Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια μου,

Lopez κάνε λίγο υπομονή μια μέρα έμεινε, ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται, μπορεί να μην τα κατάφεραν τα άλλα 2 αλλά το ένα να έχει γαντζωθεί! Όπως και να έχουν τα πράγματα προσπάθησε να είσαι ψύχραιμη και περίμενε τα αποτελέσματα αύριο.

Τα λέω για να τ'ακούω κι εγώ που έχω αγχωθεί γιατί έχω πόνους περιόδου, δεν έμεινα ξάπλα και καθόλου και έχω τύψεις! Άντε αργεί και η Δευτέρα ρε γμτ!

​Στελλινάκι μην ακούω χαζομάρες εδώ μπορεί να είναι η αφορμή η εξωσωματική που τα λέμε αλλά μας ενώνουν πολύ περισσότερα, μην σκεφτείς να μας εγκαταλείψεις!

Σανταλόξυλο πώς είσαι κοριτσάκι? Ηρέμησες καθόλου απο τα σόγια? Ο καλός σου πως είναι με το πόδι του? Ελπίζω να τον έχεις σύντομα κοντά σου και να χαλαρώσεις επιτέλους!!

Σίγουρα ξεχνάω πολλά κορίτσια, σας στέλνω όμως την αγάπη μου και την θετική μου ενέργεια.....Ιδιαίτερα στο Lopezaki μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολύ levou. Ευχομαι να πανε ολα καλα για σένα. Όσο για μένα μια μερα έμεινε. Όσο ειχα καφε αιμα ήλπιζα απο χτες όμως εχω τόση ροή και πόνο μονο σε ενα θαύμα ελπιζω ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαρι βρε Lopez....σε παρακολουθω και αναμενω με αγωνια.μπορει να ναι οπως λεει η levou...χωρις να θελω να σου τρεφω ελπιδες το λεω.οτι καλυτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολύ MARDIO..δεν περίμενα να Αδιαθετησω και με τόσους πόνους γιατι όλοι μου έλεγαν οτι τα utregestan καθυστερούν την περίοδο.αυριο θα σας ενημερώσω...ευχαριστω και παλι για το ενδιαφέρον σας!!!φιλια σε όλες !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω το ιδιο με τα κοριτσια λεω..μπορει οντως να χαθηκε καποιο εξου και το αιμα...προσευχουλα ως αυριο απο ολες μας...

levou μια χαρα το καμαρι μου με το ποδι του..τα σογια εδω ακομα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολύ santaloxilo..μονο υπομονη μπορω να κανω..με 2 βλαστοκυστες ειχα αρκετές ελπίδες αλλα ο παράγοντας τυχη ειναι απρόβλεπτος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κουκλες τι κανετε??

Εμεις καλα ειμαστε αν κ παλι τρεχαμε το Σαββατο παλιεπεσε ο μικρος με τοκεφαλι απο τη τσουληθρα κ εκανε ενα τεραστιο καρουμπαλο στο δοξα πατρι κ πανικοβληθηκαμε αλλα ολα οκ!!

Κατα τ αλλα ολο κατι κανω καπου ειμαι κ δ μου φτανει το 24ωρο!! Δε σας ξεχνω ομως!!

Levou μου καλη επιτυχιαααααα τα παγωτινια ειναι δυνατα μωρα!!!!

Lopez μου το καφε σημαινει κ εμφυτευση να ξερεις..μπορει ενα να χει γαντζωθει μη χανεις τις ελπιδες σου!!!!

Μαριαλενα μου καλωσηρθες στη παρεα μας!!

Capy η λαπαροσκοπηση οκ ειναι επεμβαση αλλα δεν κρεβατωνεσαι ιδιαιτερα..ενταξει δυο τρεις μερες αναλογως δηλ κ τον οργανισμο..εγω εχω κανει 4 λαπαροσκοπησεις!!Κρεβατωθηκα κ ποναγα μονο στο πρωτο εξωμητριο που αφαιρεθηξε η σαλπιγγα..στο δευτερο ομως καθολου..στις 5 μερες ημουν σε βαφτιση!! Αρα θεωρω ψυχολογικο το πρωτο!!Μιας κ ηδη ειχα παιδακι στο δευτερο.

