Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Γεια σας κ απο το σπιτι μας!!

Γυρισαμε σημερα.

Πηγαμε πδ κ ολα καλα!!!!

Diaz χαχαχαχα με εκανες κ γελασα!!! Μαμα απαω μεχι ηλιο..= μαμα σε αγαπαω μεχρι τον ηλιο οχι θα παω στον ηλιο χαχαχαχα

Καπυ μου τι να πω βρε κοπελα μου..περαστικα συντομα!!!

Λαλουνα μου!!!! Καταλαβαινω την ανυπομονησια σου αλλα θα σου λεγα να περασει το καλοκαιρακι να ηρεμησει ο οργανισμος σου κ μετα να ξεκινησετε!!

Φωτεινη μου αχχχ κοπελα μου αυτο το γιατι παντα θα υπαρχει..ακομη κ οταντα καταφερετε γιατι θα τα καταφερετε θα δεις!!!

Εχετε αλλα καταψυξη?

Αρτεμις τι ειπες πωωω,,κ γω θα χα τρελαθει..εμεις εχουμε χασει το κουνιαδακι μου απο τροχαιο..δ θελω ουτε να το φανταστω!!

Δ καταλαβαινω τι τον ανησυχει τον γιατρο σου..με το ρουλιντ μην ανησυχεις,.μου το δωσαν κ μενα για μετα την ωοληψια!!!

Γκαστρουλες τελειεςβοι ετοιμασιες!! Μοναδικες στιγμες!!!

Ματιλντακι οι γιατροι ολοι ειναι οτι να ναι ολοι ολων των ειδικοτητων!!!

Μαρντιακι πηρες τελικα στο κεντρο??για τα κατεψυγμενα σας..

Κοριτσακι το ψευδωνυμο μια χαρα σου φερε γουρι με το καλοοο!!!

Δαφνη μου απολαυσε την εγκυμοσυνη σου καλη μου ειναι μοναδικες στιγμες..χαλαρωσε κ ζησε τες!!!

Ολα θα πανε καλα αρκει να σαι προσεκτικη!!!

Σανταλοξυλο μου ζωη σε σας!!

Κ ολα να πανε προς το καλυτερο!!

Λεβου μου με το καλο η εμβρυομεταφορα!!!

Αντε το αδερφακι ερχεται!!!

Δαφνη μου mall Μαρουσι???no problem προηγεισαι εσυ!!!

Αν ξεχασα καμια σορυ..δυσκολη ωρα χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια δε την έκανα ...

Έχω ακόμα ουρεόπλασμα ...

Σιγά μη πήγαινε κάτι καλά ...

Άντε να φύγει αυτός ο Μάιος ... τι άλλο δηλαδή θα γίνει ... έλεος!

 

Σήμερα ο άντρας μου μου πέταξε να υιοθετήσουμε

Δε με χαλάει καθόλου

Και αν είναι να έρθει τρίτο από μόνο του ... ας έρθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!

Αρτεμις μην σε παιρνει απο κατω κοπελα μου!! Αν εκανες εξωσωματικες τι θα κανες??

Βλεπεις τι περνανε εδω οι κοπελες που ακομη δεν εχουν καν παιδακι!!

Χαλαρωσε ολα θα γινουν!! Σε θελω δυνατη!!

Γιατι δ σου εκανε νωριτερα εξεταση? Γιατι δ φτιαχνεται πρωτα αυτο κ μετα να ξεκινησεις?Μη παιρνεις κ τσαμπα φαρμακα?

Κορες εχει περισσεψει σε καμια Αλτερμον των 75?

Μια φιλη χρειαζεται κ δ εχει καλυψη!.

Εμεις μια χαρα κελαηδαμε ολη μεραα!!

Το Σαββατο αρραβωνιαζετε η αδερφη μοτ η μικρη..η νονα μας!!! Ποσο περιεργα νιωθω χαχα σαν μαμα της!!!

Κ τη Κυριακη η αλλη μου αδερφη βαφτιζει το αγορακι της!!

