  :((  :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα καλη εβδομάδα σε ολα τα κοριτσια !!levou περιμενουμε!!!!αχ εδω εγω Στενοχώρηθηκα τοσο που ειχα δει μονο δυο σκιές οταν μου εκαναν την εμβρυομεταφορα...δε θελω να σκεφτώ πόση στενοχώρια φέρνει μια αποβολή...Όλη τη θετικη ενέργεια στη Levou !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από μένα!
Επιτέλους σε υπολογιστή! 
Λεβού μου περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!!! Εύχομαι μια θετικότατη χοριακή!
Κοριτσάκι μου μη στεναχωριέσαι για τα κιλά! Θα τα χάσεις με τη μία μετά! Το κοριτσάκι σου να είναι καλά!
Δάφνη μου κι εσύ κοριτσάκι ε; Τέλεια! Όχι ότι έχουμε προτιμήσεις απλά λέμε...χιχιχι! Ελπίζω να ηρέμησες τώρα και να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη σου! Όλα να πάνε τέλεια όπως και για όλες μας!
Πράσινη μη σε παίρνει από κάτω. Μωράκι θα έρθει! αυτό να σκέφτεσαι! Σας εύχομαι απλά να έρθει πολύ σύντομα και μάλιστα εκεί που δεν το περιμένετε!
Λόπεζ με το καλό να έρθει και σε σας μωράκι στην επόμενή σας προσπάθεια!

Μαρδιό μάνα του φόρουμ το αυχενικό είναι δύσκολη υπόθεση. Πάντως η γυμναστική και ειδικά πιλάτες βοηθούν πολύ!! Δοκίμασέ το!

Άρτεμις υπομονή με την αντιβίωση αλλά δεν μπορείς να κάνεις αλλιώς! Κι εμείς 6 μήνες παιδευόμασταν για το παλιομικρόβιο αλλά ευτυχώς όλα καλά!!! Ο στόχος είναι που μετράει και είναι ιερός!!! 

Κάπη μου αν είναι μέσα στα 2000 χιλιάρικα η αμοιβή των γιατρών και η κλινική δεν ξέρω αν είναι τόσα πολλά. Σε δημόσιο είχα κάνει σκέτη λαπαροσκόπηση και έδωσα μόνο αμοιβή στο γιατρό ένα καλό ποσό δεν μπορώ να πω. Αλλά ευτυχώς όλα καλά! Πήγαινε σε γιατρό που εμπειστεύεσαι περισσότερο την ώρα του χειρουργείου. Αυτό έχει σημασία για να μη βάζει όποιος νά 'ναι χέρι στα συστήματά μας. Η φιλενάδα σου τελικά που θα γεννήσει; Θα πηγαινοέρχεται; Μακάρι το μπεμπάκι της να φέρει γούρι και σε σας να γεμίσει το σπιτικό σας!

Σανταλόξυλό μου εσύ τι κάνεις; Πως είστε; Ο αντρούλης σου;

Φραουλίτσα μου μην σε παίρνει από κάτω κοριτσάκι μου. Θα δείτε τώρα πως είναι ο αντρούλης σου αλλά μην χάνεται το χρόνο σας και τις ελπίδες σας με το σπέρμα να φτιάξει για να γίνει φυσιολογική σύλληψη. Έτσι μας έλεγε εμάς ο ουρολόγος μας (άσχετος με εξωσωματική). Μας είπε μετά με τη μικρογονιμοποίηση θα έρθει το μωράκι σας κι έτσι έγινε! Αν έχεις αμφιβολίες για σένα κάνε όλες τις απαραίτητες εξετάσεις. Εν ανάγκη κάνε και υστεροσκόπηση που τώρα τελευταία τη ζητούν οι γιατροί όπως και τη σαλπιγγογραφία. Έχει πίστη κι όλα θα πάνε καλά! Όλες οι προσπάθειες έχουν γίνει στο ίδιο κέντρο με τον ίδιο γιατρό; 

