Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια μου!!

 

santaloxilo αυτο το εχω σκεφτει και εγω πολλες φορες και το εχουυμε συζητησει μα τον αντρα μου αλλα ποτε δε θα μαθουμε! 

 

rosaki Μου σε ευχαριστω παρα πολυ και να μου φιλησεις την μπουμπου σου!!ειμαι σιγουρη οτι σας εχει τρελανει!

 

morouli σε καταλαβαινω αλλα θα σου δειξουν και για το θυλασμο και για το μπανιο!θα το κανεις μια -δυο φορεςκαι θα γινεις εξπερ!και εγω μη νομιζεις το γιο μου δεν τον θυλασα και δεν εχω ιδεα αλλα θα μαθουμε που θα παει!

 

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Επιτέλους ίντερνετ!!!!

Εγώ εδώ με τα πονάκια μου και περιμένω να πάω πάλι στο γιατρό να δω πως παει το μωράκι μου κυρίως, αλλά και τα παλίνδρομα... 

Κοριτσάκι μου πως είσαι; Όλα καλά; 

Δάφνη εσύ; 

Μορούλι και Μίκα σιγά σιγά οι δουλίτσες για να αντέξετε όσο το δυνατόν περισσότερο. Κι εγώ στο τέλος έπεσα με τα μούτρα στις δουλειές και γέννησα με το που μπήκα στο μήνα μου γιατί έσπασαν τα νερά. Ευτυχώς δόξα το θεό όλα πήγαν καλά. Λίγο υπομονή  και τα μωράκια έρχονται!

Κατερινούλα κι εγώ αυτό σκεφτόμουν να πάρω τα φάρμακα και τις 2ης προσπάθειας και να τα χαρίσω, αλλά ο γιατρός δεν τα γράφει γιατί ήδη γράφει εξετάσεις και φάρμακα για εγκυμοσύνη. Δεν ξέρω αν θα βρεις γιατρό να στα γράψει. Επίσης πρέπει να περάσουν 3-4 μήνες για να πάρεις τα 2α φάρμακα, κι αν όλα πάνε καλά και είσαι έγκυος η εγκυμοσύνη είναι εμφανής, για να το κάνεις κρυφά. Δεν ξέρω. Αν βρεις λύση πες και σε μένα για να το κάνω και να τα χαρίσω. 

Μαρδιό τώρα έχουν αλλάξει και ακόμα και για πρόκληση περνάς από επιτροπή. Κι εγώ την πρώτη φορά χωρίς επιτροπή τα πήρα, τώρα όμως πέρασα κανονικά επιτροπή για εξωσωματική. 

Σανταλόξυλό μου και για πρόκληση σου φτάνουν οι μονάδες για εξωσωματική. Είναι 3000 μονάδες, οπότε μια χαρά θα είσαι. Για εξωσωματική είναι 5000 μονάδες. Όλα καλά θα πάνε, όχι άγχος!

Λαλλούνα μου χαίρομαι που το πιστεύεις ότι θα τα καταφέρεις και να δεις ότι έτσι θα γίνει! Η επόμενη θα είναι η τυχερή. Για να δούμε τι θα πουν τα αποτελέσματα της ιστολογικής. 

Ροζάκι πολλά φιλιά στο κοριτσάκι σου! Αύγουστο είχες πει οτι είναι η βάφτιση; Πολύ όμορφες αυτές οι ετοιμασίες! Μακάρι να τις ζήσουν όλες οι κοπέλες!

Φιλιά σε όλες, συγγνώμη αν ξέχασα κάποια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!

Καλο καλοκαιρι να εχουμε με υγεία κ πολλές θετικές χοριακές κ τελειόμηνες εγκυμοσύνες!!!!

Κατερινα μου τι κανει ο μικρός σου?τι ωραια ευχάριστα γεγονότα είναι αυτά?να σας ζησουνε ολοι!

Fotini μου τι κάνεις?πώς είσαι?

Άρτεμις δυστυχως είναι πολυ δύσκολοςδρόμος αυτός της υιοθεσίας....προς το παρόν ψάξε καλύτερα κ ζητα εξηγήσεις απο τους γιατρούς σου....απαράδεκτοι βρε κορίτσι μου....όλα εμείς πρέπεινα τα σκεφτόμαστε μόνες μας?

