Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ μακαρι..παντως παω πολυ θετικα..λεω οτι απο κει και περα ειναι τυχη...δεν ειναι μικρο ποστο παντως το 25 ...δεν ειναι συγκρισιμο με της εξωσωματικης βεβαια αλλα ειναι καλο ποσοστο...1/4....MARDIO αυτο με τον ασεπ ηταν οντως πιο δυσκολο 1/7..χαχαχα λοιπον θετική ενεργεια και ο,τι γινει..αχ τα χριστουγεννα προσευχηθειτε και για μενα κι ας εχω καιρο ακομα...λοιπον εγω θα σας ευχηθω καλα Χριστουγεννα (δεν θα χω υπολογιστη μαζι μου θα μαι σε χωριο)να περασετε ομορφα οι φουσκοτουμπανομανουλες με τις τελειες κοιλιτσες ..οι αλλες να χαρειται τα μωρα σας φιλια πολλααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια γλυκα! Καλησπερα μανούλες και μελλοντικες μανούλες! Ειμαστε μια χαρα κοντευει 3 μηνων ο μπεμπακος μου και η Σταυρουλίτσα μια χαρα τα περναμε οικογενειακα και μου φαινεται πια σαν ενα κακό όνειρο οι τόοοσες προσπάθειες οι τόσες αποτυχίες τα κλαματα η απογοήτευση και οσα περασα. Ηρθε ο Αγ. Βασίλης και για μενα τελικα! Μην χανεται ποτε την πίστη σας ολες θα΄γίνεται μανουλες αλλες πιο δύσκολα οπως εγω κι αλλες με την πρωτη προσπάθεια οπως πολλες! Φιλια σε ολες και πολλες ευχες. Fifoulina με εχεις κάνει πολυ χαρουμενη συγχαρητηρια κουκλιτσα μου μίλησα και με τον γιατρο ειδες τελικα μάλλον ειχα δίκιο που επεμενα γι αυτον τον ανθρωπο. Ξεκίνα να το πιστευεις σιγα σιγα περιμενω τα ευχαριστα νεα για την εξελιξη της εγκυμοσύνης σου.

Santaloxilo με το καλο ζουζουνίτσα μου να κανετε την εμβρυομεταφορα με τα καλότυχα εμβρυακια που ευχομαι σύντομα να σε

κάνουν μανουλίτσα.

Capy με το καλο η προσπάθεια σου ευχομαι να ειναι πρωτη και τυχερη η διαδικασία ειναι απλή και ευκολη μην αγχωνεσαι οσο μπορεις χαλαρα κι οτι ειναι να γίνει θα γίνει κανεις ενεσουλες στην κοιλίτσα για 10 - 12 μερες απο οταν σου πει ο γιατρος μετα σε παρακολουθει υπερηχογραφικα και οταν δει αρκετα αυγουλακια σε καλο μεγεθος ομοιομορφα τα περνει ωοληψια με μεθη δεν πονας καθολου τα γονιμοποει και οταν γινουν εμβρυακια μετα απο 3 με 4 συνηθως μερες το αργοτερο 7 βλαστοκύστες βαζει 3 στην μητρα σαν να κανεις τεστ παπ η διαδικασια και σε 10 -12 μερες περνεις χοριακη αυτα.! Καλη επιτυχια.

Cuando Mardio Koritsaki mou. Πολλα φιλια και Καλα Χριστουγεννα ο Αγ. Βασιλης αν εινα Large σε ολα του φετος ευχομαι και ειδικα στα παιδια!!!! μολις τα καταφερω θα ξαναμπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARDIO ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ,ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΜΑΙ 33,ΕΙΝΑΙ 34 Κ ΑΝΗΚΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΗΣ ΑΝΕΞΗΓΗΤΗΣ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!(ΜΑΚΑΡΙ Κ ΕΓΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ 2 Κ 3!!!!!)

