Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

Σανταλοξυλακι,Πρασινη και Καπυ καταλαβαινω πως νιωθετε βλεποντας φιλες και γνωστες απο τον περιγυρο να μενουν εγκυες,μια τοσο φυσικη και απλη διαδικασια που οι περισσοτερες γυναικες τη θεωρουν δεδομενη.Ομως μην ξαναπειτε χαζομαρες περι Θεικης τιμωριας γιατι βγαινω εξω απο τα ρουχα μου.Ειναι τοσο τραβηγμενο σα να λετε οτι ολες εδω μεσα ειμαστε ενα ματσο αμαρτωλες που ο Θεος μας δοκιμαζει και η λιγοτερο αμαρτωλη κερδιζει παιρνοντας δωρακι ενα μωρο.Εγω θα το εθετα καπως αλλιως:οτι κανενας οργανισμος δεν ειναι ιδιος και απλα καποιοι θελουν παραπανω προσπαθειες για να τα καταφερουν.Θα μου πειτε ποσες προσπαθειες;Με τον καταλληλο γιατρο που θα ειναι πρωτα απο ολα ανθρωπος και θα σας αντιμετωπιζει σαν μεμονωμενες περιπτωσεις και οχι σαν πορτοφολια,θα βρειτε τη λυση και θα γινετε μανουλες.Το θεμα ειναι ποσο αντεχετε οικονομικα και σωματικα τις αποτυχιες.Νομιζω ομως οτι καθε γυναικα που δεν εχει παιδακι θα το προσπαθησει μεχρι εσχατων.Σανταλοξυλο με την επιτροπη θα εχεις φαρμακα για 2 προσπαθειες οποτε μην ανησυχεις τοσο για το κοστος.Και αφου εισαι Αθηνα εχεις πααααααρα πολλες επιλογες να δεις

μεχρι πού φτανει η τσεπη σου,μην κρινεις απο εμας που δε μας ειπαν καν για την επιτροπη και το εμαθα απο εδω στο φορουμ οταν ηδη ηταν αργα-ειπαμε εμεις ψωνισαμε απο χερι....

Και κατι ακομη που δε σχετιζεται με μητροτητα αλλα με αυτα που εγραψα παραπανω περι αυτονοητων διαδικασιων:Απο το 2009 ταλαιπωρουμαι με προβλημα στα ποδια μου σε σημειο να μην μπορω να προχωρησω καθολου χωρις αφορητους πονους και κλαματα.Φυσικα και δε μπορουσα να δουλεψω-γιατι σε ποια δουλεια να σε παρουν οταν δεν περπατας;-και βεβαιως και κοιτουσα τους αλλους και ελεγα εγω ποτε θα περπατησω;Κατι τοσο αυτονοητο για ολους μας εγω το στερηθηκα και το εκτιμησα οσο τιποτα.Για να μη μιλησω οταν τελικα εκανα εγχειρηση και μονο τουαλετα μπορουσα να παω.Τωρα,καθε μερα που σηκωνομαι στα ποδια μου ευχαριστω το Θεο και δε θεωρω τιποτα αυτονοητο.Το εχω πει και θα το ξαναπω:υγεια και μονο υγεια.

Οπως καταλαβατε και απο την ωρα που γραφω εχω βρικολακιασει και ξαγρυπναω γιατι ποναει η κοιλια μου μια που θα αδιαθετησω οπως φαινεται.Καπυ η περιοδος που περιμενεις μαλλον ερχεται προς το μερος μου.....Μια χαρα σε βρισκω με τις διακοπουλες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια μου καλά!

Θέλω να μου είστε αισιόδοξες!

Όλα στο τέλος θα πάνε καλά

και αν δεν είναι καλά 

δεν είναι το τέλος!!!!

