Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Κριμα βρε lopez...μακαρι να μπορουσα να μετριασω λιγο την απογοητευση σου σημερα....αυριο ομως ειναι μια καινουρια μερα...υγεια να υπαρχει και η επομενη θα ειναι η τυχερη...

Diazaki εφτασες κιολας στην αυχενικη ε; απιστευτο...οταν προκειται για εγκυμοσυνη τριτου περναει γρηγορα η αληθεια.

Εμεις καλα με τη καθημερινη μας κουραση τα ωραια μας αλλα και τα μαμαδιστικα αγχη μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Lopez μου λυπαμαι πολυ κοριτσι μου....τα εχω περασει κ εγω κ πολλες εδω μεσα δυστυχως...σου στελνω μια αγκαλια κ φιλια!

Diazaki ποτε περασε ο καιρος?αυχενικη ε?ολα να ειναι τελεια!!!!

Θα μπω καποια στιγμη να σας πω τα νεα μου,σημερα δεν εχω χρονο γτ φιλοξενω την εγκυουλα φιλεναδα μου κτον αντρα της κ τρεχωολη μερα!ποσοχαιρομαι γι αυτην!ζω την χαρα της κ την χαιρομαι καθε μερα σαν να ειμαι εγω εγκυος!ο θεος να ναι μαζι της κ με ολες τις εγκυουλες τις μελλοντικες μανουλες!

Σας φιλω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου,τώρα βρήκα λίγο χρόνο να μπω και να δω τα νεάκια σας γιατί από το πρωί γυρίζω με δουλειές και διάφορα άλλα.Είχα πει ότι δε θα ξαναγράψω αλλά μετά από απαίτηση του κοινού,αυτό δε γίνεται,χαχαχαχα!!!!Σοβαρά τώρα,σας έχω στο νου μου όλες,ανάλογα τη φάση που βρίσκεται η κάθε μία και κάθε φορά που περιμένουμε αποτελέσματα από κάποια έχω κι εγώ αγωνία!!!!

 

Σανταλοξυλάκι με τέτοιες φωνές που μου έβαλες πώς να σας αφήσω;;;Χαχαχα,δεν πάω πουθενά τελικά αλλά όπως καταλαβαίνεις υπάρχουν και οι μέρες που όλες είμαστε στα κάτω μας και η ψυχολογία πέφτει.Αλλά γι΄αυτό είμαστε όλες εδώ,για να βοηθάμε και να ανεβάζουμε η μία την άλλη!Είσαι αναμφίβολα η ψυχή της παρέας!!!Ο άντρας σου γύρισε τελικά ή ακόμη τον έχεις μακριά;;;;

 

Λεβού μου μην έχεις τύψεις που δεν είσαι πολύ ξάπλα,απλά μην κουράζεσαι με βαριές δουλειές και με βάρη.Τι σου λέω τώρα ε;;;;Αφού τα ξέρεις πιο καλά από μένα.Κι εσύ πονάκια περιόδου ε;Υπομονή και να είναι για καλό,για το αδερφάκι που έρχεται!!!!

 

Κατερινάκι περαστικά στο μικρούλη σου,ζωηρούλης είναι ε;;;;Δε σε αφήνει σε ησυχία,όλο στο τρέξιμο σε έχει!!!

 

Κάπυ μου δεν το θυμόμουν ότι είχες αδιαθετήσει κι εσύ πριν τη χοριακή σου,μα πώς γίνεται;;;; Τι εξήγηση σου έδωσε που αδιαθέτησες ο γιατρός;Γιατί ξέρω ότι με τα χάπια που παίρνουμε ενώ έχουμε πόνους περιόδου,υποτίθεται ότι δεν πρέπει να αδιαθετήσουμε...Μπράβο σου που μοιράζεσαι τη χαρά της κολλητής σου,αυτό δείχνει ότι δε σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου και ότι είσαι μια πάρα πολύ καλή φίλη!!!!Άντε να περάσουν οι μέρες να κάνεις και τις επεμβασούλες σου να τελειώνεις και μ΄αυτό,να μπεις να μας γράψεις και αν πονούσες μετά να μαθαίνουμε κι εμείς τίποτα...