Santaloxilo μου πώς τα περνάς στο νέο σχολείο?είχατε νέα απο την μετάθεση του άντρα σου?κανε την έρευνά σου με την επιτροπή κ σκεφτείτε το σοβαρά για εξωσωματική!

Diazaki πώς είσαι?πότε κάνεις υπέρηχο?

Lallouna μου συμφωνώ με ΜARDIO να ψάξεις κ την θρομβοφιλία

Koritsaki mou πώς νιώθεις?

ΜΙΚΑ μουυπομονή!φαντάζομαι πόσο μεγάλη κ υπέροχη κοιλούμπα έχεις!τι σου ειπε ο γιατρός για τα πρηξίματα?

Daphne μου πώς είσαι?

Morouli φιλάκια στην κοιλίτσα σου.κ μην ανησυχείς...όλα θα έρθουνε απο μόνα τους με το φυσικό σου ένστικτο!

Rose μου φιλάκιαστα πατουσάκια της μικρής σου!χαίρομαι πολύ που ακούγεσαι τόσο ευτυχισμένη χαζομαμά!!!!

Prasini,stellina,milina,agapaki,mystiko,rianna,labrini,φραουλα,candycrash τι κάνετε?αντε μπείτε να μας πείτε τα νέα σας!

Συγνώμηεαν ξέχασα κάποια!!!

Εγώ πεσμένη ψυχολογικά είμαι αλλά το παλεύω....ο άντρας μου καλύτερα απο διάρροιες αλλά η κορτιζόνη έχει παρενέργειες μουδιάσματα,πονοκεφάλους,ερυθροδερμία κτλ....αλλά δόξα τον Θεό όλα πάνε καλύτερα!

τον παπά ακόμα να τον βρω για τον αγιασμό.δυσεύρετοι είναι κ αυτοί!

Αυτές τις μέρες ήρθανε όλες οι φίλες μου με τα μωρά τους .κάθε μέρα κ απο μία!!!τρέλα είναι τα ζουζούνια!πάλι καλά που έχουμε κ αυτά κ παίζουμε με τις ώρες!

Η φίλη μου η εγκυούλα πουμένει Κων/πολη επέστρεψε ελλάδα για το καλοκαίρι,πήγε σε γιατρό κ όλα πάνε υπέροχα!9 εβδομάδων είναι αλλάέχει 1 μικρό αιμάτωμα κ είναι ξάπλα με ουτροτζεστάν.

Αυτά τα νέα μας!

Σας φιλώ όλες κ να έχουμε ένα απο τα ωραιότερα καλοκαίρια μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες...stelina εγω ειχα μια κυστη 6 εκατοστων πολλα χρονια στη δεξια ωοοθηκη ωσπου αποφασισαμε με το γιατρο μας να την αφαιρεσουμε λαπαροσκοπικα υστερα απο ενδειξη της σαλπιγγγραφιας.Εφοσον εγινε λαπαροσκοπηση εγινε κ υστεροσκοπηση ωσπου κ ειδε ο γιατρος μ οτι ειχα ενδομητριωση...Φυσικα και μου δωσανε dvd με οτι εγινε.Μετα εκανα τη θεραπεια με ενεση για τρεις μηνες κ ξαναπροσπαθω για παιδακι εδω κ 8 μηνες με κανενα αποτελεσμα ακομη...Μαλλον θα καταφυγω κ εγω στην εξωσωματικη απο χειμωνα αν δν δω φως επειδη πηγα ηδη 36.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!Ειμαι καινούριο μέλος σας διαβάζω αρκετό καιρο απο τοτε που καταλαβα οτι ο μονος δρόμος να μείνω εγκυος ειναι η εξωσωματικη. Ειναι η πρώτη μου προσπαθεια και ειμαι στη φάση αναμονής για το αποτέλεσμα. Το σαββατο έγινε η εμβρυομεταφορα με 2 βλαστοκυστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lopez σου ευχόμαι μια τεράστια χοριακή! Οι βλαστοκύστες έχουν λένε περισσότερες πιθανότητες. Πότε πας για χοριακή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολύ!!!Την Τετάρτη στις 11 ιουνιου η μεγάλη μερα....γενικα ήμουν τυχερη γιατι με μια μονο ωοθηκη καθώς η δεύτερη δε λειτουργεί λογω εγχειρίσης εκανα μονο 6 ωαρια γονιμοποιήθηκαν τα 5 και τα δυο προχώρησαν σε βλαστοκυστες...ειμαι 37 χρονων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα να σας ρωτήσω επειδη ειναι η πρώτη μου φορα τι συμπτώματα εχετε μετα την εμβρυομεταφορα; Εγω εχω ενοχλήσεις χαμηλά που και που. Μοιάζουν σα να περιμενω περίοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφεεςς!!!