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Μπορεί να έχω μέρες να γράψω, αλλά έχω διαβάσει όλα σας τα νέα. Χαίρομαι που είστε όλες σε δημιουργική φάση και λυπήθηκα που τα νέα της st3lina δεν ήταν ευχάριστα. Δεν καταλαβαίνω γιατί εκνευρίστηκε ο γιατρός σου με το μπλοκάκι. Είναι φυσιολογικό να έχεις απορίες ιδίως αφού ήταν η πρώτη σου προσπάθεια και ήταν ειδικές οι συνθήκες. Δεν θυμάμαι αν σας το είχα πει, αλλά εγώ είχα μεταφέρει τα δυο τελευταία μου κατεψυγμένα έμβρυα από το κέντρο που πήγαινα σε ένα άλλο. Δεν είναι δύσκολη η διαδικασία και δε νομίζω οτι μπορούν να σου τα σαμποτάρουν με κάποιο τρόπο. Εμένα αυτό που με είχε στεναχωρήσει είναι πως μετά από 3 και χρόνια στο συγκεκριμένο κέντρο κανείς δεν με ρώτησε για ποιο λόγο τα παίρνω και ούτε εμφανίστηκε έστω ένας από τους γιατρούς ή τις μαίες που μέχρι τότε ήταν στα γλυκόλογα και τις αγκαλιές... Ιδιαίτερα νέα δεν έχω. Είμαι κι εγώ στη φάση της prasini και το παλεύω. Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια αγωνίστριες!

Κοριτσάκι μου σε ευχαριστώ για τη στήριξη, όπως και όλες τις άλλες κοπέλες για τη θετική τους ενέργεια! 

Santaloxylo μου όλα αυτά που νιώθεις είναι φυσιολογικότατα και όλες έχουμε κάνει τέτοιες σκέψεις, κι ένα γιατί μας κατατρώει. Ακόμα κι εγώ που έχω ένα παιδάκι και μαθαίνω για εκγυμοσύνες έκπληξη πάντα αναρωτιέμαι γιατί πρέπει εγώ να περνάω όλα αυτά που για άλλους είναι αυτονοητα (ενεσεις, εξετασεις, αγωνίες αναμονη κλπ). Κι όταν ακούω ζευγαρι να λέει θέλουμε γρήγορα παιδί και τώρα ξεκινούν προσπάθειες εύχομαι μέσα μου να τους έρθει τόσο εύκολα και τόσο απλόχερα που να μη χρειαστεί να περάσουν όσα πέρασα εγώ που και πάλι ευχαριστώ το Θεό που δεν πέρασα  πολλά σε σχέση με αυτά που ακούω. 

Όπως λέει και η σοφή Μαρδιό δεν είναι τιμωρία για κάτι, αλλά δοκιμασίες, σε μας έτυχε αυτό, σε άλλους τυχαίνει κάτι άλλο, σε άλλους πιο σοβαρά θέματα, σε άλλους πιο εύκολα. Σημασία έχει να σηκωνόμαστε στα πόδια μας και να προχωράμε. 

Στελλίνα έχεις τραβήξει πολλά κι αυτό που κάνεις για την αδερφή σου μετά από τη δική περιπέτεια το κάνει ακόμα πιο μεγαλειώδες. Δώστε μια ευκαιρία στα κατεψυγμένα, τα ποσοστά να πάνε καλά είναι μεγάλα. αν και όπως λέει κι ο γιατρός μου δεν υπάρχουν ποσοστά. Κάνει τη δουλειά του, το σταυρό του και μετά ο Θεός αναλαμβάνει δράση. Βέβαια η αδερφή σου και φυσικά εσύ είστε που αποφασίζετε τι θα κάνετε. 

Capy, Πράσινη, Σανταλόξυλο, Φραουλίτσα και όποια άλλη κοπέλα προσπαθεί να ξέρετε ότι μανούλες θα γίνετε. Είναι λογικό να  πέφτει η ψυχολογία, αλλά μωράκι/-α θα έρθουν. Γι αυτό να είστε σίγουρες! 

Από μένα ένα δυνατό ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥ να γεμίσουν οι κοιλίτσες μωράκια! 