 

Λαλλουνάκι περίπου την ίδια ημερομηνία περιμένω κι εγώ να αδιαθετήσω,παρέα θα είμαστε...Κάνε λιγάκι υπομονή,ο καιρός περνάει τελικά πιο γρήγορα από ότι νομίζουμε...Και πού ξέρεις,μπορεί τώρα το καλοκαιράκι να έρθει κανένα ερωτιάρικο μωρό με φυσικό τρόπο...

 

Ντιαζάκι μου με το καλό η αυχενική σου,μα πότε πέρασε τόσο γρήγορα ο καιρός;Καλά τα λέει η μαμά του φόρουμ Μάρντιο!!!Προσεκτικά τώρα που ψιλοβγαίνεις,να μην κουράζεσαι.Ο μικρούλης σου τι κάνει;Όσο για τον μελλοντικό άντρα της ζωής μου,νομίζω ότι κάπου μου κρύβεται και με δυσκολεύει να τον βρω,μάλλον μου κάνει νάζια,χαχαχαχ!!!!!

 

Μαριαλένα μου με τρομοκράτησες λίγο τώρα,δεν ήξερα ότι στη λαπαροσκόπηση σου κάνουν ράμματα...Γιατί υστεροσκόπηση που έκανα,αν εξαιρέσεις το πολύ αίμα που είχα για 3-4 μέρες και μια μικρή ενόχληση χαμηλά στην κοιλιά,δεν είχα ιδιαίτερο πόνο και δε χρειάστηκε να μείνω στο κρεβάτι καμία μέρα.Αν μου πει η γυναικολόγος να κάνω σαλπιγγογραφία θα την κάνω,προς το παρόν δεν έχω πάει ακόμη.

 

Λόπεζ μου θα σου πω μια από τα ίδια που είπαν τα κορίτσια...Ξέρω ότι η μέρα των αρνητικών αποτελεσμάτων είναι η χειρότερη από όλες,αύριο όμως ή σε λίγες μέρες θα αρχίσεις να βλέπεις πιο λογικά τα πράγματα και από απόσταση,όχι ότι δε θα στεναχωριέσαι αλλά θα πεισμώσεις περισσότερο πιστεύω να γίνεις μανούλα!!!!Αν σου πει ο γιατρός σου ότι χρειάζεται να κάνεις κι άλλες εξετάσεις να κάνεις ό,τι σου πει,αλλιώς αν δε σε καλύψει με τις απαντήσεις του,άλλαξέ τον-αν έχεις αυτή τη δυνατότητα βέβαια και δεν έχεις κατεψυγμένα στο κέντρο εξωσωματικής.Είσαι στη σκέψη μου,λυπάμαι κι εγώ μαζί σου και σε νιώθω όπως και οι άλλες κοπέλες που είχαν έστω και μία φορά αποτυχία.Φιλιά πολλά και κουράγιο...

 

Να σας ενημερώσω επίσης ότι η παρέα της Κρήτης σήμερα έκανε την πρώτη της συνάντηση!!!Βρεθήκαμε με Κοριτσάκι μου και Άρτεμις,γνωριστήκαμε και ήπιαμε τα καφεδάκια μας!!!!Κοριτσάκι μου με την κουβέντα ξεχάστηκα και δεν πήρα το κινητό σου,αν μπορείς στείλε μου το σε προσωπικό μήνυμα!Εμένα κορίτσια μου μου έκανε πολύ καλό που σας γνώρισα και μιλήσαμε,περιμένω την επόμενη συνάντησή μας και μου είπε η αδερφή μου ότι αν μπορεί θα έρθει και εκείνη την άλλη φορά!Άντε να οργανωθείτε και να βρεθείτε και εσείς στην παρέα της Αθήνας!!!Επίσης να σας πω ότι ερωτεύτηκα το γιο της Άρτεμις,του πέφτω λίγο μεγάλη βέβαια αλλά αν κάνω δικό μου παιδάκι και είναι αγόρι θα ήθελα να του μοιάζει,είναι ένα κουκλί ζωγραφιστό!!!!