Οποτε θα με χασετε για λιγο!!

Γιαα να παρει τα πανω της το γκρουπακι μας αντε!!!!

Ολες θα γινετε μανουλες!! Να με θυμηθειτε!!

Εκει που ειστε ημουν κ εδω που ειμαι θα ρθειτε ΟΛΕΣ.!.!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

capy κι εσυ κι εγω για ευχελαιο ειμαστε πραγματικα...αλλα που θα παει τροχος ειναι θα γυρισει

Φωτεινουλα μου λυπαμαι πολυ ειλικρινα δεν ξερω τι να πω...μην σκεφτεσαι αρνητικα ομως ειναι θεμα πιθανοτητων γενικως..δεν εχει να κανει με σενα..που θα παει θα συμβει και για μας το θαυμα

λαλουνακι μου χαρηκα για τη διαθεση σου ..καλε θα κανεις σεξ να το χαρεις κι αν ερθει και νινι ακομα καλυτερα(κι εγω το χω ακουσει για την αποξεση οτι μετα ειναι πιο ευκολο)ε μα μια ατυχια 2 που θα παει θα γυρισει ο τροχος λεμε...

Αρτεμις κοριτσακι μου τουλαχιστον ειναι εντιμος ο γιατρος και στο ειπε..ειναι κατι αλμπαντιδες που σεν το λενε και μετα βιωνουμε την παοτυχια..αντε ξουξου το ουεοπλασμα....

απο μενα φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να μου έκανε πιο νωρίς την εξέταση;

κανένας γιατρός δε μου είπε να κάνω την εξέταση 

από μόνη μου την έκανα!

και σήμερα η βιολόγος έλεγε πως όχι μόνο το ουρεόπλασμα ευθύνεται για αποβολές αλλά και επηρεάζει πάρα πολύ το σπέρμα καθώς και η αντιβίωση που είχαμε πάρει ...

 

άσε ... δε περίμενα να μη με πιάσει η αντιβίωση ... ο αντρας μου δεν έχει μόνο εγώ ... τσάμπα πήρα τις ορμόνες ... τσάμπα ...

 

εννοείται δε βαρυγνωμώ ... έχεις απόλυτο δίκιο!!!! θα ήμουν και αχάριστη ενώ έχω ένα παιδάκι!

απλά το έχουμε κάνει μεσοανατολικό, όταν όλοι οι γιατροί κάθε φύσεως λένε πως μπορούμε και μόνοι μας να πετύχουμε σύλληψη 

 

κατερινάκι μου γλυκό !!!!! να περάσετε σούπερ!!!!!!!!!!!!! 

 

santaloxilo ... φαντάσου η άλλη γιατρός ήθελε - και μου έκανε την σπε/ση με ουρεόπλασμα και μου έλεγε πως δε πειράζει και θα πάρω αντιβίωση μετά ενώ η βιολόγος μας είχε πει πως το σπέρμα ήταν και πολύ καλά

τώρα τουλάχιστον - έχεις δίκιο - υπάρχει τουλάχιστον σοβαρότητα 

προτίμησαν να μη προχωρήσουν και ας πήρα ορμόνες (την πρώτη φορά δεν είχα πάρει) 

 

που θα πάει ,,, θα περάσει ο Μαιος κορίτσια και θα ησυχάσουμε ....

θα γυρίσει το τροχός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως ειναι απαραδεκτος ο γιατρος..το ουρεοπλασμα ειναι το πρωτο που κοθτανε..ευτυχως δεν πειραχτηκε το σπερμα σας...εγω εχω να ξανακανω τον Ιουνη αιματολογικες και ορμονολογικες (για να μαστε σιγουροι που βαδιζουμε)ρε κοριτσια να ρωτησω κατι..πως κλεινει καποιος ραντεβου για επιτροπη;;;(αρχιζω και το σκεφτομαι)και σου ενε αυτοι τι χαρτια θελουν;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινουλα μου πολυ λυπαμαι... κριμα. δεν ξερω ποιο ειναι το προβλημα σας αλλα λυση θα βρεθει και μωρακι θα ερθει. Κοιταμε μπροστα!