Μικακι μου κοντευεις!!!! Να χαιρεσε το Μαρακι σου αυριονα ναι παντα γελαστη κ ευτυχισμενη!!!

Αυριο εχει κ ο ανιψιος μου!! Γινεται 2 το μωρο μας!!!!

Στελλινα μην ακουω διαβαζω χαζα μαλλον...ακου δεν ανηκεις στη παρεα μας!!!

Σας φιλω ολες παω να μαζεψω τον αλητη μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katerina μου εγω ξεκίνησα με καφε όμως τωρα εχω κανονικο αιμα περιόδου με μεγάλη ροή...λίγες ωρες έμειναν. Αυριο θα ξέρω..σε ευχαριστω πολύ οπως και ολα τα κοριτσια!!!τουλαχιστον λιγόστεψαν οι πόνοι γιατι για 12ωρες υπέφερα ...αληθεια εχει τύχει σε καμία σας να αδιαθετησει κανονικα πριν τη χοριακη ;;εγω δεν το ειχα ξανακούσει και στο κέντρο οι κοπελες μου είπαν οτι δε θα Αδιαθετησω. Αν δεν ειμαι εγκυος θα Αδιαθετησω μετα όμως εγω Αδιαθετησα ακριβως στις 28 μέρες μιας και ο κύκλος μου ειναι ρολοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου!

Τι κάνετε?ώς τα περασατε?

Lopez μου τι να πω κοριτσάκι μου?εγώ αδιαθέτησα πριν την χοριακή αλλά όταν πήγα να δώσω αίμα μου είπανε πως έχουνε δει πολλά τα μάτια τους κ τα περιμένουν όλα!ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Stellina μου να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου κ να μοιραζόμαστε τις χαρές μας κ τους προβληματισμούς μας....μην τολμήσεις να μας ξεχάσεις!!!!

Μαριαλένα μου ευχαριστω πολύ για τις συμβουλές σου,ο γιατρός μου είναι έμπειρος στην λαπαροσκόπηση κ ελπίζω να πάνε όλα καλά!

Santaloxilo υπομονή!!!!!

Μικα,μαρδιο,lallouna,fraoula,prasini,artemis,diaz κ ολα τα κορίτσια τι κάνετε?

Mikaki να σουζήσει το Μαράκι σου!!!!

Faith μου εγώ θα κάνω την επόμενη προσπάθεια μετά το καλοκαίρι!

Αχ κορίτσια μου έχω φτάσει σε σημείο να ανυπομονώ να κάνω την επεμβασούλα να γίνω καλά κ κάτι μου λέει οτι μπορεί να τα καταφέρουμε κ χωρίς εξωσωματική!όσω ζω ελπίζω.....ονειρεύομαι αλλά έχω ένα προαίσθημα....

Τώρα πεειμένω την εγκυούλα την κολλητή μου να έρθει στο σπίτι με τον άντρα της.αανυπομονώ να την δω!

Σας φιλώ όλες κ συγνώμη αν ξέχασα κάποια!

Φιλιάααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Capy μου ναι το ξέρω δεν αποκλείουν τιποτα..κι ο γιατρος λεει μονο η χοριακη θα μας πει με σιγουριά..τι να πω. Αν ειμαι εγκυος πιστευω θα ειναι ενα θαύμα...μακαρι να σου πανε ολα καλα και να εισαι αισιόδοξη!!!φιλια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεςςςςςςςςςςςς μου καλησπερα και απο μενα!!!!!!!

λοπεζ μου προσπαθησε να εισαι οσο το δυνατον ηρεμη λιγες ωρες εμειναν και θα ξερεις το αποτελεσμα αλλες ειχαν περιοδο και ηταν εγκυες μην χανεις το κουραγιο σου!!ευχομαι μεσα απο την καρδια μου μια++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ θεωρατη χοριακη!!!!!!!!!!!

λεβου μου ευχομαι να εχεις μια θεωρατη χωριακη και εσυ ξερω πως οι μερες περνανε αργα αλλα υπομονη και θετικες σκεψεις αυτο ειναι το φαρμακο!!!!

κοριτσακια μου δεν ξερω για ποια να πρωτογραψω...σας στελνωωωωωωωωωωωωωω σε ολεςςςςςςςςςςςςς την αγαπη μου και τα φιλια μου και δεν σας  ξεχνω!!!