 

 

Φιλιά φιλιά φιλιά σε όλες!!!!! [smilie=wave.gif]  [smilie=wave.gif]  [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lopez … δύσκολο, αλλά θα τα καταφέρεις! Θα περάσει και θα πάμε για άλλα! Καλοκαιράκι έχουμε, κοίτα να το ευχαριστηθείς και μετά θα προσπαθήσουμε πάλι όλες μας! Όπως σοφά είπε κάποια ψυχή από εδώ μέσα, «έχουμε ένα στόχο, και απλά δε σταματάμε μέχρι να τον πετύχουμε!» Δε χρειάζεται καμία πίεση!!! Σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!

Diaz … καλά αποτελέσματα! Να έχεις μια τέλεια αυχενική! Πέρασε ο καιρός …

capy … καλά να περάσετε με την όμορφη παρεούλα σου

Έχω να πω πως η st3llina είναι μια φοβερή ύπαρξη! Το μεγαλείο της ψυχής της το έχετε υποψιαστεί, εγώ απλά σας το επιβεβαιώνω! Και είναι και κούκλα!!!!!!!!!! Αν δείτε τα μάτια της !!!!

Να σου πω, για να μη περιμένουμε … μη μπαίνεις σε κατάψυξη, ξέρω ένα πολύ καλό λίπασμα ταχείας ανάπτυξης! Αχαχαχαχαχ …

Και για το κοριτσάκι μας τι να πω … πόσο γλυκιά, ήρεμη και ευγενική φυσιογνωμία!

Πέρασε η ώρα και ούτε που το καταλάβαμε! Ήταν τέλεια και σύντομα θα το επαναλάβουμε !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

 

Θα ξεκινήσω με τη Lopez που όλες την καταλαβαίνουμε και θα της στείλω αγάπη, ψυχραιμία και ηρεμία - εγώ αυτά χρειάστηκα μετά την πρώτη μου αποτυχία!

 

Συνεχίζω με τις Κρητικοπούλες και λέω πως μας έβαλαν τα γυαλιά κυρίες μου από την Αθήνα! Για να οργανωθούμε κι εμείς παρακαλώ και να πιούμε κάνα freddo! Lallouna, στέλνω pm facebook.

Stellina μου, σε χρειαζόμαστε κοντά μας και το φόρουμ μας δεν είναι γκέτο!

Santaloxilo, έχω ένα πολύ καλό χοντρό αλάτι....χαχχαχα! 

Capy, να περάσετε τέλεια με την κολλητή σου!

Diaz, εύχομαι μια τέλεια αυχενική!

Αρτεμις, βάλε στο γιο σου ματόχαντρο, να σου ζήσει!!

Mardio, θα σε δω αν ερθω Ρόδο? Ψήνομαι πολύ για Αύγουστο και θέλω να ξαναπάω στην Παναγία την Τσαμπίκα - είμαι κι επίμονη βλέπεις!!

 

Τα δικά μου έχουν ως εξής: 

Ο σύζυγος λείπει μόνο κανα-δυο μερες την εβδομάδα, οπότε έχω παρέα ευτυχώς!

Ολοκλήρωσα το πακέτο των εξετάσεων και στις 20/06 πάω στον ενδοκρινολόγο - θα χρειαστεί καμια ώρα μόνο για να τις διαβάσει καθώς έχω κάνει τα πάντα!! 