 

ΥΓ Capy οι Σποράδες είναι τέλειες!!! Να περάσετε τέλεια και να ηρεμήσετε. Πριν κάνω την πρώτη μου εξωσωματική είχαμε πάει κι εμείς ένα ταξίδι και βλέπαμε σε κάθε γωνία μανάδες με μωρά στα καρότσια... άσε τα δίδυμα... λες και το έκαναν επίτηδες... παντού μωρά! Αλλά παραδόξως αντί να μας ρίχνει αυτό λέγαμε ότι κι εμείς θα τα καταφέρουμε, και να που ήρθε το αγοράκι μας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπραβο σε οσες ακουσατε καρδουλα απολαυστε τωρα..ντιαζ οντως οταν καποιο εμβρυο παψει να αναπτυσσεται τοσο νωρις αποβάλεται μονο του..κουραγιο σε ολες..Στελλινα θαυμασιο αυτο που κανεις για την αδερφη σου! θα τα καταφερεις!Σανταλόξυλο ολες τα περάσαμε αυτα..εγω δεν ειχα προβλημα με τα νεογέννητα..με τις εγκυμοσυνες δεν αντεχα..μου θυμιζαν και με αγχωναν οτι εγω ακομα δεν ειχα μια εγκυμοσυνη..και οχι μονο εμεναν,γεννουσαν κιολας κι εγω εκει να περιμενω..Πιστεψε οσο μπορεις οτι θα ρθει η σειρά σου γιατι πίστεψε με ερχεται..Κανένας θεος δεν θέλει να δοκιμάζει καμια κοπέλα και καμια δεν πληρώνει αμαρτίες.Παρτε αυτήν την εμπειρία ως έχει και κρατήστε τη δύναμη, τις φιλίες και όλα όσα έχει να σας δώσει.Υπομονή και επιμονή. Κάθε ένας έχει τα δικά του προβήματα ..μην το βάζετε κάτω.Δεν θυμαμαι να γράψω για κάθε μια μπαινω ποτε ποτε να βλέπω πως πάτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε?εγω ειχα καποιες ενοχλησεις στην ευαισθητη περιοχη εξωτερικα και πηρα τηλ.το γατρο και μου ειπε οτι ειναι μηκυτες απο την αντιβιωση!αυτο μας ελειπε αλλα τι να κανουμε!μου ειπε να κανω πλυσεις με χαμομηλι και αν δεν εχει περασει μεχρι τη δευτερα θα μου γραψει αγωγη!

 

stellina πραγματικα σας πηρε παρα πολλα και δεν ξερω πως τα δικαιολογει!ολοι εχουν ριξει τις τιμες τους και κανουν και προσφορες και αυτοι εκμεταλλευονται τον κοσμο!

 

φραουλιτσα μου χαιρομαι που μπηκες και εισαι καλα!ευχομαι συντομα να εχεις νεα!

 

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου γλυκά, 

πόσο χαίρομαι να βλέπω την φραουλίτσα και το cuandaki μας να μπαίνουν και να μας λένε τα νέα τους δεν λέγεται!

Cuando μου αγοράκι βλέπω το αδελφάκι της μικρούλας σας ε? Με το καλό κοπέλα μου, να είναι γερό και να συμπληρώσει την όμορφη οικογένειά σας!

Όσο για τις ανασφάλειες, την στεναχώρια και αυτό το γιατί είναι δυστυχώς κάτι που περνάμε όλες μας όσες παλεύουμε να κάνουμε τα παιδάκια μας... Δεν χρειάζεται να σας πώ πόσες φορές έχω κλάψει, έχω ενοχληθεί και έχω απογοητευτεί κι εγώ τα έχετε περάσει όλες. Όμως ειλικρινά πιστεύω ότι έχει ο Θεός για όλους και δεν θα αφήσει καμιά χωρίς παιδάκι! Ο άντρας μου κάποτε που έκλαιγα μετά απο μια αποτυχία μου είπε, "μην κλαίς βρε χαζούλα είναι δυνατόν να έχουμε τόοοοοση πολύ αγάπη να δώσουμε και να μείνουμε έτσι? Με τον ένα ή τον άλλο τρόπο γονείς θα γίνουμε, ακόμα και αν χρειαστεί να υιοθετήσουμε τα παιδάκια μας..." Και είχε δίκαιο ρε κορίτσια απλώς θέλει δύναμη και υπομονή για να συνεχίσουμε τον αγώνα, ότι δηλαδή χρειάζεται και για να είσαι γονιός...τώρα το καταλαβαίνω. 