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια!!!! Μόνο ευχάριστα νέα από εδώ και πέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κοριτσακια μου τι μου κάνετε???????ολα καλα!!!!στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια σε οσες τη χρειαζεστε..λοιπον σημερα μενω μονη σπιτι μετα απο 1,5 σχεδον μηνα..ο καλος μου αργει να ερθει...δεν εχω ουσιαστικα νεα αλλα μου λειψατε και μπηκα..ελειπα σε γαλο για τριημερο και μολις γυρισα και μπηκα να δω τι κανετε...λοιπον οι Αθηναιες μηπως ηρθε η ωρα του καφε που λεγαμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σανταλόξυλό μου ευκαιρία να ηρεμήσεις κι εσύ λίγο! Party time!!!! Δεν είναι και λίγη η συγκατοίκηση με τα πεθερικά τόσο μεγάλο χρονικό διάστημα!!!!! Τουλάχιστον είναι καλά ο άνθρωπος. 

Με το καλό να δεχτείς τον καλό σου και μάλιστα σύντομα! 

Λεβού μην μας κρατάς σε αγωνία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι κι εγώ......

Δυστυχώς δεν έχω ευχάριστα νέα να σας πώ....αρνητική η χοριακή μου.

Αν σας πώ ότι δεν στεναχωριέμαι ή ότι δεν έκλαψα όπως με τις πρώτες αρνητικές χοριακές θα σας πώ ψέμματα! 

Η αλήθεια είναι πως έχεις δεν έχεις παιδί η στεναχώρια είναι η ίδια, δεν ξεπερνιέται αυτό το συναίσθημα! Έχω και τύψεις που δεν έμεινα ξάπλα σχεδόν καθόλου λόγω καταστάσεων. Αυτά.

Ελπίζω σύντομα να φέρει ευχάριστα νέα στο φόρουμ κάποια κοπέλα! Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές και την αγάπη σας!

Πολλά φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριμα Levou..μην εχεις τύψεις όμως..τα έμβρυακια αν ειναι να γατζωθουν θα γατζωθουν ούτως η άλλως...ειναι θεμα τύχης καθαρα....εγω πριν μια βδομάδα στην πρώτη μου προσπαθεια ήρθα αντιμέτωπη με αυτο το συναίσθημα και όλες μας εδω το ξέρουμε καλα...σου στέλνω την αγάπη μου..φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ levou κριμα...και γω μπηκα με μια λαχταρα να διαβασω ευχαριστα....σιγουρα οπως τα λες ειναι η λαχταρα για ενα παιδι ειναι σα να μην εχεις παιδι και το στραπατσο της αποτυχιας ειναι σα να ναι καθε φορα δυνατοτερο...

Εχετε αλλα παγωτινια;

Μια μεγαλη αγκαλια στο κοριτσι σου και αυριο θα ναι μια

καινουρια μερα....

Φιλια στις υπολοιπες....

Φραουλιτσα θα σε μαλωσω αυριο και σενα και τον αντρα σου για τις μαυρες σκεψεις προεχει η συμπαρασταση στη levou σημερα...

Πεισμα θελει κοριτσια γερα νευρα και πεισμα οτι το δικαιουμαστε ολες να γινουμε μανες...οχι ηττοπαθειες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou μου λυπαμαι πολυ κορίτσι μου καλό....μακάρι να μην περνάγαμε όλα αυτά....σου στελνω μια μεγάαααααλη αγκαλιά κ ολη μου την αγάπη....μην το βάζεις κάτω κορίτσι μου,θα ξαναγίνεις μανούλα!

Diazaki μου ο άντρας της φίλης μου είναι προπονητής κ περιμένει απάντηση απο 3 χώρες της ευρώπης .θα ξέρουνε σε 2 μήνες που θα πάνε!τι μανίκι κ αυτό!το μωράκι μεγαλώνει αλλά η φίλη μου κουκλάρα κ ίδια χωρίς κοιλίτσα ακόμα!

Εγώ ακόμα περιμένω να αδιαθετήσω κ έχουνε σπάσει τα νεύρα μου....

αχ κορίτσια μου χρειάζομαι την βοήθειά σας. δεν μπορώ να αποφασίσω σε ποιον γιατρό να κάνω την επέμβαση.