Επανέλαβε το σπερμοδιάγραμμα και την καλλιέργεια ο σύζυγος και βρέθηκαν τα παλιά προβλήματα +1 μικρόβιο που (Ω ΤΟΥ ΘΑΥΜΑΤΟΣ!) είχαν εξαφανιστεί στις αντίστοιχες εξετάσεις που κάναμε στο κέντρο εξωσωματικής!

Τώρα λοιπόν παίρνουμε αντιβίωση και θα επαναλάβει την καλλιέργεια στις 10/07 και 10/08....ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!!

Οπως καταλαβαίνετε, πριν το Σεπτέμβριο δεν κάνουμε τπτ...προσευχόμαστε, παίρνουμε κάτι δυναμωτικά κι ελπίζουμε για το καλύτερο!

 

Αν πω ότι είμαι εντελώς καλά, θα είναι ψέμα αλλά είμαι πραγματικά πολύ καλύτερα!

 

Σας διαβάζω ανελλιπώς και σας φιλώ όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το βάλω - θα το βάλω το ματόχαντρο!  [smilie=thumbsup.gi:  [smilie=thumbsup.gi:  αχαχχααχαχ

μικροβιάκι και εσείς εεε;;;  [smilie=tongue2.gif]  [smilie=tongue2.gif]

άντε στην υγεία μας με αντιβιώσεις αυτό το καλοκαίρι ...  [smilie=occasion14.:

και αποχή προφανώς από ελεύθερες επαφές 

αυτό που θες να κάνεις παιδί και δε μπορείς να κάνεις σεξ  [smilie=nono.gif]  [smilie=nono.gif] πολύ πλάκα έχει .... αχαχαχαχχα 

άντε κοριτσάκια ... να ανεβαίνουμε!!!  \:D/  \:D/

η ψυχολογία είναι το παν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Faith90 ,MARDIO ,capy,st3llina ,Αρτεμις,Matildaki σας Ευχάριστω όλες πολύ πολύ!!!ελπιζω να μην ξέχασα καμία...πριν μάθω το αποτέλεσμα έλεγα και αρνητικό να ειναι θα το παρω ψύχραιμα. Η αληθεια ειναι οτι το πήρα πιο βαριά απο οτι το περίμενα.Ξερω οτι εσεις με καταλαβαίνετε πιο πολύ απο τον καθένα...εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε. Ευχομαι τα καλυτερα σε όλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε;

Λοπεζ μου ειλκιρινα λυπαμαι, μακαρι ηβεπομενη φορα να ειναι πιο τυχερη κι ακομα καλυτερα να ερθει μονο του ενα μπεμπακι. Μια μεγαλη αγκαλια απο μενα!

Μπραβο σας κοριτσια που καταφερατε να βρεθειτε στην κρητη! Αρτεμις να χαιρεσαι τον κουκλο σου!

Κοριτσακι μου το ακουσες το σπορι σου;

Στελλινα μου με τετοια ματια μην τον ψαχνεις τον αντρα οπου κι αν κρυβεται. Θα σε βρει σιγουρα εκεινος! Ελπιζω συντομα!

Ματιλδακι μου καλα κανατε και ψαχτηκατε διεξοδικα. Την επομενη φορα ποτε εξετασεις στο κεντρο εξωσωματικης. Βεβαια σε μας ειχε γινει το σντιθετο, παμε και λεμε να ξεκινησουμε αμεσα κι ο εμβρυολογος μας φρεναρε λογω μικροβιου. Αυτο σε δημοσιο νοσοκομειο.

Συγγνωμη που δεν αναφερομαι σε ολες αλλα ειμαι απο κινητο...

Φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου ομορφα σας διαβαζω καθημερινα αλλα επειδη δεν εχω κατι να πω νεοτερο ουτε και ευχαριστο - προτιμω τη σιωπη.οπως καταλαβαινετε ειναι η περιοδος πολυ χαμηλης ψυχολογιας.