Λαλλουνα μου χαιρομαι που το παιρνεις ζεστα. Κι εγω πιστευω οτι το να αφηνω να περνα ο χρονος απραγη μου τρωει την ψυχολογια. Ευχομαι να πανε ολα τελεια την επομενη φορα. Αληθεια σου ειπε τι εψταιξε;

Σανταλοξυλο μου τα δικαιλογητικα για την επιτροπη θα τα βρεις στο διαδικτυο, καθως κι ενα εντυπο που το συμπληρωνει ο εξωσωματικος και το υπογραφει. Ραντεβου κλεινεις τηλεφωκα. Καλα ειναι να τηλ. τωρα για να βρεις ραντεβου τον οκτωβρη!

Αρτεμις μου κανει εντυπωση που κανεις δεν κοιτα το ουρεοπλασμα. Λυστε αυτο το θεμα και μετα βουρ!

Ολες παντως να ειστε αισιοδοξες και σιγουρα γυρναει ο τροχος. Και μην το βαχετε κστω μπορει να ερθει και φυσιολογικη συλληψη. Εδω ετυχε και σε μας και δεν το πιστευα, ασχετως βεβαια αν δεν πηγε καλα.

Μαρδιο μου εχω βπηθεια απο γονεις γιατι δεν μπορω να σηκωνω τον μικρουλη μου, οποτε αναγκαστικα ετσι.

Φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

 

Santaloxilo για'σενα:

 

http://www.eopyy.gov.gr/Article/DisplayArticle/526762fc-e1a4-4aaa-be45-6da382ed5672 

 

Τα τηλέφωνα της επιτροπής είναι: 210-8110684, 210-8110516 και φαξ: 210-8110528

 

Αν πιάσεις γραμμή, παίξε κι ένα τζόκερ!  [smilie=thumbsup.gi:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια εγω επιασα πολυ γρηγορα γραμμη κ γρηγορο ραντεβου!!

Εχεις κανει εξετασεις ορμονικες τελ 3 μηνο?

Σπερμοδιαγραμμα?Σαλπιγγογραφια?

Για εξωσωματικη θελει 2.

Μπορει ομως να σου γραψει το κεντρο για σπερματεγχυση που θελει 1.

Και τα φαρμακα σε φτανουν για εξωσωματικη!!

Παρτα κ να σου μεινουν αχριαστα!!

Εγω να σας πω τι σκεφτηκα?

Αν παω καλα στην αυγουλομαζωξη κ εχουμε καταψυξη σκεφτηκα με την αποφαση που εχω να παω να παρω κ για την επομενη προσπαθεια κ να τα χαρισω σε κοπελες που δ μπορουν να περασουν επιτροπη η δ τους φτανουν τα φαρμακα!!

Αφου εχω την αποφαση γιατι να πανε χαμενα?

Κριμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες μου τι κανετε???????????

κατερινακι μου μπραβο απο μενα  πολυ ομορφη θαναι η πραξη σου!!!!

ΝΤΙΑΖΑΚΙ  μου να προσεχεις παρα παρα πολυ!!!!αφου τους εχεις κοντα τους γονεις εκμεταλευσου την κατασταση!!!

αρτεμις αμαν αυτοι οι γιατροι ελεος αλλα μην το βαζεις κατω την επομενη φορα θαναι και η τυχερη!!! και εγω μονη μου θα κανω καποιες εξετασεις ακομα και αν δειξει οτι ειχε προβλημα το μωρο θα τις κανω καποιες εξετασεις γιανα ειμαι εγω καλυμενη απεναντι στον εαυτο μ,ου!!!!