ενώ αρχικά είπα να την κάνω στον πρώτο μου γιατρό που θα μου βγει περίπου 1800€

ο άντρας μου επέμενε να πάρουμε κ 2η γνώμη.βρήκα έναν που είναι καλός στις λαπαροσκοπήσεις κ ζήτησε 1500 αυτός συν τα έξοδα της κλινικής κτλ....υπολογίζω 2500€.ήτανε αναλυτικός κ δείχνει να ξέρει τι κάνει αλλά ακριβός....

πήρα κ τον εξωσωματικό να τον ενημερώσω πώς έχει η κατάσταση γτ θέλει να ενημερώνεται για τα πάντα κ όταν του ανέφερα το θέμα της επέμβασης επέμενε να απευθυνθώ σε γυναικολόγο με ΕΙΔΙΚΌΤΗΤΑ την ενδοσκόπηση .μου σύστησε 2 καλούς εδώ στην θεσσαλονίκη.

Πήρα τηλ σε έναν απο τους 2 κ μιλάγαμε για 40 λεπτά.μου είπε πως είνα καλύτερα να κάνω κ μια μαγνητική για να ξέρουμε τι έχει μέσα η κύστη κ μετά να προχωρίσουμε σε χειρουργείο.το πακέτο στοιχίζει περίπου 2200€....

Ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω.εμπιστεύομαι τον γυναικολόγο μου αλλά δεν νιώθω 100% σιγουριά για το χειρουργείο.κ ο εξωσωματικός μου ενώ τον ξέρει κ τον εκτιμά πολύ επέμενε με ωραίο τρόπο να πάω σεάλλον....αχ θα σκάσω...

Την γώμη σας παρακαλώ κορίτσια....

Σας φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! [smilie=sunny.gif]  [smilie=sunny.gif]  [smilie=sunny.gif]

levou … την επόμενη φορά … δε πειράζει … άντε μετά από το καλοκαιράκι … θα επανέλθουμε όλες δυναμικά και θα γίνει χαμός στο φόρουμ!!! [smilie=wav.gif]

Όπως πολύ σωστά λέει και η MARDIO … πείσμα θέλει!!!!!!!!!!! Απάνω του!!!! b-(  b-(  b-(

capy … μου όντως μεγάλο το δίλημμα!  :ymsigh: Πιο πολύ τείνω προς το τέλος που σου είπε ο γιατρός να επιλέξεις κάποιον με εξειδίκευση. Αν όμως από την άλλη αυτοί είναι κολλητοί και κάνουν ανακύκλωση στέλνοντας ο ένας πελατάκια στον άλλο; Να σου πω. Έχετε κάποιον δικό σας γιατρό, οποιασδήποτε ειδικότητας που θα μπορούσε να σε συμβουλεύσει σαν άνθρωπος πάνω από όλα;  Εμείς για παράδειγμα έχουμε τον αδελφό του άντρα μου που και να μην έχει άποψη, θα ρωτήσει θα μάθει και πάντα μας δίνει κάποια κατεύθυνση .  ;))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Levou μου πραγματικά κρίμα κοριτσάκι μου. Σε καταλαβαίνω και η λαχτάρα για παιδάκι δεν σβήνει εύκολα είτε έχουμε ήδη ένα παιδάκι είτε όχι. Δεν σου κρύβω ότι εγώ αυτή τη φορά έχω πολύ περισσότερο άγχος από την προηγούμενη παρόλο που έχω ήδη το αγοράκι μου. Μην το βάζεις κάτω και θα έρθει το αδερφάκι της μικρής σου. Και να μην έχεις τύψεις. Τα εμβρυάκια αν είναι να μείνουν θα μείνουν. Έχετε άλλα στην κατάψυξη; Τουλάχιστον να μην κάνετε πάλι διέγερση. Όλα θα πάνε καλά. Κάνε αγκαλίτσα με την κουκλίτσα σου και σίγουρα θα νιώσεις καλύτερα. 