πριν κανα μηνα εκανα μια αλλη αποτυχημενη σπερματεγχυση (την πρωτη μετα την αποξεση) και με εριξε. τωρα ειμαι στη φαση αναπαυλας και οταν θα εχω κουραγιο θα αναζητησω αλλον γιατρο.

λοπεζ ολες τα εχουμε περασει - κουραγιο.

 εχω να πω μονο κουραγιο και υπομονη σε ολες που προσπαθουμε και δεν εχουμε ακομα κρατησει ενα μπεμπακι στα χερια μας.αλλα που θα παει??θα ερθει.

στις υπολοιπες μανουλες φιλια και στις κρητικοπουλες - μπραβο για τη μαζωξη που κανατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!χθες δεν μπορεσα να μπω και σημερα ειμαι καπως!μια ανακατωσουρα,το στομαχι μου και εχω και το αυχενικο μου!

 

lopez λυπαμαι κοριτσακι μου αλλα πιστευω οτι αφου δε θα το βαλεις κατω η επομενη θα ειναι και η τυχερη! 

 

diazaki με το καλο η αυχενικη κοριτσακι μου!τη μπουμπου την καταλαβαινω σα φτερουγισμα!ακομα δεν με κλωτσαει!

 

levou μου σου ευχομαι τα καλυτερα!μπορει να μην εισαι ξαπλα αλλα να μην κουσαζεσαι και να μη σηκωνεις βαρη!

 

capy μου καλα να περασετε με τους φιλους σου!!

 

matildaki μου αυτα τα μικροβια ειναι δυστηχως ατιμα!με τη σωστη αγωγη θα φυγει και απο το σεπτεμβριο θα ειστε ετοιμοι!

 

prasini μη σε παιρνει απο κατω!

 

κατερινακι μου ζωηρουλης ο μικρος ε?τωρα ειναι καλα?

 

κοριτσια εχω να σας πω οτι χαρηκα παρα πολυ που συναντησα τα κοριτσια!και οι δυο ειναι κουκλες και καλα παιδια!!οσο για τον γιο της Αρτεμις αν τελκα δεν τον παρει η στελινα θα τον διεκδικησουμε εμεις!!θα χαρω πολυ να τα ξαναπουμε γιατι ο χρονος περασε χωρις να το καταλαβουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι koritsaki mou...ανυπομονώ να περάσουν 3 μήνες να ξαναπροσπαθησουμε...ευτυχως έρχεται καλοκαίρι και θα χαλάρωσω. Φιλια Κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε μπραβο η λεβεντογεννα Κρητη μας εβαλε τα γυαλια! Πολυ χαρηκα κοριτσια που τα πατε...και θα τα λετε...

Οσο για σενα Matildaki και για οποια αλλη επισκεφθει το νησι μας η συναντηση ειναι δεδομενη...παντα χαιρομαι να γνωριζω ανθρωπους που εχω να δωσω και να παρω βιωματα κοινα.

Lopez μη μασας ναι;;;

Ουτε εσυ prasini...τα καλυτερα ειναι μπροστα...

Αρτεμις ηλικιακα και μονο να το παρεις τις εχω ετοιμες τις νυφες!!!και δυο να διαλεξει ο γοης....

Καλε το μικροβιο μικροβιο και το σεξ σεξ με προφυλαξη.αμα παιρνει ενα μηνα αντιβιωση θα μονασετε;;;

Ασε που διαπιςτωμενα δε κολλαει πχ ουρεοπλασμα χλαμυδια...εμενα ο αντρας μου ειχε ειχαμε καιρο ελευθερες επαφες και γω δεν ειχα.

Αλλα με προφυλαξη δεν εχετε θεμα.

Κοριτσακι μου μη λες για αυχενικο....πεθαινω μιλαμε....με το κολλαρο τη βγαζω...εσυ ενας λογος παραπανω να μη μπορεις να παρεις και παυσιπονα.υπομονη και ξεκουραση.το κολλαρο συστηματικα αν το ανεχεσαι βοηθαει.