οσο για μενα πηγαμε σημερα στον γιατρο ολα καλα μου ειπε και σε 2 περιοδους απο τωρα θα μπορεσουμε να ξεκινησουμε παλι σε καμια βδομαδα θα ξαναπαμε να μας πει το αποτελεσμα ιστολογικης αν και ειναι σιγουρος οτι ηταν κακο εμβρυο και οτι δεν υπηρχε αλλο προβλημα!!!θα δειξει κοριτσακια μου δεν θελω να το βαλω κατω ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΜΕ ΝΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΔΟΝΤΙΑ  αυτο λεω καθε μερα στον εαυτο μου!!!!!

σας φιλω ολες σας!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Santaloxilo και για προκληση ωορηξιας μπορεις να παρεις φαρμακα εξωσωματικης αρκετες μοναδες χωρις επιτροπη.ετσι ισχυε τουλαχιστον το 2009 που τα πηρα εγω.

Ηθελε τοτε σαλπιγγογραφια που να φαινονται ανοιχτες οι σαλπιγγες 2 σπερμοδιαγραμματα προσφατα το ενα απο το ικα και ενα προσφατο υπερηχο ωοθηκων.με αυτα πηγα σε γιατρο του ικα με γνωματευση του γιατρου μου οτι χρηζω αναγκη προκλησης και μου συνταγογραφησε αρκετες μοναδες τα οποια τοτε πηρα απο το φαρμακειο του ικα.

Και μαλιστα οταν πετυχει η εξωσωματικη και εχεις περασει απο επιτροπη παιρνεις πισω 320 ευρω.εγω επειδη δε δικαιομουν που δε περασα επιτροπη απορριφθηκα εκανα ενσταση και δικαιωθηκα.δε στο λεω αυτο για τα λεφτα προς Θεου τι ειναι τα 320 οταν για υπερηχους εξετασεις εδινα 500 το μηνα αλλα γενικως υπαρχει ευαισθησια με αυτα τα θεματα απο τις

επιτροπες.

Κατερινα και πολυ καλα θα κανεις με τα φαρμακα που σκεφτεσαινα τα δωρισεις μπραβο...

Με πηραν απο το κεντρο η βιολογος και ο ιδιος ο γιατρος ενας απο τους ιδιοκτητες.μου παν εχουμε 7 εμβρυα 3ων ημερων καταψυξη.Δε τα πετανε στα 5 χρονια οπως νομιζα και ποτε χωρις τη συγκαταθεση του ζευγαριου.

Μου πε οποτε αποφασησουμε η διαδικασια ειναι τα ξεπαγωνουν τα φθανουν στο σταδιο της βλαστοκυστης και τα τοποθετουν.

Μενει να ψησω τον κανακαρη μου!!!

Αρτεμις απο οσο ξερω το ουρεοπλασμα ευθυνεται για αποβολες αν το εχεις οχι για δυσκολια συλληψης.το οτι δεν εφυγε με τη συγκεκριμενη αντιβιωση μαλλον δε το επιασε.και μενα ειχε ο αντρας μου παιδευτηκαμε τοτε να βρουμε την δραστικη ουσια που θα επιανε το μικροβιο παρολο που καναμε και αντιβιογραμματα.

Ποσες ορμονες πηρες πια για μια σπερματεγχυση που αγχωθηκες;κλομιφαινη εννοεις η εκανες και ενεσεις;

Παντως ασχετο επειδη το ανεφερες σημερα μιλουςα με μια κοπελα απο τον ερυθρο σταυρο.

Μου λεγε το καλοκαιρι μια Ρωσιδα τουριστρια τη βρηκαν σε ενα παγκακι τυφλα στο μεθυσι με ενα μωρο 3 μηνων στα ποδια της.φυσικα το ανελαβε η προνοια την ιδια μερα και μεταφερθηκε στο νοσοκομειο.ενα ξανθο αγγελακι μου δειξε φωτο.λοιπον η μανα αφου ξεμεθυσε εφυγε το παρατησε εκει στο νοσοκομειο...παρενεβει ο εισαγγελεας και το δωσε για αναδοχη σε ενα ζευγαρι εδω στη Ροδο αμεσα δηλαδη το καλοκαιρι περσυ εγινε αυτο σε λιγους μηνες ηταν ηδη στο νεο του σπιτικο.σε αυτες λεει τις περιπτωσεις παρακολουθει κοινωνικος λειτουργος καθε μερα το παιδι το ζευγαρι το χωρο που μεγαλωνει και με τη παροδο 2 ετων αυτοματα η αναδοχη γινεται υιοθεσια με δικαστικη αποφαση.