 

Κάπη μου δύσκολη απόφαση αλλά να πας σε όποιον σου εμπνέει εμπιστοσύνη. Σίγουρα η εμπειρία μετράει μέσα στο χειρουργείο, οπότε θα διάλεγα κάποιον που είναι κάθε μέρα ει δυνατόν στα χειρουργεία. Για το θέμα της ανακύκλωσης θα συμφωνήσω κι εγώ με την Άρτεμις ότι όλοι αυτοί είναι κυκλώματα κι ο ένας στέλνει στον άλλον. Για τα χρήματα τώρα δυστυχώς σε θέματα υγείας δεν μπορούμε να είναι στην πρώτη γραμμή αν κι έτσι όπως είναι τα οικονομικά μας είναι τα πρώτα που κοιτάμε. Αν ήσουν αθήνα θα σου έλεγα να πας στο Αλεξάνδρα που αν και δημόσιο έχει πολύ έμπειρο προσωπικό και δεν πληρώνεις κιόλας. Εύχομαι να πάρεις την καλύτερη απόφαση ώστε να έχεις και τα καλύτερα αποτελέσματα. 

 

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, προσπαθω να γραψω τοσες μερες, τρεις φορες ενα κατεβατο και στο τελος το εχανα, τσαντιλα εγω που να ξαναγραψω. Λοιπον να πω στα κοριτσια μας με την αρνητικη εκβαση ενα λυπαμαι που ειναι λιγο, σιγουρα καταλαβαινω τα συναισθηματα αλλα μην το βαζετε κατω!!!

Capy μου γλυκια αγωνιστρια σου ευχομαι καλη επιτυχια στο χειρουργειο σου, να δυναμωσεις συντομα να κανεις τις ωραιες διακοπουλες σου με τον αντρουλη σου γιατι απο Σεπτεμβρη σε περιμενουν εκπληξεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...... Και συνεχιζω (χαχαχα για να μην τα χανω)

Daphne κοριτσακι ε;;; Τελεια μπραβο κοπελα μου, καλη συνεχεια, τελειομηνη και μην ξεχνας εγω εχω τον καλυτερο γαμπρο!!!!

Maltidaki διακοπες χαλωρωση ξεκουραση και δυνατη πλεον ετοιμη για να κερδισεις την μαχη!!!!

Santaloxilo επιτελους μονη, χιχιχι απολαυσε το ξεκουρασου και ετοιμασου να δεχτεις τον αντρουλη σου ξεκουραστη και σεξι......

Φραουλιτσα θα σε μαλωσω, τι ειναι αυτα που σκεφτεσαι και εσυ και ο αντρουλης σου, δειτε και ψαχτειτε καλαμε ολα σας τα θεματα και μετα η προσπαθεια γιατι η ψυχολογια και η προσπαθεια κοστιζουν πολλα, και οικονομικα και ψυχικα!!!! Ολα θα γινουν μονο μην βιαζεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...και συνεχιζω

Prasini σε σκεφτομουν και τσουπ να σαι.... Μην πεφτεις ομως, αισιοδοξια δεν λεμε, και οπως λεει η μαμα Mardio πεισμα θελει,

Αρτεμις ακουυυυς πεισμα και με την σωστη θεραπεια εξω απο δω τα μικροβια!!!!!

Κατερινα σιδερενιος ο γιοκας σου!!!

Stelina ξεκουρασου απο ολη την διαδικασι, βγαλτην απο το μυαλο σου, μην το συζητας αλλο παει περασε, ολα για καποιο λογο γινονται και νομιζω οτιστην περιπτωση σας ξερετε καιτον λογο που δεν τα καταφερατε!!!! Καποιος εκει ψηλα σας προστατευει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..... Και συνεχιζωωωωω. (γελοια ειμαι χαχαχαχαχα)

Εγω κοριτσια ειμαι σε μια περιεργη φαση, εδω και 3 εβδομαδες δεν εχω διαθεση να κανω τιποταααααα! Με ενοχλει αυτο, ενεργεια καθολου, διαθεση καθολου, θελω μονο να ειμαι ξαπλα η να κοιμαμαι!!! Εχω βαρυνει αρκετα, απο κιλα μπα.... Εχασα και 600 γραμμαρια, συνολικα εχω βαλει 7 κιλα, ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΑΣ ειναι μια χαρα Δοξα τον Θεο και ειναι 2 κιλα!!! Δεν εχει γυρισει ακομη ομως και αυτολιγο με ανησυχει για δεν θελω καισαρικη, βρισκεται σε ισχυακη θεση, κουνιεται συνεχεια αλλα να γυρισει το αντρακι μου δεν θελει!!! Αντρες ρε κοριτσια ολα στο χερι τα θελουν απο την κοιλια, μην ταλαιπωρηθει εκεινος καθολου μονο η μανουλα, αχ αχ τι να πω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....και συνεχιζω

Να καλοσωρισω τα νεα κοριτσια και να σας ευχηθω συντομα μανουλες!!!!!!!