Φιλια στις υπολοιπες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mardio ... 1,5 + είναι η θεραπεία με την αντιβίωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Η αλήθεια είναι πως και ο άντρας μου είναι πάντα καθαρός στις εξετάσεις ... μόνο εγώ το έχω το ουρεόπλασμα  [smilie=sad7.gif]

Όσο για τις νύφες ........................... φυσικά και να τις γνωρίσουμε και να ξέρεις έχουμε αδυναμία σε δίδυμα κοριτσάκια  [smilie=love3.gif]

Έχει δίδυμες συμμαθήτριες και όταν του πω "θα δούμε τα κορίτσια", "πάμε στα κορίτσια" ή κάτι τέτοιο, συνέχεια με ρωτά: "ποια την Εύα και την Ελένη;;;" κόλλημα λέμε ... αχαχχαχα  [smilie=tongue1.gif]

 

koritsaki mou ... να ξεκουραστείς με την ησυχία σου και μόλις νιώθεις καλύτερα θα βρεθούμε για καφεδάκι! τι! δηλαδή να φέρω πάλι το "μαϊμούνι" μαζί μου;;;;;  [smilie=munky2.gif] έλεγα να δώσω τη χαρά της ευχάριστης παρέας του σε κανέναν άλλο γιατί ρε κορίτσια ... χάνω επεισόδια :ymdaydream:  :ymdaydream:  .... αχαχαχαχαχ ... έχω κενά από τη συζήτηση γιατί με αποσπούσε αυτός ο μικρος - ΜΕΓΑΛΟΣ έρωτας ...  8-}  8-}  8-}

 

φιλιά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!

 

mardio αυτο το αυχενικο ειναι μεγαλος μπελας!παλια ημουν συνεχεια με ενα κολαρο!τωρα ειμαι πολυ ξαπλα και δεν με βολευει αλλα πιστευω οτι φταιει και οτι ειμαι πολλες ωρες στον καναμπε!

 

Αρτεμις κοριτσακι μου εμας δεν μας πειραζει ο μικρος!οτι θελεις εσυ!αυριο ερχεται η αδελφη μου με τα διδυμα για λιγες μερες!μολις φυγει θα βρεθουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Βλέπω η παρέα μεγαλώνει! καλωσήρθαν τα νέα κορίτσια (πείτε μου αν ξέχασα καμία να τη βάλω στη λίστα)

 

st3llina δεν ξέρω τι έχεις αποφασίσει να κάνεις τελικά.. έχει μεγαλείο ψυχής αλλά.. πρέπει να λάβεις σοβαρά υπόψη και το ότι θα θέλεις να κάνεις και συ παιδιά και δε θα θες να έχεις κάποιο πρόβλημα... βέβαια το ότι αποφάσισες να προσφερθείς για ένα χρόνο να κυοφορίσεις δείχνει ότι αγαπάς πολύ την αδερφή σου αλλά μήπως θα ήταν καλύτερα να το αφήσεις προς το παρόν το όλο θέμα, να ζήσεις τη ζωή σου και να βρεις κάποιον για να κάνεις εσύ οικογένεια? ελπίζω να μην παρεξηγήσεις αυτά που λέω... εγώ κάπως έτσι θα σκεφτόμουν (ίσως λίγο ωφελιμιστικά.. τι να πω...) σε θέλουμε πάντως εδώ να μας λες τα νέα σου (άσχετα από εγκυμοσύνες)!

 

matildaki μη σε παίρνει από κάτω... οκ, το καλοκαίρι θα είναι.. άγονο αλλά ο χειμώνας έρχεται (που λένε και στο game of thrones) και αφού ταχτοποιηθούν όλα ξεκινάτε με νέες ελπίδες και όνειρα! τώρα αφού είναι και καλοκαιράκι χαλαρώστε... έχει σημασία στην ψυχολογία σας! όλων μας!