Ευχαριστωω πολυ για τις ευχες σας!!

Ο Αλεξανδρος ειναι μια χαρα!!!

Diaz Τα πηρα Μαιο..οποτε Σεπτεμβρη Οκτωβρη μπορουν να μου τα γραψουν..

Κ εγκυος να μαι δ θα φαινετε καλε ειμαι 48 κιλα..μεχρι να φουσκωσει η κοιλια μου θα χω μελλον!!

Lopez μου καλη επιτυχιαα κοπελα μου ολοψυχα!!!.

Μη ψαχνεις για συμπτωματα δ υπαρχουν!!

Εγω τουλαχιστον στην αρνητικη χοριακη ειχα τα οαντα κ στη θετικη τιποτα!!

Πολυ τρεξιμο κ ξενυχτι αυτες τις μερες κ ειμαι πτωμα!!

Κατα τ αλλα ολα ηταν υπεροχα!!

3 αδερφες ειμαστε δ θυμαμαι ποια ρωτησε..

Σορρυ π δεν σχολιαζω ξεχωριστα ειμαι οff κ δ θυμαμαι τι διαβασα..:\))

Σας σκεφτομαι και φιλια απο τον Αλεξ μου σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσαρες μου!!!!Μπαινω απο κινητο και δυσκολευομαι να γραψω πολλα.

Μαριαλενα μου σε ευχαριστω για την απαντηση και καλως ηρθες στην παρεα μας!!!Με το καλο και η δικη σου προσπαθεια οποτε το αποφασισετε!Εγω μαλλον τα εκανα αναποδα γιατι εκανα πρωτα υστεροσκοπηση χωρις να εχω κανει λαπαροσκοπηση.Στην υστεροσκοπηση μου ειπε ο γιατρος οτι δε φαινεται αν εχω ενδομητριωση η' οχι,μονο με τη λαπαροσκοπηση φαινεται,ετσι μου ειπε.