Σας φιλώ όλες και να ξέρετε ότι σας έχω στις προσευχές μου κάθε βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια μου τι περναει η καθε μια μας ξεχωριστα για να αποκτησει παιδακι!ειναι σε μερικες γυναικες δυσκολος ο δρομος για να φτασουμε στην μητροτητα αλλα αξιζει τον κοπο κ την ταλαιπωρια!!!ακουτε συνεχεια λογια οτι θα ερθει η ωρα σας,μην στεναχωριεστε,συνεχιστε τον αγωνα κ ειναι πραγματικα ολα αληθινα!!!!ακουστε τα αλλα μην μεινετε μονο εκει βαλτε τα σαν στοχο κ μονο οταν τον πετυχετε να σταματησετε,ετσι μια μερα θα ειστε κ εσεις στην θεση μας!!!!

Στελλινα μου παρε τον χρονο που θελει η αδερφουλα σου κ συνεχισε με τα κατεψυγμενα κ εγω πιστευω πολυ οτι ειναι τυχερα!!!!θα σου προτεινα κιολας να αλλαξεις κ κεντρο μεταφεροντας τα παγωτινια σου,παρε τις πληροφοριες που χρειαζεται κ καντο...το παν ειναι ο γιατρος μας να ειναι σωστοτατος κ ετοιμος να ακουσει τα παντα απο εμας οχι να ενοχλειτε που τον ρωταμε μην τρελαθουμε...εγω ειμαι πολυ τυχερη που πηγα στο συγκεκριμενο κεντρο,σε οσες με ρωτανε θα τους το προτεινω ανεπιφυλακτα ειναι ολοι τους πανω απο ολα ΑΝΘΡΩΠΟΙ κ πολλοι καλοι γιατροι...το μορουλι μας το ξερει απο πρωτο χερι αυτο ;) βεβαια βρισκεται Αθηνα απλα το αναφερω....

φιλακια πολλα στις εγκυουλες κ τις φουσκωμενες κοιλιτσες!!!

cuando συγκινουμαι που εισαι παλι εγκυουλα θυμαμαι τοτε που προσπαθουσες κ εσυ για το πρωτο...γερα να ειναι κα τα δυο σου παιδακια!!!

levou μου συμφωνω απολυτα σε ολα!!!

φιλια πολλα σε ολες σας συνεχιστε δυναμικα ειμαστε μαζι σας!!!!

ας ριξουμε κ ενα γερο φυσηματακι να ανεβουμε λιγακι φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ, κάποιος μου κάνει πλάκα!

που είναι η κυρία περίοδος που την περιμένω από εχθές και που τους 3 τελευταίους μήνες έρχεται και 2 μέρες νωρίτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΒΛΕΠΩ ΠΕΣΜΕΝΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΕΝΕΤΕ Η ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΚΑΙΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!ΕΧΕΤΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟΝ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΟΤΙ ΛΕΤΕ ΤΟΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΟΛΕΣ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ ΝΑ ΓΕΝΝΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΜΕ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΧΩΡΙΣ ΜΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟ ΤΡΕΝΟ!!!!!ΝΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΕΓΚΥΕΣ ΚΙΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΣΑΝ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΟΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ ΕΚΕΙΝΟ ΝΑΡΘΕΙ ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΤΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!ΔΥΝΑΜΗ ΕΠΙΜΟΝΗ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΑ ΤΡΙΑ ΑΓΑΘΑ ΠΟΥ ΚΑΜΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΠΛΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!!!!!