οσο για μενα δεν εχω αδιαθετισει ακομα μεχρι τις 20πιστευω να αδιαθετισω για πρωτη φορα μετα την αποξεση!η ψυχολογια μου 100% δεν εχει φτιαξει παντως το παλευω παρα πολυ και με βοηθαει η δουλεια σε αυτο παρα πολυ!!!στελλινα νομιζω με ρωτησες αν η φλεγμονη θα φανει μετα απο τοσο καιρο.η φλεγμονη εναν υπαρχει υπαρχει συνεχεια χωρις θεραπευτικη αγωγη δεν φευγει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lallouna ευχαριστω για τη συμπαράσταση και την αισιοδοξία που μου δίνεις!!!!ευχομαι να εχεις την καλυτερη εξέλιξη στην περιπέτεια σου!!σου στέλνω όλη την θετικη μου ενέργεια !!!!φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Λοπεζ ... περιμένουμε τα νέα σου!

Κατερινάκι ... περαστικά σας

 

Εγώ αδιαθέτησα 4 μέρες πιο νωρίς!

Ο,τι να ναι σας λέω ... 

 

Φιλάκια σε όλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους βρηκα ιντερνετ να δισβασω τα νεα σας!

Μικακι να χαιρεσαι το κοριτσι σου κσι με το καλο να ερθουν τα διδυμακια σας!

Στελλινα μου μην πεφτει η ψυχολογια σου, ολα θα γινουν και τα εμβρυακια τα κρατουν οσο εσεις θελετε. Δεν τα πετουν αν δεν δωσετε τη συγκαταθεση σας! Εννοειται οτι μπορεις να μοιραζεσαι τις ανησυχιες σου με ολες μας! Χαρα μας να διαβαζουμε νεα σου. Με το καλο να βρεις και τον αντρα της ζωης σου.

Καπυ καλα θα κανεις να κανεος τη λαπαροσκοπηση και θα δουν ολο το συστημα. Δεν ποναει ιδιαιτερα. Εγω βγηκα απο το νοσοκομειο, την ιδια μετα ταξιδεψα 3ωρες και εκανα και ψιλοδουλειες. Το βαρος να προσεχεις μονο.

Λοπεζ ευχομαι να εχει γινει το θαυματακι και για σας. Κι αλλες κοπελες ειχαν αιμα και ηταν εγκυες!

Λαλλουνα μου τι κανεις; Την εξεταση για τη λοιμωξητην εκανες;

Μαρδιο εσεις τι κανετε;

Αρτεμις καλα ξεμπερδεματα με το μικροβιο και μεταβουρ για το αδερφακι.

Σανταλοξυλο μου ο αντρουλης δεν γυρισε ακομη; το ποδι του πως παει;

Κοριτσακι μου εσυ ολα καλα; Ξαπλα η σηκωνεσαι;

Δαφνη μου εσεις μαθατε φυλο;

Μορουλι κοντευεις κι εσυ. Ολα να πανε καλα!

Τα δικα μου τωρα... η αληθεια ειναι οτι εχω αρχισει να κινουμε και να βγαινω κι εξω χαλαρα και ανυπομονω για την αυχενικη ππυ θα κανω την αλλη βδομαδα. Μακαρι να ειναι καλα το μωρακι μου να ηρεμησω λιγο.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεβου πως τα πας εσυ; καταφερες να μεθνεις 2-3 μερουλες τουλαχιστον ξαπλα; Υπομονη λιγες μερες... μακαρι να εχει γατζωθει ηδη το αδερφακι της μικρης σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αρνητική χοριακη πιο αρνητική δε γινεται!!!ευχαριστω για τη συμπαράσταση όλες σας!!!εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε...μετα απο 3 μήνες θα προσπαθήσω ξανα ..φιλια σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στελινα μου εγω εμεινα μια βδομαδα στο κρεβατι ενταξει οσο να ναι σε τραβανε τα ραματα κ θελει προσοχη να μη σηκωνουμε βαρη...κανε μια σαλπυγγογραφια πρωτα εγω απο εκει το καταλαβα επειδη μ εδειξε κατι περιεργο στη δεξια σαλπιγγα λογω κυστης....οτι θες στη διαθεση σου για αυτο το θεμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...