Λοπεζ καλως μας ηρθες και μια θετικοτατη τεραστια τριψηφια χοριακη σου ευχομαι στις 11!!!!Τα πονακια σαν περιοδου τα ειχα κι εγω μετα την εμβρυομεταφορα αλλα ειναι απο τα φαρμακα κοριτσι μου.Εσενα ευχομαι να ειναι ομως απο τα νινακια που γαντζωνονται!!!Παντως θα στο πουν και οι αλλες κοπελες,στο λεω κι εγω που τα περασα πολυ προσφατα τον περασμενο μηνα:συμπτωματα δεν υπαρχουν και στο λεω παρολο που κι εγω εψαχνα να βρω στο ιντερνετ τι ηταν αυτα που ενιωθα.Καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος και αντιδρα διαφορετικα.Μπορει να εχεις πονακια και να εισαι εγκυος,μπορει να μη νιωθεις τιποτα και παλι να εισαι εγκυος.Με τις βλαστοκυστες παντως οι πιθανοτητες επιτυχιας αυξανονται!!!Ευχομαι σε λιγες μερες να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια και καλο μηνα εστω κ λιγο καθυστερημένα...capy μπραβο που είναι λιγο καλυτερα ο αντρούλης σου. Οσο για τις παρενεργιειες δυστυχως στο πρόγραμμα κ αυτές.Κοιλια μεγαλη δεν εχω για διδυμα. Απλα ολοι οσοι με βλεπουν νομιζουν κ είμαι ετοιμογενη..χααχχαχαχα. είμαι στον 8ο και εχω παρει 11 κιλα περιπου.Για τα πρηξίματα ξεκουραση και ποδια ψηλα τι άλλο να κανω...Μαριαλενα καλως ηρθες και μη διστασεις να προχωρήσεις σε εξωσοματικη δεν είναι τιποτα.Απλα μια διαδικασια που μας φερνει πιο κοντα στο ονειρο. Λόπεζ καλως ηρθες και καλη επιτυχια!!!!!!!! Την Τεταρτη είναι μερα γιορτης για μενα, γεννησα την κορουλα μου, ευχομαι να είναι και για σενα η μερα που θα μαθεις το ευχαριστο αποτέλεσμα της χοριακης!!!!!!!!!!!!Δαφνη ,Κοριτσακι μου τι κανετε?Κατερινακι τι ομορφα 3 αδερφούλες!!!!!!Ο καιρος εδώ Ροδο σκετο κοκκινόχωμα και τα νευρα κροσια.....σας αφηνω καθομαι αβολα και πιαστηκα. Εχω κ σιδερο να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολύ κοριτσια!!!!Μακαρι να πανε ολα καλα για όλες μας που προσπαθούν !!!!το διάστημα της αναμονής φαίνεται ατελείωτο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως κοριτσια ενταξει και τοτε ολοι μ λεγανε οτι λογω αγχους δν παινω παιδακι μετα την ενδομητριωση μ ειπαν λογω ενδομητριωσης δεν επιανα τωρα εχουν περασει 8 μηνες με κανενα αποτελεσμα παλι στο αγχος το ριχνουν...Τι να πω τα εχω χαμενα ειλικρινα...Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες που εκαναν εξωσωματικη μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου ξέχασα να σας ευχηθώ καλό μήνα πριν!!!!!Αλλά το μυαλό μου έχει ξεφύγει αυτές τις μέρες οπότε...μη με παρεξηγείτε...

 

Λεβού μου αύριο είναι η εμβρυομεταφορά σου,έτσι;Καλή επιτυχία με τα παγωτομωράκια σου!!!!!!!!!!!!Μπες μετά να μας γράψεις ότι όλα πήγαν καλά!!!!

 

Κοριτσάκι μου τι τέλεια που είναι πάλι κοριτσάκι!!!!!!Ο Θεός σου δίνει πάλι πίσω το κοριτσάκι σου,συγκινήθηκα πολύ που είναι κορίτσι πάλι και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σας τρελάνει με τα νάζια της μόλις βγει από την κοιλιά,το βλέπω από τις ανιψιές μου που δεν τις χορταίνω!!!!

 

Μάρντιό μου γλυκιά Ροδίτισσα έχω μια απορία για τα εμβρυάκια που έχεις στην κατάψυξη:όταν τα ξεπαγώσουν δεν υπάρχει περίπτωση να έχετε απώλειες και να μη γίνουν όλα βλαστοκύστες;Εμείς που έχουμε 2 τριών ημερών σιγά μη μείνει τίποτα.Και κάτι άλλο,νόμιζα ότι πρώτα έπρεπε να τα αφήσουν να γίνουν βλαστοκύστες και μετά να τα καταψύξουν,δεν είναι έτσι;Δεν ξέρω,ερωτήσεις κάνω,μπορεί να λέω και βλακείες...Αν ξέρεις εσύ ή κάποια άλλη κοπέλα πείτε μου...Επίσης πόσα χρόνια κρατάνε τα εμβρυάκια μας προτού ¨χαλάσουν¨;Πχ μετά τα 5 χρόνια θεωρούνται ακόμη καλά ή χρειάζεται πάλι διέγερση; Τώρα για δωρεά εμβρύων δεν έχω ακούσει ποτέ,μπορεί να γίνεται αλλά ίσως σε εξαιρετικές περιπτώσεις και πάλι έχεις τεράστιο δίκιο,πώς να δώσεις τα μωρά σου που θα σου μοιάζουν σε σένα και τον άντρα σου σε κάποια άλλη γυναίκα;Αυτό κι αν θέλει σκέψη....