LABRINIP ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ,ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γεια σας!

fifoulina σου φαινεται παραξενο που εισαι εγκυουλα αλλα πρεπει να το συνηθισεις!!δε δουλεψα χθες αλλα η αγορα ειχε κοσμο.να προσεχεις τις λακουβες και γενικα το αυτοκινητο!

santaloxilo καλυτερα οταν θα κανεις τη σπερ/ση να μην υπαρχει καποιο προβλημα.προυποθεση για να πετυχει ειναι το καλο σπερμα αλλα βεβαια και η τυχη!

mardio Μπραβο κοριτσακι μου!τι ωραιες εικονες να φερνεις!φιλησε μου τις ζουζουνες σου!

cuando καλες γιορτες και σε σενα κοριτσακι μου!

labrinip να περασετε υπεροχες γιορτες και παντα να εισαι τοσο ευτυχισμενη!φιλησε μου και εσυ τα ζουζουνακια σου!

mika,rosaki τι κανετε σημερα?βολταρετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! Έκανα σήμερα την τρίτη χοριακή κι έδειξε 395. Πάλι χαμηλή μου φαίνεται - ο γιατρός διαφωνεί και θέλει να την ξανακάνω τη Δευτέρα. Γιατί τόσες χοριακές; Παράξενο μου φαίνεται. Εντωμεταξύ από το πρωί το στήθος δεν με πονάει τόσο και μου έχουν μπει ψύλλοι στα αυτιά. Δεν θέλω να σας χαλάω τη γιορτινή διάθεση, αλλά φοβάμαι!! Σκέφτηκα μήπως ξανακάνω μια χοριακή αύριο έτσι από μόνη μου. Οι υπόλοιπες χαίρομαι που είστε καλά! Φιλιά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια, χαθηκα λιγο αλλα να μαι παλι, εξακολουθω και ειμαι στο σπιτι και ξαπλα και λιγο αιμα και ολα καλα θα πανε φυσικα.

Fifoulina θα σου ελεγα οτι δεν πρεπει να ανησυχεις ακομη, πιθανον να εχεις μια αδυναμη κυηση αλλα αυτο δεν σημαινει και οτι ειναι κακο! Μεινε ηρεμη και θα δεις οτι θα παρει τον ανηφορο η χοριακη σου. Οσο για το στηθος εγω αφου εκανα και τις τρεις χοριακες και αφου εφτασα στην 4η με 5η εβδομαδα αρχισε να μεγαλωνει και να με ποναει. Μην δινεις σημασια σε συμπτωματα. Θα ανεβει η χοριακη σου κουκλιτσα μου λιγο υπομονη μην αγχωνεσαι. Θα κανεις οσες χοριακες χρειαζετε για να δειτε οτι ανεβαινει.

Capy καλως ηρθες στην παρεα. Σου ευχομαι καλη επιτυχιαστις προσπαθειες σας.

Santaloxilo καλη επιτυχια!!!

Lamprini να σας ζησουν τα παιδακια σας!

Mardio ωραιες χριστουγεννιατικες βολτες κανετε με τα παιδακια σας.

Μικα ξεπορτησες έτσι;;; Πολυ καλα εκανες κοπελα μου!!

Rose, Koritsaki, σιγουρα καποια ξεχασα,

Καλα Χριστουγεννα κοριτσια σε ολες.

Καλες τελειομηνες εγκυμοσυνες, Καλες χοριακες+++++ , καλες ωοληψιες με γερα γονιμοποιημενα εμβρυακια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα χριστουγεννα σε ολες!!! καλες γιορτες ευχομαι πολλα υγιη μωρακια σε ολες!

ασχετο αλλα μου αρεσει πολυ πως αλλαξε το φορουμ του μαμμυλαντ..καθαρισε εγινε πολυ ομορφο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια πολλά και απο μένα!!!

Πολλές ευχές σε όλα τα κοριτσάκια του φόρουμ υγεία, αγάπη και πολλά και γερά μωράκια! 