Τωρα συγχωρεστε με αν τα λεω απλοοικα ετσι οπως μου τα πε η εθελοντρια που το φροντιζε οσο φιλοξενηθηκε στο νοσοκομειο.

Τα λεω αυτα γιατι παντα ειχα στο μυαλο μου οτι η υιοθεσια ειναι χρονοβορα απαιτει να γραψεις καποιο περιουσιακο στοιχειο στο παιδι κλπ κλπ.

Και μου πε δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι τετοιο.πριν χρονια θυμαται εςτειλαν ενα 4χρονο κοριτσακι Θεσσαλονικη που ειχε γεννηθει εδω απο ανηλικη μητερα που το αφησε στο νοσοκομειο.

Πλαροφοριακα τα αναφερω Αρτεμις μη παρεξηγηθω απλα ετυχε και τα ακουσα σημερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι μωρε..αφου τα δικαιουμαι γιατι να μη τα παρω..να βιηθηθει καποιααλλη κοπελα?

Ετσι lalouna μου!!!!! Δεν το βαζουμε κατω!!

Αυτες η αστραπη υιοθεσιες ειναι τζοκερ δυστυχως..κ ειδικα οταν υοαρχει ηδη ενα βιολογικο παιδι..δυστυχως ειμαστε πολυ πισω και σε αυτο!!

Αντε να τον πεισεις Μαρντιο!! Κριμα να χαθουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινα να γραψω!!

σας ευχαριστω ολες πραγματικα για τα καλα σας λογια!!με συγκηνητε που καταλαβαινετε για πιο λογο συγκηνηθηκα περισσοτερο που ειναι κοριτσακι,οχι οτι αν ηταν αγορακι θα ενιωθα διαφορετικα!

 

φωτεινη μου διαβασα τα αποτελεσματα και στεναχωρηθηκα πολυ!δεν υπαρχει γιατι κοριτσακι μου!!ολες το εχουμε περασει αυτο το σταδιο!παρε το χρονο σου αλλα να μην το βαλεις κατω και θα τα καταφερεις!

 

lalluna μου σε σενα βλεπω τον εαυτο μου και μου αρεσει!!θελω να πω οτι δεν μπορουσα να αφηνω το χρονο να περναει!οι 2 μηνες θα περασουν γρηγορα και θα πανε ολα καλα! 

 

Αρτεμις και μια φιλη μου ειχε ουρεοπλασμα αλλα ταλαιπωρηθηκε λιγο να φυγει!στο τελος για να φυγει πηρε μια πολυ δυνατη αγωγη!μετα προχωρησε σε εξωσωματικη και τωρα οπου να ναι γενναει!

 

diazaki ξερω οτι ειναι δυσκολο να μην μπορεις να σηκωσεις το μικρουλη σου αλλα πρεπει να προσεχει ετσι κολελα μου?

 

capy,santaloxilo που θα παει βρε κοριτσια θα γυρισει ο τροχος φτανει να το πιστεψετε!για καλο και για κακο καντε ενα ευχελαιο για το ματι ειναι κακο πραγμα!

 

mardio μου νομιζω οτι και για σπερμ/ση πρεπει να περασεις απο επιτροπη!παλια δεν ηταν ετσι!μακαρι να πεισεις τον αντρουλη σου μια και το θελεις παρα πολυ!φιλακια στα κοριτσακια σου!

 

κοριτσια μου συγνωμη για τα κοριτσια που ξεχασα!ξερετε οτι σας σκεφτομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!σας διαβαζω αλλα δεν προλαβαινα να γραψω!!