ΣΑΣ ΕΧΩ ΟΛΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΝΑ ΧΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!ΕΧΕΤΕΒ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΑΔΥΝΑΤΩ ΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΓΡΑΨΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!ΧΙΙΧΙΧ

ΑΡΤΕΜΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΑΝΧΩΘΕΙ ΓΙΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΚΟΜΑ?

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΣΕ ΑΦΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΩΓΗ!

ΕΓΩ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΩΤΕ ΕΝΤΟΝΑ ΑΛΛΩΤΕ ΠΟΛΥ ΙΠΙΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ!!!ΕΧΩ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΥΡΛΑ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΡΝΕΙ ΑΝ ΟΛΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ!!!! ΤΗΝΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΓΟΥΝΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΟΤΙ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΗΘΙΚΟ ΑΚΜΑΙΟΤΑΤΟ ΘΕΛΩ!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μεσημερι κοριτσια μου!!!Καπυ και Αρτεμις αδιαθετησατε;Σας εχω στο νου μου...

Εγω εδω και 12 μερες περιμενω να αδιαθετησω αλλα τιποτα.Τρελαθηκαν οι ορμονες μου τι να πω...Αν δεν ειχα κανει και δευτερη χοριακη θα μου εμπαιναν ιδεες.Αναγκαστικα περιμενω και ποναω,6 το πρωι κοιμηθηκα.Οι υπολοιπες τι κανετε,πού ειστε;Πολυ ησυχια εχει το φορουμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν τα κορίτσια;;

Δεν θέλω ηττοπάθειες!! Ε όχι να στεναχωριέστε που δεν έρχεται και η ακατανόμαστη! 

Άρτεμις μήπως παίζει εγκυμοσύνη και γιαυτό αργεί;

Στελλίνα μου και Capy υπομονή βρε κοριτσάκια. Που θα πάει θα έρθει να ηρεμήσετε!

Φωτεινή πως πας; Έκανες εμβρυομεταφορά;

Rose μου φιλιά στο κοριτσάκι σου!!

Cuando πολύ χάρηκα που μπαίνεις και γράφεις! Αγοράκι το δεύτερο ε;; Άντε με το καλό!

Κοριτσάκι μου μακάρι να φύγουν οι μύκητες γιατί η ενόχληση αυτή είναι πολύ εκνευριστική! Θα περιμένω νέα σου!

Δάφνη εσύ καλά;

Λαλλούνα μου καλά τα λες! Υπομονή κι όλα θα γίνουν! Αν όμως σου επιτρέπει ο γιατρός βγες βρε κοριτσάκι μαι βόλτα, όχι περπάτημα κλπ, να κάτσεις για καφέ γιατί όλο μέσα θα τρελαθείς με την καλή έννοια βέβαια γιατί έχεις την καλύτερη παρέα!

Φιλιά σε όλες κι ένα δυνατό φύσημα από μένα ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!εγω ουτε να ψηφισω δεν πηγα σημερα!!

τι κανουν τα κοριτσια μου?σας διαβαζω αλλα δε θελω να μου πεφτετε ψυχολογικα!ολες εχουμε περασει απο τα ιδια συναισθηματα και καταλαβαινουμε η μια την αλλη!φανταστειτε οτι εγω σαββατο γενναω το κοριτσακι μου και ειμαστε ολοι στα μαυρα χαλια και κυριακη πρωι η αδελφη μου μας λεει οτι ειναι εγκυος!εγω πως να νιωσω?αφηστε κοριτσια δυσκολες στιγμες περασαμε!βεβαια χαρηκα για την αδελφη μου αλλα ολα τα γεγονοτα ηταν παρα πολλα για μενα!αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι μονο οι δυνατοι ανθρωποι τα καταφερνουν και φτανουν το στοχο τους!

εγω αυριο θα παω να δω τι γινεται με τους παλιομυκητες!!

 

diazaki μου τι κανεις?εισαι ξαπλα?

 

αρτεμις oταν θελεις να ερθει η ακατανομαστη δεν ερχεται!και εμενα μου εχει τυχει αρκετες φορες!