 

ΥΓ. Φιφουλίνα πολύ χάρηκα με τα νέα σου. Όλα καλά να πάνε κοριτσάκι, να έχεις μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!!!! Τελειομηνες εγκυμοσύνες κ πολλες θετικες χοριακες!!!!!!!!!!!!!!!!!!Εμεις εδώ με την μικρη μου παρειτσα ,στα ζεστα μας, ο καιρος συννεφιασμένος .Χριστούγεννα πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μωρουλι ξεπορτισα χθες....αλλα δεν προλαβα να παρω δωρα σε μαμα κ πεθερα .θα τους τα χρωσταω στο επομενο ξεπόρτισμα! Κοριτσακι μου πως εισαι καλα?Βγαινω τελευταια από λιγο, αλλα κουράζομαι πολύ και φοβάμαι περισοοτερο. οποτε ωρες ωρες είμαι ευτυχισμενη κ ας είμαι σπιτόγατος! Νατασακι τι κανετε ειστε καλα? Rose, τι κανεις πηγαίνεις βολτουλες φανταζομαι. santaloxilo με το καλο να κανεις τη σπερματεγχυση !!!!!!!!! καλη επιτυχια!  fifoulina αφου λεει ο γιατρος ότι πας καλα γιατι αγχωνεσαι αδικα? όλα μια χαρα θα πανε!!!!!!!!!!!!!!!capy καλως ηρθες στην παρεα μας και με το καλο, να είναι η πρωτη κι επιτυχημενη σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candycrash που εξαφανίστηκες εγκυουλα? Mardio καλες βολτουλες!!!!!!!!!!!! Ευχομαι σε ολες σας, ότι επιθυμειτε να το αποκτησετε, να χαιρομαστε τα παιδακια μας και να εχουμε υγεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να περασετε ομορφα αυτές τις μερες! Εγω θα παω στην πεθερα να φαμε και μετα σπιτι ,δεν είμαι για πολλα! Αλλα τουλάχιστον δε θα κανω τιποτα και θα με προσεχουν! φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σε ολες σας!τι κανετε?

Σανταλοξυλο με το καλο η σπερματεγχυση και φυσικα γινεται να πιασεις με την πρωτη ξερω κοπελα εδω στο μαμμυ που επιασε διδυμακια!!φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Λαμπρινη χαιρομαι που ειστε καλα μεγαλωσε ο μπεμπακος να περασετε τελεια και να μου τον φιλησεις!!!

capy με το καλο να ξεκινησετε!πιστεψε το και θα δεις οτι θα ερθει ;) φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ απο εμενα και την μπεμπουλα συντομα να εισαι εγκυουλα χιχιιχι εκανα και ομοιοκαταληξια :P

Μορουλι ξαπλα εσυ μην κουραστεις τωρα λογω ημερων ηρεμα και ολα θα πανε καλα!!!φιλια πολλα

Λεβου Καλα Χριστουγεννα να περασετε πολυ ομορφα,φιλιαααα!!!!

Μικα ολο βολταρουμε αυτες τις μερες δεν εχω κατσει καθολου σπιτι και ειπα σημερα να κατσω και να κανω καμια δουλεια γιατι εχουν μεινει πισω...εσεις ολα καλα?

Νατασα τι κανουν τα διδυμακια?κλωτσανε γερα την μαννουλα?χιχιχιιχ

Mardio φιλια στα αγγελουδια σου!

cuando να περασετε υπεροχα φιλια στο μικρουλη σου!!!

Κοριτσακι μου στα ειπα και σε π.μ να προσεχεις!!!

candycrash χαθηκες ευχομαι να ειστε καλα!φιλια πολλα!!!

Φιφουλινα μην ανησυχεις για τις χοριακες και εγω εκανα πολλες στην αρχη μεχρι να δουμε οτι ανεβαινει οπως πρεπει....ξερω ειναι ψυχοφθορο καθε φορα που την κανεις να δεις αν ειναι ανεβασμενη ειχα περασει και εγω τοτε μεγαλο αγχος αλλα ολα πηγαν καλα και ετσι θα πανε και για σενα!!!απλα θελουν να δουν αν η εγκυμοσυνη παει καλα και για να σιγουρευτουν ο μονος τροπος ειναι αυτος!Ο Χριστουλης μας θα σε βοηθησει και ολα θα πανε καλα να εισαι ηρεμη και να προσεχεις!!!!