Εχω ξεχασει καποιες φιλες μου, ζηταω συγνωμη ομως σας διαβαζω ολες!!!!

Ενα φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο τον μικρο μας!!!!!!

Μικα προσεχε εσυ!!!!!!

Φιλιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μορούλι μου χαίρομαι που είστε καλά! Μην στεναχωριέσαι που θες να κοιμάσαι. Εκμεταλλεύσου το και ξεκουράσου γιατί μετά θα αναπολείς αυτή την πολυτέλεια του να κοιμάσαι όποτε θες. Και για την καισαρική πάλι μην στεναχωριέσαι. Κι εγώ για φυσιολογικό πήγαινα και άλλοι λόγοι επέβαλαν καισαρική και τελικά ίσως ήταν και καλύτερα γιατί δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου. Σαν να μη γέννησα. Τόσο ξεκούραστα. Βέβαια δεν δοκίμασα τον φυσιολογικό για να έχω καλύτερη γνώμη. Να πάνε όλα καλά και με το καλό να έρθει γερό το αγοράκι σου!

 

Κορίτσια εγκυούλες κυρίως να σας ρωτήσω... σε ποια εβδομάδα κόψατε την προγεστερόνη;;; 

 

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κι από μενα

κι εγω δεν ξερω τι να γραψω για τις αποτυχιες περα απο αυτο που πιστευω βαθια μεσα μου"μετα απο τση βροχη θα ερθει και το ουρανιο τοξο που θα παει..."capy μου γλυκια με το καλο να τελειωνουν τα βασανα σου...

κοριτσια σας διαβαζω αλλα εχει πεσει τρελη δουλεια μιας και ολα μειναν πισω ενα μηνα....τα δικα μου τα νεα εχουν ως εξης πηγα χτες στο γιατρο και μου εγραψε αιματολογικες και ορμονολογικες και εξεταση κολπικου υγρου..(καλλιεργεια)σημερα 4η μερα του κυκλου εκανα τα παντα πλην της καλλιεργειας που θα την κανω Δευτερα μαλλον...μολις βγουν ολα θα τα παω να δει και να κανω το τεστ παπ μου..αυτη τη φορα ζητησα να μου γραψει να κανω πρωτη φορα την ΑΜΗ που την εχω χιλιοακουσει και δεν την εκανα ποτε γιατι θεωρουσε πως απο τα υπολοιπα μπορει να καταλαβει οτι ειναι μια χαρα.τελικα δεν γραφοταν αλλα την πληρωσα και την εκανα...κι ερχομαι λοιπον καλες μου γιατρισες να ρωτησω..τι ειναι ακριβως η ΑΜΗ και η FSH με απλά λόγια;;;και τι πρέπει να περιμενω από την ΑΜΗ???Αργει λιγακι μου ειπαν αλλα θα παω Τριτη να τα παρω ολα μαζι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Morouli μου γλυκό κοιμήσου όσο μπορεις!σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μικρό σου αγκαλίτσα κ θα είσαι τόσο μα τόσο ευτυχισμένη!!!!! πω πω πότε πέρασε ο καιρός?λίγα κιλάκια έβαλες πάντως!μπράβο!φιλάκια στην κοιλίτσα σου!!!

Εγώ ακόμα περιμένω την περίοδο κ συνεχίζω να μην ξέρω σε ποιόν γιατρό να πάω....ειλικρινά δεν ξέρω τι να κάνω....

Σήμερα πονάω πολύ κ ελπίζω να μου έρθει επιτέλους....

Σας φιλώ όοοολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...