σας ευχαριστω ολες πραγματικα για τα καλα σας λογια!!με συγκηνητε που καταλαβαινετε για πιο λογο συγκηνηθηκα περισσοτερο που ειναι κοριτσακι,οχι οτι αν ηταν αγορακι θα ενιωθα διαφορετικα!

 

φωτεινη μου διαβασα τα αποτελεσματα και στεναχωρηθηκα πολυ!δεν υπαρχει γιατι κοριτσακι μου!!ολες το εχουμε περασει αυτο το σταδιο!παρε το χρονο σου αλλα να μην το βαλεις κατω και θα τα καταφερεις!

 

lalluna μου σε σενα βλεπω τον εαυτο μου και μου αρεσει!!θελω να πω οτι δεν μπορουσα να αφηνω το χρονο να περναει!οι 2 μηνες θα περασουν γρηγορα και θα πανε ολα καλα! 

 

Αρτεμις και μια φιλη μου ειχε ουρεοπλασμα αλλα ταλαιπωρηθηκε λιγο να φυγει!στο τελος για να φυγει πηρε μια πολυ δυνατη αγωγη!μετα προχωρησε σε εξωσωματικη και τωρα οπου να ναι γενναει!

 

diazaki ξερω οτι ειναι δυσκολο να μην μπορεις να σηκωσεις το μικρουλη σου αλλα πρεπει να προσεχει ετσι κολελα μου?

 

capy,santaloxilo που θα παει βρε κοριτσια θα γυρισει ο τροχος φτανει να το πιστεψετε!για καλο και για κακο καντε ενα ευχελαιο για το ματι ειναι κακο πραγμα!

 

mardio μου νομιζω οτι και για σπερμ/ση πρεπει να περασεις απο επιτροπη!παλια δεν ηταν ετσι!μακαρι να πεισεις τον αντρουλη σου μια και το θελεις παρα πολυ!φιλακια στα κοριτσακια σου!

 

κοριτσια μου συγνωμη για τα κοριτσια που ξεχασα!ξερετε οτι σας σκεφτομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα , καλημέρα!Χθες είχαμε επισκεψη στο γιατρο μας! Καναμε τη 2η δοση κορτιζόνες , αλλα μολις τις κανω με πιανει ο πονος απ την πλατη μεχρι τον αυχενα όπως την άλλη φορα..Κανενα νευρο θαπιεζεται δεν ξερω..χαλαλι για τα μικρα μου!!!Τα μωρουλινια καλα ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ μεγαλωνουν , απλα με στεναχωρησε γιατι μου ειπε πως πρεπει οπωσδήποτε να ξεπεράσουμε την 35η εβδομαδα για να μην χρειαστεί να φυγουν Αθηνα η Κρητη.Ουτε να τα σκέφτομαι δε θελω....απλα ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ για τα καταφερω!!!!!Τη νυχτα εννοείται χαλια υπνο 2-3 ωρες και μεσα στην ανησυχια...και καμια φορα κοιμάμαι κ το πρωι...Σανταλοξυλο με υστεροσκοπηση την εκανα ηταν στην μητρα εμενα ο πολυποδας.Πολύ καλη αναρρωση ειχα ! Ολικη ναρκωση βεβαια.Κοριτσακι μου τι ωραια , πω πω μια τσαχπινουλα κορη , θα τρελαθητε οι κορες είναι τσαχπινες κ ζουζουνες.Καπυ περαστικα στον αντρουλη σου και κανε το αγιασμο. πρεπει να το κανω και γω και ολο το αναβαλλω.Κατερινακι ωραια με τον Αλεξανδρο που είναι καλα! Εχετε προετοιμασιες για χαρες ε? Τελεια !!!!!!!!!!!! τρεις αδερφες ειστε? Να ζησετε! Παντα ηθελα μια αδερφουλα και χαιρομαι που η Μαρια μου θα εχει!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δαφνη να μην εισαι αγχωμενη χαλαρωσε και απολαυσε την εγκυμοσυνη σου!!!!!!!!!!!!Πηγες 15 εβδομάδων βρε θηριο μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!! Αληθεια σου ειπαν φυλλο? Αρτεμις ευτυχως που ειστε καλα ολοι...Παναγια μου δεν ξερεις από που θα σου ερθει...Λαλλουνακι,Μωρουλι,Μαρντιο εξαφανισμενη και Φραουλιτσα εμεις τα λεμε ! Ααααααααααα ξεχασα να σας πως από την Κυριακη πριζοντε και τα ποδια μου......ευτυχως οι εξετασεις καλες! Παω να μαγιρεψω στους ρυθμους της χελώνας όπως η Μωρουλι. Επισης θελω να παρω τα πραγματα τα δικα μου να τελειωνω να ετοιμασω βαλιτσα...Φωτεινη παρε τον χρονο σου και να εχεις πιστη!Στελλινα σου στελνω φιλια!Καλο μεσημερι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι χαμος στη δουλεια το χασαμε το chatακι μας...βρε κορη...