 

lalluna και εσυ ξαπλα ε?ασε ενω ειναι για καλο σκοπο εγω που ειμαι ξαπλα τοσο καιρο μερικες φορες γκρινιαζω!

 

stellina εγω οταν εκοψα τα φαρμακα μου ηρθε η ακατανομαστη μετα απο περιπου 4 μερες!κατι θα παιζει με τα ορμονικα σου!

 

capy Μου ακομα να σου ερθει και σενα?ακομα πονας πολυ?περαστικουλια!!

 

φωτεινη τι κανεις κοριτσακι μου?μπες να μας πεις τι εγινε!

 

rosaki μου ευτυχως που μπαινεις και εσυ και τα αλλα κοριτσια!μου ελειψε η janollino και θα ηθελα να μαθω νεα της!φιλησε μου τη μπουμπου σου!

 

cuando ωραια τωρα θα εχεις ζευγαρακι!!πολυ χαιρομαι κοριτσακι μου!

 

φιλακια  και στα κοριτσια που ξεχασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε???

εγώ επέστρεψα απο τον τόπο καταγωγής μου κ επιτέλους σήμερα πρωί-πρωί ήρθε η περίοδος!!!Να φανταστείτε δεν πονάω καθόλου πλέον!Σήμερα ξεκίνησα κ τα αντισυλληπτικά κ αύριο θα πάω στον γιατρό μου να μου γράψει κάποιες εξετάσεις για την κύστη.

Αχ επιτέλους κορίτσια γτ δεν την πάλευα άλλο!!!!

Στελλίτσα?Άρτεμις?? Εσάς σας ήρθε?

koritsaki mou νομίζω πως αυτέσ οι ξάπλες είναι κ οι πιό γλυκές!Υπομονή κορίτσι μου!

κ εγώ που πήγα να ψηφισω τι κατάλαβα?χθες οι φίλες μου με πειράζανε γτ σε όοοολες τις εκλογές ως τώρα ήμουν εφορευτική!!!Ευτυχώς όχι φέτος!Οπότε μες στην καλή χαρά πάω να ψηφίσω,δίνω την ταυτότητά μου κ με ενημερώνει μια ξυνή δικηγόρος πως είμαι κ φέτος εφορευτική!!!

Το χαμόγελο έσβησε απ τα χείλη μου.....το βλέμμα μου αγρίεψε κ ήθελα να δαγκώσω την ξυνή!

Πήρα βαθιά ανάσα κ της εξήγησα ήρεμα πως δεν έλαβα καμία κλήτευση απο αστυνομικό φέτος,ούτε καν τηλεφωνική.Μου λέει δεν έχει σημασία.Της λέω μπορεί για σένα να μην έχει αλλά εγώ θα φύγω!Βρείτε τα με τον αστυνομικό που δεν μου παρέδωσε τπτ!κ έτσι έκανα!!!

Είπα κ εγώ!!!Μα πώς είναι δυνατόν να λείπω εγώ απο την εφορευτική?χαχαχαχαχαχχα!!!!!Παραλίγο να την πατήσω!!!!

Αυτά τα νέα μου!!!!

Σας φιλώωωωω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κορίτσια μου ήρθε εχθές το βράδυ!

Με έσκασε!

Πάντα έρχεται 2 μέρες πριν και τώρα 2 μέρες μετά

Τρελάθηκα όλο το ΣΚ

Οχι τίποτα άλλο έχω ήδη κανονίσει το ραντεβού για τον υπέρηχο και έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα θα είναι νωρίς και πρέπει να αλλάξω το ραντεβού και δε θα βρίσκουμε κενό κλπ

Τι να κάνουμε ... υπομονή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!,δυστυχως μπαινω να σας πω ασχημα νεα το μπεμπακι παει σταματησε η καρδουλα του!,αυριο παω να με καθαρισουν,!εδπασε η καρδια μου σημερα νιωθω πβς δεν αναπνεω ουτε υπατχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!,δυστυχως μπαινω να σας πω ασχημα νεα το μπεμπακι παει σταματησε η καρδουλα του!,αυριο παω να με καθαρισουν,!εδπασε η καρδια μου σημερα νιωθω πβς δεν αναπνεω ουτε υπατχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα κοριτσάκι μου ....