 

koritsaki mou και γω από τότε που πέρασα στο β τρίμηνο μ'εχει τρελάνει στον πόνο ο αυχένας μου! τι να πω! μάλλον στραβοκοιμάμαι γιατί δεν είχα πρόβλημα στο παρελθόν.. πώς τα πας κατά τα άλλα? φούσκωσες? εγώ όχι  ιδιαίτερα... αλλά εκεί που είχα παρει 2 κιλά το 1ο τρίμηνο τώρα σε 20 μέρες πήρα 2.. δεν είναι και πολύ καλό αυτό ;)

 

lopez, lallouna και σε όλα τα κοριτσια που σκέφτονται να ξαναπροσπαθήσουν άμεσα, επειδήτο έκανα και γω και το μετάνιωσα, θα έλεγα να αφήσουν να περάσει λίγο παραπάνω διάστημα και μετά με άλλη ψυχολογία και σώμα που θα έχει επανέλθει πλήρως, να πάνε για νέα προσπάθεια.. ειδικά αν έχει προηγηθεί κύηση.. το ξέρω ότι η αίσθηση είναι τόσο γλυκιά όταν ξέρεις πώς είναι αλλά το σώμα θέλει λίγο παραπάνω από 1 3μηνο για να στρώσει... όπως και να'χει καλή επιτυχία στην επόμενη προσπαθεια σας!

 

levou  η Δευτέρα είναι η μεγάλη μέρα! σου εύχομαι μια τεράστιααααα χοριακή!

 

Diaz να πάνε όλα καλά στην αυχενική σου και να πάρεις τέλειες φωτό από το μωράκι σου!

 

santaloxilo μη μου πέφτεις! είπαμε είσαι η ψυχή της παρέας!

 

Εγώ πήγα χθες για το alpha-test (παλιά το κάνανε αλλά ο ντόκτορ είπε θα το κάνουμε και αυτό.. υπέρηχος με αιματολογικές είναι (αυτές δεν βγήκαν ακόμη))

ο υπέρηχος όλα καλά μας είπαν, ο τράχηλος μεγάλωσε (!) -μάλλον δεν είχε δώσει και πολύ προσοχή στη μέτρηση του την προηγούμενη φορά, τι να πω- και ο ..πλακούντας λέει λίγο χαμηλά.. όχι που δε θα είχα να ανησυχώ για κάτι!

Και περιμένουμε επισήμως κοριτσάκι!

 

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια !!!καθε μέρα που περναει ειμαι και καλυτερα..επιστρέφω σιγα σιγα στην προηγούμενη ζωή μου..Daphne_b ευχαριστω για τη χρήσιμη συμβουλή..ειναι καλο να μας λέτε τη γνώμη σας εσεις οι παλιές!!δεν εχω μιλήσει άκομη με το γιατρο για το επόμενο πλάνο..θα δω..η αληθεια ειναι οτι οταν μπαινεις σε αυτη τη διαδικασια θες να το ξαναπροσπαθησεις οσο πιο γρηγορα γινεται...φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλησπερα!

 

daphne Μου χαιρομαι παρα πολυ για σενα!ποσο ειναι ο τραχηλος τωρα?και εσυ κοριτσακι ε?ετσι να κανουμε νυφες για τους γαμπρους!

εγω εχω φουσκωσει αρκετα και εχω ηδη παρει 5 κιλα και συνεχιζω....μου αρεσει που προσεχω κιολας!!

 

κοριτσακια μου σημερα περιμενω να ερθει η αδελφη μου με τα διδυμακια μας!ειμαι πολυ χαρουμενη!!

 

φιλια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!!!

Μόλις έφυγε η φιλενάδα μου με τον άντρα της κ ήδημου λείπουνε τόοοοσο πολύ......

Αχ.....μοναξιά ......τώρα βάζω πλυντήρια κ συμμαζεύω....