 

Κατερινάκι σιδερένιος ο Αλεξανδρούκος σου και μακάρι να μην χρειαστεί να ξαναπάτε νοσοκομείο!!!!Τι ωραία η σκέψη σου να δωρίσεις τα φάρμακα!!!!

 

Μικάκι διδυμοεγκυούλα γιατί κάνεις κορτιζόνες;;;; Ρωτάω γιατί είμαι άσχετη!!!!Φυσικά και πρέπει να ακούσεις το γιατρό σου και να ξεκουράζεσαι, τα πόδια σου πρήζονται λόγω ζέστης ή δεν έχει σχέση αυτό;Είπαμε ρωτάω διάφορα γιατί δεν έχω ιδέα και θέλω να μαθαίνω... [smilie=read2.gif]  [smilie=read2.gif]  [smilie=read2.gif]

 

Ματιλντάκι και Σιλβύ που είστε;Σε τι φάση βρίσκεστε;Μη χάνεστε...

 

Άρτεμις η Παναγιά να σε προστατεύει κι εσένα και το νεαρό με το μηχανάκι και όλους όσους οδηγούν γενικά,ευτυχώς που δε χτύπησε κανείς και όλοι είστε καλά...Τώρα για το ουρεόπλασμα δεν έχω γνώσεις για να σου πω αλλά μη λυπάσαι που δεν προχωρήσατε κι ας πήρες τις ορμόνες,κάτι θα ξέρουν-φαντάζομαι-οι γιατροί,αν και δεν παίρνω και όρκο πια για το τι είναι σωστό και τι όχι σε αυτά τα θέματα...

 

Δάφνη μου σε καταλαβαίνω που ακόμη είσαι συγκρατημένη αλλά δώσε στον εαυτό σου και τον άντρα σου λίγη χαρά,την αξίζετε νομίζω!!!!Αλήθεια,έχεις άλλο παιδάκι;Δεν ξέρω αν το έχεις γράψει κάπου και εγώ απλά δεν το διάβασα.Μάθατε φύλο ή είναι νωρίς ακόμη;

 

Ντιαζάκι μου χαλάλι και οι αναγούλες και όλα τα συμπτώματα αν είναι να ξαναγίνεις μανούλα!!!!Αλήθεια έχεις παλίνδρομα νινάκια;Νόμιζα ότι είχαν δει ένα σάκο εξ αρχής,μη φοβάσαι όμως,η φύση ξέρει καλύτερα τι γίνεται σε αυτές τις περιπτώσεις.Φιλάκια στην κοιλίτσα!!!!

 

Μωρούλι οι ετοιμασίες για το δωμάτιο του μικρού είναι οι πιο γλυκιές!!!!Μην αγχώνεσαι για το θηλασμό και το μπανάκι,θα σου τα δείξουν όλα στο μαιευτήριο και θα μάθεις όπως έμαθαν τόσες και τόσες μανούλες!!!!Η απόφασή μας είναι δύσκολη για το αν θα συνεχίσουμε εμείς,θα σας γράψω αργότερα γι αυτό...

 

Σανταλοξυλάκι και Κάπυ τι να πω βρε κορίτσια και για τις δυο σας με όλα αυτά που περνάτε!!!!!!Περαστικά και στους άντρες σας,το ευχέλαιο που λέγαμε το κάνατε τελικά;

 

Λαλλουνάκι μου ελπίζω να είσαι κάπως καλύτερα!!!!Δώσε στο σώμα και την ψυχολογία σου λίγο χρόνο να επανέλθουν,άσε και το καλοκαιράκι να περάσει να απολαύσετε διακοπές και έρωτα με τον άντρα σου και επανέρχεστε από Σεπτέμβρη.Αν και οι διακοπές είναι πολύ ερωτιάρικες,πού ξέρεις μπορεί χωρίς άγχος να έρθει φυσικά το νινάκι!!!!Βγήκαν οι εξετάσεις από το μωράκι που περίμενες,σου είπαν τι έφταιξε;Αυτό που δεν καταλαβαίνω βρε κορίτσια είναι γιατί δε γίνεται προεμφυτευτικός έλεγχος στα έμβρυα πριν τη μεταφορά...Το ξέρω ότι γίνεται αν πληρώσεις έξτρα,αλλά γιατί να πληρώσεις έξτρα για το αυτονόητο;;;; Αφού το ζητούμενο είναι να εμφυτευθούν υγιή μωρά πάνω απ όλα!!!!Ψάχνω ψύλους στα άχυρα το ξέρω αλλά είπα να πω την απορία μου.