πρέπει να σταθείς δυνατή!

μην απελπίζεσαι 

πες τα μας και βγάλε τα όλα από μέσα σου για να ξαλαφρώσεις 

και μετά αφού ηρεμήσεις θα ξεκινήσεις μια νέα αρχή

όλα καλά θα πάνε

όσο σε νιώθουμε, άλλο τόσο είμαστε σίγουρες πως θα τα καταφέρεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαλλούνα μου τι λες; Πήγατε στο γιατρό; Είναι  σίγουρο; Μήπως να πάτε σε άλλο γιατρό μήπως το μηχάνημα είχε πρόβλημα; Τι να πω ρε κοριτσάκι μου! Δεν έχω λόγια. Πως γιατί;;; Έχω σοκαριστεί! Κοριτσάκι μου δεν ξέρω τι να σου πω, μόνο κουράγιο και δύναμη να ξεπεράσεις αυτόν τον πόνο. Πολύ λυπάμαι ρε κοριτσάκι μου πολύ. Μια τεράστια αγκαλιά σου στέλνω! 

 

Άρτεμις με το καλό να πετύχει ετούτη η φορά!

Capy μου καλά έκανες και δεν έκατσες. Κι εγώ ποτέ δεν θα καθόμουν και μια φορά με κάλεσαν και πάλι δεν πήγα για ιδεολογικούς λόγους. Δεν μπορεί όλοι να πληρώνονται για τις εκλογές και τα μέλη της εφορευτικής να είναι τα κοροϊδα! Αφού ήρθε και η περίοδος όλα καλά! 

Κοριτσάκι μου έχεις περάσει κι εσύ πολλά αλλά από εδώ και πέρα μόνο χαρές στο σπιτικό σας. Με τους μύκητες τι έγινε τελικά;

Φιλιά σε όλες και δύναμη σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lallouna, τι νέα είναι αυτά; Λυπάμαι πάρα πολύ... Είχες κάποιο σύμπτωμα ή πήγατε για υπέρηχο και το είδατε εκεί; Το έχουμε περάσει και άλλες κοπέλες και δεν υπάρχουν λόγια για να σε ανακουφίσουν. Το μόνο που πρέπει να κρατήσεις είναι οτι ο οργανισμός σου ανταποκρίνεται και οτι έμεινες έγκυος. Είναι πολύ σημαντικό αυτό!! Προσπάθησε να πάρεις απαντήσεις από το γιατρό σου και αν θες μπορείς να ζητήσεις να κάνουν καρυότυπο στο έμβρυο για να δεις αν είχε κάποια χρωμοσωματική ανωμαλία. Βέβαια κοστίζει, αλλά αυτό είναι δικό σας θέμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαλουνακι μου μαζι με τη δικη σου καρδια εσπασε κι η δική μου!!!!!!!!!!!!!δεν εχω λογια μικρη μου...παρε το χρόνο σου και ολα θα γινουν παλι..πανω απο ολα εσυ τωρα...να καθαρισουν καλα οι γιατροι και παμε παλι...εχουν δικαιο τα κοριτσια οτι αφου εγινε μια θα γινει κι αλλη....σε φιλω γλυκα και σου στελνω τη μεγαλυτερη αγκαλια του κοσμου.....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε lalouna τι ειναι τωρα αυτο; Γμτ!!! Κουραγιο κοπελα μου και δυναμη. Δεν ξερω τι να πω, οτι και να πω ειναι λιγο σε ολο αυτο που εσθανεσαι. Κριμα κριμα κριμα!!! Δεν ζηταμε πολλα μωρε, γιατι πρεπει να βασανιζομαδτε τοσο;

Δεν ξερω τι να πω. Ποια λογια παρηγοριας, ποια λογια να νιωσεις καλυτερα;

ΓΜΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...