Περίοδος πουθενά.2 μέρεςκαθυστέρηση πάλι.άντε να ρθει κ αυτή να προγραμματίσω το χειρουργείο να τελειώνουμε κμε αυτό!

Πολύ ακριβό χειρουργείορε κορίτσια!ο 1 γιατρός μου ζήτησε 2.400€ μαζίμεαναισθησιολόγο κ κλινική κ ο άλλος (ο παλιός μου) 1600-2000€....όλα αυτά για υστεροσκόπηση κ λαπαροσκόπηση....πολλά δεν είναι?

Αυτά τα νέα μου!τα δικά σας?

Φιλιάπολλάαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! Να'μαι κι εγώ! Μπήκα για να ευχηθώ καλή επιτυχία στη levou για αύριο και να σας πω τα (λιγοστά) νέα μου. ΜΙΚΑ χαλαρά όσο γίνεται με τις δουλειές για να κερδίσεις όσες μέρες μπορείς. Morouli εσύ τι κάνεις; Όλα έτοιμα για τον μικρό πρίγκηπα; Daphne άρχισες να απολαμβάνεις την εγκυμοσύνη ή έχεις ακόμα χαζές σκέψεις; Koritsaki mou εκτός από κολάρο τι άλλο μπορείς να κάνεις για το αυχενικό; Καμιά φυτική κρέμα μπορείς να βάλεις ή απαγορεύονται λόγω της εγκυμοσύνης;St3llina αφήστε να περάσει το καλοκαίρι και μετά αποφασίζετε τι θα κάνετε. Από τη μια είναι κρίμα να μην χρησιμοποιήσετε τα κατεψυγμένα, αλλά από την άλλη πρέπει να κοιτάξεις και τη δική σου υγεία. Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάποια άλλη κοπέλα να τα κάνει για την αδερφή σου ή δεν θέλετε; Lopez χαίρομαι που προχωράς παρακάτω. Συζήτησες με το γιατρό για το τι δεν πήγε καλά; Αυτό που κατάλαβα με τα χρόνια είναι πως όσο μένουμε προσκολλημένες σε μια αποτυχία, τόσο αργούμε να συνέλθουμε. Και το λέω εγώ που στην πρώτη αποβολή είχα πέσει σε κατάθλιψη για μήνες. 

Σε λίγες μέρες ο άντρας μου θα ξανακάνει σπερμοδιάγραμμα και κατάτμηση. Δεν ξέρω αν είναι ακόμα νωρίς, αλλά θα ρωτήσω και το γιατρό. Ο άντρας μου γενικά είναι αισιόδοξος τύπος, αλλά προχθές μου είπε οτι φοβάται οτι θα μείνουμε μαγκούφηδες. Στεναχωρήθηκα πάρα πολύ γιατί αν αυτός τα παρατήσει εγώ δεν θα έχω από που να κρατηθώ. Και ναι μεν το πρόβλημα μας ξεκινάει από την δική του κατάσταση, αλλά μετά από 5 χρόνια προσπαθειών και τρεις αποβολές νιώθω πως εγώ είμαι αυτή που δεν μπορώ να του χαρίσω ένα παιδί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φράουλα την αλλη βδομάδα θα παω να τα συζητήσουμε..πραγματικά χαίρομαι που ακούω τις σύμβουλες σας γιατι τα εχετε περασει και σιγουρα ξέρετε καλυτερα..φίλια σε όλες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γραφω απο κινητο κ δε μπορω να γραψω πολλα....

Λεβου κοριτσακι μου καλη επιτυχια για αυριο!!!!!Οι εγκυουλες ελπιζω να φυσηξαν δυνατα προς το μερος σου ολες αυτες τις μερες αλλα κι εμεις οι υπολοιπες σου στειλαμε θετικη ενεργεια!!!!

Στις υπολοιπες θα αναφερθω αυριο που θα μπω απο υπολογιστη.

Τα φιλια μου σε ολες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...