 

Φραουλίτσα μου κάνατε εξετάσεις;Σε τι φάση βρίσκεστε;

 

Φιλιά φιλιά φιλιά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stellina με τις αποριες σου!!! Καταπελτης!!!

Λοιπον οσων αφορα αυτο που με ρωτησες για τα κατεψυγμενα φυσικα στην αποψυξη υπαρχουν απωλειες και στο σταδιο να γινουν βλαστοκυστες υπαρχουν απωλειες.

Τα κρατανε μου παν απο το κεντρο οσο πληρωνει το ζευγαρι.τωρα δε ρωτησα αν με την παροδο των χρονων αλλοιωνονται αλλα θελω να πιστευω πως οχι.ειναι τοσο χαμηλες οι θερμοκρασιες φυλαξης...το σιγουρο ειναι για να τα "καταστρεψουν" θελουν εγγραφη συναινεση του ζευγαριου.

Για το ερωτημα γιατι δε τα εκαναν βλαστοκυστες πριν την καταψυξη διαβαζα ςτο ιντερνετ οτι δε το κανουν τα κεντρα γιατι ειναι παρακινδυνευμενο να μη προχωρησουν σε βλαστοκυστες τα "φρεσκα" ενω τα κατεψυγμενα ειναι πιο ανθεκτικα ςε μια επεξεργασια.

Να καλωσορισω τα νεα κοριτσια lopez και Μαριλενα...καλα αποτελεσματα κοριτσια..

Levou περιμενουμε νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχατιςτω MARDIO Καλώς σας βρήκα!!!!ευχομαι τα Καλυτερα σε όλες. Μου λενε οτι οι βλαστοκυστες εχουν περισσότερες πιθανότητες αλλα ειναι και θεμα τύχης...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lopez και Μαριαλένα καλώς μας ήρθατε! Τελικά είμαστε αρκετές άνω των... 25! Χαχαχα! Lopez είσαι ακόμα ξάπλα ή άρχισες να σηκώνεσαι; Κάποια συμπτώματα είναι από τα φάρμακα οπότε προσπάθησε να μην τα πολυψάχνεις. Υπομονή μέχρι την άλλη βδομάδα και πολλή mammylanοπαρέα! Μαριαλένα έχεις σταθερό κύκλο; Ο γιατρός σου το αποδίδει στο άγχος ή οι δικοί σου;

ΜΙΚΑ τελικά το χούι με τις δουλειές δεν φεύγει τόσο εύκολα,ε; Να ξεκουράζεσαι όσο μπορείς (και θες!). Πότε θα ξαναπάς στο γιατρό; St3llina για τον προεμφυτευτικό χρειάζεται να έχεις πολλά έμβρυα απ'οτι ξέρω για να γίνει. Και μην νομίζετε οτι οι γιατροί στα λένε όλα. Πρέπει να τους κυνηγάς! Εγώ μετά από 2 αποβολές μόνη μου είχα ζητήσει να κάνω υστεροσκόπηση! Ήθελα να ξερα: θα μου το πρότειναν ποτέ ή όχι;!; Levou φαντάζομαι τι αγωνία θα έχεις για αύριο! Προσπάθησε να είσαι χαλαρή. Άσε που έχεις και τη μικρούλα και θα σε βοηθάει να ξεχνιέσαι τις μέρες της αναμονής!Capy πως είναι ο αντρούλης σου; Βελτιώθηκε καθόλου; Morouli τι ωραία άγχη είναι αυτά! Τελικά βρε κορίτσια η κάθε φάση έχει τα δικά της άγχη: από την πρώτη ένεση μέχρι τη γέννα, την επιστροφή στο σπίτι και όλα. Φαντάζομαι πως όταν το βλέπεις από την απέναντι όχθη έχει άλλη μαγεία!