Μια χαρα καλε θα τα πας αφου εισαι αστερι!! Εξαλλου σου ξαναπα και μενα ετσι με φοβιζαν και 36 εβδομαδων εφτασα και ουτε θερμοκοιτηδα δεν μπηκαν....ακομα καλυτερ θα τα πας...

Κοριτσακι μου για προκληση ωορηξιας της εγραψα της santaloxilo οτι δε θελει επιτροπη για τα φαρμακα οχι για σπερματεγχυση.

Κατερινα με το καλο οι αδερφουλες το ΣΚ ολα μαζι...

Και μενα μου αρεσουν οι μεγαλες οικογενειες αλλα εργαζομενη και πολυτεκνη μανα δυστυχως δε συνδυαζονται η εισαι συνεχως σε εγρηγορση μεχρι που κλενεις μια θεση στο Δαφνι!!

Αντε ενα ξεκουραστο ΣΚ να ευχηθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, εδω ειμαι και εγω η οποια Μικα μαζι εμεις, τα βραδυα μας τα ομορφα που περναμε, εχτες ο μικρος με ξεσκισε ειχε πΡι τοσο χαμηλα ποδι χερι ιδεα δεν εχω με κλωτσαγε χαμηλα με εσπρωχνε χαμηλα χαλιατο βραδυ, εκεινος να ειναι καλα και ας μην κοιμαμαι, βεβαια και εγω η σκυλα η μανα δεν τον αφηνω σε ησυχια ολη μερα, τον κουραζω μωρε!!!

Mardio ηθελα να σου πω πως αν αποφασισετε να μην τα χρησιμοποιησετε τα παγωτινια σας να σκεφτεις να κανεις δωρεα !

Κοριτσακι, κοριτσακι;;;; Σουπερ μπραβο κουκλιτσα μου. Σου ευχομαι μεσα απο τις δυο καρδουλες μου να ειναι τελειομηνη και υγειεστατη εγκυμοσυνη!!! Ολα θα πανε μια χαρα και να μην κανεις ουτε μια στιγμη αρνητικες σκεψεις, μονο θετικες μονο!!!!

Laluna και βεβαια δεν το βαζεις κατω!!! Σε καμια μας δεν ηταν ευκολο γλυκια μου τα εχουμε πει. Ναι α γινεις μανουλα.

Αρτεμις, santaloxilo, κατερινα, φωτεινουλα, stelina,matildaki,diazaki φιλια φιλια φιλια πολλλααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τη καρδια να κανω βρε morouli δωρεα...στην ιδεα οτι σε καποιο αλλο μερος του πλανητη θα μεγαλωνουν παιδια απο δικο μας γενετικο υλικο και δε θα τα ξερω καν!!!! Ειμαι πολυ συντηρητικουρα σε αυτα....να μου πεις αν εσυ εψαχνες για δωρεα εμβρυων και δεν εβρισκες τοτε θα γινοσουν μοντερνα;;;;;