κοριτσια εκανα εξετασεις αιματος και ουρων ο αιματοκριτης μου κατεβηκε και αλλο αλλα ο γιατρος ειπε οτι ειναι φυσιολογικο για την εβδομαδα που ειμαι...μικροοργανισμοι αραιοι βρεθηκαν στα ουρα και απο τον καινουργιο χρονο παω για καλλιεργεια να δουμε μην ειναι κανενα μικροβιο...η αληθεια ειναι ανησυχησα λιγο μην παθει τιποτα το παιδι αλλα μου ειπε η μαια οτι και να εχω κατι θα παρω αντιβιωση και θα φυγει δεν ειναι κατι...η μπεμπα ειναι καλα κλωτσαει συνεχεια και την Δευτερα θα παω για το ντομπλερ να την δουμε....αυτα απο εμας!

ελπιζω να μην ξεχασα καμια σας...

Να ευχηθω Καλα Χριστουγεννα σε ολες σας με υγεια πανω απο ολα!!!να περασετε οσο καλυτερα μπορειτε,να χαμογελατε και να μην το βαζετε κατω ποτε....φιλια πολλα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!!το απογευμα τελικα δε δουλεψα και πηγα και εκοψα τα μαλλια μου!

fifoulinaki ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα αφου ο γιατρος σου ειπε να την κανεις τη Δευτερα τοτε να την κανεις!και εγω μεχρι να κανω τον πρωτο υπερηχο εκανα 5 χοριακες!ολα θα πανε καλα!!

 

κοριτσια μου επειδη δε θελω να ξεχασω καμια σας θελω να ευχηθω σε ολες ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ με υγεια και αγαπη!ολες να χαιρομαστε τις οικογενειες μας,τα παιδακια μας,οι εγκυουλες με το καλο οταν ερθει η ωρα να υποδεχτουν τα μωρακια τους και εμεις που προσπαθουμε να μη το βαζουμε κατω και το 2014 θα ειναι η τυχερη μας χρονια!!!

φιλακια πολλα!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!!

Θελω να ευχηθω σε ολες  μεσα απο την καρδια μου καλες γιορτες, καλα Χριστουγεννα με αγαπη και υγεια!! 

Οι μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας, οι εγκυουλες με το καλο να κρατησουμε τα μωρουλινια μας αγκαλια κ οσες προσπαθουν το 2014 να φερει σε ολες φουσκωμενες υπεροχες κοιλιτσες!! Να περασετε ολες ομορφα αυτες τις μερες με τους ανθρωπους σας και τις οικογεμειες σας!!

 

Φιλια πολλα σε ολες!!  [smilie=icon_santa.:  [smilie=icon_santa.:  [smilie=icon_santa.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΜΕ ΥΓΕΙΑ.ΜΕΓΑΑΑΑΛΕΣ ΧΟΡΙΑΚΕΣ Κ ΠΟΛΛΑ ΓΕΡΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

ΜΙΚΑ morouli ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!

fifoulina ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!

ΕΜΕΝΑ 25/12(ΧΘΕΣ) ΣΤΙΣ 11 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΝΩ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΗΡΘΕ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ!ΟΠΟΤΕ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΑΥΤΟΣ ΤΗΛ ΓΙΑ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ...ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ?ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΑΝΑΠΑΡΩ ΤΗΛ?ΓΤ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΠΩΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου καλημερα!!τι κανετε?ελπιζω να επιστρεψατε οι περισσοτερες!πως περασατε?

εγω περασα ησυχα και οικογενειακα!περιμενω τα νεα σας!

 

πριν απο λιγο πηρα τα αποτελεσματα απο το τεστ και ειναι μια χαρα!μου εφυγε ενα βαρος γιατι εμενα τωρα τελευταια ολο και κατι μου βρισκουνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΚΑΝΑ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ K AMEΣΩΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ.ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΠΩΣ ΝΑ ΧΡΗΣΗΜΟΠΟΙΩ ΤΗΝ ΠΕΝΑ Κ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΜΕ 300 ΜΟΝΑΔΕΣ PUREGON ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ.ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Κ ΘΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΕΣ.ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΑ MAIL ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.3η ΜΕΡΑ ΚΥΚΛΟΥ Κ ΕΧΩ FSH 26 ,LH 8.8 KAI E2(ΟΙΣΤΡΑΔΙΟΛΗ) 57.....

Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ FSH ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΕΔΩ...ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ....

ΟΥΦΦΦΦΦ....ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και χρόνια πολλα σε ολες!!Ο γεννηθης Χριστος να σας χαρίζει ο,τι επιθυμειτε!!!CAPY κι εμενα μου ειπε μολις μου ερθει να τον παρω...πως σου εκανε υπερηχο με περιοδο;;σορι που ρωταω αλλα κατι με πιανει στην ιδεα...με το καλο καλη αρχή στη θεραπεια σου κοριτσακι μου!!!κοριτσακι μου!!!!αντε να ξενοιασεις λιγο και με το καλο να ξαπιασεις δουλεια στο θεμα χαχαχαχα..νατασα χρονια πολλα με το καλο κι εσυ το 2014 να γεμισει το σπιτι σου!!!rose25 σε ευχαριστω για την εμψυχωση..μακαρι να ναι τυχερη η θεραπεια μου..ελπιζω ολες οι χοριακες κοριτσια να ανεβουνε ως τον ουρανο και να φουσκωσουν κι οι κοιλιτσες που μεινανε..εγω απλά μετραω τις μερες με ανυπόμονη χαρα να ξεκινήσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και Χρονια Πολλα!!!πως περασατε?εμεις οικογενειακα για φαγητο,παιχνιδια και καφεδακι..καλα ηταν απλα περασαν πολυ γρηγορα οι μερες δεν τις ευχαριστηθηκα!!!

capy καλη αρχη και ευχομαι να ειναι και τυχερη φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

κοριτσακι μου χαιρομαι που ειναι καλες οι εξετασεις σου!

santaloxilo φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ολα καλα θα πανε!!!!

οι υπολοιπες που ειστε για να μαζευομαστε σιγα σιγα...φιλια πολλαααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα και  Χρόνια πολλά και από μένα!.

 

Εμείς γυρίσαμε χθες από τις ολιγοήμερες διακοπές οι οποίες ήταν αρκετά ανανεωτικές και αναζωογονητικές θα έλεγα! μακριά από γονείς και μακριά από το σπίτι! (αδιαθέτησα και Χριστουγεννιάτικα οπότε ξεκινάμε για νέα! - βέβαια είχα μια ελπίδα μήπως γίνει το χριστουγεννιάτικο θαύμα αλλά δεν.. τέσπα..) Μέσα Γενάρη ξεκινάω ενέσεις καταστολής και τις συνεχίζω μέχρι να ξανααδιαθετήσω και να φτιάξουμε ενδομήτριο - που λέει και ο ντόκτορ- και μετά μεταφορά κατεψυγμένων.. για να δούμε πώς θα μπει το 14! :)

Εσείς πώς είστε?

fifoulina ηρέμησες? όλα καλά?

rose ο καιρός περνάει και σε λίγο θα έχεις αγκαλιά τη μπουμπού σου! θα είναι ένας απλά τέλειος χρόνος!

koritsaki mou βρήκες τελικά τα φάρμακα σου? (εγώ  αν-όταν χρειαστεί λέω να πάρω τα merional γιατί είναι πιο φθηνά - γιατί δεν με βλέπω να περιμένω αναμονές για ΕΟΠΠΥ κλπ κλπ)

santaloxilo καλή επιτυχία στην σπερματέγχυση!

CAPY πού θα κάνεις εξωσωματική? καλή επιτυχία και σε σένα! (αν μπορείς μην γράφεις κεφαλαία για να είναι πιο ευανάγνωστο το κείμενο)

natasa K, MIKA & morouli ξεκίνησε το ..ποδόσφαιρο στις κοιλιές? :)

MARDIO, labrinip, cuando, levou σας θέλουμε για θετική ενέργεια!