Στα δικά μου... Όπου να ναι ο άντρας μου θα τελειώσει τη θεραπεία με τα αντιοξειδωτικά για να βελτιώσει την κατάτμηση. Άραγε πρέπει να κάνει αμέσως νέο σπερμοδιάγραμμα που θα είναι ακόμα υπό τις ιδιότητες των βιταμινών ή να περιμένει κι άλλο;

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια και καλό μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φράουλα ειμαι απο κρεβατι σε καναπε ακομη...Μονο στο τραπέζι να φάω και παλι ξάπλα. Απο αυριο λέω να σηκωθω λιγάκι. Πιστευω οτι ο,τι ειναι να γινει θα γινει....Ειναι πρώτη μου προσπαθεια. Οποτε ακομη εχω ψυχικά αποθέματα. Καλη επιτυχια σε όλες μας !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα!

Μίκα μου με το μαλακό οι δουλίτσες. Και να είναι και κανα σεντόνι ασιδέρωτο δεν χάθηκε ο κόσμος. Τα μωράκια να είναι καλά! Η Μαρία σου τι λέει τώρα που πλησιάζει ο καιρός; Τα περιμένει φαντάζομαι πως και πως.

Λόπεζ καλή επιτυχία κι από μένα! Μην κοιτάς συμπτώματα αν και είναι το ξέρω ότι είναι δύσκολο γιατί όλες το έχουμε κάνει. Υπομονή κι εύχομαι να ανακοινώσεις ευχάριστα!

Στελλίνα μου από τα τρία εμβρυάκια μου μόνο το ένα προχωράει και τα 2 παλλινδρομούν. Μακάρι να μην επηρεαστεί το μωράκι μου. Οπότε υπομονή και πολύ προσοχή.

Κάπυ και Σανταλόξυλο τι κάνετε; Δεν πιστεύω να έτυχε κι άλλη αναποδιά! Τον αγιασμό μην ξεχάσετε!!!

Λαλλούνα μου είσαι καλύτερα; Πότε θα βγει αυτή η ιστολογική να ηρεμήσετε κι εσείς; Να μάθετε τι έγινε δηλαδή.... και να το αντιμετωπίσετε την επόμενη φορά. 

Φραουλίτσα μου δεν ξέρω να σου απαντήσω για το σπερμοδιάγραμμα. Πάντως καλύτερα να συμβουλευτείτε ουρολόγο ή τον εμβρυολόγο. Αυτοί ξέρουν καλύτερα. Εμείς επειδή είχαμε μικρόβιο που το ανταλλάσσαμε μεταξύ μας, 2 εβδομάδες μετά την αντιβίωση κάναμε εξετάσεις.

Μαριαλένα μου το άγχος παίζει σίγουρα ρόλο. Προσπάθησε έστω 1-2 μήνες να το αποβάλεις κι απλά να απολαύσει ο ένας τον άλλον. Η ενδομητρίωση ξανα βγαίνει κι αν ναι μετά από πόσο καιρό;

Λεβού μου με το καλό αύριο η εμβρυομεταφορά! Μακάρι να έρθει ένα ή και δύο αδερφάκια για το κοριτσάκι σου!

Κοριτσάκι μου και Δάφνη πως πάτε εσείς; Όλα καλά εύχομαι! Δάφνη σε σένα έχουν πει φύλο; 

Μορούλι φιλιά στην κοιλίτσα! Όλα θα πάνε καλά! Κι όταν γεννηθεί πάλι αρχίζουν άλλα άγχη, έφαγε, γιατί κλαίει, είναι καλά τα κακά του, πόσο πρέπει να κοιμάται κλπ. Οπότε να σκέφτεσαι θετικά κι όλα θα πάνε καλά!

Φιλιά σε όλες! Συγγνώμη αν ξέχασα μερικές!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα DIAZ σε ευχαριστω πολύ!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα και για σένα!!!!σαν πρωτάρα ψάχνω να βρω κατι αισιόδοξο αλλα θα εμπιστεύτω εσας τις 'παλιές' και θα προσπαθήσω να μην ψάχνω συμπτωματα !!!!καλη επιτυχια σε όλες μας!!ευχαριστω για τη γλυκιά αποδοχη και ανταπόκριση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...