Ουφ....δυσκολη αποφαση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αληθεια ειναι οτι εχεις εμβρυα και ειναι δυσκολο αλλα και δεν εχω ακουσει για εμβρυο δοτων, ενα δικιο το εχεις, εγω μπερδευτηκα με την ιδεα οτι ειναι μονο ωαρια. Νομιζω οτι ενα μεγαλο δικιο το εχεις. Και σε μενα θα ηταν δυσκολο!!!! Αραγε να συμβαινει και αυτο; Δηλ να παιρνει ετοιμο εμβρυο; Ποιος ξερει;

Καλημεραααα καλο μηνα!!! ΚΑΛΟΚΑΙΡΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλημερα!χθες κατι ακανε ο γιος μου στον υπολογιστη και νομιζαμε οτι καηκε αλλα ευτυχως ακαψα μονο την μπαταρια!!ουφ γιατι που χρηματα για να παρουμε αλλον!

 

ΜΙΚΑ μου χαιρομαι που τα μωρακια σου ειναι μια χαρα!!υπομονη και να ξεκουραζεσαι!!η αδελφη μου γεννησε τα διδυμα 36+1 και ολα πηγαν μια χαρα!

 

morouli Μου σε ευχαριστω μεσα και απο τις 2 καρδουλες μου και ευχομα και σε σενα να πανε ολα καλα με το μωρακι σου!οσο πλησιαζει ο καιρος ο υπνος δεν ειναι πολυ ευκολος!!

 

mardio συμφωνω και εγω μαζι σου στο θεμα της δωρεας!ειναι δυσκολο πραγμα!

 

α κοριτσια καλο μηνα να εχουμε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα τι κανετε;;εγω παλι ηθελα να ρωτησω πως ξερουμε οτι δεν τα κανουν δωρεα χωρις να μας ρωτησουν;;πχ σου λενε ειχε 5 προχωρησαν τα 3 ..που ξερουμε αν τα αλλα 2 πηγαν καπου αλλου;;;μια φιλη μου τους ειχε ρωτησει στην κλινικη που ειχε τα ωαρια της γιατι απο 9 που πηραν προχωρησαν μονο τα 5 εβαλε 2 και μειναν 3 ..οταν λοιπον τους ρωτησε πως ξερουμε τι τα κανετε η απαντηση ηταν"πως ειναι θεμα ηθικης και δεν θα το καναμε ποτε αυτο...."γενικα λοιπον δεν ξερω τι ισχυει..αλλα δεν θα θελα να το σκεφτομαι κι ολας...με την ιδια λογικη και στη σπερματεγχυση δεν ξερω αν ολο το σπερμα του καλου μου ηρθε σε μενα..ή αν αυτο που ηρθε ηταν του δικου μου.τι να πω...ο στοχος μετραει...κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα κοριτσια μου με πολλες θετικες χοριακες!!!τι κανετε?

Ειδα οτι το κοριτσακι μου θα κανει ενα πανεμορφο κοριτσακι?πολυ χαιρομαι να σου πανε ολα τελειαααααα!!!

δεν σχολιαζω καθε μια ξεχωριστα γιατι θα ξεχασω σιγουρα καποια...

εμεις ειμαστε καλα μεγαλωνουμε κ τρελαινουμε ολο κ πιο πολυ την μαμα κ τον μπαμπα χιχιχιχι οι ετοιμασιες για την βαπτιση συνεχιζονται κανονικα,ανυπομονω να ερθει η ωρα!

πολλα φιλια σε ολες σας κ ιδιαιτερα στα σποροεμβρυακια σας χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα, με εχει πιασει ενα αγχος βρε κοριτσια για τις πρωτες μερες με το μωρο στο σπιτι. Εχει αρχισει κιολας να μου φενεται βουνο. Πως θα τα καταφερω να το κανω μπανιο κατω απο το τρεχουμενο νερο, πως θα το θηλασω αυτα τα δυο προς το παρον με εχουν ηδη τρομαξει!

Rosaki ειναι υπεροχα ολα αυτα ε; Μπραβο βρε μανουλα χερομαι πολυ για σενα!!!

Santaloxilo καλη η απορια σου!!

Φιλια σε ολατα κοριτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...