 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια, ακουω οτι περασατε πολυ ωραια αυτες τις αγιες μερες και ευχομαι του χρονου με διπλες ευτυχιες!!!!

Δαφνη οχι ακομη εινα νωρις γι κλοτσιδια. Βεβαιαεγω ειμαι μια εβδομαδα παραπανω απο αυτο που λεει το τιμερακι αλλα ειναι νωρις ακομη.

Rosaki λιγο εμεινε κουκλιτσα μου,

Santaloxilo ο υπερηχος με το αιμα γινετε για δει αν υπαρχει κυστη, αν ναι τοτε ο κυκλος παει χαμενος διοτι δεν μπορει να γινει συληψη με κυστη!

Capy μπραβο κοπελα μου, ολα καλα.

Ενα πραγμα πιστευω και το ακολουθησα οσο και να ειχα απογοητευτει καποιες στιγμες.

Ολα ερχονται στην ωρα τους. Οποια και οποτε ειναι αυτη και με οποιονδηποτε τεοπο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ....ΤΣΑΜΠΑ ΟΙ 300 ΜΟΝΑΔΕΣ...ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΟΛΙΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ!

ROSE25 EYXAΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ

santaloxilo ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΒΟΛΟ ΛΟΓΩ ΠΕΡΙΟΔΟΥ...

ΚΡΙΜΑ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΓΟΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ...

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!!! [smilie=love1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;capy μου υπομονη ενας μηνας ειναι θα περασει..από τον αλλον αρχιζεις δυναμικα(στα λεω να τα ακουσω κι εγω μιας και παραχαζοχαιρομαι και στο τελος δεν θα χει φυγει η κυστη και χασω τον Γεναρη )αλλα δε βαριεσαι εδω που εφτασα τι ο επομενος τι ο μεθεπομενος..παντως εχω πολυ καλη ψυχολογια και ειμαι στα πολλα κεφια μου...περιμενω ανυπομονα με μια αανυπομονησια λες και ειναι σιγουρο πως θα μεινω..αλλα βαρεθηκα να χω μαυρη ψυχολογια ρε κοριτσια..morouli εμενα μου ειπε οτι δεν ειναι θεμα συλληψης αλλα επειδη θα παρω σερπαφαρ εκεινη η ωοθηκη δεν θα κανει ωαριο..οποτε παω με τα αποτελεσματα της μιας..για αυτο ειπε θελει να δει αν θα φυγει..(αχ ελπιζω ναι)Σας ευχαριστω για τη θετικη ενεργεια και τη βοηθεια σας κοριτσια σας με συμβουλες και γνωσεις...ΟΙ ΤΟΥΜΠΑΝΟΚΟΙΛΙΤΣΕς ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια χρονια πολλα κι από μενα! Υγεια ευτυχια και πολλα υγιή μωρα σε όλα τα κορίτσια!!! Καλη επιτυχια και στα κορίτσια που θα ξεκινησουν την προσπάθεια τους το 2014!Ευχομαι να είναι τυχερο για ολες μας!!! Εμεις αποφασισαμε αφου το επετρεπε η δουλεια και τα οικονομικα να παμε διακοπες στο χωριο να ξεκουραστούμε και επανήρθαμε δριμητεροι με ανανεωμένες μπαταριες. Μαζι μας όμως επεστρεψε και το χαζοαγχος μου!αναρωτιεμαι αν το μωρακι μου είναι καλα στην κοιλιτσα μου. Ποτε ξεκινησατε να το νιώθετε; Εγω εκλεισα αισιως τις 11 εβδομάδες αλλα δεν εχω νιωσει τιποτα ακομα. Εν τω μεταξυ δεν εχω και κανενα από τα συμπτώματα της εγκυμοσύνης τύπου ζαλαδες, αναγούλες κτλ. Μηπως πρέπει να ανησυχισω; Κι ο αιματοκρίτης μου δεν είναι στα πολύ καλα του . 30,3...... Τι με συμβουλευετε να κανω για να ανεβει μεχρι να παω στο γιατρο να με δει;Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...